Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
مهرداد جووون گرافیک بازی رو چطور دیدی ؟ :d

قرار بود اینجوری باشه حتی به گفته ی کارگردانش از اینم بهتر باشه:

که شده این: :|

بنظرم یوبی با این کارش فقط خودشو خراب کرد. با وقاحت تمام دروغ گفت! الانم بحث هیتر بودن نیست ، بحث حرف های جالبی ـه که سازندگانش میزدن ولی همچین چیزی تحویل دادن وگرنه کی بدش میاد بازی خوب بازی کنه که میگید هیتر؟ الانم اونایی که میخوان بگیرن بهتره بیخیال این قضیه ی گرافیک بشن و بشینن از همینی که هست لذت ببرن.

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
حاجی با این اسکرین شاتهایی که گذاشتین کلا" من از نسل جدید زده شدم
خدایی یوبی عجب خالی بندیه ها...

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من امروز رفته بودم پیش یکی از دوستام بعد بازی رو واسه PS3 گرفته بود نشستیم چند ساعتی بازی کردیم
گیم پلی بازی واقعا خوبه میتونم بگم عالیه اصلن خسته کننده نیست تنوع مراحل هم زیاده چه اصلی و چه فرعی
فقط توی شهر پرنده هم به زور پیدا میشد واقعا خلوت بود البته انتظاری هم نمیشد داشت نسخه نسل قبله دیگه ! :d
آب بازی هم جدا محشره ! بهترین آبی هست که تا حالا توی بازی ها دیدم تازه روی PS3 اینطوری بود روی PS4,PC قطعا شاهکاریه
پیشنهاد میکنم GTA V رو روی PS3 بازی کن تا دیگه از این حرفها نزنی,فقط میتونم بگم ساخت GTA V با اون سطح از جزئیات روی یه کنسول با سخت افزار محدود و تاریخ گذشته شاهکار که نه معجزه بود حالا تصور کن راک استار با سخت افزار کنسولهای نسل جدید چی میتونه بسازه

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
دوستان من اسکرین شات های نسل 7 رو دیدم از زندگی نا امید شدم.
مث اینکه بازی روی نسل قبل جنبه شوخی داره!! :|

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
دوستان راک استار رو هیچ وقت با یوبی سافت و همچنین GTA رو با WatchDogs مقایسه نکنید
بدون اقراق عنوان های کم و فوق العاده باارزش راک استار حرفی واسه گفتن نمیزاره
به خصوص GTA که از عناوین اصلی این شرکت هست که کاملا تخصص داره روی بازی openworld
به نظرم این عنوان هم میتونه واسه خودش خصوصیات و المان های جالبی داشته باشه
اما خب منم به نظر بعضی از دوستان موافقم که این خود یوبی بود که سطح توقع مارو با اون نمایشش توی E3 2012 بالا برد
از اون طرف راک استار دقیقا بازیش همونی در اومد که نمایش داده بود
واسه همین شاید بشه به بدقولی یوبی در این زمینه دامن زد!!
اما بازم تاکید میکنم بنظرم ارزش داره حالا روی هرنسل از کنسول یا PC

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
منم موافقم قبلا هم گفتم یوبی زیادی شلوغ کرد و توقع ما رو برد بالا وگرنه بازی در نوع خودش خوبه

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم موافقم قبلا هم گفتم یوبی زیادی شلوغ کرد و توقع ما رو برد بالا وگرنه بازی در نوع خودش خوبه

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
فکر کنم بیشتر خودمون شلوغش کردیم تا Ubi . اونا یه دمو 2 سال پیش نشون دادن همین الانم نسخه PC روی max فرقی نداره با اون دمو.
تاپیک فقط جلو رفت با کوبیدن این بازی و مقایسه با GTA V و اینکه گرافیک بازی نابوده و .... درست ؟
گرافیک بازی به PC نمیرسه اما خیلی دورم نیست D:
چند نفر اومدن از gameplay صحبت کنن و از نواوریهایی که این بازی داره ؟؟؟ اکثریت دنبال این بود که بگن بازی شبیه GTA V و نخرید پولش رو بزارید VR Sony رو بخرید و ... و ... و فردا R* نسخه GTA V رو اعلام میکنه و ...
Ubi کلا یک بار اومد گفت گرافیک بازی افتی نکرده راستم گفت. الان نسخه PC رو ببینی خودت میگیری .
چیزی که بیشتر برای بازی مهمه به نظرم gameplay و هنرش و داستانش و امکاناتش هست ....

موفق باشید تا امتیازها بیاد :) .

آخرین ویرایش:

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
فکر کنم بیشتر خودمون شلوغش کردیم تا Ubi . اونا یه دمو 2 سال پیش نشون دادن همین الانم نسخه PC روی max فرقی نداره با اون دمو.
تاپیک فقط جلو رفت با کوبیدن این بازی و مقایسه با GTA V و اینکه گرافیک بازی نابوده و .... درست ؟
گرافیک بازی به PC نمیرسه اما خیلی دورم نیست D:
چند نفر اومدن از gameplay صحبت کنن و از نواوریهایی که این بازی داره ؟؟؟ اکثریت دنبال این بود که بگن بازی شبیه GTA V و نخرید پولش رو بزارید VR Sony رو بخرید و ... و ... و فردا R* نسخه GTA V رو اعلام میکنه و ...
Ubi کلا یک بار اومد گفت گرافیک بازی افتی نکرده راستم گفت. الان نسخه PC رو ببینی خودت میگیری .
چیزی که بیشتر برای بازی مهمه به نظرم gameplay و هنرش و داستانش و امکاناتش هست ....

موفق باشید تا امتیازها بیاد :) .

خوشم میاد منطقی میگی همیشه..
این چیزیه که نظر منم هستش.. گرافیک بازی با تریلر e3 2012 هیچ فرقی نداره..
و گرافیک روی pc و ultra دقیقا همونه...
که تازه رو ps4 هم خیلی نزدیک به همونه در حدی که نمیتونیم بگیم یوبی گرافیکو اورده پایین!
.
.
نمیدونم من چی شده که همه با یه اسکرین شات گرافیکو مقایسه میکنن.. خب یه اسکرین شات نمیتونه خیلی چیزا رو مشخص کنه.. فقط بافت ها رو ما میبینیم ..
اما خود بازی خب همخ چی در حال تکون خوردنه و به حس و حال دیگه ایه..
اون نمایش e3 هم خب تریلر بود ..یه عکس که نبود :|

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان راک استار رو هیچ وقت با یوبی سافت و همچنین GTA رو با WatchDogs مقایسه نکنید
بدون اقراق عنوان های کم و فوق العاده باارزش راک استار حرفی واسه گفتن نمیزاره
به خصوص GTA که از عناوین اصلی این شرکت هست که کاملا تخصص داره روی بازی openworld
به نظرم این عنوان هم میتونه واسه خودش خصوصیات و المان های جالبی داشته باشه
اما خب منم به نظر بعضی از دوستان موافقم که این خود یوبی بود که سطح توقع مارو با اون نمایشش توی E3 2012 بالا برد
از اون طرف راک استار دقیقا بازیش همونی در اومد که نمایش داده بود
واسه همین شاید بشه به بدقولی یوبی در این زمینه دامن زد!!
اما بازم تاکید میکنم بنظرم ارزش داره حالا روی هرنسل از کنسول یا PC
شما اصلا بازی کردی که داری نظر منفی میدی در موردش:d
هر وقت نسخه ی ps4 رو بازی کردی نقدش کن!
کل یوبی رو با اون عظمتش بردی زیر سوال:))

- - -ویرایش - - -

دوستان من اسکرین شات های نسل 7 رو دیدم از زندگی نا امید شدم.
مث اینکه بازی روی نسل قبل جنبه شوخی داره!! :|
چه ربطی به این تاپیک داره:))
دوستان تاپیک ps3 و xbox 360 یه جا دیگست

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من الان دقیقا تو دوگانگی قرار گرفتم از نواوری هاش خوشم میاد و برای گرافیکش حرفی ندارم کسی هم نیست راست حسینی بیاد درباره گرافیکش صبحت کنه ؟

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
یه جوری درمورد گرافیکش حرف میزنید که انگار مسخره ترین گرافیکوداره.تا به اینجا که من فهمیدم،بازی یه شکست بزرگ محسوب میشه و ابروی یوبی رفته.پیشگوییهاتون تو حلقم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر