WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
آره منم با نظر منصور موافقم یه جورایی. تو همون کشتی کج های قدیمی هم نمونه بارزش همون here comes the pain بدل ها دو دکمه بود ( یکی برای مشت و لگد و یکی هم برای حرکات move و جالب اینجای که برای بدل فینیشر هم باید جفتشونو با هم میزدی فکرشو بکن تو اون شرایط سریع... ) که این دیگه خیلی شیر تو شیر میشد ( نه اینکه سخت باشه ولی جاهای حساس یه خوده برات مشکل میشد) کلا بدل حرکات متنوع باشه ولی به یک دکمه ختم بشه از نظر من نرم بازیه و عالی...

آره منم با نظر منصور موافقم یه جورایی. تو همون کشتی کج های قدیمی هم نمونه بارزش همون here comes the pain بدل ها دو دکمه بود ( یکی برای مشت و لگد و یکی هم برای حرکات move و جالب اینجای که برای بدل فینیشر هم باید جفتشونو با هم میزدی فکرشو بکن تو اون شرایط سریع... ) که این دیگه خیلی شیر تو شیر میشد ( نه اینکه سخت باشه ولی جاهای حساس یه خوده برات مشکل میشد) کلا بدل حرکات متنوع باشه ولی به یک دکمه ختم بشه از نظر من نرم بازیه و عالی...

نهههههههههههههههه من كه نميگم مثل here comes the pain باشه تو اينكه دهن ادم .... ميگم هم با Rt باشه هم با Lt يعني ازدين با جفتش به دلخواه بدل كنين از اين كار سه تا هدف دارم 1 بدل ها متنوع ميشن تازه براي هر كدوم از اين دكمه ها ميشه بدل رندومم گذاشت 2 با اين كار ميشه اسپاين باستر و كلا فينيشر به حريفي زد كه داره به سمتتون ميدوه چجوري ؟ حريفي فرض كن مثلا فرض كن تريپل اچ به سمت با تيستا ميدوه و باتيستا سيگنيچر داره شما LT يو ميزنين و بدلش همون اسپاين باستره3 افراد دست چپ كارشون راحت تر ميشه
تازه يه وقتم يكي باشه دلش نخواد بدلش رندوم باشه دوس داشته باشه خودش بدلشو انتخاب كنه البته به نظر خودم رندوم باشه بهتره حالا جاي بحث زياده

آخرین ویرایش:
نهههههههههههههههه من كه نميگم مثل here comes the pain باشه تو اينكه دهن ادم .... ميگم هم با Rt باشه هم با Lt يعني ازدين با جفتش به دلخواه بدل كنين از اين كار سه تا هدف دارم 1 بدل ها متنوع ميشن تازه براي هر كدوم از اين دكمه ها ميشه بدل رندومم گذاشت 2 با اين كار ميشه اسپاين باستر و كلا فينيشر به حريفي زد كه داره به سمتتون ميدوه چجوري ؟ حريفي فرض كن مثلا فرض كن تريپل اچ به سمت با تيستا ميدوه و باتيستا سيگنيچر داره شما LT يو ميزنين و بدلش همون اسپاين باستره3 افراد دست چپ كارشون راحت تر ميشه
تازه يه وقتم يكي باشه دلش نخواد بدلش رندوم باشه دوس داشته باشه خودش بدلشو انتخاب كنه البته به نظر خودم رندوم باشه بهتره حالا جاي بحث زياده
آره خوب یه جورایی اینم میشه فکر بدی نیس....
ولی خب فکر می کنم جدا از نوعش بیشتر مطابق میل چپ دست ها هم میشه دقیقا تو بعضی موارد

آره خوب یه جورایی اینم میشه فکر بدی نیس....
ولی خب فکر می کنم جدا از نوعش بیشتر مطابق میل چپ دست ها هم میشه دقیقا تو بعضی موارد

تعداد افراد راست دست از تعداد افراد چپ دست خيلي بيشتره به همين خاطرم سازندگان بازي R2 رو براي بدل كردن انتخاب كردند يعني معيار افراد راست دست هستند. پس ماهم افراد راست دستو ميزاريم به عنوان معيارمون.در اين صورت بدل كردن با L2 براي ما راست دستها دشوار ميشه و اين هدف چهارم منه

آخرین ویرایش:
قدرت cm punk 94 هستش
به نظرتون زیاده یا کم؟؟

Sent from my C6602 using Tapatalk 4

اگه نظر منو بخواین 93 بهتره براش

Sent from my C6602 using Tapatalk 4

Last edited by a moderator:
اصلا 90 برای باتیستا خیلی خنده داره فقط میتونم بگم
خاک بر سرشون
اگه اشتباه نکنم استون کلد 94 هستش یعنی با cm punk برابره که بازم نامردیه یا اورال john cena

Sent from my Xperia z using Tapatalk 4

Moves List جدید لیست حرکات جدید

Credits quan02
Taunts
Arm Raise
Goldberg 1
Goldberg 2
Hogan 1
Hogan 2
Hogan 3
Muscle Taunt
NO! Taunt
Rollins
Ryback 4
Sheamus 3
SI! Taunt
Titus Oneal
Warrior 1
Warrior 2
WHATS UP!

Moves
Apron Back Drop
Andre Elbow Drop
Andre Headbutt/single underhook throw
Banzai Drop
Blackout
Beautiful Disater 2 (Rope move)
BP Mandible Claw
BP Million Dollar Dream
Brodus Headbutt
Broski Boot 2
BuckleBomb
Bullhammer
Bundy Corner Splash
Bundy Elbow Drop
Cesaro European uppercut
Cesaro Foot Stomp
Chokeslam From Hell
Clash of The Titus
Clothesline From Hell
Corner Punches 2
Corner Knee Trembler
Corner STO
Crossroad 2
Del Rio Superkick
Drop Toehold 2
Flair Knee Drop
Flair Knife Edge Chop
Flair Corner Knife Edge Chop
Free Fall Elbow Drop
Goldberg Rolling Leglock BP
Goldberg Takedown
Hammerlock take down into knee
Headlock Driver
Head Wrench
Ho Train
Indian deathlock thing??Macho man did it
Kitchen Sink
Knee Trembler 2
Launching Gourdbuster
Last Ride 2
Meat Hook Clothesline
Meat Hook Clothesline (running v)
Multiple Fist Drops
Neutrilizer 2
New Arm Wringer
New Big Boot
New Chokeslam
New Chop (Srike)
New Piledriver
New Scoop Slam
New Suplex
New Takedown
No Corner Kicks
PTP Assisted Suplex
Razors edge
Rock Spinebuster
Rollins Springboard Knee
Romero Special Foot Stomp
Russian Legsweep counter move
Ryback Boot
Ryback Spinebuster
Ryback Thez
Sandow Fullnelson Corner attack
Sandow Repeated Knees
School Boy Counter move
Shellshock
Shoulder breaker
Skywalker
Slaughter Clothesline
Springboard Uppercut
Trouble in Paradise 2
Warrior Clothsline
Warrior Punch
Warrior Splash
Ziggler Jumping DDT
ZigZag 2
Comebacks
Del Rio Comeback
Kane Comeback
Hogan Comeback
Ryback Comback
Warrior Comback
Catapult Finisher
Attitude Adjustment
Brogue Kick
BullHammer
Chokeslam
Codebreaker
F-5
GTS
No Lock
Pedigree
RKO
Rock Bottom
ShellShock
Spear
Superkick
Swiss Death
Tombstone Piledriver
Trouble In Paradise
WMD
Worlds Strongest Slam
Doulbe Finishers
Attitude Adjustment
Chokeslam
Shellshock
New Drag Animation
OMG Moves
Apron DDT
Pole Head Boot
Spear through Chamber Pod
Undertaker Suicide PlanchaCharacter specific

البته اینا همش نیست من دیدم خووشون گفتن ، یکسری افراد دیگه هم هستن ، حداقل من دیدم سه مدل اسپاین بستر دیدم ، مال تریپل اچ و باتیستا و رایبک ، دوتاش حال کردم مال تریپل اچ هم که همون پارسالی بود.

البته اینا همش نیست من دیدم خووشون گفتن ، یکسری افراد دیگه هم هستن ، حداقل من دیدم سه مدل اسپاین بستر دیدم ، مال تریپل اچ و باتیستا و رایبک ، دوتاش حال کردم مال تریپل اچ هم که همون پارسالی بود.

آره این لیست کامل نیس

Sent from my xperia z using Tapatalk 4

خوب اقای کوری لدسما ، تایید کرد ، اگر در streake mode با خود اندرتیکر 22 نفر شکست بدید
Slobber knocker match در مد معمولی بازی ازاد خواهد شد .

اونجور که من متوجه شدم ، یک نوع بازی عین رکیال رامبل یک نفر وارد بازی میشود ، شکستش میدی دونه دونه دشمن میان ، که امارت در برد میره بالا ، هر کی ببازه میره بیرون یک حریف دیگه میاد تا موقعی که ببازی.

اونجور که من متوجه شدم ، یک نوع بازی عین رکیال رامبل یک نفر وارد بازی میشود ، شکستش میدی دونه دونه دشمن میان ، که امارت در برد میره بالا ، هر کی ببازه میره بیرون یک حریف دیگه میاد تا موقعی که ببازی.
این که توی نسخه های قبل هم بود اول تو وارد رینگ میشی یک نفر میاد اونو شکست میدی تا 2 نفر دیگه میاد کلا سه نفر اگر تعداد زیاد باشه خوب میشه این کار توی بازیهای کلاسیک فکر کنم سگا بود لک لوگر مثلا میشدی دونه دونه میامدن تا اخر یا شکست بخری یا همه را ببری

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or