Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
من نمیدونم اینایی که تعصب تیمای خارجی رو میکشن فازشون چیه؟ مثلا من از مسی و مورینیو خوشم میاد دوست دارم تیماشون رو ببینم ولی دلیلی نداره فن بارسا پاریس یا رم باشم فوتبال هنره منم دوست دارم کار هنرمندای مورد پسندم رو ببینم تو همین فروم یکی از طرفدارای تاتنهام به من توهین کرد که تیم ما!!! اصالت داره و تو به خاطر مورینیو حق نداری خودتو از ما بدونی و از این دست شر ورا . من نمیدونم ننت انگلیسیه بابات آلمانیه اینطوری که اینا تعصب دارن مدیر اون باشگاهشون نداره فکرم میکنند خیلی پرنسیب و کلاس دارن... بابا تو فقط یک هوشنگی دوغتو بنوش...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
(با وجود اینکه هر دو رو دوست دارم)، پیتزا غذای خیلی سالمتریه نسبت به قرمه سبزی:D

نکته این پست اینه که خیلی این جا اثر نداره
همینو بفرستید تو گروه های خانوادگی تون و ببینید تو مهمونی بعدی گوشت کی رو میریزن تو قرمه سبزی >:)>:)

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
سریال های متهم گریخت، خانه به دوش، 3 در 4 (و خیلی از سریال هایی که واقعا از دل مردم و برای مردم ساخته شده بودند) >>>>>>>> سریال های فعلی تلویزیونی یا حتی خیلی از سریال های خارجی بی محتوا

پ. ن : سریال خارجی خوب هم زیاد داریم که قطعا منظورم اون ها نیست

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
Witcher 3:
- موفقیت بازی برای CD Projekt هم غافل گیر کننده بود و ذهنیتی که بعد انتشار بازی پیدا کردن باعث شد سر سایبرپانک گند بزنن.
- کامبت بازی خیلی هم خوبه فقط اشتباه سازنده ها بوده که درجه های سختی پایین تر از death march رو تو بازی قرار دادن که کلا بخش alchemy رو بی استفاده میکنه.
- بهترین نقطه بازی از نظر طراحی مراحل و زمانی که درش صرف میکنیم همون اول بازی تو وایت ارچارده.
- پیوسته بودن نقشه ولن و نوویگراد اشتباه بزرگیه و immersion بازی رو از بین میبره. یعنی چی تو 5 دقیقه بشه از وسط باتلاقای وِلِن بری میدون نوویگراد.
- تنها نقطه قوت اسکلیگه موسیقی و اتمسفرشه و سفر بین جزیره ها و پاکسازی علامت سوالای نقشه بسیار کار جان فرسایی است.
- بهترین پایان بازی برای ساکنین کانتیننت اونه که سیری امپراتور میشه و Dijkstra بمیره
- رضایت بخش ترین پایان بازی اونیه که سیری از مبارزه با وایت فراست برنمیگرده و گرالت تو وِلِن آخرین مبارزه رو در نا امیدی مطلق انجام میده.
- نجات جون اُلگیِرد بسیار انتخاب بی منطقیه و در حالت عادی گرالت هیچ وقت برای نجات طرف سر روح خودش شرط بندی نمیکنه.
- دربار جای حل و فصل مشکلات کودکی نیست و آنا هنریتا حاکم بسیار بی عرضه ایست و انتخاب درست اینه که بذاریم دتلاف زنده بمونه و سیانا بمیره

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
آدم سنش که زیاد میشه حرف‌هاش هم تکراری میشه. منم چون خیلی وقته اینجام حرفام تکراریه و حتماً ۲۰۰ بار قبلا این رو به همین شکل یا بیان دیگر گفتم.
و اما بعد:

پلتفرم‌-فن‌ها، از قبیل اکس باکس فن، سونی فن، پی سی مستر ریس فن، استیم فن، سید و ... همگی دچار سندرم استکهلم هستن.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,641
آدم سنش که زیاد میشه حرف‌هاش هم تکراری میشه. منم چون خیلی وقته اینجام حرفام تکراریه و حتماً ۲۰۰ بار قبلا این رو به همین شکل یا بیان دیگر گفتم.
و اما بعد:

پلتفرم‌-فن‌ها، از قبیل اکس باکس فن، سونی فن، پی سی مستر ریس فن، استیم فن، سید و ... همگی دچار سندرم استکهلم هستن.
سندروم استکهلم :
پدیده‌ای روانی است که در آن گروگان نسبت به گروگان‌گیر حس همدلی، همدردی و وفاداری پیدا می‌کند و در مواقعی این حس وفاداری تا جایی است که از کسی که جان، مال و آزادی‌اش را تهدید کرده، دفاع و با اختیار و علاقه خودش را تسلیم او می‌کند. علت این عارضه روانی را عموماً نوعی سازوکار دفاعی دانسته‌اند

گوگل کردم ببینم چی هست پرام کامل ریخت :o:o:o

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
گوگل کردم ببینم چی هست پرام کامل ریخت :o:o:o
ولی ربطی به فن بوی ها نداره فک کنم میخواست اغراق طنز آلودی کنه.
بنظرم دلیل فن بوییسم گره زدن یه چیز (مثلا کمپانی خارجی) به هویت هست، و بعدم طبیعتا ابراز هویت. شاید اشتباه میگم ولی این به ذهنم میاد
شایدم کلا دلیلی نداره صرفا آدم از رو بی هدفی و گم گشتگی اینکارو میکنه ناهشیارانه.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,641
بنظرم دلیل فن بوییسم گره زدن یه چیز (مثلا کمپانی خارجی) به هویت هست، و بعدم طبیعتا ابراز هویت. شاید اشتباه میگم ولی این به ذهنم میاد
شایدم کلا دلیلی نداره صرفا آدم از رو بی هدفی و گم گشتگی اینکارو میکنه ناهشیارانه.
فکر کنم کلا یه نقص باشه.بگذریم ولی من خودم هیچوقت مثلا به فوتبال دیدن علاقه نداشتم چون نمیدونم چرا باید بازی که فوتبالیست داره میکنه و پولش تو جیبش میره رو بقیه خودشون رو بخاطرش انقدر به آب و آتیش بزنن یا اینکه از یه بازیگر تا حد بازی اش خوشم اومده حتی یه آهنگ ساز وگرنه معروف ترین سلبریتی ها هم تو زندگیشون کلی نقص و اشتباه دارن که میتونه حال بهم زن باشه.یسری از آهنگ ساز ها وخواننده های تاپ دنیا که دوسشون دارم، بری زندگیشون رو بخونی اهل LCD و مونث بازی شدید و غیره بودن.کلا آدمیزاد همینه ولی نمیدونم چرا باید یه انسان برای یه انسان دیگه یا کمپانی یا هرچی بت و خدا بشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
فکر کنم کلا یه نقص باشه.بگذریم ولی من خودم هیچوقت مثلا به فوتبال دیدن علاقه نداشتم چون نمیدونم چرا باید بازی که فوتبالیست داره میکنه و پولش تو جیبش میره رو بقیه خودشون رو بخاطرش انقدر به آب و آتیش بزنن یا اینکه از یه بازیگر تا حد بازی اش خوشم اومده حتی یه آهنگ ساز وگرنه معروف ترین سلبریتی ها هم تو زندگیشون کلی نقص و اشتباه دارن که میتونه حال بهم زن باشه.یسری از آهنگ ساز ها وخواننده های تاپ دنیا که دوسشون دارم، بری زندگیشون رو بخونی اهل LCD و مونث بازی شدید و غیره بودن.کلا آدمیزاد همینه ولی نمیدونم چرا باید یه انسان برای یه انسان دیگه یا کمپانی یا هرچی بت و خدا بشه.
من خودم فوتبالی نیستم و نمیبینم ولی خب یکی طرفدار فلان تیمه و موقعی که تیمه روبروی یکی دیگه قرار میگیره تشویقش میکنه و کلا هیجانش هم به همینه (اصلا صنعت و درآمدش براساس همین به وجود اومده) ولی اینایی که فن کمپانی ـن رو درک نمیکنم هیچوقت.
مطمئنم مثلا یکی مثل اپل وقتی میاد شارژرو از باکس ورمیداره برچسب حمایت از محیط زیست میچسبونه روش خودشم میدونه نیت واقعیش چیه بعد یک سری میان واقعا دفاع میکنن و از درایت اپل حرف میزنن :D
یا همین الان که داریم حرف میزنیم تو اون تاپیکی که میدونید ملت دارن تو سر کله هم میزنن، طرف روزی 50 خط تایپ میکنه که ثابت کنه شرکت رقیب شرکت مورد علاقش یک دلارم سود نکرده تو این 10 سال بعد باز یکی جوابشو میده میره پست 10 سال پیش طرفو پیدا میکنه اسکرین میگیره میزنه تو سرش :D بعضی از پستا رو میخونی فک میکنی طرف نه تنها حاضر نیست محصولات خوب کمپانی رقیبو تجربه کنه حاضره آدم بکشه واسه کمپانی مورد علاقش، بعد حالا در واقعیت خود همون دو کمپانی با هم در ارتباط هستن و یک جورایی هماهنگن که جریان از چه قراره و داستان چجوری میخواد پیش بره :D
کلا دنیای عجیبیه.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
اگر آغام هیتلر جنگ جهانی رو می‌برد امروز خیلی دنیای بهتر و قشنگتری نسبت به حکومت این بچه خوشگلای گلوبالیست داشتیم

ممرضا»»»»»»عظما

اگه یجا بدنیا اومده بودی که تو برنامه قلع و قمع شون باشی چی ؟ بازم آقام آقام میکردی؟ :D
بهرحال آقا بالاسر دوس دارین یکیش الانم هست، به همین راضی باش;)

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
یاد این مصاحبه‌ی فون تریه افتادم که داره راجع به هیتلر حرف می‌زنه و سعی می‌کنه باهاش امپاتی کنه (نه به عنوان یه قاتل، به عنوان یه انسان) و جمع همینجوری معذب و معذب‌تر می‌شه و تریه سعی می‌کنه با شوخی جمعش کنه ولی اوضاع فقط بدتر می‌شه ! :))

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
طنز آلود بود اما چندان اغراق نبود. پلتفرم هولدرها رسماً کاربران‌شون رو گروگان می‌گیرن:D

با خلق IP های دنباله‌دار، انحصاری کردن، تروفی، اچیومنت، فرند لیست و حتی تاریخچه شما. حالا این تاریخچه سابقه گیمری شما، پیشرفت شما در بازی‌ها و هرچیز دیگه‌ای که می‌خواد باشه.
تاریخچه شما بخشی از هویت شماست. همون جور که محله بچگی‌تون بخشی از هویت شماست. و مالکین پلتفرم بخشی از هویت شما رو گروگان می‌گیرن:D
و وقتی فن پلتفرم می‌شی در واقع دچار سندرم استکهلم شدی.:>

فقط پلتفرم‌های گیمینگ هم نیست. همه شرکت‌های سرویس دهنده دنبال گروگان گرفتن کاربرانشون هستن.
مثلاً شما نمی‌تونی سوابق گفتگوهاتون رو به راحتی از پلتفرم آی او اس به آندروید انتقال بدی و بالعکس.
یا نمیشه اطلاعات یه پیام‌رسان رو برد توی یه پیام رسان دیگه.
و هزار مثال دیگه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر