WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
روي ابزار كاري صورت دادن برا بهبودش؟خبري نيومده تو نسخه هاي قبلي كه خورد كردن حريف روي ميز بدك نبود اما خوردكردن حريف روي پله افتضاح

امشب مشخص میشه پله که رسما باگ بود طرف میکوبیدی روش بندری میزد .. امیدوارم زیر پله غیب نشه
ولی باید ی امید هایی باشه
الیاس' منتظر گلدبرگی انصافا چه بازگشت باشکوهی ساختن براش اگه ویدیو ص پیش ببینی البته من با صدای اصلیش دیدم موقع ورودیش تو رستلمانیا تماشاگرا چه فریاد گلدبرگ گلدبرگی میزنن ادم به وجد میاد حتنا ببین .

باز همه اینا یه طرف اون سانگ ورودیش یه طرف .....وای چه موزیک انترنسی داره گلدبرگ ....دقیقا مچ کاریزمای خودشه -- اون در اتاق باز کردنش اون خش و فشش :d وای اصن یه وضعی
آخ آخ این 2K بیاد من خواب و خوراک ندارم دگه با این گلدبرگگگگگگ....بابا بعد 11 سال دارن این افسانه رو دوباره تو سری گیم WWE میسازند...:x یه 2K14 و یه گلدبرگ امسال>:)

گلدبرگ واقعي كجا و گلدبرگ بازي كجا

:))بندري. ميدونيد چيه بچه ها دو دستند يه عده معتقدند كه بازي خوبه كه بعدا متوجه ميشند خوب نيست يه عده ميدونند بازي بد از اب درمياد ولي به همين قناعت ميكنند

آخرین ویرایش:

:))
اون که البته
ولی امسال هم اگه دیده باشی تو 30 YEARS OF WRESTLEMANIA قشنگ از تو( لاکر روم) مثل تو واقعیش گلدبرگ و نشون میده میاد بیرون و....با همون حالتش...شبیه سازش رو بد درست نکردن خدایی ( چهره و استایلش هم که خدایی بد نساختند) ولی در کل ما به همینش هم راضیم :d

- - -ویرایش - - -

امشب مشخص میشه پله که رسما باگ بود طرف میکوبیدی روش بندری میزد .. امیدوارم زیر پله غیب نشه
ولی باید ی امید هایی باشه
الیاس' منتظر گلدبرگی انصافا چه بازگشت باشکوهی ساختن براش اگه ویدیو ص پیش ببینی البته من با صدای اصلیش دیدم موقع ورودیش تو رستلمانیا تماشاگرا چه فریاد گلدبرگ گلدبرگی میزنن ادم به وجد میاد حتنا ببین .
آره دیدم باوووووو.... اووووف نگو نگو :d حرکات های دست و پاش موقع ورودیش هم خدایی خیلی خوب شبیه سازی کرده بودند ...دمشون گرم

:))بندري. ميدونيد چيه بچه ها دو دستند يه عده معتقدند كه بازي خوبه كه بعدا متوجه ميشند خوب نيست يه عده ميدونند بازي بد از اب درمياد ولي به همين قناعت ميكنند
به نظر من متوسطه....
نه زیاد عالیه اونجور که بگیم و هیچ موقع هم نبوده در گذشته و نه انصافن هم زیاد داغون جوری که بخوایم ازش یه افتضاح بسازیم
قدرت امسال بازی یکی به راستر هاشه یکی به استوری اصلی بازیش (30 YEARS OF WRESTLEMANIA ) از نظر من و وسلام...
نمیشه گفت بازی بی نقصه باز هم یه نقص هایی تو تریلر ها وگیم کماکان دیده میشه

راستی چخبرا از انیمال
اون باسنش رو درست کردن فراستی ؟:((:))

- - -ویرایش - - -

یعنی ما فقط مونده بود امسال بریم باسن باتیستا رو ادیت کنیم :)) عجب کاریه ها

به نظر من متوسطه....
نه زیاد عالیه اونجور که بگیم و هیچ موقع هم نبوده در گذشته و نه انصافن هم زیاد داغون جوری که بخوایم ازش یه افتضاح بسازیم
قدرت امسال بازی یکی به راستر هاشه یکی به استوری اصلی بازیش (30 YEARS OF WRESTLEMANIA ) از نظر من و وسلام...
نمیشه گفت بازی بی نقصه باز هم یه نقص هایی تو تریلر ها وگیم کماکان دیده میشه

راستر كه وظيفشونه بهترينا را بذارند به نفعشونم هست با يه اسم كلي فروششون زياد ميشه استوري كه از خودشون نبوده تكرار مكرراته هنري از خودشون به خرج ندادن گيم پليم پيشنهاد ميكنم تا خود بازي بياد ببيني

- - -ویرایش - - -

راستی چخبرا از انیمال
اون باسنش رو درست کردن فراستی ؟:((:))

- - -ویرایش - - -

یعنی ما فقط مونده بود امسال بریم باسن باتیستا رو ادیت کنیم :)) عجب کاریه ها

اره سرشونه هاشم زيادي تخيلي ساخته بودن درسته سر شونش گنده بود اما نه اينقدر خلاصه اگزجرش كرده بودن

آخرین ویرایش:
تم كه كاري نداره .دوبار كه ديدي ازش زده ميشي فقط يه انيميشنه هنر اونجاست كه يه تم به چندين شكل ساخته بشه متنوع باشه

تم که یکیه ولی مثلا باتیستا سه مدل ورودی داره ، یکی ماشین گان دو نوع هم مثل رستلمانیا 25 ، اندر 4 تا ، هوگن 4 تا از این لحاظم مشکلی نیست . بازی مشکل اصلیش هوش مصنوعی هست و محدودیت من خودم هیچ موقع از کشتی کج ps 1 و و here comes the pain خسته نمیشدم ، چون هم از نظر راستر غنی بودن هم این که میشد تز ارنا خارج شد بازی و برد تو خیابون میشد به گوشه های ارنا رفت اینا لذت بازی زیاد میکرد.

راستر كه وظيفشونه بهترينا را بذارند به نفعشونم هست با يه اسم كلي فروششون زياد ميشه استوري كه از خودشون نبوده تكرار مكرراته هنري از خودشون به خرج ندادن گيم پليم پيشنهاد ميكنم تا خود بازي بياد ببيني
گیم پلیش هر چی هس از 13 بهتره ...اینو دگه تو هم تریلر ها میشه دید یه تغییرات کوچیکی دادند ( منظوم بازسازیه ) ولی در کل با عرض معذرت به قول بچه ها گفتنی همون گ..ه...ی ه که قبلا بوده :))

تم که یکیه ولی مثلا باتیستا سه مدل ورودی داره ، یکی ماشین گان دو نوع هم مثل رستلمانیا 25 ، اندر 4 تا ، هوگن 4 تا از این لحاظم مشکلی نیست . بازی مشکل اصلیش هوش مصنوعی هست و محدودیت من خودم هیچ موقع از کشتی کج ps 1 و و here comes the pain خسته نمیشدم ، چون هم از نظر راستر غنی بودن هم این که میشد تز ارنا خارج شد بازی و برد تو خیابون میشد به گوشه های ارنا رفت اینا لذت بازی زیاد میکرد.

:)منظورم اينه كه يه تمش براي مثال رسلمنياش به چندين شكل باشه

- - -ویرایش - - -

اره سرشونه هاشم زيادي tokhmi تخيلي ساخته بودن درسته سر شونش گنده بود اما نه اينقدر خلاصه اگزجرش كرده بودن
آره سرشونه هاشم زیادی......یادم اومد
به جای اینی که همونو رو کول هاش کار کنن که شهره خاص و عام بود همه رو ریختن رو SHOULDER اش ....

بابا شما چرا اين قد ساده هستيد همون بازي پارساليه همونه چي چي بازم يه نقص هايي توش ميبيني اين حرفهارو ولش تا وقتي گيم پلي بازي اين باشه و اين همه باگ بازي اصلاً جالب نيست فينيشر زدي طرف كمتر از 5 ثانيه پا ميشه اين چه وضع بازيه بابا با ضعيف ترين كشتي گير ميتوني قويترينش رو راحت شكست بدي با هر شرايطي فقط كافيه اين بازي رو چند ساعت بازي كني قلقش دستت بياد اصالا اون سختي بازي هم كه الكي وفقط بايد فينيشرهاي بيشتري بزني خوب اين كه نشد با اضافه كردن چندتا چهره نورپردازي و چند مدل OMG كه نميشه گفت بازي 2014 يه آپديت ميزد رو همين بازي قديميش اينهمه ملت هم سر كار نميرفتن هر سال منتظر يه چيز بهتريم ولي باز تكرار تكرار تكرار

بابا شما چرا اين قد ساده هستيد همون بازي پارساليه همونه چي چي بازم يه نقص هايي توش ميبيني اين حرفهارو ولش تا وقتي گيم پلي بازي اين باشه و اين همه باگ بازي اصلاً جالب نيست فينيشر زدي طرف كمتر از 5 ثانيه پا ميشه اين چه وضع بازيه بابا با ضعيف ترين كشتي گير ميتوني قويترينش رو راحت شكست بدي با هر شرايطي فقط كافيه اين بازي رو چند ساعت بازي كني قلقش دستت بياد اصالا اون سختي بازي هم كه الكي وفقط بايد فينيشرهاي بيشتري بزني خوب اين كه نشد با اضافه كردن چندتا چهره نورپردازي و چند مدل OMG كه نميشه گفت بازي 2014 يه آپديت ميزد رو همين بازي قديميش اينهمه ملت هم سر كار نميرفتن هر سال منتظر يه چيز بهتريم ولي باز تكرار تكرار تكرار
ایشالله تو کنسول های نسل بعد درست میشه قربونت
اگه تو اونا هم بخوان همین گیم پلی رو پیش بگیرند که دیگه باید برن بمیرررررررررن ( ولی قطعا اینطور نخواهد بود )

چه عجب یه نفر اومد حرف منو گفت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or