Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,604
نام
Mehrdad
اصلا عجیب نیست که ادما تجربه و زندگی گوناگون => اگاهی گوناگون، جهان بینی گوناگون، نظرات گوناگون، انتظارات گوناگون، سلایق گوناگون، متفاوت از زمین تا اسمان، داشته باشند، در حد 2+2=4 عادیه و عجیب نیست،

چیزی که عجیبه، ادمایی هستند که حتی تحمل نظرات گوناگون ملت در مورد یک محتوای رسانه ای رو هم ندارند (دیگه خدا رحم کنه به مسائل جدی تر) البته که همچنان در بخش هایی از جغرافیای ما این موضوع نه تنها عجیب نیست، که یک پدیده بسیار ریشه دار هم هست،

ملت به n دلیل، "دوست" دارند که از یک محتوا خوششون بیاد، تمام شد و رفت، این نه تنها به شما و من مربوط نیست، که به شدت عجیبه اگر شما و من خودمون رو به در و دیوار بزنیم که نظر "دیگران" رو تغییر بدیم،

خیلی خوب میشه اگر خودمون، و نظرمون، رو مرکز جهان فرض نکنیم، چون نیست، نه تنها نیست، که همچین فرضی، به هیچ عنوان نشانه ی خوبی در مورد یک ادم، نیست. خیلی خوب میشه سرمون در مورد سلیقه و نظر شخصی ملت مثل کامنت در یک فروم، تو کار خودمون باشه،

** به شخصه اگه قرار باشه به نظرات دیگران اهمیت بدم و وظیفه خودم بدونم که نظر دیگران رو تغییر بدم و "ارشاد" کنم، باید با 99 درصد ادما وارد بحث شم، چون معمولا به شدت نظر متفاوتی دارم، اما حقیقتا نه تنها برام اهمیتی نداره که دیگران چه فکری میکنند(در موارد عادی مثل مدیا در مفهوم فیلم و سریال و بازی و فولان)، بلکه حوصله و جذابیتی هم برام نداره، و مهم تر، به نظرم این یک موضوع فرهنگی به حساب میاد، اگه من نتونم در حد یک محتوای تصویری یا شنوایی، نظر دیگران رو تحمل کنم، دیگه وای بر من، و وای بیشتر بر جامعه ای که من درش حضور دارم... بیچاره ان جامعه...

**نظر شخصی

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,789
هر مدیوم در هر زمینه ای بالاخره یه عده طرفدار داره. مثلا وقتی دقت کنی ببینی اونایی که دارن برای تماشای 20 نفر که دنبال یه توپ میدون گروه گروه با هم دعوا میکنن که همین اواخر خوندم یه جای تو اروپا دو تا شهر نزدیک به هم ریختن و چند نفرشون راهی بیمارستان شدن. این برای مردم دنیا قابل درک هست.
یا طرف میره کنسرت فلان خواننده از شدت ذوق اشک میریزه.
حالا ممکنه یکی هم یه فیلم ببینه و با اون کاراکتر ارتباط بگیره و با کشته شدنش احساسی بشه.
یکی یک کتاب بخونه و این حالت براش پیش بیاد و یا یه موسیقی بشنوه و احساس همزاد پنداری بهش دست بده.
در مرحله اول مسخره کردن این احساس کار درستی نیست.
در دیدگاه کلی تر هم اگر چه در زمینه فوتبال و یا موسیقی و یا مدیا و یا ویدیو گیم وقتی یه عده دارن لذت میبرن من درک نمیکنم چرا بقیه از این لذت بردن اونا رنج میبرن.
خدایی این قسمت حرفات منطقی نیست.کسی رنج نمیبره از شادی بقیه(مگه اسکولی چیزی هستیم؟؟ :D )بحث رفتار غیر منطقی هست.اونم جایی که اظهار نظر در چارچوب قوانین سایت برای همه آزاده(تازه اسم تاپیک هم توجه کنید;)))پس اگه یکی بگه فلان چیز شاهکاره،منم حق دارم با دلیل بگم خیر اینطور نیست.همین...

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,789
اصلا عجیب نیست که ادما تجربه و زندگی گوناگون => اگاهی گوناگون، جهان بینی گوناگون، نظرات گوناگون، انتظارات گوناگون، سلایق گوناگون، متفاوت از زمین تا اسمان، داشته باشند، در حد 2+2=4 عادیه و عجیب نیست،

چیزی که عجیبه، ادمایی هستند که حتی تحمل نظرات گوناگون ملت در مورد یک محتوای رسانه ای رو هم ندارند (دیگه خدا رحم کنه به مسائل جدی تر) البته که همچنان در بخش هایی از جغرافیای ما این موضوع نه تنها عجیب نیست، که یک پدیده بسیار ریشه دار هم هست،

ملت به n دلیل، "دوست" دارند که از یک محتوا خوششون بیاد، تمام شد و رفت، این نه تنها به شما و من مربوط نیست، که به شدت عجیبه اگر شما و من خودمون رو به در و دیوار بزنیم که نظر "دیگران" رو تغییر بدیم،

خیلی خوب میشه اگر خودمون، و نظرمون، رو مرکز جهان فرض نکنیم، چون نیست، نه تنها نیست، که همچین فرضی، به هیچ عنوان نشانه ی خوبی در مورد یک ادم، نیست. خیلی خوب میشه سرمون در مورد سلیقه و نظر شخصی ملت مثل کامنت در یک فروم، تو کار خودمون باشه،

** به شخصه اگه قرار باشه به نظرات دیگران اهمیت بدم و وظیفه خودم بدونم که نظر دیگران رو تغییر بدم و "ارشاد" کنم، باید با 99 درصد ادما وارد بحث شم، چون معمولا به شدت نظر متفاوتی دارم، اما حقیقتا نه تنها برام اهمیتی نداره که دیگران چه فکری میکنند(در موارد عادی مثل مدیا در مفهوم فیلم و سریال و بازی و فولان)، بلکه حوصله و جذابیتی هم برام نداره، و مهم تر، به نظرم این یک موضوع فرهنگی به حساب میاد، اگه من نتونم در حد یک محتوای تصویری یا شنوایی، نظر دیگران رو تحمل کنم، دیگه وای بر من، و وای بیشتر بر جامعه ای که من درش حضور دارم... بیچاره ان جامعه...

**نظر شخصی
والا ما هر چی تو این تاپیک اومدیم شما جوابای 20-30 متری داشتی میدادی.پس نگو برات مهم نیست.اتفاقا الان شما داری نظر شخصیت رو به بقیه غالب میکنی و نظر خودت رو مرکز جهان میدونی.

چرا من نوعی حق ندارم تو تاپیکی که اصلا اسمش همینه،کارش همینه نتونم یه نظر شخصی بدم؟چرا من نتونم بگم فلان چیز بده ولی اگه یکی گریه کنه و بگه شاهکاره حق داره؟؟؟

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,604
نام
Mehrdad
والا ما هر چی تو این تاپیک اومدیم شما جوابای 20-30 متری داشتی میدادی.پس نگو برات مهم نیست.اتفاقا الان شما داری نظر شخصیت رو به بقیه غالب میکنی و نظر خودت رو مرکز جهان میدونی.

چرا من نوعی حق ندارم تو تاپیکی که اصلا اسمش همینه،کارش همینه نتونم یه نظر شخصی بدم؟چرا من نتونم بگم فلان چیز بده ولی اگه یکی گریه کنه و بگه شاهکاره حق داره؟؟؟

شما خیلی سعی داری بافرهنگ جواب بدی ولی همین شما و همین کامنتت نشون میده کاملا برعکس حرفهات هستی وگرنه جایی که اسمش آنپاپیولار کامنت هست به خودت اجازه نمیدادی اینطوری بقیه رو قضاوت کنی و بگی سرمون تو کار خودمون باشه.کل حرفات تناقضه
اولا، نظراتی که من دادم به خودم مربوطه،
دوما، دوست نداری ایگنور کن،
سوما، به زبان فارسی نوشتم در موضوعات عادی مثل فیلم و سریال، نه موضوعات جدی،
چهارما، خداحافظ و ارزوی موفقیت. علاقه ای به مکالمه باهات ندارم.

• Like
Reactions: Tatsumaru

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,808
نام
حامد
خدایی این قسمت حرفات منطقی نیست.کسی رنج نمیبره از شادی بقیه(مگه اسکولی چیزی هستیم؟؟ :D )بحث رفتار غیر منطقی هست.اونم جایی که اظهار نظر در چارچوب قوانین سایت برای همه آزاده(تازه اسم تاپیک هم توجه کنید;)))پس اگه یکی بگه فلان چیز شاهکاره،منم حق دارم با دلیل بگم خیر اینطور نیست.همین...
صحبت من کلی بود. چون پست شما رو دیدم ناخودآگاه یاد داستان ها و حاشیه هایی که در مورد این بازی ویدئویی و سریال پیش اومده افتادم. اگر صحبت مستقیم داشتم قطعا نقل قول میکردم.
اتفاقا خوبی این تاپیک این بوده که از ابتدای شکل گیری بحث های خیلی متمدنانه دنبال شده.
البته که اظهار نظر ازاده و منم خلاف این چیزی نگفتم به استثنای یک بخش که بالاتر بهش اشاره کردم.
نه خدای نکرده منظورم شما نبودین ولی بالاخره این موردی که کسی از لذت بردن بقیه رنج ببره و یا بلعکس بله در همه زمینه ها وجود داره و اسمش رو گذاشتن سادیسم.
صحبت کلی من این بود که در دنیای به این بزرگی هزاران ایتمی وجود دارن که به گفته شما بیش از حد خودشون داره بهشون توجه میشه و به گفته نسل جدید به عبارتی اورریت هستن..
من تعجب میکنم که چرا اکثرا نظر ها به معمولا قفل شده یه روی این مورد خاص هست و واقعا برام سوال شده.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,789
اولا، نظراتی که من دادم به خودم مربوطه،
دوما، دوست نداری ایگنور کن،
سوما، به زبان فارسی نوشتم در موضوعات عادی مثل فیلم و سریال، نه موضوعات جدی،
چهارما، خداحافظ و ارزوی موفقیت.
حتی 30 ثانیه نتونستی ادای آدم منطقی و روشن فکر رو در بیاری ;))

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,604
نام
Mehrdad
حتی 30 ثانیه نتونستی ادای آدم منطقی و روشن فکر رو در بیاری ;))
دقیقا خواستم اونطور که لایقش هستی پاسخت رو بدم، الان خیالت راحت شد که من بی فرهنگم ؟ :D

خیلی هم خوب،

حالا خداحافظ.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,789
دقیقا خواستم اونطور که لایقش هستی پاسخت رو بدم، الان خیالت راحت شد که من بی فرهنگم ؟ :D

خیلی هم خوب،

حالا خداحافظ.
نه بی فرهنگ نیستی.ولی اون چیزی هم که ادعا میکنی نیستی.

آدمی که از احساسات پاک بقیه صحبت میکنه،اینکه چقدر خطرناکه که بقیه رو قضاوت کنیم بعد میاد میگه اونطوری که لایقش هستی پاسخ دادم.شما میزان لیاقت منو چه زود تشخیص دادی.از روی یک پست فقط؟؟؟.احسنت به این همه قضاوت درستت ;))

این آدم میاد از قضاوت کردن بقیه میگه:D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,604
نام
Mehrdad
نه بی فرهنگ نیستی.ولی اون چیزی هم که ادعا میکنی نیستی.

آدمی که از احساسات پاک بقیه صحبت میکنه،اینکه چقدر خطرناکه که بقیه رو قضاوت کنیم بعد میاد میگه اونطوری که لایقش هستی پاسخ دادم.شما میزان لیاقت منو چه زود تشخیص دادی.از روی یک پست فقط؟؟؟.احسنت به این همه قضاوت درستت ;))

این آدم میاد از قضاوت کردن بقیه میگه:D
اصلا حالشو ندارم جوابتو جدی بدم و بحث رو باز کنم :D

در واقع نیازی نمیبینم،

اما ناراحت نشو :D تو خوبی :D و من بی فرهنگ و فولان :D اینقدر هم مجبورم نکن اسپم بدم، دیگه واقعا خداحافظ... تو که با فرهنگی درک کن که نمیخوام باهات هم صحبت شم...:*

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,789
اصلا حالشو ندارم جوابتو جدی بدم و بحث رو باز کنم :D

در واقع نیازی نمیبینم،

اما ناراحت نشو :D تو خوبی :D و من بی فرهنگ و فولان :D اینقدر هم مجبورم نکن اسپم بدم، دیگه واقعا خداحافظ... تو که با فرهنگی درک کن که نمیخوام باهات هم صحبت شم...:*
درک میکنم چرا نمیخوای باهام هم صحبت بشی ;))فکر کنم بقیه هم فهمیدن :-bd

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,604
نام
Mehrdad
درک میکنم چرا نمیخوای باهام هم صحبت بشی ;))فکر کنم بقیه هم فهمیدن :-bd
همین که تحمل همچین پستی هم نداشتی :

**نظر شخصی

و اینقدر جدی گرفتی و بهت برخورد که متوسل به پست های 20 30 متری من شدی تا مثلا بگی فولان، نشون میده دقیقا جای درستی رو زدم :D خیالتم راحت، به اندازه ای که نیاز داری خودت رو توجیه کردی :D

حالا دوست داری بحث رو ادامه بده :D یا فکر کن که "میدونی من چرا نمیخوام باهات وارد بحث شم " :D

*من نیاز به توسل خیالی به "جمع و دیگران" هم ندارم که خیالم راحت شه در جای درست ایستاده ام، چون نظر "دیگران" برام اهمیت خاصی تو این چیزا نداره،

بای بای :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,789
همین که تحمل همچین پستی هم نداشتی :

و اینقدر جدی گرفتی و بهت برخورد که متوسل به پست های 20 30 متری من شدی تا مثلا بگی فولان، نشون میده دقیقا جای درستی رو زدم :D خیالتم راحت، به اندازه ای که نیاز داری خودت رو توجیه کردی :D

حالا دوست داری بحث رو ادامه بده :D یا فکر کن که "میدونی من چرا نمیخوام باهات وارد بحث شم " :D
نمیدونستم برای مسخره بازی پست میدی.ببخشید من فکر کردم داری جدی حرف میزنی.عذر میخوام پس. ;))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
فک کنم منظور دوستانو اشتباه متوجه شدی :D
ببین بحث این نیست که چرا اونا میتونن تعریف کنن شما نمیتونی ایراد بگیری، اینجا تاپیک Unpopular ـه تو اگه بیای از ده جهت مختلف برای مثال لرد آو د رینگزو مورد عنایت قرار بدی و دو صفحه در مورد Overrated بودنش بنویسی کسی کوچک ترین حقی نداره بهت بگه بالا چشت ابرو ـه.
شاید یک سری بحث در موردش پیش بیاد و تاپیک بره جلو اما کسی نمیاد گیر بده چرا خوشت نیومده باید خوشت بیاد! اما وقتی مثلا میای میگی "طرفداراش" فلانن و بهش میگن شاهکار و ... این دیگه از بحث آنپاپیولار خارج میشه و دقیقا میشه برعکس کل هدف این تاپیک :D همونطور که کسی حق نداره به نظر تو گیر بده که چرا خوشت نیومده شما هم نمیتونی گیر بدی چرا اونا خوششون اومده.

لذت بردن از یک اثر هم فقط فاکتور فنیش نیست، تو این مورد TLOU مثلا خیلیا هستن که بازی رو زمان نوجوونیشون بازی کردن کلی باهاش خاطره خوب دارن حالا که سریالش ساخته شده حتی اگه بولشت هم میبود شاید واسه خیلیا جذاب میبود هنوز.
یا هممون یک سری فیلم، بازی، سریال، موزیک و ... داریم که میدونیم از نظر فنی تو دیوار بوده اما چون شخصا باهاش ارتباط برقرار کردیم (به هر دلیلی) یا تو دوره خوبی از زندگیمون تجربش کردیم باعث شده ازش لذت ببریم، واسه همین نمیشه خیلی زوم کرد رو این قضیه که "چرا میگین شاهکاره؟!؟"

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر