Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اصلا با ظاهر ps5 حال نمیکنم و به نظرم به نسبت نسل های قبلی طراحی ضعیف تری داره مخصوصا اینکه دو رنگ هست.

اصلا درک نمیکنم کسانی رو که میرن یوتیوب و بازی بقیه رو تماشا میکنن :|

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
اثر تخریب پذیری YT از MOBA هم بیشتره :D :D :D

بهتر، تا میتونی ازش دوری کن :D

استریم لایو اصلا نمیبینم ولی YT واقعا زندگی نذاشته، چه بازی باشه چه آشپزی یا هرچیز دیگه :D

الان دو روزه اون پشت همش VOD های PointCrow واسه بازی Undertale پخش میشه :D (خودم 5 بار تمومش کردم ولی عملا معتاد شدیم رفت :D)

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
والا غیرتا اینکه روز ولنتاین به جای اینکه دست یک بانوی پاکدامن رو بگیریم بریم کافه ایی رستورانی چیزی و یکم عشق کنیم به جاش میاییم تو این فروم و تو کنسول وارز شرکت میکنیم و یا منتظریم بازی رقیب متاش زرد بشه و نمک پراکنی کنیم نشون میده ما یک مشت انسان غم انگیز لوزر هستیم

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
والا غیرتا اینکه روز ولنتاین به جای اینکه دست یک بانوی پاکدامن رو بگیریم بریم کافه ایی رستورانی چیزی و یکم عشق کنیم به جاش میاییم تو این فروم و تو کنسول وارز شرکت میکنیم و یا منتظریم بازی رقیب متاش زرد بشه و نمک پراکنی کنیم نشون میده ما یک مشت انسان غم انگیز لوزر هستیم
اسم این دسته از موجودات سیگما میل هست نه لوزر :-" :D
اونایی هم که رفتن کافه همه شون سیمپن :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اثر تخریب پذیری YT از MOBA هم بیشتره :D :D :D

جانا سخن از زبان ما میگویی

این خیلی Unpopular نیست. جزو حقایق تلخیه که نمیشه بهش اقرار کرد :((

Ah by the way
تخمه جاپنی و تخمه کدوی بو داده خیلی بهتر از بادوم هندیه :>
کلا تو خشکبار
انواع تخمه ها>>>>>>بقیه چیزها و درگیری شون با خودشون :D
میشه در مورد رتبه بندی بین خود تخمه ها بحث کرد البته. برخلاف بقیه خشکبارها این یکی ارزش داره بحث در موردش حداقل :>

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
جانا سخن از زبان ما میگویی

این خیلی Unpopular نیست. جزو حقایق تلخیه که نمیشه بهش اقرار کرد :((

Ah by the way
تخمه جاپنی و تخمه کدوی بو داده خیلی بهتر از بادوم هندیه :>
کلا تو خشکبار
انواع تخمه ها>>>>>>بقیه چیزها و درگیری شون با خودشون :D
میشه در مورد رتبه بندی بین خود تخمه ها بحث کرد البته. برخلاف بقیه خشکبارها این یکی ارزش داره بحث در موردش حداقل :>
تخفه فقط آفتاب گردون خوبه:-"

بقیش...
توانایی تخمه شکستن نمیدارم:-"

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
اصلا با ظاهر ps5 حال نمیکنم و به نظرم به نسبت نسل های قبلی طراحی ضعیف تری داره مخصوصا اینکه دو رنگ هست.

+++++
منم مثل شما دقیقا همه این موارد رو باهاشون آن پاپیولاری دارم:D
بعلاوه اینکه با دسته PS5 هم مشکل دارم پنج نسل آزگاره همین مزخرف رو میزنه با آنالوگهای بغل هم که کلا هیچ وقت برام خوشدست و راحت نبوده.
به نظرم کلا طراحی کنسول هر نسل باید کوبیده شه از نو ساخته بشه کاری که نینتندو میکنه.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
اول اینو بگم تا قرن ها برام سوال بود چرا میگم کازو کسی نمیفهمه دارم چی میگم:-" جز دور و بری های خودمون:D

بعدها فهمیدم گویا در دیگر نقاط ایران به کازو میگن بادم هندی:-"

بگذریم:D

1.کازو
2.بادم زمینی
3.دیگر آجیل های شور

حیف پولی که این وسط پای آجیل شیرین داده میشه:-"
پسته تر هم کلا تو یک کتگوری جداییست و جایگاه آسمانی دارد:D
واقعا به بادوم هندی میگید کازو؟ اولین باره میشونم. بعد تلفظش کازو هست یا کازُ:D

اما در مورد آجیل: مزه آجیل خام چند ده پله فراتر از آجیل شوره. آجیل شور مث ساندویچی هست که پره سسه و چیزی از مزه واقعیش متوجه نمیشیم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
واقعا به بادوم هندی میگید کازو؟ اولین باره میشونم. بعد تلفظش کازو هست یا کازُ:D

اما در مورد آجیل: مزه آجیل خام چند ده پله فراتر از آجیل شوره. آجیل شور مث ساندویچی هست که پره سسه و چیزی از مزه واقعیش متوجه نمیشیم :D
آری :D Kazoo :-"
میگم احتمالا از عرب ها قرض گرفته شده :D

از این تلفظ های نامانوس برای من(و خیلی ها مثل من:-" ) kaikat هست :D کلا ایشون جزو جدایی ناپذیری از فرهنگ اونطرف هاست و برای هر مناسبتی یه جعبه از ایشون اینور اونور میبرن به عنوان شیرینی :D (و شکلات Quality Street یا حالا هرچی هست...مکینتاش؟ :-" )
خوب... kitkat برای ما کیت کَت نیست، از بدو تولد با " کیت کات" بزرگ شدیم تا به الان:)) و برای همین الان هرجا میگن کیت کت کلا یه حالت کرینجی بهمون دست میده:)) :-" ، پرانتز هم که مَکَنتوش :-" اینم تو کتمون نمیره وقتی چیزای دیگه گفته میشه بهش...ولی خو کمتر مورد استفاده عموم هست شکر خدا:-"

کلا تلفظ هایی که جزوی از فرهنگ منطقه شده، بعدا واقعا نمیشه با چیز دیگه ای کنار اومد:-"

---

زیادی زدم جاده خاکی:-"

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
عه چه جالب فکر نمیکردم تو جاهای دیگه کس دیگه ای از کلمه کازو و اَخور استفاده کنه دیگه ناامید شده بودم :D
اخور رو چند روزی بذار بمونه تو ظرفی چیزی که خشک شه، لذت خوردنش از هر چی آجیله بالاتره =P~ (مخصوصا دونه ریزهاش)

• Like
Reactions: Z-fan and Akiba

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
میگم احتمالا از عرب ها قرض گرفته شده :D

از این تلفظ های نامانوس برای من(و خیلی ها مثل من:-" ) kaikat هست :D کلا ایشون جزو جدایی ناپذیری از فرهنگ اونطرف هاست و برای هر مناسبتی یه جعبه از ایشون اینور اونور میبرن به عنوان شیرینی :D (و شکلات Quality Street یا حالا هرچی هست...مکینتاش؟ :-" )
خوب... kitkat برای ما کیت کَت نیست، از بدو تولد با " کیت کات" بزرگ شدیم تا به الان:)) و برای همین الان هرجا میگن کیت کت کلا یه حالت کرینجی بهمون دست میده:)) :-" ، پرانتز هم که مَکَنتوش :-" اینم تو کتمون نمیره وقتی چیزای دیگه گفته میشه بهش...ولی خو کمتر مورد استفاده عموم هست شکر خدا:-"

کلا تلفظ هایی که جزوی از فرهنگ منطقه شده، بعدا واقعا نمیشه با چیز دیگه ای کنار اومد:-"

---

زیادی زدم جاده خاکی:-"
تو زبان انگلیسی و خود هندیا بهش میگن کشو( Kashoo ) شاید تحت تاثیر انگلیسیا تو جنوب شیرازیا بهش میگن کازو.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر