WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
بخر از 13 بهتره فرصت بازی با گلدبرگ از دست نده ، چون ممکنه دیگه نسخه بعدی نباشه.
مطمئن باش گلدبرگی که اینا بسازن اول از همه دوباره Overal پایین تر از John Cena داره (Lol) بعد هم این که به جز یه Entrance نصفه و نیمه و یه فینیشر دیگه هیچ شباهتی به اون بزرگی و ابهت خود گلدبرگ نداره!

بخر از 13 بهتره فرصت بازی با گلدبرگ از دست نده ، چون ممکنه دیگه نسخه بعدی نباشه.
واقعا هم ها!!!!از اینا بعید نیس بعد 11 سال گلدبرگ رو دوباره تو سری گیم wwe ساختند سال دیگه معلوم نیس اصلا باز.....(کار اینا حساب کتاب نداره)واقعا امسال رو از دست ندید به خاطر هم یک گلدبرگ حتی اگه طرفدارش هم نیستید چی ساختن امسال ازش ...همون هیولایی که تو سری مسابقات wcw میدیدمش و فکر هم نمیکنم دیگه تکرارش کنن تو سری گیم ها اینجور که بوش میاد ....

- - -ویرایش - - -

مطمئن باش گلدبرگی که اینا بسازن اول از همه دوباره Overal پایین تر از John Cena داره (Lol) بعد هم این که به جز یه Entrance نصفه و نیمه و یه فینیشر دیگه هیچ شباهتی به اون بزرگی و ابهت خود گلدبرگ نداره!
نه دادا اتفاقا چون بعد از 11 سال گلدبرگ رو دوباره ساختند کاملا روش تمرکز کردند و چه از نظر استایل چه از نظر قدرت حرکات مشت شبیه سازی اینترنس ورودی ( این دیگه معرکه بود) خدارو شکر خوب دراومده....بر عکس بقیه رو این گلدبرگ خوب تمرکز کردند..

امیر حسین ، اینا رو 2k از شماره 15 به راه راست هدایت میکنه ، اطمینان داشته باش ، این شماره قبل از این که 2k وارد کار شه تو تولید بوده ، خود 2k گفته اینا تنبل .. شدن ، باید کار بکشن ازشون ، من خودم میگم کجاس اون کشتی کچ ps1 و 2 اصلا انکار پاره اجر خورده تو سر کمپانی اخه این چه شوهایی میزارید ... اینا هم مجبورن تحت نام wwe کار کنن به انید وجود یک بازی tna.

واقعا میشد اینا دوباره یه here comes the pain دیگه بدن بیرون به سبک مدرنش یعنی سال 2014 ش :( هی خدا دگه تکرار نمیشه اون مدل گیم هاااااااااا........

- - -ویرایش - - -

دوستان خواهشا بگین که ارزششو داره اورجینالشو بگیرم ... اخه من اورجینال میزنم خواهشا راهنمایی کنین
270 هزار تومان میخوای پول بدی ؟؟؟( همون 13 با کمی ادیت و عوض شدن استوری) نه نه این اشتباه رو نکن اگه یه عشق گیم با گلدبرگ بعد 11 سال نیستی این اشتباه رو نکن..ارجینال که دیگه واقعا نمیارزه.................

- - -ویرایش - - -

امیر حسین ، اینا رو 2k از شماره 15 به راه راست هدایت میکنه ، اطمینان داشته باش ، این شماره قبل از این که 2k وارد کار شه تو تولید بوده ، خود 2k گفته اینا تنبل .. شدن ، باید کار بکشن ازشون ، من خودم میگم کجاس اون کشتی کچ ps1 و 2 اصلا انکار پاره اجر خورده تو سر کمپانی اخه این چه شوهایی میزارید ... اینا هم مجبورن تحت نام wwe کار کنن به انید وجود یک بازی tna.
به نظر من که منصور اصلا عمر این سری بازی های wwe تو این نسل کنسول تموم شدست....شاید تو کنسول های نسل بعدی که در راهه فرجی بشه ...
...

images
آخه اينا كين
194b3d9d5790395a1.png

آخه اينا كين كه دارن تايين تكليف ميكنند.بابا سال 2013ايم سال نميدونم 10 15سال پيش نيست كه اين كثافت داره اينطور مثل عقبموندا حرف ميزنه.ببين قيافه ها رو همشون بچه بازي كردن اوردنشون اينجا مجلس خران درس كردن.اخه تو در اين قيافه ها انسانيت ميبيني.دكان برا خودشون باز كردن.

images
اينم مكماهون(جنايتكاربزرگ) مثل پوفيوزا نشسته اونجا داره به ريش مردم ميخنده.انگار نه انگار.

آخرین ویرایش:
وااااااااالا به خدا نگاشون کن )x

این همه طرفدار گیم سال به سال منتظر نسخه جدید بازیند و تغییرات و ....آخرم اون منگل کیه با اون قیافش داره مصاحبه می کنه به ریش مردم میخندن

- - -ویرایش - - -

images

اسکولو نگاه با این قیافش تورو خدا.......... این لدسما همینه ؟؟؟؟؟؟:(

من یکی که راستشو بخواید اولش خیلی امیدوار بودم که آره دگه امسال چه شود و فلان حتی به تریلر هاش هم امیدوار بودم ( گرچه فرق چندانی نمیکرد و فقط یه سری ادیت های کوچیک شده بود) ولی با این مصاحبشون و این جور مچل کردن مردم و توجیه هاشونو ..........آخ آخ آخ اینا کین به خدا .....آخه اومده میگه بازی بیرون آرنا بی قید و بنده !!!!!!! آخه پوفیووووووووز تو سلیقه مردم و نگاه کن عشق یونیورز رو نگاه کن اصن اینا کین جدا دارن گیم میسازند ؟؟؟:(
به نظر من اصن یکی هم که تو متن خود کمپانیه مثل هانتر باست بره بشه ارشد طراح گیم...اوف اوف اونموقع ببین گیم واقعی wwe چی درمیاد اینا که یه دسته اسکووووووووولند که از کجا پا شدند اومدن.........:( قیافه هاشونو ببینید وجدانننننن ........

- - -ویرایش - - -

ماشالله ایمان خان فراستی ، حرف بزرگی بود ، اره الیاس خود نامردشه .دو هفته دیگه شاهکارشون میاد.
وای وای یعنی بریم بمیریم این عقب مونده طراح ارشد بازیه و............
من یکی که واقعا از امروز که مصاحبه اینا رو خوندم حالم بهم خورد ازشون و توجیهاشون ... یعنی با زبون بی زبونی گفتن آقا امسال اسکول شدید همتون رفت ( موقع لانچ بازی) ایشا الله همه اینا از سال دیگه جدی تر بهشون فک خواهیم کرد .....

یک خبر دیگه بزاریم : کوری لدسما تایید کرد امسال story desinger به بازی برگشته اخرین بار فکر کنم 2012 جدا بود .
لدسما داره مثل فتح الله زاده بمب منفجر میکنه با تایید کردناش.

یک خبر دیگه بزاریم : کوری لدسما تایید کرد امسال story desinger به بازی برگشته اخرین بار فکر کنم 2012 جدا بود .
لدسما داره مثل فتح الله زاده بمب منفجر میکنه با تایید کردناش.
چی هس این منصور حالا یادم نمیاد؟؟
چیز زاغارتیه به نظرم و طرفدار زیادی هم نداره ...
راستی امسال اون قضیه بیشتر از 6 نفر داخل رینگ چجوریه تایید شد یا نه؟؟
بعد کینگ آف د رینگ تورنمت امسال هم هست دیگه آره ؟

شبیه یونیورس هست چندین تا کات اسکین داری با انتخاب شو و نوشتن زیر نویس ، میتونی داستان برای راستر ها درست کنی اسم بزاری بخش طولانی هست حوصله میخواد.
نه محدودیت 6 نفر وجود داره و عنلا کاری نمیتونن بکنند ، و تو شماره 13 اینو گفته بودن از 6 بره بالا کیفیت راستر ها بشدت افت میکنه ، king of the ring هم تو یونیورس هم تو معمولی هست . با یک صحنه ی جدید برای برندش . این مسوول marketing بازی یعنی aubrey sitterson یک کپی از بازی گرفته مشغول بازی در منزله در توییتر گفته خود لدسما هم عکس دیسک بازی چند روز پیش گذاشته بود ، میتونیم بگیم مراحل ساخت کامل تموم شده در انتظار لیک باید بمانیم

منصور به نظرت میشه واسه کینگ اف د رینگ استوری ساخت....؟( منظورم اینه که خشک نباشه و با پرومو و ..این حرفا بشه بهش حال داد ) جذابتر بشه یعنی !!
بعد 1 چیز دیگه یه قضیه ای پارسال قبل از ریلیز WWE 13 نشون میداد تو تریلر ها که بیگ شو و مارک هنری رو رینگ خراب میشند و این حرفا.....اون قضیه صحت داشت تو بازی؟ اگه آره چجوری کجا باست تستش کرد؟ من تو نرمال مچ بیگ شو رو برداشتم و مثل خود تریلرشون از گوشه رینگ هنری رو دراپ کردم و اتفاق خاصی نیفتاد !!!

منصور به نظرت میشه واسه کینگ اف د رینگ استوری ساخت....؟( منظورم اینه که خشک نباشه و با پرومو و ..این حرفا بشه بهش حال داد ) جذابتر بشه یعنی !!
بعد 1 چیز دیگه یه قضیه ای پارسال قبل از ریلیز WWE 13 نشون میداد تو تریلر ها که بیگ شو و مارک هنری رو رینگ خراب میشند و این حرفا.....اون قضیه صحت داشت تو بازی؟ اگه آره چجوری کجا باست تستش کرد؟ من تو نرمال مچ بیگ شو رو برداشتم و مثل خود تریلرشون از گوشه رینگ هنری رو دراپ کردم و اتفاق خاصی نیفتاد !!!
میتونی مثلا تو یونیورس واسه کینگ اف رینگ یک درگیری درست کنی و اخرش ختمش بدی به کینک اف رینگ ولی استوری انچنانی نمیشه میتونی درگیری بین چند نفر تنظیم کنی ببری جلو تا برسونیش به کینگ اف رینگ ، اون شکستن رینگ هم بله بود تو بازی ، باید اول سه تا فینیشر جمع کنی بعد هنری یا بیگ شو رو هل بدی گوشه رینگ و y میزنی تمام میشه بازی.

Leaked Entrance List is Fake
Ben Wilson, a Playstation Magazine Editor, has confirmed the leaked entrance list as fake. On CAWs.ws, he posted:

Quote:
I have a review copy of the game (editor of OPM UK, check out @benjiwilson on Twitter for verification) and can confirm:

1. This list is 100% fake.

2. Mr Perfect's entrance IS in. With towel.

I'll stop there for obvious embargo reasons.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or