X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
برای شوتر بازا. برای منی که زیاد این سبک رو بازی نمیکنم همون بازی خیلی خوب حساب میشن :D
ربطی نداره :D شاهکار = شاهکار، مثل اینه من بگم از HnS خوشم نمیاد در نتیجه DMC یه بازی خوب هست :D از نقطه نظر شخصی حرفت درسته ولی الان بحث این بود که سازنده های این بازی ها آدم های گنده ای تو این صنعت هستن که دیگه بحث رو از شخصی بودن خارج میکنه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ربطی نداره :D شاهکار = شاهکار، مثل اینه من بگم از HnS خوشم نمیاد در نتیجه DMC یه بازی خوب هست :D از نقطه نظر شخصی حرفت درسته ولی الان بحث این بود که سازنده های این بازی ها آدم های گنده ای تو این صنعت هستن که دیگه بحث رو از شخصی بودن خارج میکنه :D

منم نظر خودم رو گفتم دیگه :D حالا از این هم که بگذریم حتی اگه بگیم اونایی که اسم بردید هم شاهکار، بازم حرف من رو نقض نمیکنند. زنده نگه داشتن یه IP به مدت 17 سال بدون اینکه بازیت افت کنه و حتی برعکس هر نسخه بهتر از نسخه قبلی باشه کار هر کسی نیست و مطمئنا کوجیما رو به یکی از بهترین سازنده های تمام دوران تبدیل میکنه :D نیل و کلیف هم سازنده های خیلی خوبی هستن و یکی دوتا بازی خیلی خوب (شاهکار :| :D) ساختن ولی خب هنوز مونده تا به کوجیما برسن و بخواییم اونا رو توی یه سطح قرار بدیم.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
کوجیما داره هر نسخه از یه بیس داستان و از یه گیم پلی و یه پایه و کاراکتر اشتفاده میکنه. بنظرم اصلا کار خفنی انجام نمیده و اگه روزی تونست IP های جدید خودش رو خلق کنه و اونم تو یه سبک دیگه اون موقع احترامش برام بیشتر میشه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
منم نظر خودم رو گفتم دیگه :D حالا از این هم که بگذریم حتی اگه بگیم اونایی که اسم بردید هم شاهکار، بازم حرف من رو نقض نمیکنند. زنده نگه داشتن یه IP به مدت 17 سال بدون اینکه بازیت افت کنه و حتی برعکس هر نسخه بهتر از نسخه قبلی باشه کار هر کسی نیست و مطمئنا کوجیما رو به یکی از بهترین سازنده های تمام دوران تبدیل میکنه :D نیل و کلیف هم سازنده های خیلی خوبی هستن و یکی دوتا بازی خیلی خوب (شاهکار :| :D) ساختن ولی خب هنوز مونده تا به کوجیما برسن و بخواییم اونا رو توی یه سطح قرار بدیم.
من بحثم این نبود که اون دو تا در سطح کوجیما هستن، واسه همین کامیا و کوجیما رو روبروی هم گذاشتم تا بالانس قضیه حفظ بشه :D بحثم سر بازی ها بود که قطعا شاهکار هستن، اصلا شک نکن رو این قضیه! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کوجیما داره هر نسخه از یه بیس داستان و از یه گیم پلی و یه پایه و کاراکتر اشتفاده میکنه. بنظرم اصلا کار خفنی انجام نمیده و اگه روزی تونست IP های جدید خودش رو خلق کنه و اونم تو یه سبک دیگه اون موقع احترامش برام بیشتر میشه.

به همین سادگی هم نیست وحید. گیم پلی MGS1 رو با MGS V مقایسه کن تا ببینی چقدر حرفت اشتباهه. در مورد شخصیت ها هم به همین صورت. بعد از MGS2 کوجیما میتونست خیلی راحت با Solid کار رو ادامه بده و ریسک نکنه ولی بجاش رو آورد به شخصیت های کاملا جدید (Boss) یا پرداختن به افسانه های قدیمی (مثل Big Boss) که کوچیکترین اشتباهی توی طراحیشون میتونست داستان کل سری رو نابود کنه ولی بازم شاهکار تحویل داد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بحث کوجیما که میشه میگه Zone of The Enders (ز و ن آ و د ی ا ن د ر ز!!!!!!!!!!!!!!! کجای دلم بذارمش!؟:D) بعد UT و GeOW و U و TLoU برا شوتر بازها شاهکاره!! :-j

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
اینجا بیشتر به جای اینکه روی رقابت کارکتر ها بحث بشه روی موضوع نظر سنجی بحث میشه ! :D حالا بعد از اینکه نظر سنجی گذاشتید اینجا خلوت میشه ! :-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بحث کوجیما که میشه میگه Zone of The Enders (ز و ن آ و د ی ا ن د ر ز!!!!!!!!!!!!!!! کجای دلم بذارمش!؟:D) بعد UT و GeOW و U و TLoU برا شوتر بازها شاهکاره!! :-j
خوشم میاد خوب خودت رو به اون راه میزنیا :-* Zone of Enders در جواب "کوجیما تا الان غیر MGS هیچی نساخته/بلد نیست بسازه" بود.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
تو نظرسنجی سازنده ها فقط در یک صورت شرکت میکنم که Druckmann و Kojima یک طرف باشن :|

اصلا چی شده زدیم تو فاز تگ ؟ :d :-" کاراکترامون زودتر تکراری میشنا:-" گرچه فعلا داریم فقط تکراری میزاریم :d :-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@Safety & Peace علی راست میگه امیر @Akiba :D اینجوری تگ تیم بریم زودتر شخصیتا تکراری میشنا :-"

این همه شخصیت خوب و بزرگ توی صنعت گیم( :-" ) هست که هنوز توی نظرسنجی ها نبودن :D مثلا بزار Zoro Vs Sanji تا یه بار برای همیشه این شمشیرزن قلابی (و هواداراش :-" ) رو سرجاش بشونیم :-">:):D

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
به نظرم به جای ناروتو و لوفی، میتونید ایچیگو و لوفی رو هم بگذارید.
قضیه خفن خواهد شد
یا مثلا زاراکی و بیاکویا رو بزارید بعد همه به بیاکویا رای بدیم اگرم برنده نشد بریزیم تو انجمنا :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
@Safety & Peace علی راست میگه امیر @Akiba :D اینجوری تگ تیم بریم زودتر شخصیتا تکراری میشنا :-"

این همه شخصیت خوب و بزرگ توی صنعت گیم( :-" ) هست که هنوز توی نظرسنجی ها نبودن :D مثلا بزار Zoro Vs Sanji تا یه بار برای همیشه این شمشیرزن قلابی (و هواداراش :-" ) رو سرجاش بشونیم :-">:):D

به نظرم به جای ناروتو و لوفی، میتونید ایچیگو و لوفی رو هم بگذارید.
قضیه خفن خواهد شد
یا مثلا زاراکی و بیاکویا رو بزارید بعد همه به بیاکویا رای بدیم اگرم برنده نشد بریزیم تو انجمنا :d

هر 3تا پیشنهاد تو دیوار :-"
سانجی که میبازه حتما! :D
ایچیگو هم احتمالش زیاده! ( +من میگم اینجا لوفی هم درست نمیشناسن! ایچیگو که اوضاعش از اونم بدتره و کلا یک بازی رو PS3 داشته! )
بیاکویا که...=)) یک رای میاره میره خونش:))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر