X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
راي من هم كه Vincent ! :bighug:

فقط خواهشا نذارين حذف شه چون كه يكي از بهترين شخصيت هاي Final Fantasy هست !:d:|

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
همه ی کاراکترای قدیمی در مقابل کاراکترای جدید از بین میرن و حذف میشن . چه وضعیه آخه ؟!:(:d

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
از الان تبریک میگم به کاپیتان برای این برد زود هنگام !!:D

Völundr

کاربر سایت
Jul 6, 2013
267
هیچ کدومش رو بازی نکردم, ولی خو وینسنت خوشتیپ تر بود, واسه همین بهش رای دادم>:d

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
مس افکت به جرئت یکی از مزخرفترین بازی های عمرم_ آخ ببخشید تخریب نداشته بودیم :D
خوب به هر حال من اصلا با ME حال کردم همه چی همه شخصیت ها فوق مصنوعی بودن + الکی بهشم میگن RPG
بگذریم
وینسنت یکی از بهترین شخصیت های کل تاریخ گیم و یکی از محبوب ترین های FF هست. اصلا عظمت FF با یه بازی فوق Overrated ایی باباا نذارین من شروع کنم :D
خوب دیگه رای هم معلومه تازه کارا به شپرد کهنه کارا هم وینسنت :D :D TROLOLOLOL
حالا به خودتون نگیرید :D
viewer.php

بله بله نمردیم و چه صحبت هایی رو هم دیدیم !
من تو نظر سنجی قبلی که نمیدونم با کی بود به وینسنت رای دادم . اینو گفتم که نگین نمیدونی وینسنت کیه :d
صحبتت در مورد ME اصلا بجا نیست . بازی که متاش بالای 90 هست نیاز به بحث و بررسی من و شما نداره .

این صحبت که دیگه اصلا نابودم کرد !!

همه شخصیت ها فوق مصنوعی بودن

یکی از اصلی ترین نقاط قوت بازی رو شما الان با چه منطقی بردی زیر سوال ؟ این صحبت من هم نیست هر کسی که ME رو بازی کرده میدونه که بیشتر به خاطر شخصیت پردازی این بازی جذبش شده !!!!

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
بله بله نمردیم و چه صحبت هایی رو هم دیدیم !
من تو نظر سنجی قبلی که نمیدونم با کی بود به وینسنت رای دادم . اینو گفتم که نگین نمیدونی وینسنت کیه :d
صحبتت در مورد ME اصلا بجا نیست . بازی که متاش بالای 90 هست نیاز به بحث و بررسی من و شما نداره .

این صحبت که دیگه اصلا نابودم کرد !!

یکی از اصلی ترین نقاط قوت بازی رو شما الان با چه منطقی بردی زیر سوال ؟ این صحبت من هم نیست هر کسی که ME رو بازی کرده میدونه که بیشتر به خاطر شخصیت پردازی این بازی جذبش شده !!!!
متا رو وللش :D اونجوری که نمیشه قضاوت کرد. من مس افکت 3 رو بازی کردم، واقعا از هر لحاظ نا امیدم کرد. مخصوصا همین داستان وشخصیت پردازی

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خداییش هر چیزی رو خواستی میتونی ببری زیر سوال ولی به هیچ عنوان Mass Effect مخصوصا نسخه دومش رو نمیتونین بری زیر سوال و پدیده معکوس رخ میده:d یعنی همه چی در حد لالیگا و بوندس لیگا بالا بود! شخصیت پردازی ها، داستان، محیط سازی و به طور کلی همه چیز این بازی خدا بود.

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
خداییش هر چیزی رو خواستی میتونی ببری زیر سوال ولی به هیچ عنوان Mass Effect مخصوصا نسخه دومش رو نمیتونین بری زیر سوال و پدیده معکوس رخ میده:d یعنی همه چی در حد لالیگ و بوندس لیگا بالا بود! شخصیت پردازی ها، داستان، محیط سازی و به طور کلی همه چیز این بازی خدا بود.
گل گفتی مرد؛ گل گفتی !

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ME3 مفتضحانه ترین پایان بر یه سه گانه بود :D
من ME هیتر نبودم ، فنش هم نبودم ولی چجوری دلشون اومد بعد از 1&2 این شوماره 3 رو بدن دست ملت !؟ :|

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
خداییش هر چیزی رو خواستی میتونی ببری زیر سوال ولی به هیچ عنوان Mass Effect مخصوصا نسخه دومشرو نمیتونین بری زیر سوال و پدیده معکوس رخ میده:d یعنی همه چی در حد لالیگ و بوندس لیگا بالا بود! شخصیت پردازی ها، داستان، محیط سازی و به طور کلی همه چیز این بازی خدا بود.
47448957003186490475.png

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
من ME هیتر نبودم ، فنش هم نبودم ولی چجوری دلشون اومد بعد از 1&2 این شوماره 3 رو بدن دست ملت !؟ :|

نگو خب!
با یه امیدی نشستم دانلود کردم.حالا می خوام بعد عمری بشینم برم جلو.زدی امیدم رو ترکنودی:(:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقیقا. من بعد از ME2 سریعا اومدم ME3 ولی رغبت نمیکنم بازیش کنم. بازی به طرز عجیبی خسته هست:( شاید چون ME2 اینقدر کامل بود که خیلی سخته بتونی یه چیزی رو که کامله رو شکست بدی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر