Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
همون...نقل قول نداردیه که جدیدا اینجا مد شده؟ :-"
من به یک بنده خدایی همینجا گفتم پستی نقل قول نداره تو انجمن که ارسال نشده باشه.
کسی که میاد اینجا پست می ده تهشم می زاره نقل قول ندارد کلا درک درستی از نحوه کار انجمن نداره و نظراتش رو می تونه برای خودش با قلم بنویسه قاب کنه بزنه دیوار :D

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
مشکل اینجاست من شهرستان هستم اونم تو هرمزگان باید آنلاین بخرم واسم بدن باربری
تجربه شخصی من اینه ک مبل رو خودت برو تو مغازه تست کن ببین راحتی روش یا جا برای تکیه دادن دست داره یا نه بعدش بخر ، من خیر سرم دو سال پیش از دیجی ی مبل خریدم و تو عکس خیلی خوب بود وقتی هم ک ب دستم رسید و تستش هم کردم عالی بود ولی مشکل این بود ک اصلا ب درد باز نمیخورد و باعث شد کتفم ب شدت درد بگیره دیگه همین چند ماه پیش رفتم از شهر خودمون یدونه مبل معمولی خریدم و خیلی خوبه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
خارج از تاپیک که نداریم و مجبورم اینجا بذارم.
درآمدزایی از راه کسب تروفی و خدمات(!) مرتبط با بازی‌ها. :D

adxczx_75p.jpg

واقعاً عجیبه که یه نفر به فکر درآمدزایی از این قضیه بیفته و عجیب‌تر اینه که یه نفر پول بده که ملت براش تروفی بگیرن! یعنی کلاً مفهوم تروفی زیر سوال می‌ره و از چیزی که قراره مثلاً مهارت طرف رو توی فلان بازی نشون بده، تبدیل می‌شه به یه جنسِ خریدنی برای پُز دادن! :D
قیمت رو هم مطمئناً الکی زده و وقتی باهاش تماس بگیرن، نسبت به مدل بازی تعیین قیمت می‌کنه و با همدیگه چونه می‌زنن. :D وگرنه اصلاً نمی‌صرفه که موهای سر آدم بریزه تا بازی‌های Soulsbornekiroring رو ۱۰۰٪ کنه و بابت هر بار فقط ۱۰۰ هزار تومن بگیره. حتی برای Until Dawn هم این رقم کمه!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088

adxczx_75p.jpg

واقعاً عجیبه که یه نفر به فکر درآمدزایی از این قضیه بیفته و عجیب‌تر اینه که یه نفر پول بده که ملت براش تروفی بگیرن! یعنی کلاً مفهوم تروفی زیر سوال می‌ره و از چیزی که قراره مثلاً مهارت طرف رو توی فلان بازی نشون بده، تبدیل می‌شه به یه جنسِ خریدنی برای پُز دادن! :D
قیمت رو هم مطمئناً الکی زده و وقتی باهاش تماس بگیرن، نسبت به مدل بازی تعیین قیمت می‌کنه و با همدیگه چونه می‌زنن. :D وگرنه اصلاً نمی‌صرفه که موهای سر آدم بریزه تا بازی‌های Soulsbornekiroring رو ۱۰۰٪ کنه و بابت هر بار فقط ۱۰۰ هزار تومن بگیره. حتی برای Until Dawn هم این رقم کمه!
اگه ملت پول میدن برم کسب درامد کنم من عاشق تروفی هانتم :D
این چیزا تو همه جا به چشم میخوره تو رینبو هم شنیدم یه سریا پول میگیرن رنک بالا ببرن حالا اینکه کسی پول میده یا نه رو نمیدونم ولی خیلی ادم بیکاری باید باشی واسه کسی این کارارو کنی nioh جفتشو من پلات کردم grind زیادی داشت فک کنم ۵۰-۶۰ ساعته بود پلاتش یه چند ساعت بری اسنپی چیزی بیشتر درمیاری :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

adxczx_75p.jpg

این از قدیم الایام تو دنیا هست.
توی LoL بهش می گفتن Elo Boosting. پایه گذار این موضوع بود تقریبا.
پول می گرفتن Ranked بازی می کردن که رنک شما بره بالا. حتی چندین پلیر تیم های eSports هم سر این مضوع جریمه و ممنوع شده از مسابقات LoL.
بعد جالبیش اینه شما وقتی بازیت در سطح مثلا Silver اه و طرف می بردت Platinum بالاخره خودت دوباره بازی می کردی میومدی پایین توی Silver. من هیچوقت نفهمیدم فایدش چیه :D

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
966
نام
Ahmad

adxczx_75p.jpg

بی پولی و فشار اقتصادی باعث میشه هر فکری به ذهن خطور کنه بالاخره.
البته بعضی ها واقعا ذهن بیزینسی قابل ستایشی دارن.مثل ایشون.

پ.ن: من اصلا و ابدا نکته عکس رو متوجه نشدم.

photo_2023-02-06_06-19-58.jpg

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

View attachment 284564
یک سایتی هست تهش هاب داره فیلم های آموزشی می زاره.
اون هاب آخر دقیقا به همون سایته اشاره داره و لوگو همون سایت هم هست.
اون نوشته زیرش هم لغت Come اش به یک لغتی که همینجوری خونده می شه اما املا اش فرق می کنه اشاره داره :D
شما اون e آخر رو بزن جای o هم نعل اسب بزار :-"

• Smile
Reactions: J. Constantine

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
966
نام
Ahmad
یک سایتی هست تهش هاب داره فیلم های آموزشی می زاره.
اون هاب آخر دقیقا به همون سایته اشاره داره و لوگو همون سایت هم هست.
اون نوشته زیرش هم لغت Come اش به یک لغتی که همینجوری خونده می شه اما املا اش فرق می کنه اشاره داره :D
شما اون e آخر رو بزن جای o هم نعل اسب بزار :-"
Your sarcastic meter is broken به قول یکی از دوستان.
ممنون از توضیح جامع و کاملت.ولی:
من کماکان تاکید میکنم که نکته عکس رو نگرفتم.:-"

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,477
نام
علی
Your sarcastic meter is broken به قول یکی از دوستان.
ممنون از توضیح جامع و کاملت.ولی:
من کماکان تاکید میکنم که نکته عکس رو نگرفتم.:-"
ولی من با اون نکته سالهاست که دارم زندگی میکنم =(( :D

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,597
نام
Alireza

View attachment 284564
شنیدم تخصصش هات داگ پنیری و ساندویچ رست بیفه. :D :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
هیچوقت نتونستم بازیهای کلاسیک رو تموم کنم
Ocarina of Time
MGS 2
Mario Galaxy
Mario Sunshine
Oblivion
Thief
همه اینا رو میخواستم برم بعد دو سه ساعت بیخیالشون شدم.
همیشه هم دو تا دلیل داره، گرافیک یا/و کلانکی بودن حرکت و انیمیشن ها
الانم دارم RE4 رو میرم ولی بعید میدونم خیلی بیشتر از این دووم بیارم سه ساعتی رفتم تاحالا.
دلیل اینکه این قضیه یکمی زور داره اینه که تو سینما خب میشه همه فیلما رو دید فیلم صد سال پیشم میشه دید ولی تو بازی نمیشه متاسفانه
درسته خیلی مواقع ریمیک میکنن ولی خب ریمیک که دیگه اون بازی نیست یه چیز دیگست.
کاش میشد همون چیزی که بیست سال پیش اومده و ترکونده رو درست حسابی تجربه کرد.
البته یه نکته جالب اینه که تو همون دو سه ساعت قشنگ آدم متوجه میشه چقد چیز خفنی بوده و از زمان خودش جلو تر، اینو بیشتر از همه تو ام جی اس 2 و اوکارینا آف تایم حس کردم

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
داداش ببخشید شما با ارز دیجیتال ازشون خرید میکنید ؟
یا پرداخت بانکی؟ چون پرداخت بانکیش غیر فعاله
سلام نه از درگاه بانکی میگیرم بعضی وقتا غیر فعاله
از پشتیبانیش یه بار پرسیدم گفت بعضی وقتا تعداد پر میشه نمیفروشیم که سرعتا پایین نیاد بعد تعداد خالی بشه دوباره مییفروشیم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر