Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
دوستت با خودش چه فکری میکرده که برگشته ایران؟
بنده خدا به خاطر بیماری پدر و مادرش برگشته و چون سنشون بالاست و کس دیگه ای نبوده برگشته، خانواده هم سنتی و راضی نشدن برن اونور زندگی کنند.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بنده خدا به خاطر بیماری پدر و مادرش برگشته و چون سنشون بالاست و کس دیگه ای نبوده برگشته، خانواده هم سنتی و راضی نشدن برن اونور زندگی کنند.
موقع برگشت مارو نمیتونن تو قسمت بار هواپیما بدن ببرن با خودشون؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
من فقط توی کف استاد اقتصاد بودنش هستم.:D

فقط دوست دارم بدونم رساله ایشون در مورد چیه!:))
تعجب نداره ، یکی از همینها چندوقت پیش وزیر اقتصاد بود.
برو ببین طرز فکرش چی بود و چیها گفته بود ، این جلوش سلطان واقعا.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
یه سوال که همیشه داشتم در مورد ادیت ویدیو دوستانی که میدونن راهنمایی کنن. چطوری و با چه نرم افزاری یه سری ویدیو رو اینطوری میکنن؟
یعنی مرکزیت و فوکوس رو روی یه بخش خاصی از صورت میندازن. اصلا اسم این تکنیک چی هست؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
View attachment 285923

من عرضی ندارم :eek:
نمیدونم چرا برخی دوستان تعجب میکنن و گارد میگیرن خب راست گفتن ریال عمان واقعا عالی دربرابر دلار ایستاده و طی ۵ سال هیچ تغییری نکرده
حرفی از ریال ایران نزده احتمالا منظورش همون ریال عمان بوده
وگرنه درمورد ریال ایران خدمتتون عرض کنم یه پناهنده تو المان که تو کمپ با کمترین امکانات باید زندگی کنه و شهروند درجه چندم محسوب میشه حقوق یک ماه کار تمام وقت یک ایرانی رو هر هفته به عنوان پول تو جیبی دریافت میکنه

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
یه سوال که همیشه داشتم در مورد ادیت ویدیو دوستانی که میدونن راهنمایی کنن. چطوری و با چه نرم افزاری یه سری ویدیو رو اینطوری میکنن؟
یعنی مرکزیت و فوکوس رو روی یه بخش خاصی از صورت میندازن. اصلا اسم این تکنیک چی هست؟
تا جایی که اطلاع دارم اسم تکنیکش موشن ترکینگ استیبلایزیشنه، طرز استفاده ازش هم اینطوره که قسمتی که میخوای ثابت بمونه رو توی یه فریم انتخاب میکنی بعد خودش بقیه فریم ها رو تشخیص میده و اون قسمت رو ثابت نگه میداره و فیک موومنت میده به بقیه قسمتای خارج از فوکوس
رایج ترین و بهترین نرم افزارش هم افترافکته
ادیت: این ویدیو نشون میده چطور میشه ازش استفاده کرد

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,102
نام
سالار
تا جایی که اطلاع دارم اسم تکنیکش موشن ترکینگ استیبلایزیشنه، طرز استفاده ازش هم اینطوره که قسمتی که میخوای ثابت بمونه رو توی یه فریم انتخاب میکنی بعد خودش بقیه فریم ها رو تشخیص میده و اون قسمت رو ثابت نگه میداره و فیک موومنت میده به بقیه قسمتای خارج از فوکوس
رایج ترین و بهترین نرم افزارش هم افترافکته
ادیت: این ویدیو نشون میده چطور میشه ازش استفاده کرد

یه سوالی از شما که تو این زمینه خبره هستین داشتم
مردم این ویدیو هایی که واسه یوتیوب و تیک تاک و اینستاگرم ادیت میکنن رو از کجا پیدا میکنن؟
خودم pexels و pixaby رو‌ زیرو کردم ولی چیزی مثل اونا پیدا نکردم
منظورم ویدیو های motivational و اینجور چیزاست
میدونم یه سریاشون رو از فیلما کات میکنن

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
یه سوالی از شما که تو این زمینه خبره هستین داشتم
مردم این ویدیو هایی که واسه یوتیوب و تیک تاک و اینستاگرم ادیت میکنن رو از کجا پیدا میکنن؟
خودم pexels و pixaby رو‌ زیرو کردم ولی چیزی مثل اونا پیدا نکردم
منظورم ویدیو های motivational و اینجور چیزاست
میدونم یه سریاشون رو از فیلما کات میکنن
مرسی لطف دارین ولی تنها چیزی که نیستم خبره اس :D
والا دقیقا منظورتون رو نفهمیدم که چجور ویدیوهایی رو میگید ولی اگه منظورتون اوناست که چند تا شات مختلف رو سیاه سفید میکنن و یه تکست روش میندازن و اندرو تیت میاد روش سخنرانی میکنه که تاجایی که میدونم همش از روی فیلم و سریال ایناست تا جایی که من دیدم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
نمیدونم چرا برخی دوستان تعجب میکنن و گارد میگیرن خب راست گفتن ریال عمان واقعا عالی دربرابر دلار ایستاده و طی ۵ سال هیچ تغییری نکرده
حرفی از ریال ایران نزده احتمالا منظورش همون ریال عمان بوده
وگرنه درمورد ریال ایران خدمتتون عرض کنم یه پناهنده تو المان که تو کمپ با کمترین امکانات باید زندگی کنه و شهروند درجه چندم محسوب میشه حقوق یک ماه کار تمام وقت یک ایرانی رو هر هفته به عنوان پول تو جیبی دریافت میکنه
اتفاقا منم فکر کردم منظورش از ریال همون ریال عمان هست ، ولی استاد تو ویدیو دقیقا ذکر میکنه ریال ایران.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر