Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
دلیلش اینه TLOU برای فنهای این عنوان بازی نیست، و زندگیه

من توی 35 سالگی و نا امید از این زندگی و بدبختی توی ایران هر وقت به Jol و Eli فکر میکنم جز لبخند چیزی تو ذهنم نمیاد
یعنی برای من فقط بازی کردن این عنوان یک دستاورد بزرگ توی زندگیم محسوب میشه و همیشه با خودم فکر میکنم اگه یه چیزی تو این دنیا باشه که برام بذت بخش بوده باشه تجربه این عنوان بوده ...
رابطه Jol و Eli زیباترین چیزی هست که میتونه بین 2 نفر وجود داشته باشه

خوب قبلش witcher 3 بود که بیشترین جوایز رو برده بود... بری از 100 تا گیمر حرفه ای بپرسی شاید پنج تاشون هم witcher 3 رو جز 5 تا rpg برتر

دوست گرامی 99% سایتها و مجلات دنیای گیم که زندگیشون رو پای بازی دادن، ویچر رو در بین 5 بازی برتر تاریخ از همه نظر جای دادن
RPG جای خود دارد

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
امید داشتیم حداقل این تاپیک دیگه از دست گروهک های ترولیستی و افراطی در امان بمونه و بشه توش حرف زد که اونم متاسفانه بالاخره سقوط کرد و چند نفری هم تو حملات انتهاری از دست دادیم :D بقیه دوستان هم اگه سریعا کاور نگیرید بوی الرحمانتون بلند می شه :-" :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,666
نام
Moein
منم از وقتی با tlou آشنا شدم زندگیم خیلی تغییر کرد
دیگه یه آدم بی هدف نیستم، تونستم با ایلان ماسک ازدواج کنم ، کچلیم درمان شد ، افزایش سایز (پا) داشتم و تونستم یه آدم موفق شم.
tlou is love ,tlou is life

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,809
نام
حامد
تو این اینکه تلو بازی محشری هست شکی نیست. حتی بعد دو سال بازی تو حد و اندازه اش هم دیده نشده. کار های ناتی داگ مگر خودشون با خودشون رقابت کنن.
ولی بحثی که پیش میاد اینه که چرا صحبت این بازی به بی ربط ترین تاپیک ها هم کشیده میشه اینه که بری اولین پست رو پیدا کنی هیچ کس نیومده همینطوری بدون مقدمه از بازی و خوبی ها و کراماتش تعریف کنه. همیشه "پست شروع کننده" بحث، این بوده که بازی بده و یا داستانش بده و یا فن هاش بدن.
پس اگر فن های این بازی رو تاکسیک میدونید. باید صد برابر هیتر های این بازی تاکسیک تر باشن که تو هر تاپیک بی ربطی میان و میخوان از بازی اعلام برائت کنن.
داداش ول کن دیگه. بازی برای 2 سال پیش بود. حالا بیشترین جوایز رو برد و یا گوتی و هرچی........ هر زخمی بود تا الان جاش خوب شده بود.

Redhead

کاربر سایت
Sep 17, 2020
68
به نظرم بازیا میازاکی بیخود ترین بازیا تاریخن که پشت سختی مخفی شدن !
در حقیقت بازیا میازاکی هیچ چیزی برای ارائه ندارن برای همین سازنده اومده بازیو سخت کرده تا برای خودش اسم رسمی دست پا کنه
گیم پلی منسوخ و گیر کرده تو دوره ps1 که اصلا سیستم مبارزاتش شبیه جوک میمونه البته سیستم مبارزه نداره
گرافیک بازیاش به سختی میشه با بازیا ps2 مقایسه کرد
هیچ داستانی ندارن بازیاش و به نظرم مقایسشون مثلا با بازی مثل اساسین کرید یه توهین به صنعت گیم محسوب میشه ! تمام بازیا صنعت گیم هزاران فرسخ جلوترن از بازیا میازاکی در تمام ابعاد
شما درجه ایزی یا نرمال بذار رو بازی میازاکی و میبینی تمام اینا فکته !

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,775
نام
Masoud
تو این اینکه تلو بازی محشری هست شکی نیست. حتی بعد دو سال بازی تو حد و اندازه اش هم دیده نشده. کار های ناتی داگ مگر خودشون با خودشون رقابت کنن.
ولی بحثی که پیش میاد اینه که چرا صحبت این بازی به بی ربط ترین تاپیک ها هم کشیده میشه اینه که بری اولین پست رو پیدا کنی هیچ کس نیومده همینطوری بدون مقدمه از بازی و خوبی ها و کراماتش تعریف کنه. همیشه "پست شروع کننده" بحث، این بوده که بازی بده و یا داستانش بده و یا فن هاش بدن.
پس اگر فن های این بازی رو تاکسیک میدونید. باید صد برابر هیتر های این بازی تاکسیک تر باشن که تو هر تاپیک بی ربطی میان و میخوان از بازی اعلام برائت کنن.
داداش ول کن دیگه. بازی برای 2 سال پیش بود. حالا بیشترین جوایز رو برد و یا گوتی و هرچی........ هر زخمی بود تا الان جاش خوب شده بود.
داداش حرفی که میزنه درسته ، ولی این تاپیک برا اینه که بگی مثلا از فلان بازی محبوب خوشم نیومده و انتظار داشته باشی کسی نیاد بزنه تو دهنت.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,452
نام
مسلم
به نظرم بازی ها این روزها بیش از حد جدی شدن. واقعا جای چند تا بازی کمدی که آدم بشینه بدون دغدغه به جوک هاش بخنده و نگران سختی گیم پلی یا از دست دادن چیزی نباشه خیلی خالیه :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
به نظرم بازی ها این روزها بیش از حد جدی شدن. واقعا جای چند تا بازی کمدی که آدم بشینه بدون دغدغه به جوک هاش بخنده و نگران سختی گیم پلی یا از دست دادن چیزی نباشه خیلی خالیه :D
تازه یه چیزی که بیشتر رو اعصابه اینه همشون میخوان یه کپی از دارک سولز و امثالهم برن. من خودم طرفدار سولز بورنم ولی واقعا خوشم نمیاد رد پای سولز رو تو هر بازی ببینم.:D دیشب داشتم با والکری کوئین رو تو گاد آف وار مبارزه میکردم دهنم سرویس شد از بس سخت بود تازه روی درجه سختی نرمال. قشنگ باس دارک سولز بود.
پ.ن: اگر Psychonauts 2 رو بازی نکردی بشین بازی کن تا رستگار شوی.:D داستان عالی با دیالوگها و شخصیت پردازی کمدیک مخصوص خودش. قشنگ اون جای خالی رو پر میکنه.:D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,809
نام
حامد
داداش حرفی که میزنه درسته ، ولی این تاپیک برا اینه که بگی مثلا از فلان بازی محبوب خوشم نیومده و انتظار داشته باشی کسی نیاد بزنه تو دهنت.
اتفاقا از ابتدای این تاپیک اگر کسی رو یه چیز عامه پسند چه میدونم مثل قرمه سبزی و یا کباب و یا هرچیزی دست گذاشته همه در جوابش یه چیزی گفتن. حالا این مخالفت شاید با لحن شوخی بوده و یا جدی گفتن که به شدت کج سلیقه هستی و ........
هر کسی توی یه تکست نظر مخالف با شما رو داشته باشه نباید اون رو با لحن تند و دعوایی بخونی و فکر کنی اومده بزنه تو دهنت.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
هنوز نینتندو مونده که واقعا گیم بسازه و آدم رو شاد کنه روزی که نینتندو هم بره سمت جدی شدن و تکرار بازی هاش اون روز واقعا دنیای گیم برای من تمومه چند روز پیش kirby جدید رو بازی می کردم واقعا بعد از مدت ها یه بازی پیدا شد از لحظه به لحظش لذت ببرم

پ ن : دوستان اینجا تاپیک Unpopular هست و اصلا ماهیت تاپیک اینه که نظرات خلاف جهت نظر عموم بیان بشه اگه نمی تونید تحمل کنید خوب وارد این تاپیک نشید مثلا منی که طرفدار سری سولز هستم اگه نمی تونم نظراتی که مخالف این سری هست رو تحمل کنم اینجا نمیام کم هم اینجا هیت نمیشه سری سولز ولی هر کسی نظرش محترمه به دلایلی خوشم نیومده از بازی

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
به نظر من بهترین باندل ترکیبی، ونکوییش و بایونتایی بود که 2020 عرضه شد :-"

دو تا سوپر اکشن تمام عیار <:-P

امیداورم بایونتا 3 عالی در بیاد و یک روزی هم ونکوییش 2 را ببینیم>:D<

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,452
نام
مسلم
تازه یه چیزی که بیشتر رو اعصابه اینه همشون میخوان یه کپی از دارک سولز و امثالهم برن. من خودم طرفدار سولز بورنم ولی واقعا خوشم نمیاد رد پای سولز رو تو هر بازی ببینم.:D دیشب داشتم با والکری کوئین رو تو گاد آف وار مبارزه میکردم دهنم سرویس شد از بس سخت بود تازه روی درجه سختی نرمال. قشنگ باس دارک سولز بود.
پ.ن: اگر Psychonauts 2 رو بازی نکردی بشین بازی کن تا رستگار شوی.:D داستان عالی با دیالوگها و شخصیت پردازی کمدیک مخصوص خودش. قشنگ اون جای خالی رو پر میکنه.:D
کلون های دارک سولز که اونقدر زیاد شدن که دیگه شورش رو در آوردن، مخصوصا توی بازی های ایندی از هر 10 تا 9 تاش شده دارک سولز :D و جالب اینجاست همه برداشتشون از سری دارک سولز کندی کاراکتر و کنترل خشک و سختی بی منطق هست :D

tim schafer یکی از بازیسازهای محبوب من هست و خیلی از بازی هاش رو انجام دادم. سایکوناتس 2 رو هم روی هوا زدم:D ولی به غیر از خودش دیگه هیچکس سراغ مضامین طنز داخل بازی ها نمیره. نهایت اینه که توی یه بازی JRPG چند تا صحنه طنز ببینی وگرنه بازی های غربی که سر خشونت و افسردگی دارن رقابت میکنن. حتی استودیوهایی مثل telltale و Daedalic Entertainment (این زیاد نبود) دیگه بازی طنز رو کنار گذاشتند (فعل ماضی هست :D)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,452
نام
مسلم
هنوز نینتندو مونده که واقعا گیم بسازه و آدم رو شاد کنه روزی که نینتندو هم بره سمت جدی شدن و تکرار بازی هاش اون روز واقعا دنیای گیم برای من تمومه چند روز پیش kirby جدید رو بازی می کردم واقعا بعد از مدت ها یه بازی پیدا شد از لحظه به لحظش لذت ببرم

پ ن : دوستان اینجا تاپیک Unpopular هست و اصلا ماهیت تاپیک اینه که نظرات خلاف جهت نظر عموم بیان بشه اگه نمی تونید تحمل کنید خوب وارد این تاپیک نشید مثلا منی که طرفدار سری سولز هستم اگه نمی تونم نظراتی که مخالف این سری هست رو تحمل کنم اینجا نمیام کم هم اینجا هیت نمیشه سری سولز ولی هر کسی نظرش محترمه به دلایلی خوشم نیومده از بازی
من نینتندو باز نیستم ولی بیشتر منظورم بحث طنز در بازی ها بود تا گیم پلی فان :D البته بازی هایی مثل زلدا یا ماریو و... مثل همون مثال JRPG که زدم صحنه های طنز هم دارن که بازم میره توی گروه بازی های شرقی و هنوزم غربی ها از این نظر کمبود دارن :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
تازه یه چیزی که بیشتر رو اعصابه اینه همشون میخوان یه کپی از دارک سولز و امثالهم برن. من خودم طرفدار سولز بورنم ولی واقعا خوشم نمیاد رد پای سولز رو تو هر بازی ببینم.:D
نزن این حرفو داداش!
به نظرم بازیا میازاکی بیخود ترین بازیا تاریخن که پشت سختی مخفی شدن !
در حقیقت بازیا میازاکی هیچ چیزی برای ارائه ندارن برای همین سازنده اومده بازیو سخت کرده تا برای خودش اسم رسمی دست پا کنه
گیم پلی منسوخ و گیر کرده تو دوره ps1 که اصلا سیستم مبارزاتش شبیه جوک میمونه البته سیستم مبارزه نداره
گرافیک بازیاش به سختی میشه با بازیا ps2 مقایسه کرد
هیچ داستانی ندارن بازیاش و به نظرم مقایسشون مثلا با بازی مثل اساسین کرید یه توهین به صنعت گیم محسوب میشه ! تمام بازیا صنعت گیم هزاران فرسخ جلوترن از بازیا میازاکی در تمام ابعاد
شما درجه ایزی یا نرمال بذار رو بازی میازاکی و میبینی تمام اینا فکته !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر