Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
بدون ایهام بخون واقعا برام سواله چطوری این خارجیا پینگشون زیر 50 هست یعنی تو تک تک این کشورا EA سرور داره؟
پینگ 50 با سرور های کشور های همسایه چیز عجیبی نیست. لازم نیست EA دقیقا تو هر کشور سرور داشته باشه، تو هر 4-5 تا کشور نزدیک هم یه سرور داشته باشه کافیه ...

• Like
Reactions: KINGF

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نزدیکترین مکان به ما کجاست؟

اصولا اگه بخواد جایی نزدیک ما سرور قرار داده بشه که پینگ ما اوکی شه، اون جا دوبی ـه

• Like
Reactions: KINGF

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
من یه هفتس همش بوی دود و گوگرد حس میکنم
از بین اونایی که نزدیکن پرسیدم که ببینم اونا هم بوی دود رو حس میکنن یا نه
که همشون میگن بویی نمیاد:-?

کسی می‌دونه مشکل از چیه؟

جریان انتشار متان در تهران چی هست؟

• Poker Face
Reactions: amir72 and DedSec88

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یه توضیح فارسی پلیز ... اطلاع رسانی بکنم توییتر
فیک نیوز اه.
پرواز هست همشونم صندلی خالی دارن. یک روزایی مثل 19 نوامبر که صندلی به وفور موجوده.
منبعشم Google Flights اه.
خود سایت ترکیش هم برید بلیط می فروشه به ریال هم قیمت می ده.

بعدم نباید انتظار داشت مثلا پروازی که یک هفته دیگه قراره بپره 30-40 تا صندلی خالی داشته باشه. به خصوص برای مقاصدی که کلا پرواز بهشون خیلی کمه شاید نهایتا 1 دونه توی روز.
معمولا همون 2-3 تا صندلی اگر باشه.
چون پرواز ترانزیتی هم هست صرفا مختص به تهران به کاراکاس نمی شه پرواز می ره می شینه توی ترکیه و شما پیاده می شید و می رید سوار یک هواپیما دیگه می شید که برید کاراکاس و توی اون پرواز از کل دنیا آدم هست.

نکته بعدی این که پرواز های شرق به غرب شدیدا تحت تاثیر جام جهانی هست چون بزرگترین هاب های شرق به غرب و بالعکس Turkish Airlines و Qatar Airways هستند و در مقام بعدی شاید بشه Emirates رو نام برد.
Emirates و Qatar Airways پرواز هاشون به خاطر برگزاری جام جهانی هم گرون شده هم شدیدا پر اه هم کلا برنامه پروازی اشون عوض شده و همین باعث شده اکثر بلیط های ترکیش فروش برن.

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,106
نام
آریا
چقد خوب بود یه زمانی google translate رو هیتلر کرده بودن راحت بودیما
به نظرم باید کلا تو ایران از ریشه از بین بره :(( :((

الان تو یه پروژه داشتم قسمتای روشنایی یه ساختمون صنعتی رو انجام بدم

بعد تو قسمت سرویس بهداشتی اسمشو نوشته Sanitary service💀
بعد یجا دیگه اتاق استراحت رو نوشتن Rest room💀💀

----
کلا مدارک انگلیسی که نوشتن اینجوریه که یهو وسط یه جمله از یه چیز مهندسی که به برق مربوط میشه میری وسط آشپزی و طرز تهیه کیک شکلاتی رو آموزش میده 😭😭

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
دوستان سایت لاتاری راک استار برای شما هم بالا نمیاد؟؟؟
کسی هست سایتشو بتونه بالا بیاره بگه کار واجب دارم

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
دوستان سایت لاتاری راک استار برای شما هم بالا نمیاد؟؟؟
کسی هست سایتشو بتونه بالا بیاره بگه کار واجب دارم
الان تا ۵ دقیقه پیش برام بالا میومد، ولی تا خواستم اینجا بهت جواب بدم دیدم میگه service unavailable. الآن در حین نوشتن دوباره برام بالا اومد.
ادیت: دوباره شد unavailable :|

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,578
متن که کپی از جا دیگه س، یکم نیک بیندیشی زخم خودمون عمیق تر و کاری تره از EA :D با یکی چند سال پیش از همین افریقا آشنا شدم اصلا باورش نمیشد معجون ممنوع باشه و یه بارم عکس دخترامون رو دید با روسری اینا فک کرد راهبه ن:D
درمورد بحث اقتصاد هم اول و آخر باید قبول کرد بدتر از اینا نباشیم تو همین سطحیم. (به برکت EA)
فکر نکنم تو سیرالئون و افریقای مرکزی اینام انقدر تحریم باشه به هرحال. یا اونطور که من اطلاع دارم ماشین های بهتری نسبت به پراید استفاده میکنن، دوستان بهتر میتونن قضاوت کنن
====
این EA نمیذاره از بازیهای عشق قدیممون SE هم لذت ببریم:D یه هفته س چک پوینت به چک پوینت میریم جلو روزی پنج دقیقه:D
View attachment 276421
View attachment 276422
این چرا فارسیه
رو چه دستگاهیه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
این چرا فارسیه
رو چه دستگاهیه
-زیرنویس فارسی سایت گیم سابه. به قیمت کمی میفروشن من که حمایت کردم و هر بازی ژاپنی دیگه هم باشه حتی نداشته باشمش هم حمایت میکنم
-روی PC

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
حالا واقعا به اتاق استراحت چی میگن؟
اصلا چی دارین میسازین که اتاق استراحت داره چون من تو ادارات ندیدم همچین چیزی، همون پشت میز خودشون استراحت میکنن
من relaxing room و break room رو شنیدم. یه اصطلاح جدیدی هم شنیدم که به نظرم جالب هم هست، Recharging room.

• Like
Reactions: Z-fan
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر