WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
داداش من تو رو خدا اینا رو تو فروم های دیگه یا جاهای دیگه مثل owmania و ....نگی بت میخندن
مورد اولت : استوری که به کنار بحث ما قدرت در استوریه ( اینو خوب توجه کن ) یعنی میخوای بگ یکی مثل تیکر لیاقت این رکورد رو نداشته و کلا شیر تو شیر بوده و اون زمان همینجور یه نفر رو پیدا کردند و گفتند آقا شما بیا 20 سال تو رسلمینیا برنده شو و به هیچی هم کار نداشته باش نه ؟توجه کنیم این کلمه ( استوری ) دیگه بعضی وقتا بیش از حد گولمون میزنه....شما اگه معنی POWER OF RAYOLEYERI و MIGHT OF LEVELENCE رو بدونی هیچ موقع در مورد استرایک تیکر که جزو 10 رکورد ورزشی برتر دنیا ( با اینکه WWE یه استوریه و ورزش واقعی نیست قرار داره) حرف نمیزدی....چرا ؟؟ چون واقعا الان هم که فکر می کنبم فقط یه نفر یه کاریزمایی مثل تیکر میتونسته همچین اونت بزرگی رو رهبری کنه و بتونه یدک کش بزرگترین رکورد تاریخ کمپانی باشه ..............پ شما میخواستی بگی چون استوریه اصن به یکی مث چمیدونم همون استارای درجه 2 و 3 اونموقع و ....میتونستند بدن چون استوریه و دست کمپانی دیگه نه؟؟؟؟ یکی مثل تیکر میتونه با 23 سال قدمت درکمپانی favorite balance کنه....
در مورد مسئله دومت یعنی سنگین تر از مارک هنری نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟بنده خدا بیگ شو سال 98 520 پاند بوده و مارک هنری 390!!!!!!!!میتونی تصور کنی گلدبرگ چه ابر شگفتی خلق کرده و جاینت اونموقع که همین بیگ شو خودمونه رو جک هامر زده؟؟؟؟؟ من هنوز که هنوزه هر موقع اون ویدیو رو نگاه می کنم مو به بدنم سیخ میشه .......شک نکن شک نکن شک نکن فینیشر گلدبرگ صدبرابر که نه هزار برابر سخت تر از فینیشر رایبکه و واسه کندن حریف از زمین یه قدرت خاصی نیاز داره که ما واقعا اینو در گلدبرگ دیدیم ....شما یه لحظه تو ذهنت تصور کن میخوای فینیشر رایبک رو رو بیگ شو انجام بدی ( کندن از زمینش مثل fu سینای ) و از اونور تصور کن بخوای فینیشر گلدبرگ رو رو بیگ شو اجرا کنی !!!!!!!!وااااااو اصن تجسم کندنش از زمین هم با اون مدل فینیشر گلدبرگ سخته ...من واقعا نمیدونم اون گلدبرگ یه هیولا بود حتی اگه درست هم اجرا نمیکرد فنو همون کندن بیگ شو با اون وزن از زمین و به اون طریق مدل فینیشر گلدبرگ.........:-/
و واسه مورد آخر دوست عزیز شما چه 2 سال چه 5 سال چه 10 سال این گلدبرگ تو تاریخ تکرار نخواهد شد ( نگو گلدبرگ هم از اول گلدبرگ نبوده) گلدبرگ یه چیزایی داشت که تو رسلش که بادی بیلدینگ کارا نداشتن ...کاریزمای گلدبرگ قابل مقایسه نیست با ر اسم رایبک چه برسه به کل هیکلش.....داداش من نگو 2 سال دیگه فیس کمپانی و ....کمپانی میخواست از همون بدو ورودرایبک اونو یکی مثل گلدبرگ در دید اذعان قرار بده که موفق هم نشد و چیز عجیبی هم نبود......و خیلی سری بعد رسلمینیا اونو به یه چهره هیل تبدیلش کرد و کلا تصمیم گرفت از رایبک به عنوان یک show mikest fair hاستفاده کنه که فعلا در استفاده از همونش هم به جای خاصی نرسیده و میبینی که رایبک اون وسط کمپانی داره فقط قاتی استوری استارا میشه و واسه پر کردن بازی های پی پی وی .......
شما این امیدواری رو به خودت نده دوست عزیز که مثلا 2 سال دیگه یا چمیدونم 3 سال دیگه یا هر وقت دیگه این رایبک گلدبرگ میشه و...( خودم که اینو میگم یه جوریم میشه و خندم میگیره ) دارم میگم دوست عزیز رایبک رو میخواستن از همون ابتدا یکی مثل گلدبرگش کنن که موفق نشدن و کلا بیخیالش شدن ( نمونه بارزش تغییر دادن سری شخصیت رایبک کمتر از 5 ماه بعد اون دیبوتش)
در مورد اون قانون pg و .... هم که اشاره کردی دوست من هیچ ربطی به سبک فایت و کاریزما و.....این 2 در قبال هم نداره اینا همش توجیهه وبس ( بحث ما ماهیت درونی و بیرونی 2 استاره که اصلا شما بالا بری پایین بیای رایبک قابل مقایسه چه الان چه 10 سال دیگه با گلدبرگ نیست) شما اینجایی منم اینجام همون2 سال دیگه ای هم که شما مثال میزنی میبینمتون و بهتون سلام میدم میگم چه خبر از رایبک!!!!!
دیگه ول کنین بابا
بعضی ها هیچی نمیدونن میان نظر میدن
بجای این بحث ها بهتره درباره ی بازی بحث نکنیم نه این موارد که اخرش به نتیجه ای نمیرسیم

برادران گرامی اورال ها مشخص نشده؟ماله رندی چنده؟
مال بعضی از استاران مشخص شده
مال رندی 92 هست

- - -ویرایش - - -

http://wwe.2k.com/index.php/roster
از اینجا می تونید ببینید

- - -ویرایش - - -

Here's Some confirmations from the Interview:

Custom Titles not Shareable on Community Creations.
DLC Announcement coming soon "before launch".
Hair And Face not Editable because it'd decrease the quality of the superstars face in Heads.
20+ Catch/Catapult Finishers Added this year.
New OMG moments shown in Livestream tonight.
The Undertaker's OMG is solely for him.
Around 300 New Moves Added this year (Includes comebacks and wake-up taunts).
پس این قضیه هم منتفی شد

دیگه ول کنین بابا
بجای این بحث ها بهتره درباره ی بازی بحث نکنیم نه این موارد که اخرش به نتیجه ای نمیرسیم
حامد جان بازی اشغاله ارزش صحبت نداره بیخیال این بحث ها بهتره .. ما که هر چی خبر میزاریم میگیم واسه گلدبرگ ی omg توم گذاشتن
دوستان دوباره میرن سراغ کاریزما رایبک.!!

هی ما هم سن شما بودیم استارای کشتی کج ترپیل اچ و آندرتیکر و راک و استون کلد و شان مایکلز بودن الان ملت رو رایبک و جان سینا تعصب دارن :lol:
من از سال 2006 که با رسلینگ اشنا شدم طرفدار Kane بودم و هستم دوست عزیز ....شما هم که میگی به تیکر و تریپل اچ و ... تعصب داشتی بحث سلیقه ای . اینجا بحث سر گلدبرگ و رایبک بود که دوستان معتقدن گلدبرگ تکرار ناشدنی اما من میگم که رایبک اینده ی کمپانیه و 100% استعداد اینو داره که به گلدبرگ بعدی تبدیل بشه ....

دیگه ول کنین بابا

شما چی میدونی ؟؟ یکم اطلاعاتت رو کن تا ما هم بفهمیم...:)

داداش من تو رو خدا اینا رو تو فروم های دیگه یا جاهای دیگه مثل owmania و ....نگی بت میخندن
مورد اولت : استوری که به کنار بحث ما قدرت در استوریه ( اینو خوب توجه کن ) یعنی میخوای بگ یکی مثل تیکر لیاقت این رکورد رو نداشته و کلا شیر تو شیر بوده و اون زمان همینجور یه نفر رو پیدا کردند و گفتند آقا شما بیا 20 سال تو رسلمینیا برنده شو و به هیچی هم کار نداشته باش نه ؟توجه کنیم این کلمه ( استوری ) دیگه بعضی وقتا بیش از حد گولمون میزنه....شما اگه معنی POWER OF RAYOLEYERI و MIGHT OF LEVELENCE رو بدونی هیچ موقع در مورد استرایک تیکر که جزو 10 رکورد ورزشی برتر دنیا ( با اینکه WWE یه استوریه و ورزش واقعی نیست قرار داره) حرف نمیزدی....چرا ؟؟ چون واقعا الان هم که فکر می کنبم فقط یه نفر یه کاریزمایی مثل تیکر میتونسته همچین اونت بزرگی رو رهبری کنه و بتونه یدک کش بزرگترین رکورد تاریخ کمپانی باشه ..............پ شما میخواستی بگی چون استوریه اصن به یکی مث چمیدونم همون استارای درجه 2 و 3 اونموقع و ....میتونستند بدن چون استوریه و دست کمپانی دیگه نه؟؟؟؟ یکی مثل تیکر میتونه با 23 سال قدمت درکمپانی favorite balance کنه....
در مورد مسئله دومت یعنی سنگین تر از مارک هنری نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟بنده خدا بیگ شو سال 98 520 پاند بوده و مارک هنری 390!!!!!!!!میتونی تصور کنی گلدبرگ چه ابر شگفتی خلق کرده و جاینت اونموقع که همین بیگ شو خودمونه رو جک هامر زده؟؟؟؟؟ من هنوز که هنوزه هر موقع اون ویدیو رو نگاه می کنم مو به بدنم سیخ میشه .......شک نکن شک نکن شک نکن فینیشر گلدبرگ صدبرابر که نه هزار برابر سخت تر از فینیشر رایبکه و واسه کندن حریف از زمین یه قدرت خاصی نیاز داره که ما واقعا اینو در گلدبرگ دیدیم ....شما یه لحظه تو ذهنت تصور کن میخوای فینیشر رایبک رو رو بیگ شو انجام بدی ( کندن از زمینش مثل fu سینای ) و از اونور تصور کن بخوای فینیشر گلدبرگ رو رو بیگ شو اجرا کنی !!!!!!!!وااااااو اصن تجسم کندنش از زمین هم با اون مدل فینیشر گلدبرگ سخته ...من واقعا نمیدونم اون گلدبرگ یه هیولا بود حتی اگه درست هم اجرا نمیکرد فنو همون کندن بیگ شو با اون وزن از زمین و به اون طریق مدل فینیشر گلدبرگ.........
yahoo_7.gif

و واسه مورد آخر دوست عزیز شما چه 2 سال چه 5 سال چه 10 سال این گلدبرگ تو تاریخ تکرار نخواهد شد ( نگو گلدبرگ هم از اول گلدبرگ نبوده) گلدبرگ یه چیزایی داشت که تو رسلش که بادی بیلدینگ کارا نداشتن ...کاریزمای گلدبرگ قابل مقایسه نیست با ر اسم رایبک چه برسه به کل هیکلش.....داداش من نگو 2 سال دیگه فیس کمپانی و ....کمپانی میخواست از همون بدو ورودرایبک اونو یکی مثل گلدبرگ در دید اذعان قرار بده که موفق هم نشد و چیز عجیبی هم نبود......و خیلی سری بعد رسلمینیا اونو به یه چهره هیل تبدیلش کرد و کلا تصمیم گرفت از رایبک به عنوان یک show mikest fair hاستفاده کنه که فعلا در استفاده از همونش هم به جای خاصی نرسیده و میبینی که رایبک اون وسط کمپانی داره فقط قاتی استوری استارا میشه و واسه پر کردن بازی های پی پی وی .......
شما این امیدواری رو به خودت نده دوست عزیز که مثلا 2 سال دیگه یا چمیدونم 3 سال دیگه یا هر وقت دیگه این رایبک گلدبرگ میشه و...( خودم که اینو میگم یه جوریم میشه و خندم میگیره ) دارم میگم دوست عزیز رایبک رو میخواستن از همون ابتدا یکی مثل گلدبرگش کنن که موفق نشدن و کلا بیخیالش شدن ( نمونه بارزش تغییر دادن سری شخصیت رایبک کمتر از 5 ماه بعد اون دیبوتش)
در مورد اون قانون pg و .... هم که اشاره کردی دوست من هیچ ربطی به سبک فایت و کاریزما و.....این 2 در قبال هم نداره اینا همش توجیهه وبس ( بحث ما ماهیت درونی و بیرونی 2 استاره که اصلا شما بالا بری پایین بیای رایبک قابل مقایسه چه الان چه 10 سال دیگه با گلدبرگ نیست) شما اینجایی منم اینجام همون2 سال دیگه ای هم که شما مثال میزنی میبینمتون و بهتون سلام میدم میگم چه خبر از رایبک!!!!!

داداش من شما نترس من همه جا این حرفها رو زدم بازم میگم کسی بهم نمیخنده ...

مورد اول : در مورد استریک تیکر که شما صحبتش رو کردی مسلما حق کشی زیادی تو این استوری 21-0 انجام شده ....شما دقت کن چند تا استار قربانی و پله شدن تو رسلمنیا ها برای تیکر .... دو بار شان مایکل و دو بار هم ترپل اچ رو خرد کردن واسه خاطر یه رکورد ....حالا بماند که کین هم دو بار قربانی شد این وسط ... شما دقت کن من گفتم که سیاست کمپانی و استوری نویساش هستن و البته کاریزمای طرف مقابل هم تاثیر داره ... جای تیکر هم میتو نستن شان مایکل یا تریپل اچ یا حتی Kane هم بزارن و این بزرگان هم میتونستن استوری رو تو 21 سال بچرخونن .... اما چرا ندادن دیگه برمیگرده به استوری نویسان ...در کل بحث من اینکه افراد دیگه ای غیر تیکر بود که میتونستن این نقش رو بر عهده بگیرن!

مورد دوم - قبول دارم جک همر یه مقدار سخت تر از شل شاک هست و اینم قبول دارم که بیگ شو بزرگ جسه ترین کشتی گیر اما شما باید استوری ها رو در نظر بگیری ....هر وقت رایبک با بیگ شو استوری داشت و نتونست شو رو بلند کنه از روی زمین اونوقت شما بیا بگو که رایبک نتونست ...وقتی امری اتفاق نیفتاده پس صحبت در موردش هم بیمورده!

مورد سوم : تمام حرفات قبول اما شما این حرفها رو داری بعد از 8 سال کریر حرفه ای بیل میگی نه بعد 1 سالش! شما 8 سال دیگه بیا با هم در مورد اینکه رایبک و کریرش چقدر به گلدبرگ نزدیک شده میتونی حرف بزنی ...نه الان! منم میگم تا دو سال دیگه رایبک میتونه فیس کمپانی بشه اما نگفتم 2 سال دیگه میشه گلدبرگ! بعد از همون مدتی که گلدبرگ کریرش ادامه داشته میشه در مورد رایبک هم بعد همون زمان قضاوت کرد ..نه الان

آخرین ویرایش:
من از سال 2006 که با رسلینگ اشنا شدم طرفدار Kane بودم و هستم دوست عزیز ....شما هم که میگی به تیکر و تریپل اچ و ... تعصب داشتی بحث سلیقه ای . اینجا بحث سر گلدبرگ و رایبک بود که دوستان معتقدن گلدبرگ تکرار ناشدنی اما من میگم که رایبک اینده ی کمپانیه و 100% استعداد اینو داره که به گلدبرگ بعدی تبدیل بشه ....

شما چی میدونی ؟؟ یکم اطلاعاتت رو کن تا ما هم بفهمیم...:)

داداش من شما نترس من همه جا این حرفها رو زدم بازم میگم کسی بهم نمیخنده ...

مورد اول : در مورد استریک تیکر که شما صحبتش رو کردی مسلما حق کشی زیادی تو این استوری 21-0 انجام شده ....شما دقت کن چند تا استار قربانی و پله شدن تو رسلمنیا ها برای تیکر .... دو بار شان مایکل و دو بار هم ترپل اچ رو خرد کردن واسه خاطر یه رکورد ....حالا بماند که کین هم دو بار قربانی شد این وسط ... شما دقت کن من گفتم که سیاست کمپانی و استوری نویساش هستن و البته کاریزمای طرف مقابل هم تاثیر داره ... جای تیکر هم میتو نستن شان مایکل یا تریپل اچ یا حتی Kane هم بزارن و این بزرگان هم میتونستن استوری رو تو 21 سال بچرخونن .... اما چرا ندادن دیگه برمیگرده به استوری نویسان ...در کل بحث من اینکه افراد دیگه ای غیر تیکر بود که میتونستن این نقش رو بر عهده بگیرن!

مورد دوم - قبول دارم جک همر یه مقدار سخت تر از شل شاک هست و اینم قبول دارم که بیگ شو بزرگ جسه ترین کشتی گیر اما شما باید استوری ها رو در نظر بگیری ....هر وقت رایبک با بیگ شو استوری داشت و نتونست شو رو بلند کنه از روی زمین اونوقت شما بیا بگو که رایبک نتونست ...وقتی امری اتفاق نیفتاده پس صحبت در موردش هم بیمورده!

مورد سوم : تمام حرفات قبول اما شما این حرفها رو داری بعد از 8 سال کریر حرفه ای بیل میگی نه بعد 1 سالش! شما 8 سال دیگه بیا با هم در مورد اینکه رایبک و کریرش چقدر به گلدبرگ نزدیک شده میتونی حرف بزنی ...نه الان! منم میگم تا دو سال دیگه رایبک میتونه فیس کمپانی بشه اما نگفتم 2 سال دیگه میشه گلدبرگ! بعد از همون مدتی که گلدبرگ کریرش ادامه داشته میشه در مورد رایبک هم بعد همون زمان قضاوت کرد ..نه الان
برادر من حق کشی چیه ؟؟؟ خرد کردن چیه ؟؟؟ اینجا wwe ...یه کمپانی پروفشنال با بیش از 60 سال سابقه ....!!!وقتی یکی مثل شان میاد 2 بار و هانتر 3 بار تو رسل از تیکر شکست میخورند با موافقت طرفین بوده و هیچ خرد کردن و اجباری هم در کار نیست....
دیگه شما یه سر کوچیک به wwe tair land بزنی متوجه میشی از چی دارم صحبت می کنم....درسته بنده هم به شخصه قبول دارم شاید همون 1 بار کافی بود ولی اینی که 2 بار یا 3 بار به تیکر باختند اون دیگه موافقت بی چون و چرای شخص طرفین بوده..........نه زور کمپانی ...کسانی مثل هانتر و مایکلز خودشون تو کمپانی یه تاریخچه اند بعد بیان .....حالا اینی هم که تیکر باید برنده اون مسابقات باشه اون دیگه بر میگرده و به همون بها و ماهیت و قدرت برتر استار که کمپانی تعیین می کنه ....
واسه رایبک هم که خب خودت قبول داری دیگه ولی خب هنوز شما معتقدی و قبول داری که رایبک چند ساله دیگه میتونه به قول خودت گلدبرگ بعدی باشه ....گلدبرگ بعد 1 سال حضور تو رسلینگ شد گلدبرگ( همون 98 ش هم هیچ فرقی مثلا با اوخر کریرش 2004 نمیکرد همون گلدبرگ بود).....حالا رایبک رو اصن نه 1 سال بعد 2 سال خواهیم دید ....به نظرتون میتونه ؟؟؟؟ گلدبرگ که بعد 8 سال نشد گلدبرگ......1 سال بعد از دیباتش شد اون گلدبرگی که دیدیم...( به خاطر اینی هس که میگم کاریزمای ریشه ای گلدبرگ کلا با رایبک متفاوته و متاسفانه شما قبول نخواهی کرد ) بلاخره هر کی یه نظری داره

- - -ویرایش - - -

ميدونيد چيه تصميم گرفتم برم تو wwe اخه 8 سال كه بگذره تبديل به گلدبرگ ميشم قيافمم اينجوريه
images
ای تو روحت فراستی من شب خوابم نمیبره تو قیافت اینجوری بوده و... :))

- - -ویرایش - - -

آقا ول کنین این بحث هارو ...بالاخره هر کی یه نظری داره و نظرش هم محترمه ما که نمیتونیم به زور.....ولی انشالله همون 2 سال بعدی که خودشون عرض می کنند یاد این حرفای خودشون میفتند و وضعیت اون موقع رایبک رو هم میبینند و.....
فعلا بحث خود بازی مهمتره ....:d این اورال گلدبرگ و اینترنس رسمیش پ چی شد ؟؟؟؟ گذاشتن آخرین استار آخه؟؟

گلدبرگ هنوز مشخص نیست ، ولی از دیروز هر روز سه نفر فینیشر و ورودیشون مشخص میشه ، تو هفته اتی دیگه احتمالا معلوم میشه ، ولی اون تریلری که من دیدم ضربات مشت پی در پی و رعد و برقی و با سانبیشن که به لزنر زد فکر نکنم زیر 94 باشه خیلی خوفناکه . من خودم میترسم جلو این باتیستا رو وردارم. :-s

اره بدل كردن كامبينيشن مشتاي گلدبرگ فكر كنم مشكل باشه .براي باخت حساب خوب گزينه ايه فينيشرشم كه گوشه رينگيه و بدل كردنشم دشوار.قدرتشم بايد بالا باشه كه فك كنم در حد cmpunk لاقل بزنن

- - -ویرایش - - -

آيا من فقط فكر ميكنم گذاشتن فينيشر منجنيقي احمقانس اونم تو اين وضع

آخرین ویرایش:
اره بدل كردن كامبينيشن مشتاي گلدبرگ فكر كنم مشكل باشه .براي باخت حساب خوب گزينه ايه فينيشرشم كه گوشه رينگيه و بدل كردنشم دشوار.قدرتشم بايد بالا باشه كه فك كنم در حد cmpunk لاقل بزنن

- - -ویرایش - - -

آيا من فقط فكر ميكنم گذاشتن فينيشر منجنيقي احمقانس اونم تو اين وضع
برای بعضی ها اره مثلا اگه براک لزنر بخواد به یاکوزانا فینیشر منجینیقی بزنخ یا جان سینا مسخره اس .. ولی تو حساب کن باتیستا رو ورداشتی میری استریک اندر تموم کنی ، یکدفعه میاد بدوه سمتت یک اسپاین بستر میزنی .. منجینیقی اینش خوبه . من تو ویدیو ها دیدم زیگلر دوید سمت رایبک که رفت واسه فینیشر.

برای بعضی ها اره مثلا اگه براک لزنر بخواد به یاکوزانا فینیشر منجینیقی بزنخ یا جان سینا مسخره اس .. ولی تو حساب کن باتیستا رو ورداشتی میری استریک اندر تموم کنی ، یکدفعه میاد بدوه سمتت یک اسپاین بستر میزنی .. منجینیقی اینش خوبه . من تو ویدیو ها دیدم زیگلر دوید سمت رایبک که رفت واسه فینیشر.

براي استرايك درست روش خوبيه.اما فرض كن داري با دوستت داريد دونفره بازي ميكنيد اون موقع ديگه رفيقت ميدونه با دويدن به سمت شما فينيشر منجنيقيو ميخوره پس به سمتت نميدوه (در مورد فينيشر هوايي و فينيشر به حريف در حال دويدن هم همينطور)حالا پس چه كار بايد كرد كه اين اتفاق بيفته يعني هم طرف مقابل به سمت شما بدوه هم شما بتوني بهش فينيشر بزني راه حل همونه كه قبلا بحث شد راه حل در بدله وقتي بدل دو دكمه اي شد شما با يه دكمه بدل ميكنين وقتي حريف به سمتتون ميدوه و بهش اسپاين باستر (وقتي سيگنيچر داريد)ميزنيد در مورد فينيشر هوايي هم همينطور

براي استرايك درست روش خوبيه.اما فرض كن داري با دوستت داريد دونفره بازي ميكنيد اون موقع ديگه رفيقت ميدونه با دويدن به سمت فينيشر منجنيقيو ميخوره پس به سمتت نميدوه (در مورد فينيشر هوايي هم همينطور)حالا پس چه كار بايد كرد كه اين اتفاق بيفته يعني هم طرف مقابل به سمت شما بدوه هم شما بتوني بهش فينيشر بزني راه حل همونه كه قبلا بحث شد راه حل در بدله وقتي بدل دو دكمه اي شد شما با يه دكمه بدل ميكنين وقتي حريف به سمتتون ميدوه و بهش اسپاين باستر ميزنيد در مورد فينيشر هوايي هم همينطور

کار سخت میشه دو دکمه کشتی کج قدیم حتما بازی کردی من قشنگ یادمه دو دکمه ای بود برای فنون lt برای مشت و لگد rt ولی بدل کردن بدتر سخت شده یود و ادم نوارد حساس قاطی میکرد ترکیبی به نظرت بهتر نیست ؟ فقط بدل ها متنوع باشه .. امسال مثل پارسال دیگه میشه یکبار از فینیشر در رفت پارسال از پین در میرفتیم یکبار..

صد در صد بدل ها بايد متنوع بشه تعدادش كمه و به نظر من تعداد بدلها حداقل بايد اندازه تعداد فنها باشه.اما پيشنهاد من براي بدلها اينه 1 تا قبل از رسيدن به سيگنيچر و فينيشر هم با Rt بشه بدل كرد هم با Lt (با هر كدوم به يه نحو)اين تا اينجا بعد از رسيدن به سيگنيچر و فينيشر (براي بازيكناي خاص) با Rt همون بدل قبلي باشه اما با Lt تو اين مرحله بشه سيگنيچر و فينيشر رو به حريف در حال دويدن زد(متقاوت از سري قديمي) يعني شما ازادي عمل داريد و ميتونيد هم از Lt و هم از Rt استفاده كنيناينجوري ديگه ادم گيج نميشه براي افراد دست چپم خوبه:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or