WWE`12 | Xbox 360

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ای بابا ما گفیم نسبت به سال های قبل دیفیکالتر شده اما الان رو لنجت که میزارم میبینم زرشک:D
خو شما خیلی قوی هستی لوتی.واسه ما ضعفا همین کافی هست.
به خدا قسم r truth رو واسه خودم گرفتم و hhh رو اونور گزاشتم.بعد از نیم ساعت کشمکش اخر دو تا پدگیری بم زد ادمم رفت مرخصی.
رخصت پهلوون:)

mohammad stf

کاربر سایت
Dec 5, 2011
53
نام
محمد
همیشه تا یه نسخه جدید میاد یه ماه بازی کنی زده میشی .. خدا کنه این اینطوری نباشه و همیشه جدید باشه داستان هاش ..

حالا خداییش مسابقات تی ال سی تغییری هم داشته ؟؟؟:-/

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
خو شما خیلی قوی هستی لوتی.واسه ما ضعفا همین کافی هست.
به خدا قسم r truth رو واسه خودم گرفتم و hhh رو اونور گزاشتم.بعد از نیم ساعت کشمکش اخر دو تا پدگیری بم زد ادمم رفت مرخصی.
رخصت پهلوون:)

ای بابا بنده نوازی نفرمایید :D
دیگه چه کنیم کشتی و کشتی کج چه مجازی چه حقیقی تو خونه مایه :D
مسابقات عادی که راحته ولی ایرون من یکم دیر بجنب ترتیبتو مید

همیشه تا یه نسخه جدید میاد یه ماه بازی کنی زده میشی .. خدا کنه این اینطوری نباشه و همیشه جدید باشه داستان هاش ..

حالا خداییش مسابقات تی ال سی تغییری هم داشته ؟؟؟:-/

مگه قرار تا اخر عمرت داستانیشو بازی کنی؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام.
من خیلی وقته کشتی کج بازی میکنم و همونطور که خودتون گفتین تا پارسال زیاد تغییری نداشت .امسال یکم بهتر شده که اونم زیاد فک نکنم خوب از آب در اومده باشه .. البته من هنوز بازی رو نحریدم چون ایکس باکس و پی اس پی و پی اس 3 ویا wii ندارم .. برای نسخه pc هم که هیچ وقت نمیسازن نامردا .. معلوم نیس کاربرای پی سی چه هیزم تری بهشون فروختن .
منتظرم تا مثل همیشه نسخه ps2 رو بسازن تا با شبیه ساز اونم با سرعت ژیان:d بازش کنم . کسی میدونه برای ps2 میسازن یا نه ؟؟
اینکه میز و صندلی تو قدرت حریف تاثیر نمیذاره خیلی جای تاسف داره .چون مثل نسخه های قبله . مثلا : همون اول بازی اگه یکی رو با فینیشر بندازی رو میز تا میز خرد میشه , شنگول و منگول بلند میشه جلوت وامیسته و سینشو میده جلو به ریشت میخنده میگه دیدی چیزیم نشد ؟؟:d:d
از شما که بازی کردین یه سوال دارم :
الان تو نسخه جدید امکان داره با سین کارا یا ری میستریو بیگ شو رو بلند کرد ؟:d
...
یه نکته خوب این نسخه جدید اینطور که تو دمو و تریلر اون دیدم این بود که وقتی در حال بلند شدن هستیم طرف اگه بخواد خودش بلندت کنه ادامه ی حرکت ما رو میده نه اینکه دوباره بیفتیم به زمین بلندمون کنه ..
و همینطور انگار به تماشاچی ها بها دادن و بردنشون آرایشگاه و راست و ریستشون کردن .. لباس خوشگل هم براشون خریدن :d

نظر شما چیه؟

به نظر من که همون نسخه here comes the pain ps2 به کل نسخه هاش میارزه شما چرا غصه این جدیدا رو میخوری والا به خدا اون هم متنوع تره هم ارزشش بیشتره از کل نسخه هایی که برای 360 ps3 ساختن یا shout your mouth
بعد این ها مگه خلن بشینن از اول بازی درست کنن دانیال جون حرفی میزنی به تنبلی ربطی نداره این ها سیاست های خود کمپانی wwe است بازی برای thq نیست که بعد بخواد این کار و کنه دیگه میره واسه نسل بعد دیگه نسل رو به اتمام کلا وینس پول پرست با هر کی خوب باشه میارن تو بازی مثل ادی کریس بنیوت بیچاره از موقعی که مرد انقدر شاکی شدن نه دیگه تو هیچکدوم از نسخه ها اوردنش نه حرفی ازش میزنن

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214

بعد این ها مگه خلن بشینن از اول بازی درست کنن دانیال جون حرفی میزنی به تنبلی ربطی نداره این ها سیاست های خود کمپانی wwe است بازی برای thq نیست که بعد بخواد این کار و کنه دیگه میره واسه نسل بعد دیگه نسل رو به اتمام
کلا وینس پول پرست با هر کی خوب باشه میارن تو بازی مثل ادی کریس بنیوت بیچاره از موقعی که مرد انقدر شاکی شدن نه دیگه تو هیچکدوم از نسخه ها اوردنش نه حرفی ازش میزنن
درست ولی thq ناشر بازی هست.ربطی به نسل بعد نداره.مگه تا پارسال این بازی واسه ps2 نمی اومد.تازشم بگم اینا دارن از همون انجینی استفاده می کنن که روی ps2 میکردند.فقط ارتقاش دادن.
بعد مگه کاری داره ساختن این بازی با یه انجینه نسل جدید؟اینا میتونن بهترین کیفیت رو خلق کنن با یه فریم ریت خوب.چون یه استادیوم هست دیگه.نه به افکت نورپردازی داینامیک نیاز هست . . نه به افکت اب یا درخت یا هر چی.
نمونش tna از انریل انجین استفاده میکرد خیلی هم قشنگ.نه منصور خان اینا یکم تنبل تشریف دارن:d
اقا چه بلایی سر ستاره اعتبارم اومد؟(*)بازیسنتر من ستارمو از تو میخوام[-o<

mohammad stf

کاربر سایت
Dec 5, 2011
53
نام
محمد
مگه قرار تا اخر عمرت داستانیشو بازی کنی؟

منظورم قسمت یونیورس بود .. حالا جدا از یونیورس بازی های آزاد هم تو نسخه قبل از هر 10 مسابقش 6 تاش یارو وسط ورود حریف میومد همه چیزی میریخت به هم.
اصلا هیچ اتفاق جالب هم تو یونیورس نمی افته .. مثلا حمله چند نفره به برنده یه بازی و...
همش چیزای تکراری بود !!

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133
سلام دوستان من امروز ایکس باکس خریدم این بازی رو هم خریدم یه سوال داشتم چطوری باید بازی رو سیو کنم؟

---------- نوشته 09-12-2011 در 12:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 08-12-2011 در 11:55 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه کاور که می کنن چه طوری بلندشم؟

mohammad stf

کاربر سایت
Dec 5, 2011
53
نام
محمد
سلام دوستان من امروز ایکس باکس خریدم این بازی رو هم خریدم یه سوال داشتم چطوری باید بازی رو سیو کنم؟

---------- نوشته 09-12-2011 در 12:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 08-12-2011 در 11:55 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه کاور که می کنن چه طوری بلندشم؟

یا مثل نسخه های قبل بعد از هر بازی پیغام سیو میاد یا باید تو منو گزینشو داشته باشه ؟؟
برای وقتی که کاور میکنه مطمئن نیستم . از دکمه های (x , y .....) استفاده میکنی ؟

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133
اول کار که استارت می زنی می خوای وارد بشی دو تا گزینه می یاد من اولی رو no ودومی رو yes می زنم خوردمم نمی دونم چرا این کار رو می کنم!!!!کسی نمی دونه چکار باید کرد؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
نه من تست کردم نبود فرشید جان این منبع که بازیکن ها رو میسازی میگی منم بتونم بسازم میخوام بسازم
نمیدونم 11-10 اینا برای اونایی که نبودن یک سایت همه مشخصات مثلا chris beniot گذاشته بود اعم از رنگ چشم و...
جایی سراغ ندارید/
منصور جان من ddp را خودم ساختم بقیه اگر توی سایت پیدا کردم و خوشم امد اینکار را میکنم اگر نباشه خودم میتونم بسازم راستش همانطور که گفتم من خیلی وقته منتظر شدم رینگ wcw nitro را بسازن الان که استارکد و کلش اف چمپیونز هم اضافه شده و همینطور حداقل 13 تا شون هم مال wcw هستند بهترین فرصت برام اینه که خاطرات 15 سال پیشمو زنده کنم اصلا نمیتونم حس اون زمانم را با الان بگم که چقدر مسابقات اون زمان برام لذت بخش تر بود حتی بازی بیلی کیدمن با لاپارکا باور کن خیلی بیشتر از بازی دلف زیکلر با زک رایدر برام جذاب بود .
الان تنها چیزی که منو خوشحال میکنه حضور کوین نش هست توی wwe با اهنگ ورودی nwo
شاید شما دوستان که با wwe بزرگ شدید حس من را نداشته باشید اما کسانی که 15 سال یا بیشتر مال اون موقع باشن منو بهتر درک میکنند.
به هر حال ادرس سایتی که مخصوص ساخت استارها هست را به صورت لینک میدم خدمتتون
http://www.wwe12.com/wwe12/list.php?cat=1

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من گفتم این thq و زیر مجموعه اش به درد ساختن کشتی کج تو این نسل نمیخورند خیلی مورچه ای پیش میرن
طبق اخباری که در فیس کوک دنبال کردم مثل این که از استایل و بازی کارتونی all star و فروشش راضی بودن و قرار دوباره امسال شاهد یک بازی جدید با همین استایل به نام wwe brawel باشیم اطلاعاتی ندادن انچنان و فعلا کار ساخت wwe 13 هم شروع کردن اونم اطلاعاتی ندادن منم از فرصت استفاده کردم و با انگیلیسی تونستم یکسری حملات بهشون کنم و متوجه بعضی نقص ها بشن مثل money in the bank 8 نفره و surivor srries 5 به 5 ,... دانیال درست میگه چون این انجین انجین ضعیفی این مشکلات فیزیک فراوون توش است مثل غیب شدن چون نهایت کشش است من نمیدونم چه اصراری به استفاده ازش است فکر نکنم 13 هم عوض کنن ولی اگر انجین عوض شه این مشکلات نمیبینیم و فیزیک بازی نصفه نیمه نمیشه

---------- نوشته در 06:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:06 AM ارسال شده بود ----------

Import RVD WWE Theme & Highlight Reel
یک توضیحی میدی؟ راستی میشه اهنگ او ن هایی که نیستند دانلود کرد و اورد تو بازی درسته؟ فقط از طریق live میشه یا از این جا هم میشه/

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
من گفتم این thq و زیر مجموعه اش به درد ساختن کشتی کج تو این نسل نمیخورند خیلی مورچه ای پیش میرن
طبق اخباری که در فیس کوک دنبال کردم مثل این که از استایل و بازی کارتونی all star و فروشش راضی بودن و قرار دوباره امسال شاهد یک بازی جدید با همین استایل به نام wwe brawel باشیم اطلاعاتی ندادن انچنان و فعلا کار ساخت wwe 13 هم شروع کردن اونم اطلاعاتی ندادن منم از فرصت استفاده کردم و با انگیلیسی تونستم یکسری حملات بهشون کنم و متوجه بعضی نقص ها بشن مثل money in the bank 8 نفره و surivor srries 5 به 5 ,... دانیال درست میگه چون این انجین انجین ضعیفی این مشکلات فیزیک فراوون توش است مثل غیب شدن چون نهایت کشش است من نمیدونم چه اصراری به استفاده ازش است فکر نکنم 13 هم عوض کنن ولی اگر انجین عوض شه این مشکلات نمیبینیم و فیزیک بازی نصفه نیمه نمیشه

---------- نوشته در 06:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:06 AM ارسال شده بود ----------

یک توضیحی میدی؟ راستی میشه اهنگ او ن هایی که نیستند دانلود کرد و اورد تو بازی درسته؟ فقط از طریق live میشه یا از این جا هم میشه/

جون داداش به فان بودنال استار تا حالا کج نساختن
لجنت او رسولانیا هم که واقعا گند بود

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,439
نام
Ali

تو دستگاهای جیتگ میشه حتی تصویر داخل ورزشگاه هم با دست بردن تو فایلهای بازی عوض کرد و تو ورژن 2010 یه کاراکتر ساختم به همین صورت که اگه کلیپش رو اینجا بزارم نمیدونم چه بلایی سرم میاد(اگه دوست دارین تا بزارمش:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر