WWE`12 | Xbox 360

mohammad stf

کاربر سایت
Dec 5, 2011
53
نام
محمد
تو دستگاهای جیتگ میشه حتی تصویر داخل ورزشگاه هم با دست بردن تو فایلهای بازی عوض کرد و تو ورژن 2010 یه کاراکتر ساختم به همین صورت که اگه کلیپش رو اینجا بزارم نمیدونم چه بلایی سرم میاد(اگه دوست دارین تا بزارمش:d)

منظورتو خوب نفهمیدم ولی بذار :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
مهم نیست Gamespot چند بده!
Univers یکی از بهترین Mode های بازی هست من خیلی واسه 2011 رو بازی کردم کلی هم اچیو جمع کردم
یکی با کشتی کج حال نمیکنه و یا کلا کسی رو نمیشناسه از Wwe بایدم خوشش نیاد!

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
هم مخالفم و هم موافق.
wwe 12 نتیجه حاصل از تجربه ی نسخه های قبلی هست.اونا ایراد های نسخه های قبل رو بر طرف کردن و امسال بهترین کارشون رو اراعه دادن.باور کن
اما در بی عرضه بودن و تنبل بودن(یه کلمه دیگه خواستم بگم ترسیدم اختار بگیرم:d)thq که هیچ شکی نیست.
اونا پایه بازی رو قبلا ساختن و هر سال کمی اپگریدش میکنن(مثل رینگ ها . فنون . صدا ها و غیره و غیره.)
این چیزی که شما میخوای و من هم میخوام مستلزم این هست که اونا همه چیزایی که از قبل دارن رو بیخیال شن و واقعا از نو شروع کنن که این هم مستلزم این هست که مثلا 2 سال بازی ندن بیرون.
توی این 2 سال می تونن با یه انجین نسل جدید (مثل cryengine3) بازی رو بسازن.رینگ ها رو . کارکتر ها رو صداگزاری ها و .....
اما همونطور که گفتم thq کمی کو . . . . تنبل تشریف داره

میشه گفت یه جورایی حق دارن که نخوان زیادی خرج کنن و وقت صرف کنن.چون واقع بینانه wwe بین بازی های ورزشی زیاد محبوب نیست و فروش آنچنانی نداره.مثلا wwe raw که چند سال پیش برای pc اومد یادمه بین بازی های ورزشی اون سال یکی از کم فروش ترین ها بود!!!
نمیدونم شایدم اشتباه میکنم ولی وقتی تو خود مسابقات wwe بیشتر دارن به زرق و برق و داستانهای بچه گونه میرسن تا کیفیت و هیجان بازی ها نمیشه انتظاری از بازی ویدیوییش داشت..مسابقات WWF دهه ی 90 رو با WWE این 5-6 سال اخیر مقایسه کن.یادش بخیر :|

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,442
نام
Ali
آره فکر کنم.یدونه که بیشتر برای pc نیومد.همونی که فریم ریتش افتضاح پایین بود.

همین ورژن رو بارها ادیت کردن و کاراکترهای جدید بهش اضاف کردن.

البته همین طور که دوستان گفتن با امولاتور ps2 هم میشه همه ورژنهای این بازی رو انجام داد و کنسول دریم کست هم یک ورژن کشتیکج داره که اونم باحاله و با امولاتور خیلی خوب اجرا میشه و نینتدو 64 هم کلی کشتیکج که گرافیکش در حد ps1 هست داره و اونم با امولاتور میشه بازی کرد و البته امولاتور psp و نیتندو ds هم هست که با اونا هم میشه با فریم ریت پایین یه نگاهی به بازی انداخت!!!

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
منم در حال انجام بازی بودم که نکاتی رو فهمیدم....مهمترینش اندازه کرکتر هاست مثلا هیت اسلیتر رو بزرگ ساختن یا کمی اندر تیکر رو و خیلی های دیگه...و سوالی که دارم اینه که این لباس اندر تیکر چجوری ازاد میشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوب من هم تونستم با عوض کردن ویندوز و ریختن freamwork 3.5 این برنامه ها رو به کار بیاندازم مرسی علی عزیز من پیشنهادم اینه از سیو محدودیت و کلا سیو استفاده کنید چون اینطوری واقعا بازی خسته کننده میشه
من به gamespot حق میدم وقتی هیچ مد جدیدی و تنوعی نباشه همینه که ور میدارن مثل ادم های فضول casket match تو 2007 ورمیدارن نمیدونم ساخت کمربند توی 2006 ور میدارن میخوان اضافه کنن شاید سال بعد شاید اخه این چه کاریه من خودم mode universe جز اشغال ترین مد های بازی میدونم با یکی از دوستان موافقم بجای این که وسط مسابقات چند نفر بیان دخالت کنن یا حد اقل مثلا i quiet مچ تو اینجا قرار بدن تنوعی بدن اومدن فقط اخر مسابقات یک نفر بهت حمله کنه به شکل مسخره ای.. این که شد همون story desinger و استوری desinger هم همین طور به نظرم سال بعد یا این دو مد رو وردارن و طراوتی به بازی بدن
لباس اندتیکر در wwe universe wrestlemania باید ورودی اندر تماشا کنید تمام

ابن حرف gamespot عجیب قبول دارم Unbalanced Ai درباره بالانس هوش مصنوعی و ایراد دیگه اش بسیار skript شدن road to wrestlemania بود خدایی پارسال یا 2010 کمتر میشد هی امسال y بزن صحنه سینمایی بسه دیگه بعد یکجورایی این که همش ببری خیلی بده لا اقل ازاد بزارن باختی هم استوری ادامه پیدا کنه
ولی نکته خوب بازی روون شدنش که من خیلی دوست دارم

آخرین ویرایش:

mohammad stf

کاربر سایت
Dec 5, 2011
53
نام
محمد
ابن حرف gamespot عجیب قبول دارم Unbalanced Ai درباره بالانس هوش مصنوعی

ولی نکته خوب بازی روون شدنش که من خیلی دوست دارم

کمربندا رو واقعا تو 2011 زشت ساخته بودن .. مخصوصا قهرمانی wwe....تریپل اچ داشت وارد رینگ میشد یهو دوربین روش زوم کرد , دیدم سر شونه اچ اچ اچ از تو کمربند زده بیرون=)) کلی خندیدم کلی هم ناراحت شدم که چه قد افتضاحه !!

در مورد هوش مصنوعی هم که اصلا بوووووق !! بابا خیلی ضایست بخدا . من که بازی میکردم : یه بار خودم رو سینا گذاشتم حریفم شیمس. وسطای مسابقه منو زد زمین بعد هی صب میکرد بلند شم و میومد شولدر بلاک میزد دوباره میفتادم .. ای کارو دقیقا 6 بار انجام داد .. آخرم کاور کرد که از بس شولدر زده بود نتونستم کانت اوت کنم :d

منظورت از روون بودن چیه ؟

• Like
Reactions: danial.wwf

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کمربندا رو واقعا تو 2011 زشت ساخته بودن .. مخصوصا قهرمانی wwe....تریپل اچ داشت وارد رینگ میشد یهو دوربین روش زوم کرد , دیدم سر شونه اچ اچ اچ از تو کمربند زده بیرون=)) کلی خندیدم کلی هم ناراحت شدم که چه قد افتضاحه !!

در مورد هوش مصنوعی هم که اصلا بوووووق !! بابا خیلی ضایست بخدا . من که بازی میکردم : یه بار خودم رو سینا گذاشتم حریفم شیمس. وسطای مسابقه منو زد زمین بعد هی صب میکرد بلند شم و میومد شولدر بلاک میزد دوباره میفتادم .. ای کارو دقیقا 6 بار انجام داد .. آخرم کاور کرد که از بس شولدر زده بود نتونستم کانت اوت کنم :d

منظورت از روون بودن چیه ؟
شما توی تله افتادی.:d
نمیدونم چرا تصور این صحنه که گفتی رو میکنم نمی تونم جلوی خندمو بگیرم.=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر