WWE`12 | Xbox 360

اینجا مرحله ای که با تریپل اچ قهرمان کمربند wwe میشم بعد از مسابقه مانینده بنک میشه که دیگه بعد از اون یه کشتی گیر خودت میسازی که وقی وارد بازی میشه مینویسه که از nxt هستش چندتا مرحله بعد از اون که رفتم یه جا رسیده که یهوو آندر تیکر وارد میشه اما چند نفر میریزن رو سرش که میوفته رو زمین همشون به من حمله ور میشن همشون مزنم و علامت سوالشون هم روشن میشه و دیگه پا نمیشن اما به یکیشون که رسیدم هر کاریش میکنم که علامت سوالش روشن شه نمیشه ( کنار رینگ - خارج از رینگ - کنار میزها - در ورودی اصلاً هیچ فرقی نمیکنه ) تو اینجاش گیرم هر کی رسیده اینجا یا رد کرده راهنمایی کنه ممنون میشم

اینجا مرحله ای که با تریپل اچ قهرمان کمربند wwe میشم بعد از مسابقه مانینده بنک میشه که دیگه بعد از اون یه کشتی گیر خودت میسازی که وقی وارد بازی میشه مینویسه که از nxt هستش چندتا مرحله بعد از اون که رفتم یه جا رسیده که یهوو آندر تیکر وارد میشه اما چند نفر میریزن رو سرش که میوفته رو زمین همشون به من حمله ور میشن همشون مزنم و علامت سوالشون هم روشن میشه و دیگه پا نمیشن اما به یکیشون که رسیدم هر کاریش میکنم که علامت سوالش روشن شه نمیشه ( کنار رینگ - خارج از رینگ - کنار میزها - در ورودی اصلاً هیچ فرقی نمیکنه ) تو اینجاش گیرم هر کی رسیده اینجا یا رد کرده راهنمایی کنه ممنون میشم

منظورت از علامت سوال چیه؟
همون »نظورته
ینی y میاد واسش ولی روشن نمیشه؟
اقا اون چیزی ازت میخوادو بگو تا واست ترجمه کنم
یادم نی خب

• Like
Reactions: danial.wwf
ببین اون یکذره سخت روشن میشه باید بکشونیش بقل همون ورودی لبه ها بعد روشن میشه اصلا سمت رینگ اینا نباید ببریش همون جا است یکذره بکشونش با lt rt

• Like
Reactions: ston cold
خب ما هم road to wrestlemania را تمام کردیم کلی هم حال کردیم خیلی بهتر از پارسال بود دیگه الان باید برم سراغ wwe universe که اونم همه رینگها و کمربنده و اچیومنتهاشو بگیرم فقط یک جا نوشته بود اگه توی الیمنیشن چیمبر اندرتیکر را برداری شان مایکل ازاد میشه فکر میکنم اشتباه باشه چون اون dlc هست اگر کسی امتحان کرده یک زحمت به انگشتش بده تایپ کنه ببینم درسته یا نه
امسال که من میخواهم همه استارهای wcw را بسازم البته مهماشون فعلا ddp را ساختم .
همه بازیها را تعطیل کردم فقط همینو بازی میکنم دمشون گرم

• Like
نه من تست کردم نبود فرشید جان این منبع که بازیکن ها رو میسازی میگی منم بتونم بسازم میخوام بسازم
نمیدونم 11-10 اینا برای اونایی که نبودن یک سایت همه مشخصات مثلا chris beniot گذاشته بود اعم از رنگ چشم و...
جایی سراغ ندارید/

خب ما هم road to wrestlemania را تمام کردیم کلی هم حال کردیم خیلی بهتر از پارسال بود دیگه الان باید برم سراغ wwe universe که اونم همه رینگها و کمربنده و اچیومنتهاشو بگیرم فقط یک جا نوشته بود اگه توی الیمنیشن چیمبر اندرتیکر را برداری شان مایکل ازاد میشه فکر میکنم اشتباه باشه چون اون dlc هست اگر کسی امتحان کرده یک زحمت به انگشتش بده تایپ کنه ببینم درسته یا نه
دقیقا خیلی بهتر از پارسال شده بود.ولی بازم جای کار داشت.مثلا free brawl واقعا روی اعصاب بود.دشمنها فقط میدویدند و فن میزدند.(runing grapple)کاش این بخش رو کلا حذف میکردند.
نکته خوب اینه که بازی کاملا تکنیکی شده.دیگه هر بنی بشری ننیتونه بازی کنه.باید حرفه ای باشی
نمونش توی همین تاپیک فقط حدود 10 نفر هستیم که wwe بازیم:)

• Like

من همرو وا کردم دیگه جایی واسه بنوا و شان مایکلو بقیه نیست مگر تو دانلود سوپر استار

دقیقا خیلی بهتر از پارسال شده بود.ولی بازم جای کار داشت.مثلا free brawl واقعا روی اعصاب بود.دشمنها فقط میدویدند و فن میزدند.(runing grapple)کاش این بخش رو کلا حذف میکردند.
نکته خوب اینه که بازی کاملا تکنیکی شده.دیگه هر بنی بشری ننیتونه بازی کنه.باید حرفه ای باشی
نمونش توی همین تاپیک فقط حدود 10 نفر هستیم که wwe بازی:)م
ما اینجا بوقیم که از سال 2006 داریم بازی میکنیم ؟:d

مثل اینکه یه چت کد هم از بازی اومده و این رو در قسمت Options و در قسمت Cheat Codes وارد کنید و به بزرگی و کوچکی حروف هم دقت کنید.

Unlock the WWE Attitude Era Heavyweight Championship

کد: !OhHellYeah

بدبختنا همین یکدونه کد است
اقا یک روش دیگه واسه باز کردن استن کلد
در wwe universe wrestlemania سر کمربند بازی کنید wwe یا world heavyweight اونوقت اخر مسابقه stone میاد
جای راک خالیه اینم از هدف های پول پرستی wwe است دیگه من موندم چرا هی گلچین میکنن بیایید عین ادم یک شماره بدید همه استار ها رو بزارید دیگه از بیلی گلدبرگ بگیر تا گیلبرگ دیگه دشمنی و.. چیه؟
الان جای خالی تکنیکی ها توی لادر حس میشه مثل جف هاردی
سال دیگه حتما هی میخوان قابلیت معرفی کنن فیزیک هم هنوز نصف و نیمه است میز گزارشکر غیب میشه اون پایین پله ها غیب میشه میومدن 10 نوع مسابقات متنوع میزاشتن اینا رو نمیخواستیم

منم RTW رو تموم کردم آخرش واقعا خوب بود مخصوصا نسبت به نسخه های چند سال اخیر!!!
ولی بازی هنوزم پر از نقطه ضعفه از نظر من.گرافیک بدن آدما که واقعا افتضاحه آدم یاد ps1 میافته.
هوش مصنوعی همچین تعریفی نداره مثلا تو مسابقات F4W وقتی داری حریفتو میزنی یکی دیگه از حریفات بیخودی میاد وسط فنت یه مشت میزنه و میره،که چی...؟داورم که هیچی کلا دلم خونه ازش :دی
جای لجندهایی مثل Bret heart و ... واقعا خالیه و نمیدونم تا ابد باید eddie guerrero عضو ثابت باشه؟؟؟(البته واقعا با kevin nash حال کردم،امیدوارم شخصیتهای مثل 123kid و razor ramon رو هم سال بعد اضافه کنن)
وسایل مثل صندلی و میز خیلی باگ دارن و زیاد تاثیری روی حریف نمیزارن!!!
گیم پلی هم که فکر کنم کلا دست بهش نیمزنن سال به سال یه چند تا چیز به درد بخورشو حذف میکنن یه چند تا چیز دیگه بهش اضافه میکنن ولی هیچ خبری از تغییر اساسی نیست.
در کل اگه بخوام بهش نمره بدم 5 از 10 (چقدرم نمره ی من حالا مثلا مهمه :دی )

منم RTW رو تموم کردم آخرش واقعا خوب بود مخصوصا نسبت به نسخه های چند سال اخیر!!!
ولی بازی هنوزم پر از نقطه ضعفه از نظر من.گرافیک بدن آدما که واقعا افتضاحه آدم یاد ps1 میافته.
هوش مصنوعی همچین تعریفی نداره مثلا تو مسابقات F4W وقتی داری حریفتو میزنی یکی دیگه از حریفات بیخودی میاد وسط فنت یه مشت میزنه و میره،که چی...؟داورم که هیچی کلا دلم خونه ازش :دی
جای لجندهایی مثل Bret heart و ... واقعا خالیه و نمیدونم تا ابد باید eddie guerrero عضو ثابت باشه؟؟؟(البته واقعا با kevin nash حال کردم،امیدوارم شخصیتهای مثل 123kid و razor ramon رو هم سال بعد اضافه کنن)
وسایل مثل صندلی و میز خیلی باگ دارن و زیاد تاثیری روی حریف نمیزارن!!!
گیم پلی هم که فکر کنم کلا دست بهش نیمزنن سال به سال یه چند تا چیز به درد بخورشو حذف میکنن یه چند تا چیز دیگه بهش اضافه میکنن ولی هیچ خبری از تغییر اساسی نیست.
در کل اگه بخوام بهش نمره بدم 5 از 10 (چقدرم نمره ی من حالا مثلا مهمه :دی )
هم مخالفم و هم موافق.
wwe 12 نتیجه حاصل از تجربه ی نسخه های قبلی هست.اونا ایراد های نسخه های قبل رو بر طرف کردن و امسال بهترین کارشون رو اراعه دادن.باور کن
اما در بی عرضه بودن و تنبل بودن(یه کلمه دیگه خواستم بگم ترسیدم اختار بگیرم:d)thq که هیچ شکی نیست.
اونا پایه بازی رو قبلا ساختن و هر سال کمی اپگریدش میکنن(مثل رینگ ها . فنون . صدا ها و غیره و غیره.)
این چیزی که شما میخوای و من هم میخوام مستلزم این هست که اونا همه چیزایی که از قبل دارن رو بیخیال شن و واقعا از نو شروع کنن که این هم مستلزم این هست که مثلا 2 سال بازی ندن بیرون.
توی این 2 سال می تونن با یه انجین نسل جدید (مثل cryengine3) بازی رو بسازن.رینگ ها رو . کارکتر ها رو صداگزاری ها و .....
اما همونطور که گفتم thq کمی کو . . . . تنبل تشریف داره

سلام.
من خیلی وقته کشتی کج بازی میکنم و همونطور که خودتون گفتین تا پارسال زیاد تغییری نداشت .امسال یکم بهتر شده که اونم زیاد فک نکنم خوب از آب در اومده باشه .. البته من هنوز بازی رو نحریدم چون ایکس باکس و پی اس پی و پی اس 3 ویا wii ندارم .. برای نسخه pc هم که هیچ وقت نمیسازن نامردا .. معلوم نیس کاربرای پی سی چه هیزم تری بهشون فروختن .
منتظرم تا مثل همیشه نسخه ps2 رو بسازن تا با شبیه ساز اونم با سرعت ژیان:d بازش کنم . کسی میدونه برای ps2 میسازن یا نه ؟؟
اینکه میز و صندلی تو قدرت حریف تاثیر نمیذاره خیلی جای تاسف داره .چون مثل نسخه های قبله . مثلا : همون اول بازی اگه یکی رو با فینیشر بندازی رو میز تا میز خرد میشه , شنگول و منگول بلند میشه جلوت وامیسته و سینشو میده جلو به ریشت میخنده میگه دیدی چیزیم نشد ؟؟:d:d
از شما که بازی کردین یه سوال دارم :
الان تو نسخه جدید امکان داره با سین کارا یا ری میستریو بیگ شو رو بلند کرد ؟:d
...
یه نکته خوب این نسخه جدید اینطور که تو دمو و تریلر اون دیدم این بود که وقتی در حال بلند شدن هستیم طرف اگه بخواد خودش بلندت کنه ادامه ی حرکت ما رو میده نه اینکه دوباره بیفتیم به زمین بلندمون کنه ..
و همینطور انگار به تماشاچی ها بها دادن و بردنشون آرایشگاه و راست و ریستشون کردن .. لباس خوشگل هم براشون خریدن :d

نظر شما چیه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or