WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
در مورد مقایسه گلدبرگ و رایبک:
شما بازی های گلدبرگ رو ببین مخصوصا بازیش با راک(تو دبلیو سی دبلیو هم که حرفی واسه گفتن نذاشته بود)
راک داره سکته میکنه، داریم در مورد راک حرف میزنیم نه سانتینو یا دوتا استار درجه ۹

حرفتو قبول دارم ولی اون عکس یا بهتر بگم بهترین سوپر استارای WWE
خیلی ایراد داره که با یه نگاه ساده میشه فهمید و میشه متوجه شد برونو سامارتینو،هوگان و خیلیای دیگه ....
بگذریم آيرون شیخو عشقه با اینکه با ظاهرش ممکنه حال نکنین ولی خوب ایرانی بود دیگه
راک داره سکته می کنه؟!! داداش من این ها استوری لاینه ...دقیقه به دقیقه ، ثانیه به ثانیه از قبل تعیین شده، اگه سران کمپانی تشخیص بدن که بیگ شو جلوی سانتینو مارلا خودش رو خیس هم بکنه این اتفاق رخ می ده...
برید تحقیق کنید ببینید چرا WCW از WWE شکست خورد :وینس خودش رو خیس میکنه ،مایک تایسون یکی از بهترین بوکسور های تاریخ که متاسفانه بلد نبود چجوری از پولش استفاده کنه رو آوردن تا استون کلد رو ببرن بالا و در نتیجه جنگ دوشنبه ها رو ببرن
به گفته مغز متفکر WCW اریک بیشاف ؛ چند دلیل باعث شکستشون از جمله استوری استون کولد و وینس ، آوردن مایک تایسونی که اونموقع بسیار گرون بود ، حمله دی اکس به ساختمان WCW و مهمترین نکته قانون مسخره PG که از طرف شبکه ای که باهاش کار می کردن به WCW تحمیل شد...
در آخر دلیل برتری گلدبرگ به امثال رایبک استوری های ساختنی نبود بلکه ابهت ، استعداد ذاتی ، تکنیک فوق العاده که به دلیل سابقه بسیار گلدبرگ در فوتبال آمریکایی بود...از اون طرف بارها شده رایبک فنون رو ناقص و یا به زحمت اجرا کرده...

راک داره سکته می کنه؟!! داداش من این ها استوری لاینه ...دقیقه به دقیقه ، ثانیه به ثانیه از قبل تعیین شده، اگه سران کمپانی تشخیص بدن که بیگ شو جلوی سانتینو مارلا خودش رو خیس هم بکنه این اتفاق رخ می ده.....

درسته اينا استوري لاينه ولي اينقدرها هم شير تو شير نيست سران كمپاني كه هردمبيل و بيخودي كه تصميم گيري نميكنند پتانسيلها رو در نظر ميگيرند و هر كي پتانسيل بالاتري داشته باشه مسلما پيروزه اونا اين زمان اين پتانسيلو در گلدبرگ ميدين.

درسته اينا استوري لاينه ولي اينقدرها هم شير تو شير نيست سران كمپاني كه هردمبيل و بيخودي كه تصميم گيري نميكنند پتانسيلها رو در نظر ميگيرند و هر كي پتانسيل بالاتري داشته باشه مسلما پيروزه اونا اين زمان اين پتانسيلو در گلدبرگ ميدين.
فکر کنم جمله آخر رو درست نخوندی...منم دقیقا" به استعدادهای گلدبرگ اشاره داشتم ولی نکته اصلی استعداد نیست بلکه پولسازیه؛ همونطور که استعداد امثال باتیستا و کرت انگل و جف هاردی و رندی فدای پولسازی سینا و ری میستریو شد...

باریکلا این پولسازی خیلی مهمه ، البته به باتیستا و کورت انگل هم در حدشون توجه کردن کمربند های مختلف به باتیستا دادن یا کورت انگل که جز استارهای مین اونت بود. .. ولی خوب ری و سینا تو پولسازی بهترن و محبوب ترن .ولی ری هم به جایی نرسید ، کلا جز سال 2006 که ی مدتی کمربند بدست اورد و قهرمان رامبل شد . ولی کلا افراد سبک وزنی مثل ری به کمربند سنگین وزن نمیخورن یا جور در نمیان ، حالا دوستان میدونید معتی واژه slobber knocker چیه ؟

آخرین ویرایش:
1 - گلدبرگ در wcw که بود استرایکش 173 بر 0 بود جهت اطلاع گفتم بیشتر این استارها کسانی بودند مثل استینگ لکس لوگر هولک هوگن جاینت (بیگ شو) ریک فلایر مانگو اسکات استاینر و چندین نفر که اگر بخواهم بگم صفحه پر میشه اگر هم دوست دارید لیستشو به صورت کامل براتون میزارم
2 - شما به جز در نظر گرفتن هیکل و کریزمای گلدبرگ و رایک بک میتونید که موضوع بسیار ساده را با هم مقایسه کنید گلدبرگ جک همر زد به جاینت و کوین نش که فکر کنم هم قدشون هم وزنشون را میدونید میدونست بلند کنه شما مسابقه رایبک را با تنسای مشاهده کنید اون 2 بار میخواست تنسای را بلند کنه که فینشرش را بزنه نتونست خیلی ضایع شد رفت با یک کلوسلاین قضیه را تمام کرد
3 نمیدونم چرا بعضی از دوستان جوری راجع به این بیزنس صحبت میکنند که انگار ما داریم راجع به واقعیت و استوری لاین بحث میکنیم درسته گلدبرگ زمانی که به قول شما گلدبرگ نبود درسته هیچ کس اون را نمیشناخت من هم اون موقع را یادمه هم اینکه به صورت کامل دارم wcw را از سال 96 نگاه میکنم الانم سال 98 هستم هفته به هفته شما خیلی چیزها را فراموش کردید خودم هم اینطور شده بودم یک خاطره ازش مونده بود اونقدر از wwe خسته شدم که روی اوردم به بهترینها توی اون سالها
اون موقع که گلدبرگ امد از استارهای اماتور شروع کرد البته اولینشون هیو موریس بود چیزی نگذشت که همه عاشقش شدن استعدادش را میدیدند خودم با اینکه خیلی تازه کشتی کج را شروع کرده بودم حتی اسمشو یادم نمیموند میفهمیدم که اون با همه تفاوت میکنه
اما رای بک از همون اول که میخواستند تبدیلش کنند به گلدبرگ جدید خیلی خنده دار بود چون اصلا پتانسیل اون را نداشت و خیلی زود هم تبدیل به یکی مثل همه شد
کشتی کج جایی هست که به مردم بستگی داره توی دنیا چند نفر گلدبرگ و چند نفر طرفدار ری بک هستند؟
به نظر من تنها کسی که میشه رقیب گلدبرگ دونست استیو استین هست که به همون اندازه فوق الاده بود و همه عاشقش بودند

1- مورد اول در مورد استرایک گلدبرگ خب همونطوری که همه می دونیم این چیزی نیست که دست خود استار باشه ...این به سیاست کمپانی و استوری نویساش بر میگرده ...برای شما مثال میزنم همین اندرتیکر : ایا واقعا تیکر لیاقت داشت تا 21 بار تو رسلمنیا پیروز بشه یا اینکه این خواست کمپانی بود ؟؟؟

2- در مورد قدرت بدنی باید بگم که رایبک رو مارک هنری شل شاک زد ....دیگه از مارک هنری سنگینتر داریم؟؟؟ اون مسئله که روی تنسای میخواست شل شاک بزنه یه گرفتگی کوچیک یا مصدومیت براش پیش اومد که خیلی طبیعی بود و ممکنه برای هر کسی تو یه لحظه پیش بیاد .....

3-بازم قیاس شما اشتباه ...گلدبرگ از نظر طرفدار مسلما قابل مقایسه با الانه رایبک نیست اما تا 2 سال دیگه که رایبک فیس اول کمپانی شد اون موقع میشه مقایسه کرد ... و بازم میگم زمانی که گلدبرگ تو wcw یا wwf بود قانون PG نبود که جلوی هد شات و خونریزی رو بگیره ....الان رسلینگ فقط شده همون رسلینگ و دیگه خبری از سیم خاردار و خون ریزی نیست .....

و نکته اخر اینکه گلدبرگ نمیتونست خوب رسلینگ خالص کار کنه و حتی در مواردی باعث مصدومیت حریفش میشد ...مثل مصدوم کردن برت هارت به طور ناخواسته....

رایبک دو سال که سهله ، پنج ساله دیگه هم نمیتونه به محبوبیت گلدبرگ برسه ، چون به طور ناخواسته از لحاظ ظاهری همش با گلدبرگ مقایسه میشه و زیر سایه گلدبرگ قرار میگیره ، یجورایی همش این دو با هم مقایسه میشن الان ما ببین چقدر دارن دانیل برایان پوش میکنن تازگی ولی هر چقدر پوش بشه بازم به محبوبیت راک میرسه ؟ یک ارنا رو با خودش همراه میکرد البته تو بالا بردن راو استن کلد هم موثر بود ، راسترهای اون موقع یک حالتی تریلر مانند داشتن دلهره اور مثل کین ، منکایند .

شما اگه مثلا تو سال 1998 بودی و گلدبرگ تازه 1 سال بود که از فوتبال امریکایی به کشتی کجا اومده بود این حرفها رو میزدی؟؟؟ شما این حرفها رو داری بعد از 8 سال کشتی حرفه ای گلدبرگ از 97 تا 2004 میزنی .....خب رایبک هنوز 1 سال هم نیست اومده کمپانی هر چند قبلا با نام اسکیپ شفیلد تو نکسوس کار میکرد اما با شخصیت جدیدش 1 سال هست اومده ....پس قضاوت اینکه ایا گلد برگ اینده میشه یا نه هنوز خیلی زوده ....

images
images
الازمه من دوباره يه كاري انجام بدم

تو رو به هر كي ميپرستيد به قيافه ي اين دو تا نگاه كنيد.چه احساسي بهتون دست داد؟آخه قيافه ياين يارو رايبك ميخوره به فيس اول كمپاني شدن؟پا برهنه كه بدوه به گرد پاي گلدبرگم نميرسه قيافه رو ببين مثل احمقا ميمونه آخه چه هارموني تو اين چهره شما ميبيني ؟ آدم استفراغش ميگيره . چرا اينقدر بايد wwe سقوط كرده باشه چرا بايد كارشون به اينجا رسيده باشه كه اين مافنگيو بيان با گلدبرگ افسانه اي مقايسه كنند آخه اين شايسته ي شماس

آخرین ویرایش:
Kane ببین بحث اصلا سر این نیست که گلدبرگ چند سال بود و شروع کرد ، شما قبل گلدبرگ شبیه اش دیده بودی ؟ رایبک ناخواسته از لحاظ بدنی و ظاهری همش با گلدبرگ مقایسه میشه و نهایت میشه گلدبرگ کوچولو و این مقایسه تماشاگراس.و خون و اینها یکجور محدکه و هیجان زا نمیشه همه چیز رو بدلیل نبود خون دونست.

images
images
الازمه من دوباره يه كاري انجام بدم

تو رو به هر كي ميپرستيد به قيافه ي اين دو تا نگاه كنيد.چه احساسي بهتون دست داد؟آخه قيافه ي رايبك ميخوره به فيس اول كمپاني شدن؟پا برهنه كه بدوه به گرد پاي گلدبرگم نميرسه

عزیز من شما اطلاعات کافی در مورد رسلینگ و استوری لاین رو نداری کسی مجبورت نکرده در مورد استارها نظر بدی ....

.............................................................................................................................................

در کل باشه دوستان اصلا رایبک هیچوقت به گلدبرگ نمیرسه بیخیال ... میخ اهنین نرورد در سنگ !

نه تو داري فقط. تريپ روشن فكري مياي. ببخشيد كه مدركم مثل شما دكتراي كشتي كج شناسي از هاروارد نيست:)) واقعا اطلاعاتت منو كشته

- - -ویرایش - - -

اره بعضيا فكر ميكنند با استوري لاين يه (يه آدم اوريو )ميشه تبديل به استار كرد

آخرین ویرایش:
ایمان ، به نظرم این بحث ها خوبه و یجورایی نظرات mamad 7 و kane خوبه فقط من یجایی با kane اختلاف سلیقه دارم خود من چند سال عضو سایت iranwwe بودم و اطلاعات دارم ولی اختلاف نظر اشکالی نداره .. من کلا دیگه کشتی کج نمیخوام ببینم و فقط بازیش دنبال میکنم ترجیح میدم تو این بحث ها شرکت نکنم 14 روز تا عرضه رسنی بازی.

Here's Some confirmations from the Interview:

Custom Titles not Shareable on Community Creations.
DLC Announcement coming soon "before launch".
Hair And Face not Editable because it'd decrease the quality of the superstars face in Heads.
20+ Catch/Catapult Finishers Added this year.
New OMG moments shown in Livestream tonight.
The Undertaker's OMG is solely for him.
Around 300 New Moves Added this year (Includes comebacks and wake-up taunts).

1- مورد اول در مورد استرایک گلدبرگ خب همونطوری که همه می دونیم این چیزی نیست که دست خود استار باشه ...این به سیاست کمپانی و استوری نویساش بر میگرده ...برای شما مثال میزنم همین اندرتیکر : ایا واقعا تیکر لیاقت داشت تا 21 بار تو رسلمنیا پیروز بشه یا اینکه این خواست کمپانی بود ؟؟؟

2- در مورد قدرت بدنی باید بگم که رایبک رو مارک هنری شل شاک زد ....دیگه از مارک هنری سنگینتر داریم؟؟؟ اون مسئله که روی تنسای میخواست شل شاک بزنه یه گرفتگی کوچیک یا مصدومیت براش پیش اومد که خیلی طبیعی بود و ممکنه برای هر کسی تو یه لحظه پیش بیاد .....

3-بازم قیاس شما اشتباه ...گلدبرگ از نظر طرفدار مسلما قابل مقایسه با الانه رایبک نیست اما تا 2 سال دیگه که رایبک فیس اول کمپانی شد اون موقع میشه مقایسه کرد ... و بازم میگم زمانی که گلدبرگ تو wcw یا wwf بود قانون PG نبود که جلوی هد شات و خونریزی رو بگیره ....الان رسلینگ فقط شده همون رسلینگ و دیگه خبری از سیم خاردار و خون ریزی نیست .....

و نکته اخر اینکه گلدبرگ نمیتونست خوب رسلینگ خالص کار کنه و حتی در مواردی باعث مصدومیت حریفش میشد ...مثل مصدوم کردن برت هارت به طور ناخواسته....
داداش من تو رو خدا اینا رو تو فروم های دیگه یا جاهای دیگه مثل owmania و ....نگی بت میخندن
مورد اولت : استوری که به کنار بحث ما قدرت در استوریه ( اینو خوب توجه کن ) یعنی میخوای بگ یکی مثل تیکر لیاقت این رکورد رو نداشته و کلا شیر تو شیر بوده و اون زمان همینجور یه نفر رو پیدا کردند و گفتند آقا شما بیا 20 سال تو رسلمینیا برنده شو و به هیچی هم کار نداشته باش نه ؟توجه کنیم این کلمه ( استوری ) دیگه بعضی وقتا بیش از حد گولمون میزنه....شما اگه معنی POWER OF RAYOLEYERI و MIGHT OF LEVELENCE رو بدونی هیچ موقع در مورد استرایک تیکر که جزو 10 رکورد ورزشی برتر دنیا ( با اینکه WWE یه استوریه و ورزش واقعی نیست قرار داره) حرف نمیزدی....چرا ؟؟ چون واقعا الان هم که فکر می کنبم فقط یه نفر یه کاریزمایی مثل تیکر میتونسته همچین اونت بزرگی رو رهبری کنه و بتونه یدک کش بزرگترین رکورد تاریخ کمپانی باشه ..............پ شما میخواستی بگی چون استوریه اصن به یکی مث چمیدونم همون استارای درجه 2 و 3 اونموقع و ....میتونستند بدن چون استوریه و دست کمپانی دیگه نه؟؟؟؟ یکی مثل تیکر میتونه با 23 سال قدمت درکمپانی favorite balance کنه....
در مورد مسئله دومت یعنی سنگین تر از مارک هنری نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟بنده خدا بیگ شو سال 98 520 پاند بوده و مارک هنری 390!!!!!!!!میتونی تصور کنی گلدبرگ چه ابر شگفتی خلق کرده و جاینت اونموقع که همین بیگ شو خودمونه رو جک هامر زده؟؟؟؟؟ من هنوز که هنوزه هر موقع اون ویدیو رو نگاه می کنم مو به بدنم سیخ میشه .......شک نکن شک نکن شک نکن فینیشر گلدبرگ صدبرابر که نه هزار برابر سخت تر از فینیشر رایبکه و واسه کندن حریف از زمین یه قدرت خاصی نیاز داره که ما واقعا اینو در گلدبرگ دیدیم ....شما یه لحظه تو ذهنت تصور کن میخوای فینیشر رایبک رو رو بیگ شو انجام بدی ( کندن از زمینش مثل fu سینای ) و از اونور تصور کن بخوای فینیشر گلدبرگ رو رو بیگ شو اجرا کنی !!!!!!!!وااااااو اصن تجسم کندنش از زمین هم با اون مدل فینیشر گلدبرگ سخته ...من واقعا نمیدونم اون گلدبرگ یه هیولا بود حتی اگه درست هم اجرا نمیکرد فنو همون کندن بیگ شو با اون وزن از زمین و به اون طریق مدل فینیشر گلدبرگ.........:-/
و واسه مورد آخر دوست عزیز شما چه 2 سال چه 5 سال چه 10 سال این گلدبرگ تو تاریخ تکرار نخواهد شد ( نگو گلدبرگ هم از اول گلدبرگ نبوده) گلدبرگ یه چیزایی داشت که تو رسلش که بادی بیلدینگ کارا نداشتن ...کاریزمای گلدبرگ قابل مقایسه نیست با ر اسم رایبک چه برسه به کل هیکلش.....داداش من نگو 2 سال دیگه فیس کمپانی و ....کمپانی میخواست از همون بدو ورودرایبک اونو یکی مثل گلدبرگ در دید اذعان قرار بده که موفق هم نشد و چیز عجیبی هم نبود......و خیلی سری بعد رسلمینیا اونو به یه چهره هیل تبدیلش کرد و کلا تصمیم گرفت از رایبک به عنوان یک show mikest fair hاستفاده کنه که فعلا در استفاده از همونش هم به جای خاصی نرسیده و میبینی که رایبک اون وسط کمپانی داره فقط قاتی استوری استارا میشه و واسه پر کردن بازی های پی پی وی .......
شما این امیدواری رو به خودت نده دوست عزیز که مثلا 2 سال دیگه یا چمیدونم 3 سال دیگه یا هر وقت دیگه این رایبک گلدبرگ میشه و...( خودم که اینو میگم یه جوریم میشه و خندم میگیره ) دارم میگم دوست عزیز رایبک رو میخواستن از همون ابتدا یکی مثل گلدبرگش کنن که موفق نشدن و کلا بیخیالش شدن ( نمونه بارزش تغییر دادن سری شخصیت رایبک کمتر از 5 ماه بعد اون دیبوتش)
در مورد اون قانون pg و .... هم که اشاره کردی دوست من هیچ ربطی به سبک فایت و کاریزما و.....این 2 در قبال هم نداره اینا همش توجیهه وبس ( بحث ما ماهیت درونی و بیرونی 2 استاره که اصلا شما بالا بری پایین بیای رایبک قابل مقایسه چه الان چه 10 سال دیگه با گلدبرگ نیست) شما اینجایی منم اینجام همون2 سال دیگه ای هم که شما مثال میزنی میبینمتون و بهتون سلام میدم میگم چه خبر از رایبک!!!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or