Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668
نون پنیر گردو بی خود ترین صبحونه دنیاس:D
مزش که خیلی خوبه، ولی به عنوان صبحانه آدم گشنه تر میشه :))

تا 3 ساعت بعدش هیچی نخورم به لرز میافتم، در صورتی که اگه از اول ناشتا باشم عین خیالم هم نیست :D :D :D

اینم UO ـه ما :>

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
بیرون رفتن هیچ چیز لذتبخشی توش نیست و فقط painئه :D درک نمیکنم تا وقتی ارامش خونه هست چرا باید رفت بیرون ملتو دید که دارن میزنن تو سر هم :D خرید هم بخوای بکنی اینترنتی میاد در خونت دیگه. یه چیز دیگه هم که واسم خیلی عجیبه و سخت to درک، اینکه چطور میشه یه عده غریبه با هم قرار میذارن بریم بیرون اکیپی :D مثلا الان یه توئیت دیدم نوشته بود بچه های تبریز فلان ساعت جمع بشیم فلان جا (اگه یه قاتل سریالی اون وسط بینشون باشه چی :-")

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
بیرون رفتن هیچ چیز لذتبخشی توش نیست و فقط painئه :D درک نمیکنم تا وقتی ارامش خونه هست چرا باید رفت بیرون ملتو دید که دارن میزنن تو سر هم :D خرید هم بخوای بکنی اینترنتی میاد در خونت دیگه. یه چیز دیگه هم که واسم خیلی عجیبه و سخت to درک، اینکه چطور میشه یه عده غریبه با هم قرار میذارن بریم بیرون اکیپی :D مثلا الان یه توئیت دیدم نوشته بود بچه های تبریز فلان ساعت جمع بشیم فلان جا (اگه یه قاتل سریالی اون وسط بینشون باشه چی :-")
اکثر شهرای ایران جای جالبی ندارن آدم رغبت کنه بره
البته اون طور جمعا اگه باشه من مشکلی ندارم چون هرکی از یه جا میاد حالا یکیشم قاتل باشه مشکلی نیست بقیه مقاومت میکنن :|

راسی یه سوالی تو شخصی پرسیدم اگه میدونی جواب بده :((

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
نون پنیر گردو بی خود ترین صبحونه دنیاس:D

دوباره یادم انداختی که باید Haram Opinion Center رو راه بندازم :D

========

بعد از یه مدت دیگه از سر و کله زدن با PC باید دوباره بگم هنوز تجربه بازی با کنسول خیلی شیرین تره :D
الان فرقش تو اون "خیلی" ـه است. حس می کنم قیمت گذاری ریجنی خیلی بهم ساخته :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
سر در تاپیک هم اینو بزن
👇
بعد از یه مدت دیگه از سر و کله زدن با PC باید دوباره بگم هنوز تجربه بازی با کنسول خیلی شیرین تره :D

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera
من هیچ وقت از نوشته هات حس بدی نگرفتم حتی از خوندنشون لذت هم میبرم، نثر خوبی داری و این نشون دهنده مطالعات زیادته، فخر فروشی ناشی از دانش و اگاهی هم ندیدم داشته باشی و این نشون میده انگیزه اصلیت "علاقه" است و ان دانش و اگاهی که داری، سطحی و روخوانی و دستچین شده از نظرات دیگران نیست، نه حتی جبران خلا های درونی، یا نظرات شخصی و ناشی از ادراک شخصی ملت مثل " نقاب و برای فرار از واقعیت زندگی" یا اینکه "جوان ایرانی دغدغه و مشکلات رو نمیفهمه و درکی ازشون نداره"

به همین دلیل به نظرم بدون کوچک ترین اهمیتی به حرف و واکنش دیگران، مسیر خودت رو ادامه بده و اگاه باش که کارت درسته،
البته فکر کنم خودت خیلی بهتر از من اینارو بدونی، دیگران در هر صورت نظر خودشون رو میدند و این حقشونه، شما هم حقته که نادیده بگیری، این که چه انگیزه های درونی برای خودت داری و جدی یا شوخی بودنشون هم فقط به خودت مربوطه.

اما اسموک واقعا کنایه نزد و به نظرم بد برداشت کردی.
با ارزوی موفقت...
کار خودت درسته،هرچیزی که بیان کردی برای خودت است.

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
288
اول بگم که منظورم از حرفی که میخوام بزنم لزوما این دوست عزیزمون که هدف بحث(یا حمله؟) سایر دوستان قرار گرفته، نیست.
80. مشکل خوندن فلسفه نیست. مشکل رعایت نکردن پیش‌نیازهاست؛ وقتی که آمادگی و سواد خوندن کتابی رو نداری - بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای توی فلسفه بری نقد عقل محض کانت رو بخونی، آثاری رو بخونی که برای خود فلسفه‌دان‌ها هم آثار مشکلین - خب مسلمه وقتی بخونیش یا نمیفهمیش و یا اشتباه میفهمیش و اگه این نوع مطالعه تداوم پیدا کنه، روی نوشتارت، روی گفتارت، و شاید حتی روی طرز فکرت، تاثیرش، به‌مرور، ظاهر میشه: ملغمه‌ای از خیالات، جملات، و نگرش‌های بیمعنا و الکن.​

• Like
Reactions: Ecthelion and m.a.t

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera

FPS Eager

به نظر می آید شما درک درستی از چیزی می گویید ندارید،ذهن شما توسط افکاری سطحی و تاریخ گذشته اشباع شده است،درک و فهم سن نمی شناسد،سن فقط یک عدد است،کی گفته است، افراد زیر 20 سال با خواندن فلسفه به سمت افسرده گی کشیده میشوند.شما اگر بخواهید افسردگی را در مقیاس جهانی ارزیابی کنید،دلایل بسیاری برایش وجود دارد،اما مهمترین آن به دنیا آوردن فرزند است،و مادر و پدری که هیچ برنامه ای برای بعد از تولد آن ندارد،کودک تا توانایی گفتگو پیدا می کند در یک آن خود را در محیطی سر بسته با 40،50 مثل خودش می بیند، که توسط یه شخص که آموزگار است هدایت می شوند و از قضا همگی باید دکتر و مهندس،و خلبان شوند،یکی نیست به پدر و مادر ها بگوید خب اگر راحت بود شما چرا نشده اید،اصلا در خانه ای که 24 ساعتی تلویزیون روشن اشت و فیلم های جم که هیچ فرقی با فیلم های پورنوگرافی ندارد پخش می شود،توقع دارید از آن دکتر و مهندس بیرون بیاید.او تا به خودش بیاید می بیند،می بیند غرق در بریز و بپاش و شستن و بردن شده است و هر چقدر روی سرش می زند راه به جایی نمی برد.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
اینو از رو تجربه میگم و فکر نمیکنم زیاد unpopular باشه؛ فلسفه خوندن وآموزشش برای آدمای زیر 24 سال باید ممنوع باشه، مخصوصا توی سن نوجوونی و بلوغ. کسی که هنوز درک درستی از واقعیت و زندگی نداره با فلسفه خوندن فقط گیج و افسرده میشه. اینم نمونش
اون چیزی که شما بهش میگی "واقعیت و زندگی" یه دروغ بزرگه که چپوندن تو مغز عوام الناس. خودمو مثال میزنم. از نوجوانی گیج و منگ بودم و حالم از کل دنیا بهم میخورد. از پیش فرضهایی که برام ساختن. اینجوری باش، اونجوری نباش، اینو بگو، اونو نگو و مصداق بارز شعر مولوی بودم که میگه:
از کجا آمده ام ، آمدنم بهر چه بود
خلاصه افسردگی شدید گرفتم و بردنم دکتر و مصرف قرص از ۱۶-۱۷ سالگی به زور پدر نادانم. تا اینکه رفتم سراغ فلسفه. رسیدم به یه جایی که دیدم اوه مای گاد. هرچی بهم گفتن دروغه و نه تنها افسردگیم بدتر نشد بلکه رو به بهبود هم قرار گرفتم.

مشکل اینجاست که علم نه تنها جواب همه چیز رو نداره، بلکه یه جاهایی بدتر پرتت میکنه تو تاریکی مطلق. این وسط هم یکی مثل هاوکینگ میاد میگه "فلسفه مرده است". یه عده هم میگن چون هاوکینگ اینو گفته حتما درسته.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
من برعکسم ، کنسول های سونی و ماکروسافت رو داشتم و خیلیم خوبه کنسول و حال میده ، ولی انگار دست و بالت بستست با کنسول.
خلاصه من PC رو ترجیح میدم و بیشتر حال میکنم باهاش ، یه چیز خیلی خوب pc (در کنار هزاران خصوصیت خوب دیگش) اینه که وسط گیم پلی هر لحظه میتونی دسته یا موس کیبورد انتخاب کنی.
دردسر هم نمیدونم چیه چند وقت یه بار در مورد pc میشنوم من تاحالا دردسری نداشتم.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی

========

پستت رو به Haram Opinion (?) Center انتقال بده:-<

من Alt+Tab رو با تمام کنسول‌های دنیا عوض نمی‌کنم:>
----
بهترین نوع لقمه هم «نون+پنیر(ترجیحا لیقوان یا تبریز)+گردو+کره+گوجه+ریحون+تره» با سنگک یا بربریه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر