Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
655
خارج از تاپیک که نداریم و مجبورم اینجا بذارم.
درآمدزایی از راه کسب تروفی و خدمات(!) مرتبط با بازی‌ها. :D

adxczx_75p.jpg

واقعاً عجیبه که یه نفر به فکر درآمدزایی از این قضیه بیفته و عجیب‌تر اینه که یه نفر پول بده که ملت براش تروفی بگیرن! یعنی کلاً مفهوم تروفی زیر سوال می‌ره و از چیزی که قراره مثلاً مهارت طرف رو توی فلان بازی نشون بده، تبدیل می‌شه به یه جنسِ خریدنی برای پُز دادن! :D
قیمت رو هم مطمئناً الکی زده و وقتی باهاش تماس بگیرن، نسبت به مدل بازی تعیین قیمت می‌کنه و با همدیگه چونه می‌زنن. :D وگرنه اصلاً نمی‌صرفه که موهای سر آدم بریزه تا بازی‌های Soulsbornekiroring رو ۱۰۰٪ کنه و بابت هر بار فقط ۱۰۰ هزار تومن بگیره. حتی برای Until Dawn هم این رقم کمه!
البته تو فرنگ این چیز جدیدی نیست، مثلا تو Ebay از این دست تبلیغات زیاد هست. طرف اکانتت رو میگیره، اون عنوانی که میخوای رو برات پلات میکنه و پس میده. نسبت به سختی اون بازی هم قیمتش متفاوت هستش.
خارج از این موضوع، تا جایی که میدونم پلات ربطی به مهارت نداره :D ویدیوگیم بازی کردن جز آسونترین کارهای دنیاست، کسایی که تروفی هانتر هستن صرفا وقت بیشتری میذارن که خیلی های دیگه حاضر نیستن بیشتر از یه تایم خاصی برای بازی اختصاص بدن.

LilPeep

کاربر سایت
Jan 30, 2023
21
سلام نه از درگاه بانکی میگیرم بعضی وقتا غیر فعاله
از پشتیبانیش یه بار پرسیدم گفت بعضی وقتا تعداد پر میشه نمیفروشیم که سرعتا پایین نیاد بعد تعداد خالی بشه دوباره مییفروشیم!
اوکی خیلی ممنونم
فک کردم اینم مثل بقیه پرداخت بانکیشو از ترس کلا بسته

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
466
خب خدا رو شکر اعضا در صنایع دستی، دستی بر آتش دارن...
طیب الله انفسکم :D
آورین
خیلی موقع ها دستی بر آتش داشتن بهتر از سری در دیگ کله پزی های معروف شهر داشتنه... با این اوضاع کسی پیدا کردی اهل صنایع دستی نباشه بیا تا بهت یه جایزه خوشگل بدم😅

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,500
نام
علی
سلام نه از درگاه بانکی میگیرم بعضی وقتا غیر فعاله
از پشتیبانیش یه بار پرسیدم گفت بعضی وقتا تعداد پر میشه نمیفروشیم که سرعتا پایین نیاد بعد تعداد خالی بشه دوباره مییفروشیم!
آقا این لینکشو برام توی خصوصی میفرستی لطفا؟ اکانت تست ندارن؟ من نتم مخابراته و نمیزارن از جای دیگه بگیرم، مطمئن نیستم این سرویس جواب بده، گازیدن من یکیو به حرضت عکاس:|

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,701
آقا این لینکشو برام توی خصوصی میفرستی لطفا؟ اکانت تست ندارن؟ من نتم مخابراته و نمیزارن از جای دیگه بگیرم، مطمئن نیستم این سرویس جواب بده، گازیدن من یکیو به حرضت عکاس:|
شما باید v2ray استفاده کنی

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
این دوکی دوکی که برای خرید اکانت بچه ها میگن آدرس سایتش چیه؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,500
نام
علی
خب خدا رو شکر اعضا در صنایع دستی، دستی بر آتش دارن...
طیب الله انفسکم :D
آورین
ما دستی بر آتش نداریم، ما کلی حرف برا گفتن داریم، نه تنها اون، بلکه ما داریم به قهرمانی فکر میکنیم حتی

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
رسالت رادیو جوان قطعا ر*دن به سر تا پای موسیقی فارسی اه.
هرچی پاپ خون درپیتی و رپر دوزاری اه با لیبل رادیو جوان میاد بیرون.
فعلا هم که قفلن رو دختر های جوون خواننده از توشون در بیارن.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,500
نام
علی
رسالت رادیو جوان قطعا ر*دن به سر تا پای موسیقی فارسی اه.
هرچی پاپ خون درپیتی و رپر دوزاری اه با لیبل رادیو جوان میاد بیرون.
فعلا هم که قفلن رو دختر های جوون خواننده از توشون در بیارن.
ولی از ما ایرانیا فکر نکنم موسیقی دوست تر تو دنیا وجود داشته باشه! یارو رو ماشاینش 500تا باند نصب کرده، صدا تا ته که ملت من دارم موزیک گوش میدم، شمام گوش کنید حال کنید!:| خو پدسگ من شاید نخوام اونو گوش کنم، کمش کن اخمخ!:| یکمم خورد شی توی مخاطبینت، هستن کسایی که موزیک می فرستنو فکر میکنن بزا اینم گوش کنه، حال کنه! عزیزان، هر فرد برای خودش پلی لیست داره، وا بدین سر جدتون lol وخامت اوضاع فقط اونجا که میری پادکست گوش میدی یارو داره درمورد فضا و سیاه چاله ها و کائنات صحبت میکنه یهو وسطش اوس حسن شماعی زاده میاد میگه کوسه نخورت!:| روزی که پادکستر ایرانی متوجه این موضوع بشه که ما پادکستو برای گوش دادن به موزیکی که برای ایشون جذابه گوش نمیکنیم، یکی از روزهای بسیار شاد من هستش! انقدر نمیدونن که انسان ها معمولا بین 70 تا 80 درصد مواقع به موزیکایی که قبلا شنیدن گوش میدن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر