WWE`12 | Xbox 360

همین که شولدر بلاک میزد و اخرم بردت.
به خدا توی اتاقم تنهایی با صدای بلند میخندیدم.نمیتونستم خودمو کنترل کنم.
جنگ بین یه انسان و یه باگ کامپیوتری.:d

اره خب .. به این میگن هوش مصنوعی :d ماشااله thq !!!:d
خداییش خودمم برای اولین بار خیلی خندیدم ولی از بس این چیزا توش زیاده عادی شده :d

اره خب .. به این میگن هوش مصنوعی :d ماشااله thq !!!:d
خداییش خودمم برای اولین بار خیلی خندیدم ولی از بس این چیزا توش زیاده عادی شده :d
شما قربانی یه اشکال در هوش مصنوعی شدی.بعد نحوه نوشتن اون جملتم طوری بود که دیگه منو کشت=))=))=))

شما قربانی یه اشکال در هوش مصنوعی شدی.بعد نحوه نوشتن اون جملتم طوری بود که دیگه منو کشت=))=))=))
:d:d
یه بار با پسر خالم که اونم اسمش دانیاله داشتیم تی ال سی 3 نفره بازی میکردیم اون باتیستا بود . منم مثل همیشه سینا !! اون باگ کامپیوتری هم ری میستریو بود .
حالا خوب دقت کن به این میگن هوش مصنوعی :

بیرون از رینگ بودیم .خیر سرم اومدم صندلی رو بردارم بزنم تو سر باتیستا ( ری مستریو پشت سرم افتاده بود .. تازه همین چند ثانیه قبلش فینیشر خورده بود ) صندلی رو که بلند کردم ری هم بلند شد =)) معلوم نیست این آدمه یا خمیره !!! یه فینیشر مشت بهش زده بودم.. خلاصه همین که اومدم بزنم مثل موشک اومد یه دراپ کیک زد من افتادم .بعدشم سریع رفت تو رینگ .. اصلا نمیدونم هدفش چی بود ؟؟:d

یه باگ تابلو بازی و خیلی خنده دار اینه که اگه یه کاراکتر خودتون بسازید و براش هیچ فینشری انتخاب نکنید در بازی موقع زدن فینشر بازی قفل میکنه و هر دو کاراکتر به طرز مسخره ای لیز میخورن و از هم دور میشن و میرن اخر رینگ و گیر میکنن و دیگه باید از بازی برید بیرون چون دیگه هیچ کاری نمیشه کرد و این باگ تو ورژن قبلی هم بود=)):d

• Like
Reactions: danial.wwf
یه باگ تابلو بازی و خیلی خنده دار اینه که اگه یه کاراکتر خودتون بسازید و براش هیچ فینشری انتخاب نکنید در بازی موقع زدن فینشر بازی قفل میکنه و هر دو کاراکتر به طرز مسخره ای لیز میخورن و از هم دور میشن و میرن اخر رینگ و گیر میکنن و دیگه باید از بازی برید بیرون چون دیگه هیچ کاری نمیشه کرد و این باگ تو ورژن قبلی هم بود=)):d

=))=))
وای دلم =)):-&

تو رو به خدا کامپیوترو خاموش کن و برو.=))کلیم درد گرفت انقدر خندیدم.=))عکس استفراغ رو =)). خیلی باحال اومدی.
من دیگه کم اووردم.خداحافظ=))

من همیشه شوخ بودم (البته خودمم خیلی خوش خنده هستم ).. مرضه دیگه .. خدا شفا بده :d

توهم که فقط بشین دنبال باگ بگردو کارا ... انجام بده

به جای اینکه وقت بزارید باگ پیدا کنید که همه بازیها دارند حتی بتل فیلد 3 ( عملیات فجر 3) بیاد وقت بزارید استار بسازید و خلاقیت داشته باشید من الان 3 نفر را ساختم ddp - ultimate dragon - psychosis احتمالا میرم سراغ RICK STEINER یا MACHO MAN میخواهم همه بچه های WCW را بسازم

توهم که فقط بشین دنبال باگ بگردو کارا ... انجام بده

اصله حالش تو همین باگهاست و مثلا اگه انلاین بازی کنی و بخوای طرف رو کنف کنی همین باگ خیلی کمکت میکنه و خیلی از بازیهای رانک دار وقتی سره امتیاز باشه و طرف اماتور باشه و این صحنه رو ببینه فکر میکنه بازی هنگ کرده و از بازی خارج میشه و اونی که از بازی اول خارج بشه ترک بازی کرده و امتیاز بازی میرسه به شما=))

به جای اینکه وقت بزارید باگ پیدا کنید که همه بازیها دارند حتی بتل فیلد 3 ( عملیات فجر 3) بیاد وقت بزارید استار بسازید و خلاقیت داشته باشید من الان 3 نفر را ساختم ddp - ultimate dragon - psychosis احتمالا میرم سراغ RICK STEINER یا MACHO MAN میخواهم همه بچه های WCW را بسازم

ما که همش رو از سیو داریم و چهل و خورده ای کاراکتر و یه 30 تایی هم استادیم و خودم هم همیشه کاراترهای مختص خودم رو میسازم :d

ما که همش رو از سیو داریم و چهل و خورده ای کاراکتر و یه 30 تایی هم استادیم و خودم هم همیشه کاراترهای مختص خودم رو میسازم :d[/QUOTE]

اخه علی جون میدونی من اچیومنتهام خیلی برام مهمه الان هم 30000 تایی تغریبا شده با این کارا که بیام سیو بزارم و اینا احتمالا اونا میپره یا اینکه اچیومنتهای بازی همین wwe را نمیگیرم دیگه کار نمیکنه اینو پرسیدم از همه اینکارو نمیکنم تازه اونهایی که خودم میسازم یا میگردم میسازم کسانی هستند که خودم میخواهم معمولا هم بچه های wcw هستند.
حالا یک چیزی اگه برات امکان داره لطف کن یک عکسی از استارهای که داری بزار که ببینیم اگه خوشم اومد ازش الگو بگیرم اما میگم اگه برات امکان داره مرسی عزیز

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or