Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
عدد و رقم و آمار گند زده تو همه چیز فرقی نمی کنه بازی باشه فیلم باشه یا ورزش تو همه چیز آمار و ارقام دیگه زیاد از حد بولد شده . یه نظر شخصی رو کاملا به تمام این اعداد و ارقام ترجیح میدم

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
349
از اون آنپاپیولار تر حتی :

انیمه >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> فیلم و سریال (من جمله همینایی که نام بردی :D :-" )
اینکه پاپیولاره مرد حسابی

البته با اجازه من ی ویدیو گیمم بزنم اولش :D

ویدیو گیم >>>> انیمه >>>> فیلم و سریال

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
اتفاقا اینجا چون فروم ویدیو گیمه احتمالا اونم پاپیولاره :D
اگه بخوای پاپیولار واسه این فروم بگی می شه :
کل کل و کنسول وار >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> گیم + انیمه + سریال
نمونه زنده ش هم تاپیک انتقادات که چند روزیه نبرد خیلی سختی درگرفته و بری تو بی طرفم باشی زخمی میای بیرون:-" :D

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
349
اگه بخوای پاپیولار واسه این فروم بگی می شه :
کل کل و کنسول وار >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> گیم + انیمه + سریال
نمونه زنده ش هم تاپیک انتقادات که چند روزیه نبرد خیلی سختی درگرفته و بری تو بی طرفم باشی زخمی میای بیرون:-" :D
آخ آخ اونجا شبیه میدون جنگ شده بود . هنوزم هست البته

• Like
Reactions: Reza779 and Z-fan

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
میکامی از همون اولش یک گیم ساز متوسط بود( رزیدنت اویل 4 صرفا به خاطر ذوق زدگی ملت از نوع دوربین بولد شد و گرنه گیمپلی فراداغون که از بس خشکه 20 دقیقه هم نمیشه تحمل کرد) هر چی اومد جلوتر و ملت استاد و پدر و خدا به خیکش بستن تبدیل شد به یک گیم ساز غم انگیز و اثر آخرش همون که دستتو تکون میدی دشمن نابود میشه هم صرفا یک آشغال تبلیغاتیه که به خاطر هایپ ملت و منتقدین جاهل نهایتا شاید متاش سبز بشه
پسرایی که In love با انیمه هستند بهتره النگو دست کنند :D

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
میکامی از همون اولش یک گیم ساز متوسط بود( رزیدنت اویل 4 صرفا به خاطر ذوق زدگی ملت از نوع دوربین بولد شد و گرنه گیمپلی فراداغون که از بس خشکه 20 دقیقه هم نمیشه تحمل کرد) هر چی اومد جلوتر و ملت استاد و پدر و خدا به خیکش بستن تبدیل شد به یک گیم ساز غم انگیز و اثر آخرش همون که دستتو تکون میدی دشمن نابود میشه هم صرفا یک آشغال تبلیغاتیه که به خاطر هایپ ملت و منتقدین جاهل نهایتا شاید متاش سبز بشه
جمله ی آخر یکم توهین آمیز نبود ؟؟؟ :(:-"
منی که 8 ساله انیمه میبینم اونم با عشق

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
جمله ی آخر یکم توهین آمیز نبود ؟؟؟ :(:-"
منی که 8 ساله انیمه میبینم اونم با عشق

نه بذا خودشو تخلیه کنه :D

====================

من به نظرم بازی های لایو سرویس فوق العاده اند.
هم نوع ایده، هم جوری که مخاطب میتونه هر چقدر و هر وقت که بخواد پاشون وقت بذاره و همیشه لذت ببره
و هم حس این که طی زمان بازی ای که دوستش داره مدام داره بهتر و بهتر میشه

من خودم خیلی بیشتر بازی هایی که سر و ته مشخص دارن رو می پسندم.
ولی نمیتونم انکار کنم چقدر خاطره خوب با امثال Dota 2 و Fall Guys داشتم و چقدر رفقام با بازی هایی مثل FF XIV و Sea of Thieves خاطره خوب داشتن (من خودم اونا رو بازی نمی کنم)

نمیتونم هیت نسبت به این مدل رو این قدره درک کنم

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,107
نام
محمد علی
متاسفانه هم سطح نظرات پایین اومده و هم آنپاپیولاریتی کافی ندارن

مجبورم خودم دست به کار بشم.

نیمه اول قسمت اول اخراجی‌ها، بهترین و منسجم‌ترین نیمه اول در تمام فیلم‌های دهه هشتاد و یکی از بهترین پرده اول‌ها در تاریخ سینمای ایرانه:>

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,605
نام
Mehrdad
گفتی گیم پلی re4 خشك بوده... به ذهنم رسید آگه رینبوسیكس یا دلتافورس رو PS1 بازی میكردی چی میگفتی :D

انصافا میكامی اون موقع ها شاهكار میكرد، همین چند وقت پیش برای بار nام نشستم re3 بازی كردم، حقیقتا پرام ریخت كه چه لول دیزاین خفنی داشت، كل بازی شبیه یه پازله، اونم كی n سال پیش،

====================

هم نوع ایده، هم جوری که مخاطب میتونه هر چقدر و هر وقت که بخواد پاشون وقت بذاره و همیشه لذت ببره

ولی نمیتونم انکار کنم چقدر خاطره خوب با امثال Dota 2 و Fall Guys داشتم و چقدر رفقام با بازی هایی مثل FF XIV و Sea of Thieves خاطره خوب داشتن (من خودم اونا رو بازی نمی کنم)

منم خیلی دوسشون دارم، اصن یه حس زنده و خاص خودشون رو دارند،
فكر كنم بیشتر از این كه هیت خالص باشه، ترس و نگرانی از غلبه این نوع بازی ها به انواع دیگر است، همون فریك معروف و قدیمی كه با سبك ها و انواع جدید بازی، بازتولید میشه...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین

====================

آره بازی های سرویس محور خوبی خودشون رو دارن
از اوضاع ما و گنشین همه چی مشخصه:-"
اما یه بدی بزرگ دارن:D

اگر بعشون دل ببندی، آخرش تبدیل میشن به کار! :-" هر روز باید بری سراغشون که چیزی رو از دست ندی:D
حتی این هم مشکل اصلیشون نباشه، بیشتر از یکی دوتاشون تو زندگی هر شخص جا نداره! :-"
و اون موقع اگر بازی های بیشتری که با سلیقه ت جور باشن به صورت GAAS منتشر بشن، مجبوری از خیر خیلی هاشون بگذری!
ولی بازی سر و ته دار، میدونی یه تایمی براش بزاری تموم میشه میره و میری سراغ بازی بعد:D

متاسفانه هم سطح نظرات پایین اومده و هم آنپاپیولاریتی کافی ندارن

مجبورم خودم دست به کار بشم.

نیمه اول قسمت اول اخراجی‌ها، بهترین و منسجم‌ترین نیمه اول در تمام فیلم‌های دهه هشتاد و یکی از بهترین پرده اول‌ها در تاریخ سینمای ایرانه:>
به نظر من شماره اول اخراجی ها کلا خوب بود :-" ( و من از همونام که Xساعت تو اسفند یا فروردین تو صف ایستادم برای شماره دومش:-" )
کاری به کارگردانش ندارم، اون زمانم سنم نمیرسید ببینم این کیه و این حرفا:-"
ولی چیزی که اخراجی ها رو متمایز کرد این بود که شخصیت های زمان جنگش قدیس نبودن! همه جور آدمی(و حالا بیشتر نخاله) ریختن وسط
حس همذات پنداری بیشتری آدم با این کاراکترها میتونه داشته باشه، تا صرفا یه سری آدم قدیس که میدونی هیچ جوره اونجوری نمیشی:D

دقیقا این دلیلیه که خیلی هامون کاراکترهای انیمه ای و یا سوپرهیروها رو مثلا میپسندیم، حتی اگر تاک نو جوتسو بزنند، یا ناجی کشور و دنیا باشن و ...
ولی آخرش یه سری کاراکتر قابل درک هستن:-"

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
اینکه شما النگو را نماد توهین بدانی توهین به نصف جامعه است
# من هم زن هستم:D
نه نه نه
اتفاقا این که گفته النگو بندازین خودش توهین کرده به خانما
وگرنه چرا کسی بخواد چیزی رو تخریب کنه از یه واژه ی زنانه استفاده کنه
البته که واژه ی زنانه نداریم ولی از فکر ایشون زن بودن رو ربط داده به النگو انداختن
فکر کنم حرف ایشون بیشتر توهین میکرد به خانم ها تا من
پ ن : الان رفتم نگاه کردم خودت نوشته بودی :D :D
خدایی با 29 سال سن دیگه نمیتونم حواسمو جمع کنم:((

اسپم نشه » شیرینی خشکی که از این خامه مانندا وسطش داره >>>>>>شیرینی تر

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
349
بازی ویچر 3 ( دو شماره قبلی هم خوبن ولی 3 ی چیز دیگس ) کیلومتر ها بهتر از سریالشه .

طراحی ( چه دیزاین و چه شخصیت پردازی ) گرالت تو ویچر 3 کجا و هنری کوییل که به زور صداشو کلفت میکنه کجا ( دیگه از کارکترای تریس و ینیفر نگم ). واقعا ناراحت میشم میبینم هر ادیتی که واسه ویچر میزنن با هنری کوییله . انگار دنیا گرالتو با اون قیافه میشناسه .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر