Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
جزو بی استعداد ترین کشور ها در زمینه ساخت محتوا در اینستاگرام و یوتوب هستیم ! یعنی فقط کپی پیست!
استریم کپی - ری اکشن کپی - چالش های الکی کپی - بلاگر ها کپی - مصاحبه ها کپی - انباکسینگ کپی
یدونه ایده اورجینال نداریم
این ویدیو های فیزیوتراپی (همون قلنج شکستن :D ) رو یه مدت خارجی ها ترند کردن که صدا ها هم در اکثرشون فیک هست بعد الان پیج های ایرانی مثل مور و ملخ ریختن که اره ما سالها سابقه داریم در این زمینه :)

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
جزو بی استعداد ترین کشور ها در زمینه ساخت محتوا در اینستاگرام و یوتوب هستیم ! یعنی فقط کپی پیست!
استریم کپی - ری اکشن کپی - چالش های الکی کپی - بلاگر ها کپی - مصاحبه ها کپی - انباکسینگ کپی
یدونه ایده اورجینال نداریم
این ویدیو های فیزیوتراپی (همون قلنج شکستن :D ) رو یه مدت خارجی ها ترند کردن که صدا ها هم در اکثرشون فیک هست بعد الان پیج های ایرانی مثل مور و ملخ ریختن که اره ما سالها سابقه داریم در این زمینه :)
میدونی داداش آخه خیلی زمینه هاش در دسترس و در معرضش بودیم واسه همین اونطور که باید باشه نیست...

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
اینایی که میگن خدا وجود نداره حرف مفت می‌زنن. کافیه یه روز برفی یا بارونی توی تهران رانندگی کنید
امکان نداره بدون معجزه با این وضع رانندگی روزی ۱۶ هزار نفر به خاطر تصادف کشته نشن.

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,102
نام
سالار
سلام
دوستان اینجا کسی ADHD داره؟
تا چ حد موفق شدین درمانش کنید؟ (درمان نداره منظورم اینه چقد تونستین کنترل کنید و باهاش کنار بیاین)
خیلی داره اذیتم میکنه این 3 ماه هم یجوری بهم استرس و حرص و جوش داده ک حس میکنم باعث شده این مشکل تو وجودم چند برابر خودشو نشون بده و اصلا دیگه نمیتونم تمرکز کنم .
ی نوبت گرفتم از تراپیست و میخوام پیگیرش بشم ، فقط خواستم ببینم کسی تجربه مشابه داره؟
Adhd + high depression
از بچگی باید مداوا میشدم اما با اینکه خونواده همشون تو فیلد سلامت کار میکنن گویا واسشون اوف داشته بچشون رو ببرن پیش روانپزشک
با ای کیو ۱۴۲ همیشه مشکل درسی داشتم
موقع درس خوندن انگار تو مخم مراسم عروسی برگزار میکردن یا با کوچکترین صدایی طوری حواسم پرت میشد که تا چن دقیقه بعدش نمیتونستم خودم رو جمع و جور کنم
در نهایت خودم رفتم دکتر و تشخیص داده شد
در حق خودت این لطف رو بکن که بری دکتر
واقعا زندگی از این رو به این رو میشه
هرکی ام گفت مگه دیوونه ای میری روانپزشک با پشت دست بزن تو دهنش

پ.ن: به نظرم مستقیم برو پیش **روانپزشک**
اینجور چیزا با دارو درمانی و نوروفیدبک حل میشه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
بس کن، بریکینگ بد ایرانی وجود نداره، نیازی نیست ازش بترسی.
این همون افخمیه؟ یه پفیوزی هست از رجبی بدتر.

من از بچگی افسردگی داشتم مخصوصا این اواخر خیلی شدید حس میکنم ولی تو فضای مجازی که میام اتوماتیک شروع میکنم به فیلم بازی کردن.
وقتی میام اینجا راجع به بازی حرف میزنم قشنگ انگار دو نفر هستم لایه زیرینم که افسرده هست داره به این فعالیت های فرار و سرگرمی نگاه میکنه
یه چند روزم هست که اخبار کشته ها و اظهارات گهربار اقایون ر دنبال نمیکنم و در واقع ازشون فرار میکنم.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
Adhd + high depression
از بچگی باید مداوا میشدم اما با اینکه خونواده همشون تو فیلد سلامت کار میکنن گویا واسشون اوف داشته بچشون رو ببرن پیش روانپزشک
با ای کیو ۱۴۲ همیشه مشکل درسی داشتم
موقع درس خوندن انگار تو مخم مراسم عروسی برگزار میکردن یا با کوچکترین صدایی طوری حواسم پرت میشد که تا چن دقیقه بعدش نمیتونستم خودم رو جمع و جور کنم
در نهایت خودم رفتم دکتر و تشخیص داده شد
در حق خودت این لطف رو بکن که بری دکتر
واقعا زندگی از این رو به این رو میشه
هرکی ام گفت مگه دیوونه ای میری روانپزشک با پشت دست بزن تو دهنش

پ.ن: به نظرم مستقیم برو پیش **روانپزشک**
اینجور چیزا با دارو درمانی و نوروفیدبک حل میشه
این چیزا رو گفتی قشنگ حس کردم داری زندگی منو تعریف میکنی ، یعنی کلاس درس و درس خوندن برا من عذاب اور ترین کار دنیا بود همیشه هم تو درس مشکل داشتم و پدر مادر هم بجای اینکه بفهمن مشکل چیه فقط بلد بودن بزنن تو سرم ، تا همین الانم خیلی پشت گوش انداختم ولی دیگه واقعا زندگیم تحت شعاع این موضوع قرار گرفته و باید درستش کنم .
امروز از ی روانپزشک خوب وقت گرفتم برای ۲۴ دی ماه دیگه برم ب امید خدا ایشالا اوکی بشه .

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
Leviathan Axe >>>>>> Blades of Chaos

همون بدرد پلتفرمینگ میخوره فقط اون زنجیرا:D
بطور شدیدی BoC ضعیف بود تو Ragnarok.
روی درجه سختی GMGOW انگار قلقلی میکرد دشمنارو. :D
حالا دمیج به کنار، اینکه اصلا stagger نمیکرد دشمنارو معضل اصلی بود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر