WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
اونجور که من متوجه شدم ، یک نوع بازی عین رکیال رامبل یک نفر وارد بازی میشود ، شکستش میدی دونه دونه دشمن میان ، که امارت در برد میره بالا ، هر کی ببازه میره بیرون یک حریف دیگه میاد تا موقعی که ببازی.
این مدل بازی که مسعود تو هم اسمک دان PS1 و همون HERE COMES THE PAIN و.... هم بود و چیز جدیدی نیس....ولی جالب بود و یه جورایی خنده دار هم بود مثلا من تیکر رو بر میداشتم هر کی میومد تو نفری یه چوک اسلم تقدیمشون می کردم وان تو تری نفر بعدی:d یا هم KO میشدن با 1 فینیشر سری :-/

- - -ویرایش - - -

آقا راستی امسال KING OF THE RING میچسبه با این راستر :d فک کن با این جمع استارای امسال یه کینگ آف رینگ 16 نفره درست کنی همه اسمی ها رو بندازی توش فقط بشینی WATCH کنی جدا باتیستا لزنر گلدبرگ تیکر وووو.....چه شووووود... :)

یک بخش های مهمی از مصاحبه، یکی از فن های بازی با کوری لدسما تهیه کننده بازی اماده کردم ،این طرفدار که اسمش مسعود سوال های بعضا خوبی پرسیده و مصاحبه کاملا جدیده.:d

داستان سازی به عنوان بخشی از یونیورس مد گنجانیده شده، استدلال انچه که میتواند، داستان سازی رو در کنترل و بهینه سازی متمایز کند چیست؟.....................................................................................................................................................................................
کنترل بیشتر بر یونیورس مد،چیزی بود که طرفداران به طور اشکار از ما میخواستند.و تا انجا که میتوانند داشته باشند و( حق دارند)قبل از این که شما مجبورباشید بر ان
چیزی که هوش مصنوعی ارایه میکند تکیه کنید، این داستان سازی ها برای شما قابلیت راه اندازی ایجاد میکند.​
شما به صورت دستی میتوانید ان را تنظیم کنید ،و ترفندتان اجرا کنید،یا برخی ستاره های بزرگ رو با برخی متحد یا دشمن کنید، بجای این که شما مجبور باشید کتاب مسایقات را برای هر فردی که به صورت خودکار و مداوم نشون میدهد ببینید، که این بیش از حد خسته کننده بود ، بنابرین ما میخواستیم یک راه اندازی ( انجام کارها به وسیله خودتان از راه اسان ) قرار بدیم تا بروید و بگویید هی من میخواهم به یونیورس برم تا داستانی رو بین شخصیت ها طراحی کنم.به طور اصلی انگیزه اصلی از ویژگی هایی که گذاشته شده وجود داشته باشد

تا چه مقدار طرفداران قادر به تنظیم کردن خواهند، بود، هر مدتی که انها برای رقابت بخواهند.
و کنترل بسیار بیشتر نسبت به انچه در سال های گذشته داشتید،و قادر به ایجاد ان نوع داستانی که در
wwe
میخواهید هستید بنابرین من اطمینان دارم که انها از این تغییر خوشحال خواهند شد.
کنترلی که میتوانید به یونیورس داشته باشید بیشتر شده، و ما میدانیم که بازیکنان از این مد لذت خواهند برد.
بنابرین من فکر میکنم علاوه بر اضافه کردن داستان در یونیورس،کنترل بیشتری نیز بر یونیورس متمرکز شده
............................................................................................................................................................................................................
ایا شما ایده ای برای ایمپورت کردن،کشتی گیران ساختگی در نظر گرفته اید
من همین تعداد مشابه درخواست را برای ایجاد توانایی خلق کردن محتوای بیشتر بیش از یکسال دریافت کرده ام، بنابرین این ویژگی که گفتید، نمیتوانید در 14 انجام دهید،اما ما همچنان به ان نگاه میکنیم،
این چیزی هست که برای ما یک چالش هست تا ان را ساپورت کنیم،فقط به پیچیدگی هایی که با یک کشتی گیر میاید مطلب هست، برای مثال،ما داریم درباره ایجاد شخصیت صحبت میکنیم:انیمیشن های حرکت های ان،
تمام قسمت های ان،شکلگیری بدن،موزیک و فیلم که شما استفاده میکنید در ورودی او،اگر هر کدام از انها رو از دست بدید یا در سال گذشته تغییر بدید ما باید از ان پشتیبانی کنیم ،و این چیزی هست که فعلا غیر ممکن هست و ما میخواهیم بیشتر به ان نگاه کنیم،اما برخی موانع وجود دارد که ما باید برای غلبه بر ان هنوز به ان نگاه کنیم،کسی چه میداند، شاید ما سال اینده یا سال بعدش از ان پیشتیبانی کنیم، این سوالی هست که جواب قطعی برای ان وجود نداره،اما اگر رویکرد خوبی وجود داشته باشه ما انرا انجام میدهیم
...............................................................................................................................
ایا باز خواهد گشت،یونیورس مد در حال حاظر اماده شده،اما مقدار بسیاری از طرفداران برای از دست دادن gm mode
ناراختند،ایا این در خواست ها را از قبل شنیده اید؟ gm mode

من این ها را قبل از این از جانب طرفداران شنیده ام ،من درباره تعداد زیادی از مدها که در بازی های گذشته بودن شنیدم ،خنده
............................................................................................................................................................
من در حال حاظر تصور میکنم، این لیست بزرگ وجود دارد،شما نیاز دارید به دیوار بزرگی از انچه مردم میخواهند
.
ما دوست داریم هر مد رو داشته باشیم،هر کدوم جایگاه خود رو دارن،هر مد تنظیمی برای نمایش داره،و ما سعی میکنیم بازی رو در محدوده ای خفظ کنیم که از کیفیت ان اطمینان داشته باشیم
، تا مطمئن شویم کیفیت از دست نداده ایم و اطمینان پیدا کنیم جایی مورد غفلت قرار نگیرد،و این بازی انقدر بزرگ نیست که نتوان ان را مدیریت کرد
اما ما قطعا در یونیورس مد تعداد زیادی از المان های کنترل
gm mode
را داریم.و ما فکر میکینیم، این از بهترین ان دو جهان است،ترکیبی از ان درودر واقع بزرگترین چیزی که در مورد
gm mode
بود رقابت ثابت در ان بود.که در ان شما قادر به رقابت با هوش مصنوعی بودید،و یا با یکی از دوستانتان با استفاده ازرای دهی و نوعی نمره،این در واقع تنها عمده چیزیست که از دست رفته،چیزهایی که در واقع الان از دست رفته مانند
draft
که در حال حاظر بخشی از کمپانی
wwe
نیست،و بخشی مثل ،خرید نویسندگان برای داستان،و چیزهایی مثل این ، در حال حاظر در برنامه کمپانی وجود نداره و از ان خارج شده.اما چیزهای زیادی در یونیورس مد هست که طرفداران از دیدن ان خوشحال میشوند،مانند: مدیریت داستان،چیزهایی که شما در
gm mode
دیدید، ما قصد داریم تا تقویت کنیم یونیورس مد با گزینه های سفارشی سازی و ما در اینده میتوانیم به دیگر ویژگی های موجود در .
gm mode
نگاه کنیم،تا بتوانیم ان را برگردانیم اما ما به یونیورس مد در حال حاظربه عنوان یک راه برای پر کردن جای خالی نگاه میکینم ، .
.................................................................................................................................................................

ایا ارنا تمرینی به بازی برگشته؟شما به یاد میاورید، باشگاهی وجود داشت درچند بازی گذشته که شما میتوانستید همه چیز کنترل بازی یاد بگیرید،در این دو نسخه ما ندیدیم.

من طرفدار واقعی مد تمرینی هستم،اما ان در 14 نیست،ممکن است در اینده،ما چیزی مثل ان را برگردانیم، من طرفدار ان هستم،و توانایی یادگیری بازی در یک را راحت تر،به خصوص برای کاربرانی که گاه به گاه بازی ما رو تجربه میکنند.این امتیاز هست که ما نگاه کنیم به برگرداندن ان،اما ان در 14 نیست.
...........................................................................................................................................................
ایا ما دوباره قادر به ازاد پرسه زدن،در ارنا هستیم؟

ان بی قید، مد بی قیدی بود

wacky
................................
ادامه سوال ،من به یاد دارم، که قادر به بیرون رفتن بر روی خیابان در خارج از باغ میدان مدیسون،در قطار، مبارزه بر روی ان، خارج شدن در میدان تایمز، و نگه داشتن مبارزه، حتی ضربه با اتومبیل
،

تعدای از بازی های قدیمی،به شما اجازه میداد،که شما به میدان تایمز بروید،یا به باغ و پرتاب توپ و پرش از هلیکوپتر،انها واقعا بی قید و زیبا بی پروا بودن.خنده
ما به ان بی قید بودن برنمیگردیم، اما هر وقت به انها نگاه میکنیم، ما به راه درست هدایت میشیم
.
ایا
co op
در قسمت داستانی باز خواهد گشت؟

من از طرفداران این حالت نیز بودم و خواهم بود،قطعا علاقه مند به دیدن بازگشت این حالت هستم،
هر چند ما باید ببینیم چگونه ان مناسب خواهد بود،شاید جزیی از بازی تگ تیم باشد، مثل

ادامه سوال تصور میکنم، که این امر در حال حاظر کمی سخت است،از ان استفاده میشود در یک تجربه مکانی محدود

که در حال حاظر نیاز به در نظر گرفتن محبوبیت و سهلوت چند نفره انلاین... داره، این فضای کلی بازی های مختلف هست

اره بسیار متفاوت هست،اما اگر بر روی درست کردنش کار کنیم، میتونیم یک روز ان را برگردانیم،

سوالی هم درباره دیواها و محدودیت ان ها پرسیده شده که چرا انها نمیتوانند مثل مرد تنظیمات قفس یا خون داشته باشن، که لدسما پاسخ داده دیواها در شو هم خون یا مبارزه در قفس ندارن و ما به شوی تلویزیون نگاه میکینیم و در بازی قرار میدیم ، و شبیه سازی میکنیم چیزی که در واقعیت نبینیم در بازی قرار نمیدیم،

در ادامه مجری گفته مردم دوست دارن کارما یا چاینا رو با مردا درگیر کنن اگه برگردن؟
که گفته ما به شو نگاه میکینم و اگر در شو وجود داشت ما ان را در بازی قرار میدیم..که در حال حاظر در شو نیست

منبع:

.

.
.

این که هر چی از این تووفه پرسیدن یا خندیده یا گفته نیست و نمیشه ای درد نمیشه پ تو چه غلتی کردی امسال فقط یه یونیورس ساختی و بهش مینازی آخه نفله این که پارسال هم بوده دنبال یه تنوع یه چیز جدید باش تو بازی...اومده میگه اون بیرون آرناها و ....بی قید و بند بوده ( آخه خاکتوسرت .....)
جدا جواب هاشو نگاه کنید این 2k هم بدتر از THQ باوووووووو....به خدا یه مشت اشکووول ریختن هر سال یه چیزی درست می کنند سوال بعد برش میدارند باز سال بعدش نصفش می کنند و کلا 1 سال دیگش از ریشه برش میدارند کلا میگن در حال حاضر امکان پذیر نیست:-$
اومده میگه باید چاینا و کارما رو ببینیم در شو که با مردها هم روبرو شده باشند ..خو آخه کوووووووور یعنی تو هم واقعا چاینا رو ندیدی بین سال های 98 تا 2000 و اون همه مسابقاش هم با مردا و همون کارما تو رامبل با مردها گرفت و .......اصن من شک دارم اینا مسابقات کمپانی رو دنبال می کنند میرن همو نسخه پارسال بازی شونو نگاه می کنند یه نمک فلفلی بهش می زنند و دوباره کپی برداری می کنند....

این که هر چی از این تووفه پرسیدن یا خندیده یا گفته نیست و نمیشه ای درد نمیشه پ تو چه غلتی کردی امسال فقط یه یونیورس ساختی و بهش مینازی آخه نفله این که پارسال هم بوده دنبال یه تنوع یه چیز جدید باش تو بازی...اومده میگه اون بیرون آرناها و ....بی قید و بند بوده ( آخه خاکتوسرت .....)
جدا جواب هاشو نگاه کنید این 2k هم بدتر از THQ باوووووووو....به خدا یه مشت اشکووول ریختن هر سال یه چیزی درست می کنند سوال بعد برش میدارند باز سال بعدش نصفش می کنند و کلا 1 سال دیگش از ریشه برش میدارند کلا میگن در حال حاضر امکان پذیر نیست:-$
اومده میگه باید چاینا و کارما رو ببینیم در شو که با مردها هم روبرو شده باشند ..خو آخه کوووووووور یعنی تو هم واقعا چاینا رو ندیدی بین سال های 98 تا 2000 و اون همه مسابقاش هم با مردا و همون کارما تو رامبل با مردها گرفت و .......اصن من شک دارم اینا مسابقات کمپانی رو دنبال می کنند میرن همو نسخه پارسال بازی شونو نگاه می کنند یه نمک فلفلی بهش می زنند و دوباره کپی برداری می کنند....

آره واقعا حیف

Sent from my C6602 using Tapatalk 4

جالبه هرچی پرسیدند مگه بهش فکر کردیم اما در 14 نیست همین که فکر کردید خیلی خوبه بازم فکر کنید باقیش مهم نیست از 14 کپی کنید بزارید واسه 15 اذیت میشید

دقیقا نکته اش همینجاست ، مثلا gm mode واقعا یک عامل سرگرمی داشت چون تو کمپانی نیست باید حذف بشه ؟ یا این که ازاد بودیم تو محیط ارنا بریم ، اینا خودش ی عامل مهمی بود ، چرا باید به شو نگاه کنن ، اگه به شو باشه که ریتینگ های شو نشون از افتصاح بودنش میده .

جالبه هرچی پرسیدند مگه بهش فکر کردیم اما در 14 نیست همین که فکر کردید خیلی خوبه بازم فکر کنید باقیش مهم نیست از 14 کپی کنید بزارید واسه 15 اذیت میشید

بهانه ی دیگه ای نداشتن اینو گفتن
بی قید وبند؟؟؟؟برو بابا
تو واقعیت نیست؟؟؟
مسخره کردن خودشونو
ببینیم wwe 2k15 چی در میاد

Sent from my Xperia z using Tapatalk 4

بهانه ی دیگه ای نداشتن اینو گفتن
بی قید وبند؟؟؟؟برو بابا
تو واقعیت نیست؟؟؟
مسخره کردن خودشونو
ببینیم wwe 2k15 چی در میاد

Sent from my Xperia z using Tapatalk 4
ببین البته ی نکته ای برات روسن کنم منظورش از واقعیت همون سالی که بازی قراره بیاد بیرون مثلا تو شوهای بین سال 2012 تا 2013 تو شوهای راو و اسمک دان اتفاق نیفتاده

ببین البته ی نکته ای برات روسن کنم منظورش از واقعیت همون سالی که بازی قراره بیاد بیرون مثلا تو شوهای بین سال 2012 تا 2013 تو شوهای راو و اسمک دان اتفاق نیفتاده
بابا بر فرض همینی هم که تو میگی باشه اصن ربطی نداره ...بالاخره اسم بازی wwe ...اگه بخوان تماما طبق وقایع همون سال بازی رو بسازند که بازی یه افتضاح به تمام معناست با این شو های 2-3 سال اخیر
اگه فقط دم از آپدیتی میزنن و میگن بازی ما فقط حول محور برنامه های روز کمپانیه که خو پ چرا شما اصن چیزی به نام 30 سال در رسلمینیا می سازیند ؟؟ چرا پارسال چیزی به نام اتیتود ارا ساختین ؟؟ مگه اینا مال 10-15 سال و یا خیلی قبل تر کمپانی نبوده ؟؟ الان که ما سال 2013 ایم!!! خو اون اتفاقاتی که شما میگید ما در شو ندیدیم و اتفاق نیافتاده هم برمیگرده به همون موقع ها و بالاخره در قدیم بوده و همه هم دیدند چرا بهانه میارید ؟؟ بابا اینا دیوونه اند دیوونه همش توجیهه همش...همیشه یه چیزشون ناقصه تو هر سال بازی بعد دست آخر موقع لانچ بازی میان میگن بهش فکر کردیم ولی شرایطش فراهم نبود.....

اینا هم باور کن تقضا من و تو و مردمی مثل ما بوده ، بعد گندی که با road to wrestlemania و داستان سازی زدن ، خودشون دیدن روایت خود اتفاق های واقعی کنن بهتره و خداییش استقبال خوبی از اتیتود ارا شد . ولی ی چیزایی هم درباره2k گفته بود من دیگه وقت نکردم ترجمه کنم گفته بود کمپانی سطح بالا و معتبری و ما میخوایم به کیفیت بازی nba اونا برسیم ..

شما چه توقعی از بازیش دارین وقتی خود کمپانی ریده.
در این که wwe2k14 یک dlc برای wwe13 هست شکی نیست . منم از همون اول انتظار در حد یک dlc رو از wwe2k14 داشتم.واسه همین هم بر خلاف سال های پیش اصلا حضور فعالی در تاپیک نداشتم.
این بازی رو بر خلاف wwe13 دیگه خودم دانلود نمیکنم و صبر میکنم هر وقت مغازه دارها اووردن.
گور بابای کوری لدیزمای بی خاصیت و بی شعور کنن که یه همچین بازی جذابی رو به گند کشید .
خاک تو سرشون.خاک تو سر کمپانی.و خاک تو سر این استارهای فعلی که حاضرن دلقک باشن . تف تو این سیاست های کمپانی

مردم هم تقصیر دارن اونایی که طرفدار جذابیتن کشیدن کنار الآن یه مشت ابله دوزاری شدن هوادار دو آتیشه. کمپانی واسه اونا برنامه ریزی میکنه این بازی هم طبق برنامه های کمپانی ساخته شده .... توقعی بیش از این نباید داشته باشیم

شما چه توقعی از بازیش دارین وقتی خود کمپانی ریده.
در این که wwe2k14 یک dlc برای wwe13 هست شکی نیست . منم از همون اول انتظار در حد یک dlc رو از wwe2k14 داشتم.واسه همین هم بر خلاف سال های پیش اصلا حضور فعالی در تاپیک نداشتم.
این بازی رو بر خلاف wwe13 دیگه خودم دانلود نمیکنم و صبر میکنم هر وقت مغازه دارها اووردن.
گور بابای کوری لدیزمای بی خاصیت و بی شعور کنن که یه همچین بازی جذابی رو به گند کشید .
خاک تو سرشون.خاک تو سر کمپانی.و خاک تو سر این استارهای فعلی که حاضرن دلقک باشن . تف تو این سیاست های کمپانی
یکم یواش تر برادر :))
نه من یکی که فقط حرسم از این در میاد که خو آخه بیشعووورا ........اصن یه وضعی ولش کن:d

- - -ویرایش - - -

گور باباشون بابا من که امسال فقط به عشق یه گلدبرگ بازی رو دانلود می کنم و بس :d
هم یه گلدبرگ و عشقه تف تو بقیه بازی خخخ :))

هر چی ازش می‌پرسن فقط می‌گه ما به شو نگاه می‌کنیم و قرار می‌دیم!
یکی نیست بگه اگه Show هاتون درست درمون بود که خیلی ها مثل من قیدشو نمی‌زدن! الان دقیقا 3 سالی می‌شه که دیگه نگاه نمی‌کنم ولی قصد داشتم بازیش رو بخرم اول به خاطر این که 2K ناشر بود (که اون هم مثل این که فقط ناشره) دوم به خاطر این که حداقل یک هفته می‌تونست سرگرممون کنه که حالا دیگه اون رو هم نمی‌تونه!
برای اولین سال دیگه نمی‌خوام این نسخه رو بگیرم!
به امید بازگشت به همون Smack Down! که تو PS1 بازی می‌کردیم و جذابیت و زیباییش هم صد برابر این مسخره بازی ها بود.

هر چی ازش می‌پرسن فقط می‌گه ما به شو نگاه می‌کنیم و قرار می‌دیم!
یکی نیست بگه اگه Show هاتون درست درمون بود که خیلی ها مثل من قیدشو نمی‌زدن! الان دقیقا 3 سالی می‌شه که دیگه نگاه نمی‌کنم ولی قصد داشتم بازیش رو بخرم اول به خاطر این که 2K ناشر بود (که اون هم مثل این که فقط ناشره) دوم به خاطر این که حداقل یک هفته می‌تونست سرگرممون کنه که حالا دیگه اون رو هم نمی‌تونه!
برای اولین سال دیگه نمی‌خوام این نسخه رو بگیرم!
به امید بازگشت به همون Smack Down! که تو PS1 بازی می‌کردیم و جذابیت و زیباییش هم صد برابر این مسخره بازی ها بود.
بخر از 13 بهتره فرصت بازی با گلدبرگ از دست نده ، چون ممکنه دیگه نسخه بعدی نباشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or