Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

HRZ

کاربر سایت
May 19, 2014
2,404
نام
شهاب

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
T4mag به بازی نمره 9.5(9.6)از 10 رو داده
گیم پلی : ۱۰
گرافیک : ۹٫۵
صدا : ۹٫۵
ارزش بازی : ۱۰
بخش چند نفره : ۹
نمره ی کل : ۹٫۵ از ۱۰

الان ما دقیقه باید عکسارو باور کنیم یا نقد رو؟؟؟؟

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
T4mag به بازی نمره 9.5(9.6)از 10 رو داده
گیم پلی : ۱۰
گرافیک : ۹٫۵
صدا : ۹٫۵
ارزش بازی : ۱۰
بخش چند نفره : ۹
نمره ی کل : ۹٫۵ از ۱۰

الان ما دقیقه باید عکسارو باور کنیم یا نقد رو؟؟؟؟
گیم پلی ، مولتی پلیر ، صدا ، داستان و ... هم مگه از تو عکس معلوم میشه؟:d

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
گیم پلی ، مولتی پلیر ، صدا ، داستان و ... هم مگه از تو عکس معلوم میشه؟:d
گرافیک معلوم نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم بخش گرافیکه چون اونرو همه دارم می کوبونن

- - -ویرایش - - -

جواب یکی از برادران گیمر به اونایی که می گن تخریب پذیری بازی افتضاحه:
در ضمن کسانی که دنبال تخریب پذیریه بالا می گردن برن goat simulator بازی کنن
rotfl.png
rotfl.png

تخریب پذیریش از BF4 ام بیشتره

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
به شایعات توجه نکنید و این بازی رو بخرید با قیمت بالا هم بخرید مشکلی نیست .با قیمت بالا هم میفروشید.تا 240 خوبه .
کلا یوبی تو ایران بدخواه زیاد داره و متهم هست به پول دوستی.من معنای اینو نمیفهمم.کسی در راه خدا بازی میسازه؟آره به نسبت بقیه بیشتر اقتصادی هستن ولی بازی هاشم بد نیست.یکی از برترین ناشرها هستش.هرساله یکی از 5 کنفرانس ها ای 3 یکیش ماله اینه.
واچ داگزم کم بازی نیست.لااقل تو این اوضاح بد متای بازی های نسل هشت این خوبه بنظرم.تا الانم دوتا نمرش خوب بوده.ای جی ان هم که دوستمون میگه 9 داده.فعلا که همه متاشون 78 80 هست.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
خوشگل پسر شما نظر منفی میبینی!!!
یا چشماتو بشور یا عینکت رو عوض کن!!
عزیزم برگشتی میگی بازی به پای gta نمیرسه و یوبی بد قولی کرده!!!!!
اول بازی کن بعد بگو بازی در چه سطحی هستش و یوبی به پای راک استار میرسه یا نه!!!;)

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
من مرحله اول بازی رو تموم کردم. بازی خوبه گرافیکشم خوبه ولی فوق العاده نیست به نظرم.
۹۰ مگ هم آپدیت داره.
اینم یه سری عکس از همون مرحله اول همه از گیم پلی

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بچه ها من بازیو دیروز گرفتم یکم هم جلو رفتم نظرمو هم گفتم بازم میگم به نظر من بازی عالی نیستش و اگه به قبل بر میگشتم نمیخریدمش به نظر من هم نخریدش و پولاتون رو بیشتر جمع کنید و پس انداز کنید چون واقعا هم بازیه عالی ای نیستش

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
من مرحله اول بازی رو تموم کردم. بازی خوبه گرافیکشم خوبه ولی فوق العاده نیست به نظرم.
۹۰ مگ هم آپدیت داره.
اینم یه سری عکس از همون مرحله اول همه از گیم پلی

عکسا رو بعد از آپدیت گرفتی دیگه ؟ گرافیک خیلی خوبه به نظرم

چند تا شات از روز هم بنداز

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بچه ها من بازیو دیروز گرفتم یکم هم جلو رفتم نظرمو هم گفتم بازم میگم به نظر من بازی عالی نیستش و اگه به قبل بر میگشتم نمیخریدمش به نظر من هم نخریدش و پولاتون رو بیشتر جمع کنید و پس انداز کنید چون واقعا هم بازیه عالی ای نیستش
شما چرا اینجوری نظر میدی؟
همیشه در پایان نظرات نتیجه این میشه که بچه ها پولاشون رو پس انداز کنن=))
به نظرتون بچه ها پولشون رو چه سپرده ای بزارن بهتره!!!:d

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
ببخشید داداش آخه ما اصفهانی ها زیاد پول پس انداز میکنیم . در کل هدفم کمک هستش و کمک من به عنوان کسی که این بازیو بازی کرده این هستش که بازی زیاد جالبی نیستش و عالی نیست و بهتره نخرنش و زیاد ولخرجی نکنن و پولشونو پس انداز بکنن

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
ببخشید داداش آخه ما اصفهانی ها زیاد پول پس انداز میکنیم . در کل هدفم کمک هستش و کمک من به عنوان کسی که این بازیو بازی کرده این هستش که بازی زیاد جالبی نیستش و عالی نیست و بهتره نخرنش و زیاد ولخرجی نکنن و پولشونو پس انداز بکنن
کاملا قانع شدم:x

kayvan11

کاربر سایت
Dec 18, 2013
59
نام
کیوان
به نظر من که عالیه تو این کمبود بازی :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر