Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
QUOTE]

این عکسها دقیقا مال کدوم نسخس ؟ احیانا PC نیست ؟
آرمان جان یه سری عکس هست که طراحی ماشینش خیلی داغونه :|
Yes
نسخه کنسولی نسل 8 هم دستمه کمه خیلی زیادی از اینا نداره :)
خب همه جور ماشن براش طراحی کردن دیگه D: .

من که بیشتر نگران gameplay بازی هست. خیلی از بازیا اخرش میاد DownGrade میشه اما gameplay مهمتره 100 هزار بار ... همین DS2 مگه نبود ؟ کلی گرافیکش نسبت به نمایش اولیه تغییر کرد اما داستان و رونده بازی فوق القعاده هست

به نظره من که بازیه خوبی میشه D:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
QUOTE]

Yes
نسخه کنسولی نسل 8 هم دستمه کمه خیلی زیادی از اینا نداره :)
خب همه جور ماشن براش طراحی کردن دیگه D: .

من که بیشتر نگران gameplay بازی هست. خیلی از بازیا اخرش میاد DownGrade میشه اما gameplay مهمتره 100 هزار بار ... همین DS2 مگه نبود ؟ کلی گرافیکش نسبت به نمایش اولیه تغییر کرد اما داستان و رونده بازی فوق القعاده هست

به نظره من که بازیه خوبی میشه D:

باو منم امیدوارم بازی خوبی باشه ، کی از بازی خوب بدش میاد :| ولی بازم رو PC خیلی بهتره :d
خودت یه چندتا عکس بنداز خو :|

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
محیط بسیار سرد و بی روح :-&

با این عکسا کم کم دارم مطمئن میشم که خرید این بازی اشتباهه چون همچین اتمسفری اصلاً با من سازگاری نداره.

من نمیدونم چرا جو منفی میدن بعضیا!!
از دونفر شنیدین نمیدونم یوبی گرافیکو اورده پایین و نمیدونم سرد و بی روح و... از کاه ..کوه میسازین!
بیخیال!

بازی به این باحالی...نمیدونم جریانش چیه همیشه به همه بازی ها..بعضیا هستن که گیر بدن!

باشه باشه خرید این بازی اشتباهه :|
نمیدونم اگه اینو نخوای بخری پس دیه چه بازی ای میتونه با تو سازگاری داشته باشه و سرد و بیروح نباشه..پ چی میخوای بخری :|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
از دونفر شنیدین نمیدونم یوبی گرافیکو اورده پایین و نمیدونم سرد و بی روح و... از کاه ..کوه میسازین!
بیخیال!

بازی به این باحالی...نمیدونم جریانش چیه همیشه به همه بازی ها..بعضیا هستن که گیر بدن!

نمیدونم اگه اینو نخوای بخری پس دیه چه بازی ای میتونه با تو سازگاری داشته باشه و سرد و بیروح نباشه..پ چی میخوای بخری :|
این جبهه گرفتنا چیه ؟ نظر شخصیشو بیان کرده ! میگه جو بازی با روحیات من سازگار نیست ! نگفته نخریدش:|:|:| ! یه کم آروم باشید :D

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
بیخیال!

سلام :D نزن عمو ! من معمولاً نظر منفی نمیدم راجع به بازیا ولی از این عکسایی که دیدم خوشم نیومد و نظرم رو راجع بهشون گفتم با اجازه ی شما البته!

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
روح میخواین ؟ نسخه نسل قبل کلا شهر ارواح ، با درخت های 2 بعدی ! :D

33300082535821517902.jpg

93943479074584748362.jpg

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
بسیار عالی من خیلی خیلی با بازی حال کردم نمیدونم دوستان چی میگن :d ip به شدت پتانسیل فروش نجومی ر داره و همین طور رقابت با gta

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
با عرض معذرت من که دیگه حرف کسی واسم ارزشی نداره.هرکس یه چیز میگه.من که رزروش کردم نسخه 4 رو تمام شد رفت.قرار نیست چون اپن ورده رقیب جی تی ای بشه.خود یوبی شکری خورد و چرندی گفت.شما بازی رو بکنید.نیازی نیست هی مقایسه بشه

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
سلام :D نزن عمو ! من معمولاً نظر منفی نمیدم راجع به بازیا ولی از این عکسایی که دیدم خوشم نیومد و نظرم رو راجع بهشون گفتم با اجازه ی شما البته!

باشه نمیزنم :biggrin1:
البته من یه جورایی منظورم با همه اونایی بود که جو منفی میدن...
نظر شما هم محترم :)

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
من امروز رفته بودم پیش یکی از دوستام بعد بازی رو واسه PS3 گرفته بود نشستیم چند ساعتی بازی کردیم
گیم پلی بازی واقعا خوبه میتونم بگم عالیه اصلن خسته کننده نیست تنوع مراحل هم زیاده چه اصلی و چه فرعی
فقط توی شهر پرنده هم به زور پیدا میشد واقعا خلوت بود البته انتظاری هم نمیشد داشت نسخه نسل قبله دیگه ! :d
آب بازی هم جدا محشره ! بهترین آبی هست که تا حالا توی بازی ها دیدم تازه روی PS3 اینطوری بود روی PS4,PC قطعا شاهکاریه

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
همون طور که حدس می‌زدم سایز ماشین ها به طرز افتضاحی کوچیک ـه :|
شبیه GTA SA می‌مونه سایز ماشین ها :|

دوست عزیز این عکس ها رو خود من گرفتم. تو عکس نمیدونم چرا ماشین اینجوری افتاد:d ولی تو بازی اون قدر که میگی تو چشم نمیاد یعنی اندازه GTA SA نیست.

و اما در مورد گیم پلی یه توضیح کوچیک بدم:

گیم پلی بازی که عالیه. نوع کاور گیری و هدف گیری و... واقعا مجذوب کننده هست. هسته گیم پلی بیشتر بر پایه هک کردن هست. مثلا برای رد کردن یک ماموریت شاید مثل بقیه بازی ها نباید همه رو بکشین برین جلو میتونین با کمی دقت و با هک کردن یک دوربین و چند تا چیز دیگه مخفیانه جلو برید. بازی این تصمیم رو بهتون میده که مخفیانه و با هک کردن جلو برین یا بکشین و برید جلو! موارد قابل آپگرید هم خیلی خیلی زیاد هست. هر چه قدر XP بگیرید بهتون Skill Point میده که میتونین رانندگی, هک, بالا بردن مهارت تیر اندازی و کلی قابلیت دیگه رو آپگرید کنین.

اول میتونین چیز های کوچیک رو مثل چراغ های راهنما و... رو هک کنین با آپگرید در ادامه میتونین حتی پل های عظیم بین مناطق شهر رو هم تحت اختیار خودتون بگیرین! گیم پلی بازی عالیه و من خوشم اومد. حتی میتونین آنتن ها رو هم قطع کنین تا موقع خلاف مردم نتونن با پلیس تماس بگیرند. از این دست کار ها تا دلتون بخواد تو بازی گنجانده شده. میتونین گوشی مردم رو هک کنین و تو بعضی مواقع یک سری ماموریت های کوچیک در این زمینه هم بهتون میده. مثلا من با هک کردن تماس یکی از عابرین خیابون فهمیدم که ماشین پول از یه بانک راه افتاده و الان تو یه خیابون دیگه هست. همین تبدیل شد به یک ماموریت برای زدن کامیون پول!

هر چی آپگید ها رو بیشتر کنین کمتر کسی حریف شما میشه. تو آپگرید های بالاتر خیلی کار ها میتونین انجام بدین. جزییات شهر در سطح خوبی قرار گرفته موقع غروب خورشید و انعکاس نور تو هوای بارونی عالیه. منطقه اصلی شهر شیکاگو که شلوغ ترین مکان های بازی هم اینجا هستن تنوع عالی داره و از رنگ های گرم برای طراحیش استفاده شده. اما از رنگ بندی نواحی اطراف شهر زیاد خوشم نیومد. از رنگ های سرد زیاد استفاده شده در نواحی خارجی که اغلب شامل خونه های ویلایی دریاچه و پارک های بزرگ هست.

از لحاظ اینکه شهر چه اندازه هست و آیا بزرگ هست و... هم اصلا نگران نباشین. چون به اندازه کافی بزرگ هست و جزییات داره. مرکز اصلی شیکاگو در مرکز قرار داره که شامل ساختمان های عظیم و مراکز تجاری و رفت و آمد بیشتر هست جا های کم رفت آمد و پارک های جنگی در نواحی نقشه قرار دارن که با پل به هم متصل شدن.

فیزیک بازی واقعا تو بهترین سطح قرار داره مشکلی درش نیست. تصادفات عالیه و من مشکلی ندیدم. هوش مصنوعی مردم هم تو سطح خوبی قرار داره. دشمن ها هم اگه کمی بی دقت باشین بهتون امان نمیدن. انیمشین های مردم و خود ایدن هم عالیه و من مشکلی توش ندیدم.

داستان هم تا اینجا خوب پیش رفته حالا ببینیم تو ادامه چی میشه. در کل از چندین مشکلات گرافیکی و باگ بگذریم با یکی از بهترین های سبک Open World طرف هستید. چاشنی هک کردن یه حال و هوای خاصی به بازی داده که تا حالا تجربه نکرده بودم.

به همه پیشنهاد میکنم حتی اگه هیتر این بازی هستن یک بار هم که شده تجربه اش کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر