WWE`12 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اطمینان داری کامیار؟
اخه اون که توی dlc ها است لباس survivor series 98 شان است
ولی حیف حالا ن یک غلطی کردمو حالا سیو کاراکترهایی که ازاد کردم پرید حال و حوصله اصلا ندارم دوباره برم رمز میخوام کامیار رمز نداری؟
Shawn Michaels - Use Undertaker and win Elimination Chamber
ببین
خوب برای کسانی که توی sumbsion مشکل دارند یکسری نکات اوردم
وقتی دارید سابمیشن میشید کافیه قبل از این که نوشته breakingبیاد دکمه بزنید هر دکمه ایی

بعضی افراد هم هستند هم سابمیشن رو هم pinرو رکب میزنن کافیه زمانی که دارید سابمیشن میشید دکمه RBرو بزنید البته بعضی افراد نه همشون افرادی مثل daniel brain the miz,,, برید تو قسمت wwe univers رو گزینه edit superstars اگه تو قسمت ABILITY اون شخصیت اون مهارت رو داشت میتونید بزنید

واسه شدت دار کردن سابمیشن هم همینطوره و قبل اومدن نوشته برکینگ دکمه بزنید

زمانی که دارید سابمیشن میشید اگر نزدیک کش های رینگ هستید میتونید با جهت دادن با انالوگ به سمت کش رینگ برید و ROPE BREACK کنید

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من فکر کنم باید یه فن بزنید A + بالا بعد 619 رو اجرا کنید
یه تست کنید من هنوز امتحان نکردم اما دیدم حالتی که طرف رو میندازه بین طناب چجوریانجام میشه
دانیال و منصور!:D شماها چندتا اچیو گرفتین؟
هنوز خیلی اچیو اسون مونده که میتونم بگیرم ولی فعلا شد . . . 19 تا و گیم اسکور 385 ولی هنوز کار داره.
کارکتر منتخب من هم شیموس هست.وقتی باهاش brogue kick میزنم خستگیهام در میره:d
شما کارکتر منتخبتون کی هست؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,437
نام
Ali
دوستان کسی این 619 ری رو فهمید

دوستان فهمیدن فینیشر کاراکترها در تمامی ورژنها همیشه کاره اسونی بوده و اگه نتونستید فینیشر یک کاراکتر رو بفهمید کافیه به قسمت کاراکترسازی برید و بخش Move Set رو انتخاب کنید و کاراکتری که میخواید حرکتش رو بفهمید رو انتخاب کنید و بعد در لیستی که ظاهر میشه برید به قسمت تعویض فینشر و با زدن دکمه نمایش که X باشه میتونید روش اجرای فینشر رو ببینید.

برای یاد گرفتن تمامی حرکات هم میشه از همین قسمت استفاده کرد و توصیه میشه برای یادگیری بهتر همیشه یک کاراکتر خودتون بسازید و تمامی حرکات و فنهای اون رو خودتون طراحی کنید تا بهتر متوجه بشید!

اگر هم میخواید در بازی کشتیکج کم رقیب باشید باید حتما انلاین بازی کنید و اونجا افراد اینقدر قوی هستن و فنهایی روی کاراکترهای خودشون میزارن که حتی فکرش رو نمیتونید بکنید و خود من که بن شدم رفت پی کارش ولی در ورژن 2009 یادمه اولین باری که پام رو انلاین گذاشتم پیش خودم گفتم الان میرم همه رو میزنم و واقعا هم خیلی وارد بودم چون از ورژن کنسول سگا به اینور تمرکزم بیشتر روی همین بازی بوده ولی از شانس بد یا خوب به رانک 5 انلاین از 8000 نفر خوردم و ایشون بیشتر از 10 بار پشت سره هم من رو شکست داد در همون روز من فهمیدم که خیلی عقب هستم و چنان پیش رفتم که یک روز همین اقا رو با فضاحت تمام شکست دادم اونم فقط در چند حرکت و یک فینشر که با زدنش تمامی بدن نابود میشد و در اخر سره طرف میشکست و البته این فند جزو باگهای بازی و فنه هکری حساب میشد که اگه من انلاین بازی نمیکردم هیچ وقت یاد نمیگرفتم و اموزش یکی از همین نوع فن هم در تابیک 2009 بازی بصورت کلیپ خودم گذاشتم.

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
دوستان فهمیدن فینیشر کاراکترها در تمامی ورژنها همیشه کاره اسونی بوده و اگه نتونستید فینیشر یک کاراکتر رو بفهمید کافیه به قسمت کاراکترسازی برید و بخش Move Set رو انتخاب کنید و کاراکتری که میخواید حرکتش رو بفهمید رو انتخاب کنید و بعد در لیستی که ظاهر میشه برید به قسمت تعویض فینشر و با زدن دکمه نمایش که X باشه میتونید روش اجرای فینشر رو ببینید.

برای یاد گرفتن تمامی حرکات هم میشه از همین قسمت استفاده کرد و توصیه میشه برای یادگیری بهتر همیشه یک کاراکتر خودتون بسازید و تمامی حرکات و فنهای اون رو خودتون طراحی کنید تا بهتر متوجه بشید!

اگر هم میخواید در بازی کشتیکج کم رقیب باشید باید حتما انلاین بازی کنید و اونجا افراد اینقدر قوی هستن و فنهایی روی کاراکترهای خودشون میزارن که حتی فکرش رو نمیتونید بکنید و خود من که بن شدم رفت پی کارش ولی در ورژن 2009 یادمه اولین باری که پام رو انلاین گذاشتم پیش خودم گفتم الان میرم همه رو میزنم و واقعا هم خیلی وارد بودم چون از ورژن کنسول سگا به اینور تمرکزم بیشتر روی همین بازی بوده ولی از شانس بد یا خوب به رانک 5 انلاین از 8000 نفر خوردم و ایشون بیشتر از 10 بار پشت سره هم من رو شکست داد در همون روز من فهمیدم که خیلی عقب هستم و چنان پیش رفتم که یک روز همین اقا رو با فضاحت تمام شکست دادم اونم فقط در چند حرکت و یک فینشر که با زدنش تمامی بدن نابود میشد و در اخر سره طرف میشکست و البته این فند جزو باگهای بازی و فنه هکری حساب میشد که اگه من انلاین بازی نمیکردم هیچ وقت یاد نمیگرفتم و اموزش یکی از همین نوع فن هم در تابیک 2009 بازی بصورت کلیپ خودم گذاشتم.

من خودم 619 رو بلدم مثلا توی یک تریلر دیدم 619 زد بعد بیرون وایساد رفت بالای رینگ فراگ اسپلش(ادی هم میره)رو رفت

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir

عمو تو کجا زندگی میکنی مگه که کشتی کج انلاین بازی میکنی؟
تا جایی من یادمه کشتی کج ازا ول تا اخرش همه لگ داری اونم چند ثانیه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,437
نام
Ali
من خودم 619 رو بلدم مثلا توی یک تریلر دیدم 619 زد بعد بیرون وایساد رفت بالای رینگ فراگ اسپلش(ادی هم میره)رو رفت

فینیشرها که مشخص هستن و چیزی کم یا زیاد اضافه نداره و یادمه این حرکت رو تو ورژنهای قبلی دیده بودم.

این نکته رو هم در نظر بگیر که بعضی از فینیشرها دست سازن و شما خودت میتونی همچین فینیشری رو درست کنی و شاید اونی که دیدی دست ساز بوده!

عمو تو کجا زندگی میکنی مگه که کشتی کج انلاین بازی میکنی؟
تا جایی من یادمه کشتی کج ازا ول تا اخرش همه لگ داری اونم چند ثانیه

من یونایتد امریکا شیراز هستم:d

خوب لگ موقعی زیاده میشه که پینگت بد باشه و اگه پینگت خیلی زیاد باشه مطمئن باش هیچ کس باهات بازی نمیکنه و هر جا بری از بازی کردن با شما انصراف میدن و من اینترنتم بد نبود و هم پینگ خوب بود هم سرعت 3 مگ دارم که کافیه برای بازی و البته اینجا ایرانه تا تقی به توقی میخوره اینترنت میشه فاجعه و باید موقعی بازی کنی که اوضاع عادی باشه.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
جواب سوالت پیش منه عزیزم.:dصبر کن برم ازمایش کنم بعد جواب قطعی رو بهت بدم.. . . . . . . . . .

---------- نوشته در 03:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:15 PM ارسال شده بود ----------

هنوز موفق نشدم . . . . .

---------- نوشته در 03:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:36 PM ارسال شده بود ----------

:(. . ..
میگم شاید منظورش فراگ اسپلش باشه که وقتی حریف روی زمینه و فینشر داری باید بری بالای رینگ و بعد فینشر بزنی!(البته بعید میدونم این باشه چون خیلی سادس)این که گفتم فینشر دوم ری هست.لینک تریلر رو بده ببینم.
8
www.youtube.com/watch?v=ZKjOedETG68
:(
.............
چند سایت خارجی رو هم گشتم اما هیچگی جواب این سوال رو نمیدونه
1% هم احتمال داره تا عرضه بازی این سیستم رو عوض کرده باشند.(چون در این صورت به 2 فینیشر نیاز خواهیم داست.البته 1%
بازم سعی میکنم . . . . .:-s
.....................
ظاهرا اون 1% حدس من درست بود.برداشته من از این متنی بود که در سایت thq دیده بودم.
Nov 28, 2011 -- 7:09PM, nikephorosaias wrote:
Why did thq take out the ability to do a corner leap after a 619? We don't stay on the apron after the kneww strike. I was hoping for full control of the 619.

I am sure they did it to more streamline the game and make it more excessible to the average person.
لعنت به thq کلی زحمت کشیدم . . . هوا تاریک شد و اخرش هم اینجوری تموم شد

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,437
نام
Ali
جواب سوالت پیش منه عزیزم.:dصبر کن برم ازمایش کنم بعد جواب قطعی رو بهت بدم.. . . . . . . . . .

---------- نوشته در 03:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:15 PM ارسال شده بود ----------

هنوز موفق نشدم . . . . .

میگم شاید منظورش فراگ اسپلش باشه که وقتی حریف روی زمینه و فینشر داری باید بری بالای رینگ و بعد فینشر بزنی!(البته بعید میدونم این باشه چون خیلی سادس)این که گفتم فینشر دوم ری هست.لینک تریلر رو بده ببینم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نه بالای ترانباکل نمیره امکان نداره خودش اتوماتیک وار از روی طناب میپره روی طرف بالای رینگ فکر نکنم بشه ساخت چون انتخاب حرکت ها هم برای ساخت فینیشر محدوده برای همین بده دیگه
کاراکتر منتخب من brock lesnar است
علی اقای گل خبری نشد از این محدودیت ها چون اون سایت باید ثبت نام کرده باشی بتونی ببینی منم نمیتونم چیزی بفهمم مجبورم این save که همه رو بازی میکنه رو استفاده کنم چون ظاهرا یکدونه رمز بیشتر نداره بازی

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
فینیشرها که مشخص هستن و چیزی کم یا زیاد اضافه نداره و یادمه این حرکت رو تو ورژنهای قبلی دیده بودم.

این نکته رو هم در نظر بگیر که بعضی از فینیشرها دست سازن و شما خودت میتونی همچین فینیشری رو درست کنی و شاید اونی که دیدی دست ساز بوده!

من یونایتد امریکا شیراز هستم:d

خوب لگ موقعی زیاده میشه که پینگت بد باشه و اگه پینگت خیلی زیاد باشه مطمئن باش هیچ کس باهات بازی نمیکنه و هر جا بری از بازی کردن با شما انصراف میدن و من اینترنتم بد نبود و هم پینگ خوب بود هم سرعت 3 مگ دارم که کافیه برای بازی و البته اینجا ایرانه تا تقی به توقی میخوره اینترنت میشه فاجعه و باید موقعی بازی کنی که اوضاع عادی باشه.

والله ما هرکاری کردیم نتونستیم با اختلاف کمتر از یک ثانیه بازی کنیم
حتی با بچه ها خود ایران

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,437
نام
Ali
نه بالای ترانباکل نمیره امکان نداره خودش اتوماتیک وار از روی طناب میپره روی طرف بالای رینگ فکر نکنم بشه ساخت چون انتخاب حرکت ها هم برای ساخت فینیشر محدوده برای همین بده دیگه
کاراکتر منتخب من brock lesnar است
علی اقای گل خبری نشد از این محدودیت ها چون اون سایت باید ثبت نام کرده باشی بتونی ببینی منم نمیتونم چیزی بفهمم مجبورم این save که همه رو بازی میکنه رو استفاده کنم چون ظاهرا یکدونه رمز بیشتر نداره بازی

نه فعلا خبری نیست و خبری شد میگم.

والله ما هرکاری کردیم نتونستیم با اختلاف کمتر از یک ثانیه بازی کنیم
حتی با بچه ها خود ایران

البته توجه داشته باش منم ورژنه 2009 رو گفتم و از اون به بعد بن شدم و تا چند وقت پیش با ps3 بازی میکردم که اونم کپی خور کردم .

آخرین ویرایش:

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
هيچ كي به اين مرحله نرسيده راهنمايي كنه ؟ اونجايي كه آندر تيكر وارد ميشه بهش ميزنن ميوفته روي زمين جلوي در ورودي اونجا كسايي كه بهش حمله كردن همشون علامت سوال دارن بالاي سرشون فقط يكيشون روشن نميشه كه اين مرحله رو تموم كنم كمك كنيد

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
هيچ كي به اين مرحله نرسيده راهنمايي كنه ؟ اونجايي كه آندر تيكر وارد ميشه بهش ميزنن ميوفته روي زمين جلوي در ورودي اونجا كسايي كه بهش حمله كردن همشون علامت سوال دارن بالاي سرشون فقط يكيشون روشن نميشه كه اين مرحله رو تموم كنم كمك كنيد

نه بابا هیچکس نرسیده
باید ببریشه نزدیک رینگ یا داخل رینگ یا نزدیک میز گزارشگرا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر