Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
عکسا رو بعد از آپدیت گرفتی دیگه ؟ گرافیک خیلی خوبه به نظرم

چند تا شات از روز هم بنداز

@Homi-Fatal
میشه از روز هم اسکرین شات قرار بدی
ممنون.

آره بعد از آپدیته
کلا بازی اصلا گرافیکش ید نیست نمی دونم چرا انقدر hater داره :|
حتما از روز هم میزارم تا یکی دو ساعت دیگه :)

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
ببخشید داداش آخه ما اصفهانی ها زیاد پول پس انداز میکنیم . در کل هدفم کمک هستش و کمک من به عنوان کسی که این بازیو بازی کرده این هستش که بازی زیاد جالبی نیستش و عالی نیست و بهتره نخرنش و زیاد ولخرجی نکنن و پولشونو پس انداز بکنن
من اصفهانی ام ولی کاملا بات مخالفم:d

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
اینم یه سری عکس دیگه
گرافیک بازی تو شب و موقع بارون اومدن واقعا خوبه و با روز تفاوت داره
کلا بیشتر حال میده تو شب بازی کنی :d
بازی کاملا داینامیک هستش مثلا با وزش باد درختا تکون می خورن و برگ ها تو هوا پخش میشن با آشغال های توی خیابون مثل قوطی نوشابه رو زمین قل می خورن

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
خب بچه ها بازی همین الان به دستم رسید
میخوام یه unboxing و کلا یه گیم پلی از بازی بزارم اینجا ببینیم چی میشه:d

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
سلام
آقا بازیش باگ زیاد داره؟ :d

تو این بارون گوشیش نمیسوزه؟ :| :d

والا من باگ ندیدم به غیر از یه جا که اونم با یه عنکبوت بزرگ الکترونیکی بازی میکردی که باید شهر رو داغون میکردی یه موقع هایی پاهای عنکبوت تو ساختمونا فرو می رفت :d

بغضی عکس هایی که گذاشتید شبیه نسل قبلی هم هست :D البته از یه زاویه دیگه

کلا تفاوت گرافیک رو من تو روز و شب بازی حس کردم ولی از اونجایی که گزینه rest داره میتونی خودت تنظیم کنی که تو چه ساعتی بازی کنی :d ولی گرافیک تو شب خوبه واقعا و اینکه داینامیک بودن بازی خیلی جذابه :d

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
کلا تفاوت گرافیک رو من تو روز و شب بازی حس کردم ولی از اونجایی که گزینه rest داره میتونی خودت تنظیم کنی که تو چه ساعتی بازی کنی :d ولی گرافیک تو شب خوبه واقعا و اینکه داینامیک بودن بازی خیلی جذابه :d

تفاوتی اساسی با نسل قبلی دیده میشه در کل یا نه؟

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
خب بچه ها بازی همین الان به دستم رسید
میخوام یه unboxing و کلا یه گیم پلی از بازی بزارم اینجا ببینیم چی میشه:d

بازی Unboxing نداره که ، یه سلفونه باز می کنی شرش کنده می شه می ره :-??
unboxing از بازی برای پک های لیمیتد و کالکتور و ... می زارن :-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر