X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ما داشتیم در مورد شخصیت های بازی های مبارزه ای حرف میزدیم و به این نتایج رسیدیم:
شخصیت اصلی SF : ریو
شخصیت اصلی TEKKEN : جین کازاما
شخصیت اصلی MORTAL : ؟؟؟؟؟؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقیقا علی جان.منم scorpion رو شخصیت اصلی میدونم.اصلا میخوایین همین scorpion VS subzero رو بذاریم اون بالا سر در تاپیک؟

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
یکی از شخصیت های محبوب سری MK در مقابل یکی از شخصیت های محبوب Street Fighter .
:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
طرفدارای ساب زیرو تو سایت بیشترند! قبل از اینکه MK9 بیاد ، برهان یک سری مطلب در مورد تاریخچه ی MK مینوشت که هر شب هم نظرسنجی بود! بالاخره آخرش ساب زیرو با اختلاف چند رای از اسکورپیون برد!
به نظر من خود فایتینگ ها رو بندازید به جون هم :d از کاراکترهاش بهتره :d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
آخه اگه بازی های فایتینگ رو بزاریم رو به روی هم دلایل طرفداری از هر کدوم خیلی کمه و کلا دلیل زیادی باقی نمی مونه
-------------------------
اصلا می خواین بی خیال مورتال بشیم بریم سراغ یه بازی دیگه حالا نه مورتال یه چی دیگه
مثلا
Sam Fisher vs. Max payne
خوبه؟!

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
به نظر من یکی از بین خوب ها(لیو کان یا کانگ لائو یا . . .) و یکی از میان بی طرف ها و یا بدها(اسکرپین یا نب یا رپتایل یا رین )
می تونه جالب باشه.
2Q==
images
]
9k=

آخرین ویرایش:

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
راستشو بخوای امیر.... من به خاطر حرف تو نشستم Darksiders رو بازی کردم... الان هم تقریباً وسطاشم...
باور کن این War هم چیزی برای گفتن جلوی Kratus نداره...
نه تا حد دیگه

میدونی امیر، فکر کنم باید به انتخاب جمع احترام بذاریم... راستش این تاپیک فرود و فرازهای زیادی داشته.... و همینه که جالبه...
باشه منم احترام میزارم
در مورد فراز و نشیب های تاپیک این من بودم که کلمه کاراکتر جنجالی رو وارد تاپیک کردم تا هر شخصیتی رو وارد نظرسنجی نکنیم و تاپیک رو از پایین به بالا بکشیم

یه کوچکولو مخالفم امیر... به عنوان مثال همین MK اونقدر خوب پرداخت شده بود که اون موقع 3 شماره فیلم از روش ساختن و یا همین فیلم Tekken که این اواخر اومد بیرون.... یعنی میشه راجع بهش بحث کرد...

اما از این بابت باهات کاملاً موافقم که چون بازی های Fighting تا حدود زیادی خطی هستند، فقط می تونیم به خود کاراکتر و شخصیت های اون بپردازیم... نمی تونیم جنبه های داستانی رو به اون صورت به قول تو به چالش بکشونیم... و این نقطه ضعف به حساب میاد...

به طور کلی باهات موافقم امیر... ولی راستش من نمی تونم زیاد مخالفت با انتخاب دیگران داشته باشم... قبلاً مشکل ساز شده بود برام..
متوجه نشدم موافقی یا مخالف

آخه اگه بازی های فایتینگ رو بزاریم رو به روی هم دلایل طرفداری از هر کدوم خیلی کمه و کلا دلیل زیادی باقی نمی مونه
-------------------------
اصلا می خواین بی خیال مورتال بشیم بریم سراغ یه بازی دیگه حالا نه مورتال یه چی دیگه
مثلا
Sam Fisher vs. Max payne
خوبه؟!
همه دارن اعتراف میکنن که مورتال چیزی برای بحث نداره
پس پیشنهاد من اینه که صاحب تاپیک همه رو غافلگیر کنه.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
درسته من هم منتظرم صاحب تایپیک بیاد تا خواب تایپیک بپرد.

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
بابا مردیم بگید چی شد بالاخره کدوم؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان اتوسا باید بیاد تا بهش بگم نظر سنجی رو چی بذاره.چون گذاشته به عهده من.
کاملا درسته.اول خواستم همینو بذارم (دوتا شخصیت بازی های فایتینگ) ولی پست اتوسا رو دیدم و به این نتیجه رسیدم که دلیلاتون چی میتونه باشه؟
اسکوزپیون: چون لباسش زرده!!!
ساب زیرو: چون مثل یخچال فریزره!!!
جین کازاما: جونم موهاش!!!
باید یه چیزی مثل اولین مقلیسه این تاپیک بذاریم که هم اطلاعاتمو زیاد بشه و هم به هم ربط داشته باشن.
حالا بذارین بیاد ببینیم چی میشه.

آخرین ویرایش:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
سلام به همگی
خب من اومدم تا دیگه این رقابت در ابتدا تنگاتنگی که بین دو آدم کش در سری بازی های assissan's Creed بود رو با یه جمع بندی از دلایل دوستان به پایان برسونم :
Ezio Vs. Altair
در این نظر سنجی 70 نفر شرکت کردند که در نهایت
اتزیو:25 رای
الطیر:45رای
و الطیر قهرمان شماره ی اول این بازی و از نظر طرفدارانش تنها قهرمان سری توانست اتزیو یعنی قهرمان سری دوم تا سوم سری بازی های اساسین رو مغلوب کند
دلایل محبوبیت الطیر از دیدگاه طرفدارانش:
1- با شخصیت و با ابهت
2- یک اساسین واقعی
3- بی رحم
4 هیچ چیز به اندازه ی اجرای ماموریتش براش مهم نبود

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
و اما نظر سنجی بعدی :
جان مارستون در مقابل سم فیشر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر