Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
دوست من در همه جای دنیا عنصر دارای پشتیبانی بسیار مهم هست ... همونطور که گفتی اصلا قابل قایس نیست بازار ایران با جای دیگه اما روی صحبت من همین بود که اینکه بگیم کار نیست دست روی دست بذاریم اصلا درست نیست تو همین بازار داغون هم هستند کسایی در اکثر رشته ها که موفق هستند (خلاصه کار هست اما کم هست اینکه بگیم اصلا نیست درست نیست)
اون که شما میگی کار، اسمش کار نیست، بیگاریه.
کار یعنی چی؟ یعنی اینکه در ازای عملی، مزدی دریافت کنی و با اون مزد نیازهای اولیه مثل خوراک، پوشاک مسکن و ازدواج رو برطرف کنی، مثل تمام دنیا.
برادر بزرگ من ۴۲ سالشه، حسابداره و ماهی ۵۰ تومن حقوقشه ولی هنوز اجاره نشین هست و تا سیصد سال دیگه هم نمیتونه صاحب مسکن بشه.
الان یه جوون ۲۰ ساله که تازه وارد بازار کار شده، با این تورم باید ماهی ۱۰۰ میلیون درآمد داشته تا بتونه مثلا ۵ سال بعدش ازدواج کنه.
این یعنی کار و شغل. وگرنه کار با حقوق ۵ تومن اسمش کار و زندگی نیست، نفس کشیدنه.

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
کار یعنی چی؟ یعنی اینکه در ازای عملی، مزدی دریافت کنی و با اون مزد نیازهای اولیه مثل خوراک، پوشاک مسکن و ازدواج رو برطرف کنی، مثل تمام دنیا.
برادر بزرگ من ۴۲ سالشه، حسابداره و ماهی ۵۰ تومن حقوقشه ولی هنوز اجاره نشین هست و تا سیصد سال دیگه هم نمیتونه صاحب مسکن بشه.
الان یه جوون ۲۰ ساله که تازه وارد بازار کار شده، با این تورم باید ماهی ۱۰۰ میلیون درآمد داشته تا بتونه مثلا ۵ سال بعدش ازدواج کنه.

دوست من اگر درامد 50 میلیون تومان در ماه رو برای یک حسابدار شما کافی برای یک زندگی نمی دونی باید در دیدگاهت تجدیدنظر کنی چون مشکل در دید شماست که همچین حقوقی رو برای این شغل بیگاری می دونی ! در عین حال جملاتی مثل اینکه این های بیگاری هست، کار نیست ، و هزار حرف دیگه هیچ بهانه ای رو برای تلاش نکردن به دست نمیده و ادم فقط خودش رو اروم می کنه با این حرف ها ... منم توی این جامعه زندگی می کنم و وابسته به ارگانی نیستم که از سر دلخوشی حرفی بزنم

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
دوست من اگر درامد 50 میلیون تومان در ماه رو برای یک حسابدار شما کافی برای یک زندگی نمی دونی باید در دیدگاهت تجدیدنظر کنی چون مشکل در دید شماست که همچین حقوقی رو برای این شغل بیگاری می دونی ! در عین حال جملاتی مثل اینکه این های بیگاری هست، کار نیست ، و هزار حرف دیگه هیچ بهانه ای رو برای تلاش نکردن به دست نمیده و ادم فقط خودش رو اروم می کنه با این حرف ها ... منم توی این جامعه زندگی می کنم و وابسته به ارگانی نیستم که از سر دلخوشی حرفی بزنم
خیر کافی نیست
پوشک بسته ایی ۱٨۰، گوشت کیلویی ۲۳۰، میوه کیلویی ۴۰، یه شیشه شیر ۲۶، کره ۲۵ تومن. اجاره مسکن ماهی ۱۲ میلیون. اونم مسکنی که سر سال طرف میاد میگه دو برابرش کن. یه پراید آشغالی ۲۰۰ میلیون. یه سه چرخه زپرتی برای بچه میخری باید ۱ تومن پیاده شی. خود من اول تابستون رفتم برای مهمونی میوه خریدم ٨۰۰ تومن پیاده شدم. یه کیک تولد ۳۰۰ تا باید بدی.
تازه برادر من مثل اسب کار میکنه. اونم دوجا. از ۹ صبح تا ٨ شب. این اسمش زندگی نیست. نفس کشیدنه. حالا اون بنده خدایی که برای ۵ تومن و ۱۰ تومن مجبوره کار کنه که هیچی.

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
من اگه ماهی 50 میلیون پول داشتم از پادشاه عربستان بهتر زندگی میکردم

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
من اگه ماهی 50 میلیون پول داشتم از پادشاه عربستان بهتر زندگی میکردم
برادر من ۵۰ تومن پیش داده بود ماهی ٨ تومن اجاره. امسال طرف اومد گفت بکنش ۱۰۰ ماهی ۱۲.
انگار کمپلت اون ۵۰ تومن رو میتونه خرج کنه.
بچه اش زود به دنیا اومد. مجبور شدن بزارنش دستگاه، با اجازتون ۱۳۰ تومن دو سال پیش داد. ۴ ماه پیش قلبش مشکل پیدا کرد مجبور شدن بچه دو ساله رو عمل کنن، ناقابل ۴۰ میلیون پیاده شد.

شماها یا تو ایران زندگی نمیکنین یا اصلا دستتون تو خرج نیست نمیدونین چه خبره.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
حالا شما اون کانال اینستاگرامت که توش توضیح میدی چطوری تو یه شب میلیاردر شدی رو بزار ببینیم چه خاکی باید به سرمون بریزیم

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
شما اگه توی تهران بخوای خونه بخری و تشکیل خانواده بدی و زندگی کم دردسری داشته باشی و از جیب ددی و مامی هم چیزی ندی، قطعا 50 میلیون در ماه هم کافی نیست. باید مسئولیت گردنتون باشه تا بفهمید چقدر هزینه ها وحشتناک زیاده.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
شما در شهری مثله تهران اگر خونه و ماشین داشته باشی و قسطی ندی بابتشون آره ماهی 50 تومن خیلی درامد عالی هست(باز البته به لول خرج کردن مربوط میشه ولی در کل درامد خیلی خوبیه)
ولی اگر خونه مخصوصا نداشته باشی واقعا 30...40..50 تومن دیگه درامد بالایی محسوب نمیشه

الان یکی تو شهرهای بزرگ دو تا بچه و یه خونه اجاره ای داشته باشه راحت ماهی 15...20 تومن به طور معمول خرجشه دیگه تهران طبیعتا بیشتر هم میشه (شاید 1.5 الی 2 برابر بسته به لول خرج کردن)

.

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
برادر من ۵۰ تومن پیش داده بود ماهی ٨ تومن اجاره. امسال طرف اومد گفت بکنش ۱۰۰ ماهی ۱۲.
انگار کمپلت اون ۵۰ تومن رو میتونه خرج کنه.
بچه اش زود به دنیا اومد. مجبور شدن بزارنش دستگاه، با اجازتون ۱۳۰ تومن دو سال پیش داد. ۴ ماه پیش قلبش مشکل پیدا کرد مجبور شدن بچه دو ساله رو عمل کنن، ناقابل ۴۰ میلیون پیاده شد.

شماها یا تو ایران زندگی نمیکنین یا اصلا دستتون تو خرج نیست نمیدونین چه خبره.

خب اینایی که شما میگی عزیز جان تو همه کشور ها هست
دندونت رو بخوای درست کنی اونور باید 1000 دلار پول بدی، این اتفاقایی که برای برادر شما پیش اومده تو زندگی آدما کلا شاید 2-3 بار اتفاق بیفته

من اصلا طرفدار این مملکت نیستم اما 50 میلیون برای یک زندگی مرفه کاملا کفایت میکنه

شما با 50 میلیون اصلا میتونی ماهی یک بار بری ترکیه و با حقوق 2 ماهت بری ایتالیا :-??
با 50 میلیون متونی 200 کیلو گوشت بخری در ماه !
800 کیلو مرغ بخری !
17 هزار لیتر بنزین بزنی =))
ماهی 2 تا ps5 بخری
ماهی یک سیستم گیمینگ ببندی

واقعا همه کار میشه کرد

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
خب اینایی که شما میگی عزیز جان تو همه کشور ها هست
دندونت رو بخوای درست کنی اونور باید 1000 دلار پول بدی، این اتفاقایی که برای برادر شما پیش اومده تو زندگی آدما کلا شاید 2-3 بار اتفاق بیفته

من اصلا طرفدار این مملکت نیستم اما 50 میلیون برای یک زندگی مرفه کاملا کفایت میکنه

شما با 50 میلیون اصلا میتونی ماهی یک بار بری ترکیه و با حقوق 2 ماهت بری ایتالیا :-??
با 50 میلیون متونی 200 کیلو گوشت بخری در ماه !
800 کیلو مرغ بخری !
17 هزار لیتر بنزین بزنی =))
ماهی 2 تا ps5 بخری
ماهی یک سیستم گیمینگ ببندی

واقعا همه کار میشه کرد
آره خب، لابد هر شب هم تو هتل میخوابی:D مگرنه خونه و ماشین و لوازم زندگی و مخارج بچه بزرگ کردن که اولویت نیست، مهم سفر ترکیه و سیستم جمع کردن و ps5 خریدنه:D همه جای دنیا هم حتما همینه..... مرد حسابی شما بخوای یه خونه آدمیزدای 70 متری رهن کامل هم بکنی باید حداقل 600 میلیون پول بزاری وسط! بشین حساب کن با 50 میلیون چند سال باید هوا بخوری تا بتونی این پول رو جور کنی. اجاره هم که زیر 10 میلیون دیگه وجود نداره الان.
گفتم، باید مسئولیت رو دوشتون باشه تا متوجه وخامت اوضاع بشید مگرنه وقتی مخارج زندگی رو با قیمت ps5 و سفر ترکیه مقایسه میکنید یعنی در این شرایط نیستید

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
آره خب، لابد هر شب هم تو هتل میخوابی:D مگرنه خونه و ماشین و لوازم زندگی و مخارج بچه بزرگ کردن که اولویت نیست، مهم سفر ترکیه و سیستم جمع کردن و ps5 خریدنه:D همه جای دنیا هم حتما همینه..... مرد حسابی شما بخوای یه خونه آدمیزدای 70 متری رهن کامل هم بکنی باید حداقل 600 میلیون پول بزاری وسط! بشین حساب کن با 50 میلیون چند سال باید هوا بخوری تا بتونی این پول رو جور کنی. اجاره هم که زیر 10 میلیون دیگه وجود نداره الان.
گفتم، باید مسئولیت رو دوشتون باشه تا متوجه وخامت اوضاع بشید مگرنه وقتی مخارج زندگی رو با قیمت ps5 و سفر ترکیه مقایسه میکنید یعنی در این شرایط نیستید
شما داری از 0 حساب میکنی ؟
یعنی میخواستی توی این 30 سال که زندگی کردی هیچی پول پس انداز نکنی یه راست بری ازدواج کنی ؟ آدمی که ازدواج میکنه حداقل 1 میلیارد اگه توی این 30 سال پس انداز نکرده باشه خب حق ازدواج نداره واقعا :D
این اجاره خونه ها رو شما از کجا میارین این قیمت ها ؟
بنده تمام دوستان و اعضای خونواده ازدواج کردن و از قیمت ها کاملا خبردارم
هم مخارج روزانه هم اجاره ها

الان شما با 200 پیش و ماهی 4500 میتونی یه خونه خیلی خوب اجاره کنی !
150 متری و 2 سال ساخت و ظاهری شیک توی مشهد الهیه یا فرامرز (اگهی توی دیوار تا دلت بخواد ریخته )
خرج یک خانواده با یک بچه هم ماهی 20 یک زندگی کاملا مرفه میشه داشت
20 میلیون دیگشم میتونی خرج تفریح کنی

بابا 50 میلیون چقدر برای شماها کم شده به خدا من که با ماهی 10 خیلی راضیم از زندگیم =))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر