Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
464
شاید باورتون نشه ولی این تاپیک و چیزای عجیبش باعث شد بعد چندین سال برگردم به فروم
و اینکه واقعا دلم برای اون روزا تنگ شده...
باورم نمیشه از اون داستان پسرعموی طرف که توی اپیک کار میکرد (:Biggrin:) 10 سال گذشته!
خب پس خیلی هم روند هر چه دل تنگت میخواهد بگو ییی که یجورایی راه افتاده، اونطور که بعضی دوستا میگن، بد نیست. افراد تارک فروم رو برمیگردونه...😂

ویرایش: ولی وجدانا دیگه قیمت جنسایی که میخوایم رو تو جای خودش بگیریم.

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,170
نام
آریا
چند وقت پیش با یه نفر تو تیندر آشنا شدم
خیلی جالبه بگم تمام ویژگی هایی که میخواستم رو داشت
بعد اصن همینکه اصن جواب سلامم رو داد واسم کافی بود >___>
بعد جالبه بگم ازم خواست که با هم بریم یه کافه و یکم بیرون دور بزنیم
و ازونجایی که همچنین موجود به این خفنی ازم همچین درخواستی داشت
انقد شبیه رویا هام بود که از شدت علاقه زیاد و باورنکردین بودنش
زدم بلاکش کردم : )))
واقعا یلحظه حس میکردم دارم به بدترین شکل ممکن ایسگا میشم : )))
راستی یادم رفت بگم که آیفون ۱۴ مکس هم داشت عکس دومش رو جلو آینه با آیفون گرفته بود 🥲

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
در حالی که فکر میکنیم مغز انسان بسیار قدرتمند هست اما مغز این قابلیت داره که کلی چرت و پرت تولید کنه طوری که خودت فکر میکنی به چیز مهمی دست پیدا کردی و میخوای اون به صورت فکت اعلام کنی ولی چرتی بیش نیست

مثلا خیلی از اینهای که شنل بتمن میپوشند اعتقاد راسخ دارند که خشکسالی به خاطر تارهای موی بیرون زده هست بعد امسال که ملت رسما اسارت از سر برداشتن هر جا میری 2 متر برف اومده!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
آقا من بعد از دیدن سریال Last به یک نظری رسیدم، نمیدونم پاپیولار محسوب میشه یا آن پاپیولار:D

اول اینکه به نظر من سریال Last سریال بسیار خوب و آبرومندیه. این یعنی چی؟ یعنی میشه اون رو جزو بهترین سریال های موجود لیست کرد؟ خوب نه! واقعا اصلا تو این حد و اندازه ها نیست و داستان گویی های به مراتب خفن تر و بهتری رو داشتیم، اما با این حال چرا انقدر تحویل گرفته میشه؟ فکر کنم چون اساسا انتظار ملت از هر اقتباسی از بازی ها پایینه و اینکه محصولی مثل TLoU یه کار دستکم دیدنی، جدی، خوب و قابل تحمل میشه، از حد و انتظارات خیلی ها فراتر میزنه. در مقام مقایسه میشه مثلا ایشون رو بزاریم کنار سریال Halo. و با در نظر گرفتن شاهکار عجیب غریبی که دوستان لطف کردن ساختن و تحویل خلق الله دادن، ایشون رو واقعا باید حلوا حلوا کرد و رو سر گذاشت. دستکم سریال Last هرچی که هست پرستیژ و کلاس بالای بازی رو حفظ میکنه و در نقش تبر، بر پیکره شرف و آبروی مجموعه و کلا سازنده نمیکوبه. کاری که سریال Halo، مخصوصا با اون VFX غیر قابل درکش، استادانه انجام داد. من هنوز که هنوز وقتی یاد باسن مبارک مستر چیف و رمنس فوق هندیش با اون خانوم مجهول الهویه میفتم، کرینج میشم.

اما صرف نظر از اینکه سریال Last، خوبه یا بد (که شخصا فکر میکنم یه جایی بین خوب و بد قرار داره، یعنی یه چیز قابل قبول و سرگرم کننده و دیگر هیچ)، به وضوح از خود بازی عقب تره. یعنی در هیچ زمینه ای قابل قیاس با بازی نیست، نه حس و حال، نه روایت، نه پرفورمنس، نه حتا موسیقی و نه کلا هیچی. در مواردی هم علاوه بر اینکه سازنده های سریال کامل سعی کردن خشونت و اکشن بازی رو تعدیل کنن، در انتقال داستان و مخصوصا روایت رابطه جول و الی هم به شدت رو تر از بازی عمل کردن و از همون قسمت اول، و به نظر بنده به چیپ ترین شکل ممکن الی رو لینک میکنن به سارا. حالا چرا؟ خوب اینجا به نظر آنپاپیولار یا فوق پاپیولار من میرسیم:D

به نظر من به شکل ساختارمندی مخاطب بازی از نظر درک داستان و فهم پیچیدگی های روایی از مخاطب "عام" سریال جلوتره. یعنی اون 7 8 میلیون نفری که TLoU رو بازی کردن از اون 7 8 میلیون نفری که آفشال سریال رو میبینن باهوش ترن. در نتیجه تو ویدئو گیم و برای هاردکور گیمرها میشه داستان هایی رو روایت کرد که تو مدیوم سینما/تلوزیون اصلا قابل فهم و پذیرش نیست. این فهم بالاتر هم به نظرم حاصل یه رونده تاریخیه، یعنی به مرور داستان بازی ها از برو پرینسس پیچ رو نجات بده رسیده به چیزهای فوق فاکد آپ و پیچیده ای مثل Death Stranding که حتا مدز میکلسن اعتراف میکنه کلا نفهمیده چی به چیه. سازنده ها انقدر امدن روایت رو پیچیده و جدی و گسترده و دارک تر کردن که ناخودآگاه مخاطبین رو هم رشد دادن با خودشون و حالا همون گیمرهایی که یه زمان دنبال نجات شاهدخت هلو بودن، شدن مخاطب چیزهای سنگین و پیچیده ای مثل بایوشاک یا MGS. یا حتا تو آثار پاپ کورن و اکشن تری مثل Uncharted هم، داستان UC4 و روایتش رو بزاریم کنار فیلمش، جز اسهال چیزی نصیب کسی نمیشه. در مواردی هم تگری. بستگی داره قبلش چی خورده باشید و غذا در چه مرحله ای از هضم به سر ببره.

من برعکس این رو تو سینما هالیوود میبینم، به قول گاسپار نوئه معلوم نیست چون مخاطبین هالیوود کند ذهن هستن انقدر فیلم هاشون آبکی و زباله شده یا هالیوود داره با این محصولات فوق هنریو شاهکار مغز مخاطبین رو فاسد میکنه. در نتیجه یه سریال زامبی محور و عامه پسند، نمیتونه هیچ وقت پیچیدگی های یه گیم تو همون مدیوم رو داشته باشه. و از همین رو گیم رو از نظر روایت جلوتر از "بدنه اصلی سینما"، و مخاطبینش رو هم رشد یافته تر از مخاطبین "عام" سینما/تلوزیون میبینم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
دوستان شرمنده اگه سوالم ربطی به موضوع تاپیک نداره ولی گفتم چون هم شلوغه هم فعلا تاپیک متمرکز به یک بحث نیست سو استفاده کنم و سوالم رو بپرسم😁
آقا من میخوام یدونه مبل شنی واسه جلو تلویزیون بگیرم که واسه دیدن فیلم و بازی کردن روش لم بدم کسی تجربه خریدش رو داره؟
خوبه؟
اگه خوبه چه مارکی بگیرم؟
اگه بده چی پیشنهاد میدید؟😁
معمولا چیزی که تو ایران تولید میشه یا از چین وارد میشه خیلی کیفیت افتضاحی نسبت به نمونه های که تو تبلیغ خارجی نشان میدن داره به خاطر همین یک هو میخری میبینی یک چیز آشغال بی کیفیت تحویلت دادن
کلا لم دادن و بازی کردن جلوی TV یکی از علومی هست که هنوز بشر نتونسته یک چیز خوب براش اختراع کنه من هر چی پوزیشن عوض میکنم به هیچ چیز خوبی نمیرسم
یک مبل های تخت شو هست که عرضش کمی بیشتر میشه به نظرم اینها بهترین انتخاب هست و فضا هم داره که دسته و باقی دیوایسهات اونجا قرار بدی

post12-0.jpg

چند وقت پیش با یه نفر تو تیندر آشنا شدم
خیلی جالبه بگم تمام ویژگی هایی که میخواستم رو داشت
بعد اصن همینکه اصن جواب سلامم رو داد واسم کافی بود >___>
بعد جالبه بگم ازم خواست که با هم بریم یه کافه و یکم بیرون دور بزنیم
و ازونجایی که همچنین موجود به این خفنی ازم همچین درخواستی داشت
انقد شبیه رویا هام بود که از شدت علاقه زیاد و باورنکردین بودنش
زدم بلاکش کردم : )))
واقعا یلحظه حس میکردم دارم به بدترین شکل ممکن ایسگا میشم : )))
منم یکبار تو دوران فیسبوک آنجلینا جولی بهم پیام داد شارژ ایرانسل میخواست چون به نظرم مشکوک بود بلاکش کردم

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
464
در حالی که فکر میکنیم مغز انسان بسیار قدرتمند هست اما مغز این قابلیت داره که کلی چرت و پرت تولید کنه طوری که خودت فکر میکنی به چیز مهمی دست پیدا کردی و میخوای اون به صورت فکت اعلام کنی ولی چرتی بیش نیست

مثلا خیلی از اینهای که شنل بتمن میپوشند اعتقاد راسخ دارند که خشکسالی به خاطر تارهای موی بیرون زده هست بعد امسال که ملت رسما اسارت از سر برداشتن هر جا میری 2 متر برف اومده!
من فکر میکنم دیگه مشخصه که خودشون به خزعبلاتی که چهل و اندی سال برای ما شررر میگفتن، باور نداشتن و فقط جهت تحمیق ما بوده. اینا کلی اومدن بررسی کردن که چه آزادی هایی در راستای اهداف غارت گرانه شان نیست و دقیقا جلوی اونها رو گرفتن. یکیش هم حقوق و آزادی های شهروندی هست.

• Like
Reactions: J. Constantine

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,604
نام
Mehrdad
قضیه بالونها شوخی بود؟
اون که نه، حتی گویا گزینه "بیگانگان فضایی" هم بازه...

پست من شوخی طور بود :-"

---

پست زدن در فروم در ساعات خلوت مثل نصف شب یا صبح زود >>>> فروم در ساعات شلوغ

چون اینطوری حداقل چند ساعتی تا سوتفاهم پیش بیاد، ارامش داری...

آخرین ویرایش:

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,252
نام
Mansour
معمولا چیزی که تو ایران تولید میشه یا از چین وارد میشه خیلی کیفیت افتضاحی نسبت به نمونه های که تو تبلیغ خارجی نشان میدن داره به خاطر همین یک هو میخری میبینی یک چیز آشغال بی کیفیت تحویلت دادن
کلا لم دادن و بازی کردن جلوی TV یکی از علومی هست که هنوز بشر نتونسته یک چیز خوب براش اختراع کنه من هر چی پوزیشن عوض میکنم به هیچ چیز خوبی نمیرسم
یک مبل های تخت شو هست که عرضش کمی بیشتر میشه به نظرم اینها بهترین انتخاب هست و فضا هم داره که دسته و باقی دیوایسهات اونجا قرار بدی

View attachment 284451

منم یکبار تو دوران فیسبوک آنجلینا جولی بهم پیام داد شارژ ایرانسل میخواست چون به نظرم مشکوک بود بلاکش کردم
البته من هرچی بخرم پیشرفت محسوب میشه چون از ps1 تا xbox 360 رو مثل زمان قدیم چهار زانو رو زمین مینشستم و بازی میکردم :D
از ps4 تا الان هم صندلی پلاستیکی:D=))
ولی با توجه به چیزی که شما و دوستان گفتید میرم سراغ همین مبل ها فقط هر چی گشتم فقط یه سایت بود که متنوع داشت توش چک کردم قیمت ش خیلی بالا بود همه ش 28 یا 30 میلیون البته 8 تومنی هم داشت ولی نمیدونم دیگه کیفیتش چطور باشه سایت دیگه ای هم نبود فقط همین آف دکور

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
البته من هرچی بخرم پیشرفت محسوب میشه چون از ps1 تا xbox 360 رو مثل زمان قدیم چهار زانو رو زمین مینشستم و بازی میکردم :D
از ps4 تا الان هم صندلی پلاستیکی:D=))
ولی با توجه به چیزی که شما و دوستان گفتید میرم سراغ همین مبل ها فقط هر چی گشتم فقط یه سایت بود که متنوع داشت توش چک کردم قیمت ش خیلی بالا بود همه ش 28 یا 30 میلیون البته 8 تومنی هم داشت ولی نمیدونم دیگه کیفیتش چطور باشه سایت دیگه ای هم نبود فقط همین آف دکور

چار زانو رو زمین بازی کردن یک مزه دیگه ای داره 😍

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
اون که نه، حتی گویا گزینه "بیگانگان فضایی" هم بازه...

پست من شوخی طور بود :-"

---

پست زدن در فروم در ساعات خلوت مثل نصف شب یا صبح زود >>>> فروم در ساعات شلوغ

چون اینطوری حداقل چند ساعتی تا سوتفاهم پیش بیاد، ارامش داری...

امریکا از سال 1947 با حادثه رازوِل که با سقوط سفینه ای حامل موجودات هوشمند بیگانه در ناحیه ای تقریبا بی سکنه در مکزیک به همین نام اتفاق افتاد با ظبط تمامی اجساد و قطعات و پاک سازی محل و سرهم کردن داستان آبدوخیاری برای مردم که نه این فقط یک **بالن هواشناسی** بوده و نه بیشتر !!!! ارتباط خودش رو با موجودات هوشمند آغاز کرده . ایجاد ناحیه فوق سری AREA 51 در صحرای نِوادا هم به همین دلیل بوده .

ناسا هم به عنوان سانسورچی هر اتفاقی می افته از صحنه روزگار محو میکنه و در جواب رسانه ها اون رو یک طوفان یا ابر یا عوامل طبیعی معرفی می کنه !
نمونه های زیادی از این پاک سازی ها توسط ناسا موجوده که یکی از اونها پاک کردن تصاویر گول مپ از نقط خاصی در مریخ هست که به وضوح یک پایگاه با صفحات خورشیدی و یک آنتن ماهواره ای با چندین ساختمان رو نشون میده ! ( که البته الان این تصویر بر روی گوگل مپ با رفتن بر روی نقطه مورد نظر در سیاره مریخ قابل مشاهده نیست ) .
زمان ساخت این پایگاه مشخص نیست اما خیلی ها اون رو به دهه 50 میلادی و بعد از حادثه رازوِل مرتبط میدونن اگر این درست باشه ایالات متحده نزدیک به 70 سال در مریخ پایگاه داره .

البته خیلی ها بر این باور هستن که امریکا با مهندسی معکوس و کمک و مساعدت موجودات فرازمینی باقی مانده از حادثه رازوِل و بعد با ارتباط برقرار کردن با تمدن پیشرفته اونها و با معرفی خودش به عنوان ابرقدرت مطلق روی زمین یا نژاد برتر به این موجودات تونسته اونها رو مجاب کنه با این کشور همکاری کنن در نتیجه بشقاب پرنده ها میتونه منشا انسانی داشته و نتیجه ساخت و توسعه اون توسط امریکا باشه.
در این ویدئو میتونید برخورد نزدیک یک خلبان جت جنگنده ایالات متحده رو با یکی از این اجسام ناشناخته یا UFO ببینید .
هنوز بعد از گذشت سالها از این قضیه پنتاگون از درز اخبار بیشتر در این باره خودداری می کنه .

در قضیه بالن که دولت چین اعلام کرد متعلق به خودش بوده
اما از منشا دو یا چند شی دیگه که در مرز ایالات متحده و کانادا سرنگون شدن هنوز خبری در دست نیست یا بهتر بگیم خبری به بیرون درز نکرده .

وجود اشیا غیر متعارف در زمین و یا خارج از اون در مدار زمین سالهاست که در پاره ای از ابهام قرار داره و امریکا به شدت از درز اخبار در این زمینه جلوگیری و اونها رو انکار میکنه .
شوالیه سیاه یکی از این نمونه هاست که با پاک شدن شواهد و مدارک توسط ناسا و دولت امریکا امروز از اون به عنوان افسانه یاد می کنن . :))

( ناسا گفته چیزی به این اسم وجود نداره و ماهیتش طبق تحقیقات ما ی مشت خنزل پنزل و آتاشغال های فضاییه که ی گوشه جمع شده ) :))

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,700
نام
امیر
امریکا از سال 1947 با فاجعه رازوِل که با سقوط سفینه ای حامل موجودات هوشمند بیگانه در ناحیه ای تقریبا بی سکنه در مکزیک به همین نام اتفاق افتاد با ظبط تمامی اجساد و قطعات و پاک سازی محل و سرهم کردن داستان آبدوخیاری برای مردم که نه این فقط یک **بالن هواشناسی** بوده و نه بیشتر !!!! ارتباط خودش رو با موجودات هوشمند آغاز کرده . ایجاد ناحیه فوق سری AREA 51 در صحرای نِوادا هم به همین دلیل بوده .

ناسا هم به عنوان سانسورچی هر اتفاقی می افته از صحنه روزگار محو میکنه و در جواب رسانه ها اون رو یک طوفان یا ابر یا عوامل طبیعی معرفی می کنه !
نمونه های زیادی از این پاک سازی ها توسط ناسا موجوده که یکی از اونها پاک کردن تصاویر گول مپ از نقط خاصی در مریخ هست که به وضوح یک پایگاه با صفحات خورشیدی و یک آنتن ماهواره ای با چندین ساختمان رو نشون میده ! ( که البته الان این تصویر بر روی گوگل مپ با رفتن بر روی نقطه مورد نظر در سیاره مریخ قابل مشاهده نیست ) .
زمان ساخت این پایگاه مشخص نیست اما خیلی ها اون رو به دهه 50 میلادی و بعد از حادثه رازوِل مرتبط میدونن اگر این درست باشه ایالات متحده نزدیک به 70 سال در مریخ پایگاه داره .

البته خیلی ها بر این باور هستن که امریکا با مهندسی معکوس و کمک و مساعدت موجودات فرازمینی باقی مانده از حادثه رازوِل و بعد با ارتباط برقرار کردن با تمدن پیشرفته اونها و با معرفی خودش به عنوان ابرقدرت مطلق روی زمین یا نژاد برتر به این موجودات تونسته اونها رو مجاب کنه با این کشور همکاری کنن در نتیجه بشقاب پرنده ها میتونه منشا انسانی داشته و نتیجه ساخت و توسعه اون توسط امریکا باشه.
در این ویدئو میتونید برخورد نزدیک یک خلبان جت جنگنده ایالات متحده رو با یکی از این اجسام ناشناخته یا UFO ببینید .
هنوز بعد از گذشت سالها از این قضیه پنتاگون از درز اخبار بیشتر در این باره خودداری می کنه .

در قضیه بالن که دولت چین اعلام کرد متعلق به خودش بوده
اما از منشا دو یا چند شی دیگه که در مرز ایالات متحده و کانادا سرنگون شدن هنوز خبری در دست نیست یا بهتر بگیم خبری به بیرون درز نکرده .

وجود اشیا غیر متعارف در زمین و یا خارج از اون در مدار زمین سالهاست که در پاره ای از ابهام قرار داره و امریکا به شدت از درز اخبار در این زمینه جلوگیری و اونها رو انکار میکنه .
شوالیه سیاه یکی از این نمونه هاست که با پاک شدن شواهد و مدارک توسط ناسا و دولت امریکا امروز از اون به عنوان افسانه یاد می کنن . :)) :))
87F660DC-4A07-4678-966E-33D90359D68E.jpeg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر