X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
با سلام،فقط جيل:d
بقيه هم....@&&()؛/-
اصن جيل يه چيز ديگس

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
بله :>
البته تا جایی که یادمه :| :d چون فک کنم همه شخصیتاش قابل بازی بودن از اون کاپیتانا
بود دیگه امیر، نه؟ :-/

اصلا بیاکویا تا الان شخصیت قابل بازی بوده؟ :D میدونم Bleach یه بازی روی PS3 داشته ولی بیاکویا توش بود؟ :D

من بازی نکردم راستش ولی فکر کنم همه کاپیتانا + ایچیگو و روکیا و سادو + یکی از کاراکترهای فیلم آخر بلیچ ( صداپیشه ش صداپیشه ی زورو میباشد >:) ) قابل بازی بودن :D
البته اوراهارا و یوروییچی و اوروهیمه و رنجی هم مطمن نیستم که بودن یا نه:-" فکر کنم بودن:D
کاراکترا زباد شد که:| چندتا آرانکارا هم بودن :| ( حداقل آرانکارای محبوبم بود:-" )
اصلا ولش کن:-" ولی بیاکویا کلا جزو کاراکترهای محبوب بلیچ هم هست! مطمنا هر بازیی بسازن اینم در کنار ایچیگو و زاراکی هستش :D

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
اوه چقذه دیر اومدم اینجا :d (طبق معمول)
معلومه دیگه جیل ولنتاین
بخاطر وجود روحیاتی مثه:
  1. فداکاری
  2. شجاعت
  3. وفاداری
  4. مهربونی
  5. ساندویچ :d
====================================================
Ada FTW!!!:bighug:

شخصیت کاملا مرموز و حرفه ای (البته یه جاهایی به خاطر طلایی گیر افتاد/:):d)، مسلط به انواع فنون فریب دادن و خر کردن حریف (طلایی)، آواتارِ به بنده خدایی @Behrooz که معلوم نیس کدوم قبرستونیه/:)

به طور کلی، Ada کاملا جیل رو (که در RE5 شاهد بودیم که قیافه-ش به خاطر مصرف زیاد مواد مخدر داغون شده بود:d) میشوره میذاره رو بند چه در حیطه طراحی، چه در حیطه شخصیتی و ...

خائنا حواسشون باشه به کی رای میدن/:):d

علی کلا به شخصیت جیل و ایدا رو مقایسه کنیم جیل یه سر و گردن از ایدا بالا تره ( کازی به طراحی 5 اش ندارم که معلوم نیست چه بلایی سرش اومده بود :d )
خدا وکیلی کدوم دختری رو دیدی که مثه جیل در مقابل نکبتی مثه نمسیس بایسته و از پسش بر بیاد! خدا وکیلی هیشکی!
همون ایدا اگه وسکر به دادش نمیرسید تا حالا اصن وجود خارجی نداشت:d چشم سفید اخر به وسکر خیانت کرد و نمونه اصلی انگل لاس پلاگا رو تحویل وسکر نداد (خودش یه وسکر رو دور میزنه عجب :d)
اگه 6 رو نادیده بیریم که فرشته ای با بالهای طلایی کرده بودنش:d ایدا یه شخصیت مرموز و غیر قابل پیش بینی داره و حاضره بخاطر خودش و هدفش از هر کسی (مثه لیان) به عنوان پله استفاده کنه ... شخصیت جالبیه اما در مقابل جیل چیزی برا گفتن نداره
جیل :کسی که حاضر شد برای نجات همکارش کریس جون خودشو بخطر بندازه و این همه بدبختی رو به جونش بخره
کسی که سالم از راکون سیتی فرار کرد
کسی که به هم تیمی هاش خیانت نکرد
کسی که به همین راحتیا تسلیم مرگ نمیشه
کسی که ساندویچ های خوبی درست میکنه:d (خب حالا که چی..؟!!:d )
کسی که با وجود اینکه پدرش دزد بوده خودش تو زرد از اب در نیومد و از حرفش برای کمک کردن استفاده کرد
کسی که عاشق ابیه:d

فقط جیل ولنتاین

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
چطور روتون شد جان مارستن،یگانه مرد بازی های کامپیوتری رو با یه ضعیفه بندازید تو یه گروه؟حالا من زیاد نمیام تاپیک اما شرم بر تو باد @Sɯαsƚikα که دیدی و خاموش ماندی

وای من رفتم نتیجه نظرسنجی رو دیدم،چطور همچین چیزی میشه آخه؟آیا خدایان این رسوایی رو نظاره کردند و کاری انجام ندادند؟
did Heaven look on,and would not take their part؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من بازی نکردم راستش ولی فکر کنم همه کاپیتانا + ایچیگو و روکیا و سادو + یکی از کاراکترهای فیلم آخر بلیچ ( صداپیشه ش صداپیشه ی زورو میباشد >:) ) قابل بازی بودن :D
البته اوراهارا و یوروییچی و اوروهیمه و رنجی هم مطمن نیستم که بودن یا نه:-" فکر کنم بودن:D
کاراکترا زباد شد که:| چندتا آرانکارا هم بودن :| ( حداقل آرانکارای محبوبم بود:-" )
اصلا ولش کن:-" ولی بیاکویا کلا جزو کاراکترهای محبوب بلیچ هم هست! مطمنا هر بازیی بسازن اینم در کنار ایچیگو و زاراکی هستش :D
عجب این رو نمیدونستم :D فکر میکردم فقط شخصیتای اصلی (ایچیگو و دوستان :-" ) قابل بازی اند :D
البته من خودم بازیش رو دارم ولی فقط یه ذره رفتم جلو و سریع ازش اومدم بیرون :-" اینقدر که حال بهم زن بود :| یعنی یه چیزی اونورتر از نابود بودا! توصیه میکنم هیچوقت طرفش نری :D البته لازم به ذکره که من قبل از دیدن انیمه تستش کردم و خب شخصیتا رو نمیشناختم، شاید اگه اول انیمه رو دیده باشی بازی بیشتر بهت بچسبه ولی خب در کل از لحاظ گیم پلی توی دیواره :D (یعنی سری PW جلوی این مثل شاهکار میمونند! در این حد :D )
---
شرمنده اگه یکم بحث زیادی آف تاپیک شد :D چون اصولا توی سایت کم به بازیهای انیمه ای پرداخته میشه جایی برای بحث در موردشون نداریم (تاپیکای خودشون هم که دست کمی از قبرستون ندارن، بلیچ که اصلا فکر کنم تاپیک هم نداشته باشه) برای همین تا موقعیتش پیش میاد سریع میریم توی کارش :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
عجب این رو نمیدونستم :D فکر میکردم فقط شخصیتای اصلی (ایچیگو و دوستان :-" ) قابل بازی اند :D
البته من خودم بازیش رو دارم ولی فقط یه ذره رفتم جلو و سریع ازش اومدم بیرون :-" اینقدر که حال بهم زن بود :| یعنی یه چیزی اونورتر از نابود بودا! توصیه میکنم هیچوقت طرفش نری :D البته لازم به ذکره که من قبل از دیدن انیمه تستش کردم و خب شخصیتا رو نمیشناختم، شاید اگه اول انیمه رو دیده باشی بازی بیشتر بهت بچسبه ولی خب در کل از لحاظ گیم پلی توی دیواره :D (یعنی سری PW جلوی این مثل شاهکار میمونند! در این حد :D )
---
شرمنده اگه یکم بحث زیادی آف تاپیک شد :D چون اصولا توی سایت کم به بازیهای انیمه ای پرداخته میشه جایی برای بحث در موردشون نداریم (تاپیکای خودشون هم که دست کمی از قبرستون ندارن، بلیچ که اصلا فکر کنم تاپیک هم نداشته باشه) برای همین تا موقعیتش پیش میاد سریع میریم توی کارش :D

نه کلا کاراکتر قابل بازی خوب داشت! از PW1 که خیلی بیشتر :D :-"
ولی آره... کلا زیاد بازی خوبی نشد، من خودم تریلراش رو دیدم خیلی محیط صاف و ساده و خالی بود! :| گیم پلی رو نمیدونم ولی:-" ( حسین سفیروث فکر کنم بازی کرده ولی:-" :D )
فامیتسو که به PWها 36 و 37 داده ، به این بازی 28 داده:-" خووت تا تهش رو برو :D
ولی فکر کنم بازی مراحلش زیاد بود:-" حداقل پلاتش اگر اشتباه نکنم 100 ساعتی وقت میخواست:-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نه کلا کاراکتر قابل بازی خوب داشت! از PW1 که خیلی بیشتر :D :-"
ولی آره... کلا زیاد بازی خوبی نشد، من خودم تریلراش رو دیدم خیلی محیط صاف و ساده و خالی بود! :| گیم پلی رو نمیدونم ولی:-" ( حسین سفیروث فکر کنم بازی کرده ولی:-" :D )
فامیتسو که به PWها 36 و 37 داده ، به این بازی 28 داده:-" خووت تا تهش رو برو :D
ولی فکر کنم بازی مراحلش زیاد بود:-" حداقل پلاتش اگر اشتباه نکنم 100 ساعتی وقت میخواست:-"
عجب، هممم.... جالب شد :D
بلی گیم پلی همونطوری که گفتم کلا بدجوری نابوده :| اگه یه جا با نمره فامیتسو موافق باشم سر همین نمره اش به Bleach ـه:D
اوه 100 ساعت!!! باید دیگه طرف صبر ایوب داشته باشه تا بشینه این رو پلات کنه :| :D ببینم داستان بازی دقیقا کجای داستان سری اتفاق میوفته؟ :-" میتونم بعد از دیدن انیمه برم سروقتش یا از مانگا اسپویل داره؟ :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
عجب، هممم.... جالب شد :D
بلی گیم پلی همونطوری که گفتم کلا بدجوری نابوده :| اگه یه جا با نمره فامیتسو موافق باشم سر همین نمره اش به Bleach ـه:D
اوه 100 ساعت!!! باید دیگه طرف صبر ایوب داشته باشه تا بشینه این رو پلات کنه :| :D ببینم داستان بازی دقیقا کجای داستان سری اتفاق میوفته؟ :-" میتونم بعد از دیدن انیمه برم سروقتش یا از مانگا اسپویل داره؟ :D
همچنان معذرت برا آف تاپبک:-" :-"

اگر من بازی میکردم احتمالا صبر ایوبه رو میداشتم:-" :D
نه خیلی وقته اومده بازی، فکر کنم حتی انیمه رو هم کامل پوشش نمیده! :-" و 2تا آرک آخر رو نداره:-" ( آرک آخر رو که مطمنم نداره! اون یکی رو ولی شک دارم:-" ) فکر کنم تت 316 اینا ببینی ( اون آرک شک دار رو هم حساب کردم:-" ) مشکلی نداری دیگه:D
---
همچنان از جان مارستون حمایت خود را اعلام میکنم! >:)
اونایی که میتونند عکسای تبلیغاتی رو بزارن:( من فعلا اوضاعم وخیمه:-" ( نکته: نجربه نشون داده عکس تبلیغاتی از بانوان... یعنی Ada بزارید بهتر نتیجه میده:؛" )

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همچنان معذرت برا آف تاپبک:-" :-"

اگر من بازی میکردم احتمالا صبر ایوبه رو میداشتم:-" :D
نه خیلی وقته اومده بازی، فکر کنم حتی انیمه رو هم کامل پوشش نمیده! :-" و 2تا آرک آخر رو نداره:-" ( آرک آخر رو که مطمنم نداره! اون یکی رو ولی شک دارم:-" ) فکر کنم تت 316 اینا ببینی ( اون آرک شک دار رو هم حساب کردم:-" ) مشکلی نداری دیگه:D
---
همچنان از جان مارستون حمایت خود را اعلام میکنم! >:)
اونایی که میتونند عکسای تبلیغاتی رو بزارن:( من فعلا اوضاعم وخیمه:-" ( نکته: نجربه نشون داده عکس تبلیغاتی از بانوان... یعنی Ada بزارید بهتر نتیجه میده:؛" )

ممنون بابت توضیحات :D پس احتمالا بعدا که به اون قسمتا رسیدم یه دور دیگه تستش میکنم :-" :D

حالا دیگه بهتره قبل از اینکه علی DT رو فعال کنه برگردیم سر بحث اصلی تاپیک :-" جیل :x:-*>:)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آقامون مکس پین سرور تمام شخصیت های مرد تاریخ ویدیو گیم ها.

sent from mobile

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
ما برای
فخر مکس پین
خون دلها خورده ایم
دست آخر هم 3 اش را تمام نکردیم باگ داشت وسطش :| :d

Bold Marcus

کاربر سایت
Jan 31, 2012
142
نام
Amir
اصلا میشه مکس تو گزینه ها باشه و رای کمتری بیاره ؟ :d

MAX IS EVERY WERE ! :d

آخرین ویرایش:

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
چطور روتون شد جان مارستن،یگانه مرد بازی های کامپیوتری رو با یه ضعیفه بندازید تو یه گروه؟حالا من زیاد نمیام تاپیک اما شرم بر تو باد @Sɯαsƚikα که دیدی و خاموش ماندی

وای من رفتم نتیجه نظرسنجی رو دیدم،چطور همچین چیزی میشه آخه؟آیا خدایان این رسوایی رو نظاره کردند و کاری انجام ندادند؟
did Heaven look on,and would not take their part؟
خجالتم نمیکشه پیمان :| همش تقصیر @Safety & Peace هستش باید یقشو گرفت :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
شخصیت های صنعت گیم رو میشه به دو گروه تقسیم کرد، Max Payne و بقیه! :D حیف که دیگه بازی دست Remedy نیست تا بازم به گیمرها نشون بده شخصیت خفن یعنی چی :D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
من رزیدنت اویل باز نیستم،نکنه این ولنتاین محبوبتره از وانگ؟مردین جان و مکس رو بندازین با هم.

Let's make us medicines of our great revenge,to cure this deadly grief.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر