Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,431
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,484
یاد این مصاحبه‌ی فون تریه افتادم که داره راجع به هیتلر حرف می‌زنه و سعی می‌کنه باهاش امپاتی کنه (نه به عنوان یه قاتل، به عنوان یه انسان) و جمع همینجوری معذب و معذب‌تر می‌شه و تریه سعی می‌کنه با شوخی جمعش کنه ولی اوضاع فقط بدتر می‌شه ! :))

فک کنم از سال بعدش تو هیئت کن راش ندادن :D
پ.ن: البته حرف این هیچ شباهتی نداشت، چون بقول خودت بعنوان یه انسان باهاش همدردی میکرد نه چیز دیگه.

• Like
Reactions: Z-fan

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,005
نام
مهدی
فک کنم از سال بعدش تو هیئت کن راش ندادن :D
پ.ن: البته حرف این هیچ شباهتی نداشت، چون بقول خودت بعنوان یه انسان باهاش همدردی میکرد نه چیز دیگه.
نه شباهتی که نداشت. ناتزیای ایرانی (!) دنیای خودشون رو دارن! :D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یه آنپاپیولار دیگه هم ول بدم و برم. البته نظر نیست. سبک زندگیه:>

جوری که شما آدم معمولی‌ها هیتمن بازی می‌کنید:
View attachment 241299

جوری که من هیتمن بازی می‌کنم:
View attachment 241300
این پستو خوندم یاد این ادمایی افتادم که اول شیرا میریزن تو کاسه بعد سریال ! خلاصه برو توبه کن ! :D :D

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
536
نام
علی
این یکی فکر می کنم برای خیلی از دوستان بزرگسال unpopular باشه !!!

بر خلاف بسیاری از دوستان بزرگسال که خجالت میکشن بگن گیمر هستند (بعضا مخفی می کنن یا وسایل بازی رو جمع می کنن) من با افتخار بین دانشجوهام و فامیل بارها شده که بگم گیمر هستم و چقدر از گیم لذت می برم (اکثرا با دانشجوهای گیمر درباره بازی ها سر کلاس صحبت هم می کنم)

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
536
نام
علی
در مقابل بقیه نه افتخار داره نه خجالت. اینم مث هرچیز دیگه. بهترین حالتش اینه که به سادگی به کسی ربطی ندا

واژه افتخار رونه از بابت گیمر بودن گفتم از بابت اینکه خودت باشی افتخار داره !

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
"پر افتخار ترین و بیشترین تعداد لایک تریلر قرن و پست تویتری برتر سال 2022 به گفته شبکه 3"
و امثالش کرینجی ترین چیزیه که همچنان تو این فروم دیده میشه.
تو رتبه بعدی هم اینایین که به افراد معروف خیلی رندوم میگن استاد.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,714
نام
Moein
هیچوقت تروفی هانترها و اسپیدرانرا رو درک نکردم
اوکی رفتی گوشه ی مپ 500 تا آفتابه و بادمجون پیدا کردی 130 بار یه مشن رو تکرار کردی بازیو پلات کردی، now what؟ :D
یا مثلا بعد از 330 بار بازیو تموم کردن تونستی اینبار 1 ثانیه زودتر تمومش کنی، NOW WHAT؟
به نظرم بیخود ترین و بی ارزش ترین چیز دنیا تروفیه که همشو بذاری روی هم یک کیلو سیب زمینی 20 هزار تومنی نمیدن بهت ( با احترام به سلاطین تروفی هانتر فروم که هیچکدوم رو نمیشناسم و قرار هم نیست بشناسم :D )

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,959
نام
حسين
اوکی رفتی گوشه ی مپ 500 تا آفتابه و بادمجون پیدا کردی 130 بار یه مشن رو تکرار کردی بازیو پلات کردی، now what؟ :D
یا مثلا بعد از 330 بار بازیو تموم کردن تونستی اینبار 1 ثانیه زودتر تمومش کنی، NOW WHAT؟
به نظرم بیخود ترین و بی ارزش ترین چیز دنیا تروفیه که همشو بذاری روی هم یک کیلو سیب زمینی 20 هزار تومنی نمیدن بهت ( با احترام به سلاطین تروفی هانتر فروم که هیچکدوم رو نمیشناسم و قرار هم نیست بشناسم :D )

من تروفی هانتر نیستم ولی شمایی که دنبال تروفی نیستی هم کسی سیب زمینی ۲۰ هزار تومنی مفتی نمیده بهت لذا Now what؟ :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,871
نام
حامد
اسپید رانر ها بحثش جداست. تو هر زمینه ای همه دوست دارن برای تموم کردن یه چیزی با هم رقابت داشته باشن. یکی تو بازی یکی تو پیست فرمول یک. یکی هم تو دو میدانی. یکی هم چیدن لیوان و یکی هم حل معکب روبیک.
این رقابت و سریع بودن بخشی از ذات رقابت پذیری انسان هست که خوب در هر کسی کم و بیش وجود داره.
اما در مورد پلات کردن. اونایی که صرفا هر بازی رو میگیرن برای اینکه تعداد پلاتشون زیاد بشه رو کاری ندارم. ولی یه سری از بازی ها واقعا نیاز داره پلات بشه تا شما تمام چالش هایی که سازنده ساخته رو تجربه کنی و یا لور های تمام بازی رو جمع کنی و بخونی و یا ایستر های تو بازی رو پیدا کنی. بسته به علاقه شما به اون بازی اتفاقا پلات کردن تجربه خیلی خوبی هست. حتی خیلی از بازیا رو میشه بعد پلات هم ادامه داد و در اصل اون درجه سختی اخر رو باید جزو همون تروفی های زیر مجموعه پلات میذاشتن.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,714
نام
Moein
من تروفی هانتر نیستم ولی شمایی که دنبال تروفی نیستی هم کسی سیب زمینی ۲۰ هزار تومنی مفتی نمیده بهت لذا Now what؟ :D
در هر صورت به کسی سیب زمینی نمیدن انگار :D ولی بحثم اینه به جای اینکه بری 40 50 ساعت دنبال یه کالکتیبل، میشه اون 40 50 ساعت رو یه گیم دیگه بازی کرد به جاش، که البته هر کس علاقه ای داره و نمیشه گفت کی چیکار کنه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
در مورد تروفی گفت دوستمون و درست میگه!
تروفی حال میده و کلا خیلی وقتا باعث میشه خیلی چیزای جدید تجربه کنی:D
یه انگیزه مضاعفه

اما در مورد یک کیلو سیب زمینی..‌.
قبلا که بودن ملت اکانت با چندتا تروفی خرید فروش میکردن، یا برای بقیه پلات میکردن و پول میگرفتن و ... :))
الان نمیدونم دیگه باهاش یک کیلو سیب زمینی میدن یا نه:))

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
3,004
نام
احمد
"پر افتخار ترین و بیشترین تعداد لایک تریلر قرن و پست تویتری برتر سال 2022 به گفته شبکه 3"
و امثالش کرینجی ترین چیزیه که همچنان تو این فروم دیده میشه.
تو رتبه بعدی هم اینایین که به افراد معروف خیلی رندوم میگن استاد.
رندوم یعنی چی؟ الان مثلا کوجیما یا میازاکی یا میکامی رندوم حساب می شن؟ یا مثلا یکی یهو بگه استاد سم لیک (:D) اون رندومه ؟ :D
پ.ن: به نظر من همین استاد کوجیما و امثالهم هم به شدت کرینجه :D :-"

-----------------------------------
در راستای این بحث تروفی و اسپید ران، به نظر منم جفتشون بسیار مقوله چرتی هستن و اصلا هیچ موقع کساییکه مثلا دنبال پلات کردن هستن یا اسپید ران درک نکردم. خودم فکر کنم تا حالا 3 یا 4 بازی بیشتر پلات نکرده باشم که اونام در روند طبیعی بازی پلات شده (دو تاش که الان تو ذهنم هست یکی تکن 7 هست یکی هم FF XIII LR :-" :D ).خلاصه که دنبال نخود سیاه رفتن برا یه تروفی هیچ موقع برام جذاب نبوده :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من خودم یه Trophy Hunter یا به عبارتی یه Achievement Whore هستم و تا الان 162 تا بازی رو پلات/100% کردم و حقیقتا نه بهش افتخار میکنم و نه شرمنده هستم از بابتش:D خوبیش اینه که باعث شده بازی هایی که پول دادم براشون رو کامل تجربه کنم و اکثریت این بازی ها چیزهایی داشتن برام که شاید در حالت عادی نمیدیدم اصلا. به خصوص بازی هایی مثل دارک سولز و از این قبیل. بازی هایی که چالش دارن و وقتی چالش های خاص رو پشت سر میذاره و تروفی/اچیومنتش رو میگیری، حس خوبی بهت میده.
منتها قسمت بد ماجرا اینه که یه حالت مریضی و وسوسه برای آدم میاره و باعث میشه همیشه با نگاه 100% کردن بره سراغ بازی ها. برای بعضی از بازی ها هم الکی وقت زیادی میذاری در حالیکه چیز جدیدی رو بهت نشون نمیدن (یعنی ندارن که نشون بدن). اگر شدید باشه هم نمیذاره مثل آدم از تجربه یه بازی لذت ببری و از همون اول با دید 100% کردن بازی میکنی و گند میخوره به تجربه اون بازی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر