Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,969
نام
احمد
برا منم قضیه اسپویل دقیقا مشابه همین چیزی هست که اسکبار دونو گفت :-" کاملا بی حسم به اسپویل و یه نفر بیاد زیر و بم یه انیمه/بازی/فیلم/... رو برام اسپویل کنه هیچ تغییری در لذتی که ازش می برم ایجاد نمی شه .تنها جایی که شاید به نظرم اسپویل نشدن بهتر از شدن باشه یه سری معدود از کتاب های خاص هستن ( به عنوان مثال سری "میست بورن" کار برندن سندرسن ) که حتی تو اون کیس ها هم نهایتا اسپویل هم بشه بازدر حد ناله کردن تو شبکه های اجتماعی نیست قضیه :D
بعد جالب تر از این ناله کننده ها اینایی هستن که یه اثری رو دیدن/خوندن و بهت معرفی می کنن بعد می خوای ببینی ارزش دیدن/خوندن داره یا نه به طرف می گی با جزییات بگو داستان رو هی مقاومت می کنه می گه نه اسپویل می شه برات :|یکی نیست بگه آخه حیف نون تو چیکار به اسپویل شدن برا من داری جونت بالا بیاد بگو دیگه :D این جماعت رو واقعا باید گرز آتشین کرد تو جیبشون :-"

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
اسپویل در دنیای امروز بیش از حد بزرگ شده. آقایون واقعاً مهم نیست شما برای لذت بردن از داستان (گیم، فیلم، مانگا، کمیک و ...) از غافل‌گیری‌های اون بی‌خبر باشید.
من یه تجربه از spoil شدن یه بازی رو بگم؟ نه برای خودم!!! (چون من به شدت و جدیت :D معتقدم spoil شدن و نشدن تا اندازه زیادی دست خودته و بعضی وقتا حال میکنم یه چیزی برام spoil شه :)) و بعضی وقتا اونقدر شدید خودمو نسبت به یه چیزی میبندم که اِپسیلونی برام اسپویل نشه که یهو میبینم اصلا Release Date رو هم از دست دادم :)) )

این اتفاق برای یکی از دوستام افتاد، سر بازی Heavy Rain... متاسفانه همون اول بازی فهمید که قاتل کیه! حقیقتش اون موقع که کودکی بیش نبودیم و این اندک تجربه رو هم نداشتیم که حتی بتونیم قاتل رو حدس بزنیم، من خودم به شخصه وقتی فهمیدم که قاتل کیه رسما DROP کردم. چون هم خیلی قاتلِ گوگولی ای بود و هم دوست داشتنی و هم قابل اعتماد. (ویژگیِ همه قاتل هاست اینا اصلا :D ) اما اینو میتونم به جرات بگم که دستِ کم، لذت اون لحظه از بازی، از دوستم گرفته شد. بماند که به نظرم کل بازی براش نابود شده بود. خودشم داشت با گریه بازی میکرد کل بازیو :))

برای همین... all due respect، فکر کنم بعضی جاها خیلی خیلی مهمه! البته تا اندازه ای هم این قضیه، شخصیتی و سلیقه ایه...

Anyway, just sharing :D

آخرین ویرایش:

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
جدای از نصف انگلیسی بودنش کلا جمله اشتباهی هست و معنی اشتباهی هم میده . ( میشه بازی دادم) :( :|
مثل اینکه به غذا خوردم بگیم ( food دادم):):):)
به عنوان کسی که قبلا به اشتباه استفاده میکردم 😂 باید دقت کنی که "کردن" توفارسی بار معنایی منفی داره.
اگه دقت کنی تو شکل نوشتاری برای نامه، درخواست یا هر چیز دیگه، حاضر یک جمله بنویسن و از مستحضرید و خواهشمند است و دستور فرمایید و اقدام لازم صورت گیرد و اعلام میدارم و نمائید و....
یعنی حاضرن یک خط جمله اضافه بنویسن یه "کردن" تو جمله نباشه 😂
دوستان هم هرجا دلشون خواست میتونن "کردن" اضافه کنن ببینن جمله چقدر زیبا تر میشه 😂😂😂

• Smile
Reactions: SIMPLE

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
حدیثی وجود داره که میگه :
اسپویل کنندگان به بهشت نمیروند.

حالا هر بهانه ای میخواید بیارید :p
اسپویل در لغت به معنی خراب کردن : spoil something to change something good into something bad, unpleasant, etc .SYNONYM ruin
چند سال پیش که آکیبا تازه اسپویل رو یاد گرفته بود هرچیزی رو میگفتی حتی نتیجه بازی فوتبال یا حتی متای بازی رو جزو اسپویل محسوب میکرد
تریلر و تیزر و اسپویل به حساب میاره یعنی تعریفی که این بشر از اسپویل داره خود سازنده ها ندارن
البته زمان زیادی گذشت تا دو سه سال از زمان ساخت بازی رو غیرشمول اسپویل به حساب اورد 😂
حالا دوستان اگه حرف منو قبول ندارن در قسمت سرچ فروم اول بزنید @Akiba و جلوش بنویسید اسپویل و خودتون قضاوت کنید 😂😂😂
برادر من هرچند مطالب زیادی در این باره نوشته شده ولی شما عجالتا اینو مطالعه کنید آیا اسپویلر ها هیولا هستند؟
دوستان شاید بگن طرفدار اسپویل و اسپویلر و... ولی هدف من اصلاح این شرایطه، جو شدیدی که از چندسال پیش راه افتاده و برای کوبیدن راحترین راه زدن انگ اسپویل و اسپویلره، البته الان در بیشتر جاها این موضوع حل شده و همه متوجه اشتباهشون شدن
این یکی هم به عنوان حسن ختام بمونه به زور میخواد بگه اسپویل شدی😂😂😂
Untitled.png

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من یه تجربه از spoil شدن یه بازی رو بگم؟ نه برای خودم!!! (چون من به شدت و جدیت :D معتقدم spoil شدن و نشدن تا اندازه زیادی دست خودته و بعضی وقتا حال میکنم یه چیزی برام spoil شه :)) و بعضی وقتا اونقدر شدید خودمو نسبت به یه چیزی میبندم که اِپسیلونی برام اسپویل نشه که یهو میبینم اصلا Release Date رو هم از دست دادم :)) )

این اتفاق برای یکی از دوستام افتاد، سر بازی Heavy Rain... متاسفانه همون اول بازی فهمید که قاتل کیه! حقیقتش اون موقع که کودکی بیش نبودیم و این اندک تجربه رو هم نداشتیم که حتی بتونیم قاتل رو حدس بزنیم، من خودم به شخصه وقتی فهمیدم که قاتل کیه رسما DROP کردم. چون هم خیلی قاتلِ گوگولی ای بود و هم دوست داشتنی و هم قابل اعتماد. (مشخصه همه قاتل هاست اینا اصلا :D ) اما اینو میتونم به جرات بگم که دستِ کم، لذت اون لحظه از بازی، از دوستم گرفته شد. بماند که به نظرم کل بازی براش نابود شده بود. خودشم داشت با گریه بازی میکرد کل بازیو :))

برای همین... all due respect، فکر کنم بعضی جاها خیلی خیلی مهمه! البته تا اندازه ای هم این قضیه، شخصیتی و سلیقه ایه...

Anyway, just sharing :D
مرد مومن، مگه قاتل داره؟ من بازی نکردم هنوز اسپویل کردی برام :| تا الان فکر میکردم شبیه ساز بارندگی شدیده :|

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
مرد مومن، مگه قاتل داره؟ من بازی نکردم هنوز اسپویل کردی برام :| تا الان فکر میکردم شبیه ساز بارندگی شدیده :|
الان داری شوخی میکنی یا جدی میگی؟ من متوجه نمیشم :D اگه بازی نکردی که من چیزی رو برات spoil نکردم :-SS فقط گفتم قاتل داره توی بازی که اینم از توی trailer های بازی همون شونصد سال پیش میشد فهمید :-"

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
اسپویل واقعا مهمه اقا مهمه ... تو تاپیک امتیازات بازی سایبرپانک یکی از عزیزان ایکس باکسی اومده بود اصلی ترین بخش داستان TLOU 2 رو بدون اسپویل نوشته بود! منی که یک سال صبر کرده بودم اینو دیدم و جذابیتی برام نداشت! یا حتی به خاطر مراحل اولیه GOW 2018 یه جا دیدم یه دری باز نمیشه یا یه شاخک هایی جلوش هست، چمیدونستم اینا بعدا برمی گردیم بهشون ، رفتم یوتیوب و بعله مهم ترین بخش داستانی بازی و تروفی hello old friend برای من اسپویل شد! من شدیدا رو این بخش حساسم و اگر کسی جلوی من ذره ای بخواد اسپویل کنه گوشامو میگیرم آواز میخونم! خودمم برای هیچکس هیچ چیزیو اسپویل نمیکنم، تو خونه چون خواهر و برادرم از کنسول استفاده میکنن میگم وقتی من بازی میکنم دور و بر من نباشید که اسپویل نشه براتون که تجربه بازی بهم میریزه و میدونید چی میشه؟ تمام چیزایی که قبلا برای من اسپویل شده برای برادرم همچنان تازه باقی مونده و اون یهو از صحنه توی بازی حسابی کف میکنه!!!

حالا برای اینکه اسپم نشه بگم که

بازی که گرافیکش از سطح بازی های سال 2013 به بعد کمتر باشه رو اصلا نمیتونم برم سمتش ، میخواد مجموعه سایلنت هیل باشه یا متال گیر باشه یا هر چیز دیگه ای ... یعنی اینا باید در حد GTA V دیگه گرافیک داشته باشن که بتونم تحملشون کنم.

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
اسپویل در لغت به معنی خراب کردن : spoil something to change something good into something bad, unpleasant, etc .SYNONYM ruin
چند سال پیش که آکیبا تازه اسپویل رو یاد گرفته بود هرچیزی رو میگفتی حتی نتیجه بازی فوتبال یا حتی متای بازی رو جزو اسپویل محسوب میکرد
تریلر و تیزر و اسپویل به حساب میاره یعنی تعریفی که این بشر از اسپویل داره خود سازنده ها ندارن
البته زمان زیادی گذشت تا دو سه سال از زمان ساخت بازی رو غیرشمول اسپویل به حساب اورد 😂
حالا دوستان اگه حرف منو قبول ندارن در قسمت سرچ فروم اول بزنید @Akiba و جلوش بنویسید اسپویل و خودتون قضاوت کنید 😂😂😂
برادر من هرچند مطالب زیادی در این باره نوشته شده ولی شما عجالتا اینو مطالعه کنید آیا اسپویلر ها هیولا هستند؟
دوستان شاید بگن طرفدار اسپویل و اسپویلر و... ولی هدف من اصلاح این شرایطه، جو شدیدی که از چندسال پیش راه افتاده و برای کوبیدن راحترین راه زدن انگ اسپویل و اسپویلره، البته الان در بیشتر جاها این موضوع حل شده و همه متوجه اشتباهشون شدن
View attachment 225685
اسپویل توی کمبریج به اینصورت تعریف شده to destroy or reduce the pleasure, interest, or beauty of something :-"
حالا بنظر خودتون وقتی شما متای بازی ای رو قبل از اینکه خودتون تجربه اش کنید میبینید فرضا شده باشه ۹۰ یا شده ۷۰، وقتی بازی میکنید هیچ تغییر یا تاثیری توی نظرتون و تجربه تون از بازی نخواهد داشت :D ؟
حالا بحث متا و نمرات بازی به کنار دیدن یه سری عکسا و تریلرها واقعا و شدیدا اسپویل محسوب میشه :-" مثلا شما اگر بدونی توی آرک مارینفورد وانپیس کی میمیره و کی زنده میمونه، همون مقداری لذت میبری که موقع ندونستن داره:-?؟ الان کسی اوایل وانپیس باشه بره سرچ کنه چندتا عکس ببینه که خدمه چند نفرن و کدومان از همون اول نمیفهمه کی به خدمه اضافه میشه و کی عضوش نمیشه؟[-x
درکل این بحث شخصی هست همونطوری که اسکتبار آخر کار رو میخونه بعد میاد سراغ وسط بعدش اول و اینطوری حال میکنن:D، ممکنه یک سری ها دوس نداشته باشن جلو جلو از چیزی خبر دار بشن و اثر همونطوری که نویسنده نوشته و قصدش بوده تجربه کنن:p>:)

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
View attachment 225685
اکن زمانی که شما هنوز راه اومدن تو سایت رو یاد نگرفتع بودی، ما اسپویل رو بلد بودیم:D
نمیخواد بری بالای منبر برای بقیه:))

در مورد KHم وقتی بازی نکردی و نمیدونی چی به چیه، نمیخواد در موردش نظر بدی!

همون KH که گذاشتی، با زدن KH 358/2 پلات توئیست بازی رو برای خودت اسپویل کردی
+ فرض کن به جای اینکه با اعضای آکاتسوکی، توی خود سری ناروتو و ناروتو شیپودن آشنا بشی
میری تو Naruto SD باهاشون آشنا میشی اول!
اون فاز خفن و مرموز بودنشون رو کامل از دست میدن! (بدمن های سری KH دقیقا یه چنین وضعی داشتن)
ولی خوب تویی که هیچی در این مورد نمیدونی و فقط میخوای یه گیری بدی، به این چیزا کار نداری!

---

در مورد تریلرها و متای بازی هم اگر اون زمانی که گفتم راه اومدن به سایت رو بلد بودی

من شاید کمتر بخوام از بازی بدونم؛ نمیبینم، چیزای کمتری میبینم ، تا وقتی بازی میکنم تجربه تازه تری داشته باشم
میتونی بری تاپیک U4 ، ببینی چقدر ملت مینالیدن که چقدر از بازی چیز میز دیدن، همه ی محیط ها رو دیدن بودن، همه ست پیس ها رو دیده بودن و ...
بازی اومد، اون تازگی رو نداشت دیگه براشون

برای نمرات باز توی همون نقدهای U3 گفتن زمان بچگی نیت رو بازی میکنیم!
چیزی که تو همون نمایش ها و مصاحبه هاشونم نبود!
یا مثلا نقد میگه فلان ساعته بازی تموم میشه، اینجوری هر اتفاقی هم بیفته میگم هنوز ادامه داره، هنوز اون اتفاق خاص نمیفته، بگو اصلا بدمن و شخصیت اصلی در حال جویدن خرخره ی هم باشن!

یا مثلا فلان بازی میگن Xتا اسلحه داره و این ها هستن، من وقتی میخوام برم سراغ اون بازی به صورت قطعی، نیازی نیست دیگه این همه از بازی بدونم! نهایت چندتا تریلر میبینم و تمام! ریز به ریز و خط به خط بازی رو خودم تجربه میکنم

آره، حالا بیا سر اینکه میگم فیت سری آشغالیه، اینجا عقده گشایی کن و تاپیک رو خراب کن:D

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
اسپویل توی کمبریج به اینصورت تعریف شده to destroy or reduce the pleasure, interest, or beauty of something :-"
حالا بنظر خودتون وقتی شما متای بازی ای رو قبل از اینکه خودتون تجربه اش کنید میبینید فرضا شده باشه ۹۰ یا شده ۷۰، وقتی بازی میکنید هیچ تغییر یا تاثیری توی نظرتون و تجربه تون از بازی نخواهد داشت :D ؟
حالا بحث متا و نمرات بازی به کنار دیدن یه سری عکسا و تریلر واقعا و شدیدا اسپویل محسوب میشه :-" مثلا شما اگر بدونی توی آرک مارینفورد وانپیس کی میمیره و کی زنده میمونه، همون مقداری لذت میبری که موقع ندونستن داره:-?؟ الان کسی اوایل وانپیس باشه بره سرچ کنه چندتا عکس ببینه که خدمه چند نفرن و کدومان از همون اول نمیفهمه کی به خدمه اضافه میشه و کی عضوش نمیشه؟[-x
درکل این بحث شخصی هست همونطوری که اسکتبار آخر کار رو میخونه بعد میاد سراغ وسط بعدش اول و اینطوری حال میکنن:D، ممکنه یک سری ها دوس نداشته باشن جلو جلو از چیزی خبر دار بشن و اثر همونطوری که نویسنده نوشته و قصدش بوده تجربه کنن:p>:)
انصافا تا چندسال قبل که خبری از اسپویل کردن نبود، همین تاپیک رو ببینید از سال 2009 الی به بعد برای داستان بازی ها ببینید چطوری بحث میکردن
بابا ما بچگی وقتی سی دی فیلم خش داشت اول سیدی 2 رو میدیدم بعد تا سیدی 1 رو گیر بیاریم کلی واسه خودمون فکر و خیال میکردیم
برادر، دوست من، رفیق ، خدایی اون تریلر و فیلم و عکس و پوستر و مقاله و نقد و فلان و بیسار همه برای راغب کردن ما پلیر هاست به بازی کردن
الان با این تعریف کلیف هنگر تو فیلم و بازی یعنی هیچ و پوچ
چون نباید کسی رو هایپ کنیم
والا که داستان نویسی و کارگردانی هر اثری روش های خاص خودش برای جذب و ترغیب مخاطب خودش رو داره
من شاید کمتر بخوام از بازی بدونم؛ نمیبینم، چیزای کمتری میبینم ، تا وقتی بازی میکنم تجربه تازه تری داشته باشم
میتونی بری تاپیک U4 ، ببینی چقدر ملت مینالیدن که چقدر از بازی چیز میز دیدن، همه ی محیط ها رو دیدن بودن، همه ست پیس ها رو دیده بودن و ...
بازی اومد، اون تازگی رو نداشت دیگه براشون

برای نمرات باز توی همون نقدهای U3 گفتن زمان بچگی نیت رو بازی میکنیم!
چیزی که تو همون نمایش ها و مصاحبه هاشونم نبود!
یا مثلا نقد میگه فلان ساعته بازی تموم میشه، اینجوری هر اتفاقی هم بیفته میگم هنوز ادامه داره، هنوز اون اتفاق خاص نمیفته، بگو اصلا بدمن و شخصیت اصلی در حال جویدن خرخره ی هم باشن!

یا مثلا فلان بازی میگن Xتا اسلحه داره و این ها هستن، من وقتی میخوام برم سراغ اون بازی به صورت قطعی، نیازی نیست دیگه این همه از بازی بدونم! نهایت چندتا تریلر میبینم و تمام! ریز به ریز و خط به خط بازی رو خودم تجربه میکنم
ایناهاش دقیقا همینو میگفتم 😂 😂 😂
من میدونم درمانت چیه،
تا وقتی من هستم تمام تلاشم رو میکنم به راه راست هدایتت کنم، حیف که چندین کفر خیلی سخته تغییرش ولی من تلاشم رو میکنم 😂😂
برای فیت و عقده گشایی هم جوابی بهت نمیدم چون هدفم عمل صالح و کار درسته 😂😂

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
منم در مقابل اسپویل خنثی هستم :D کلا تاثیری روم نداره زیاد
خیلی از بازیا و فیلما و انیمه هایی که میبینم برام اسپویل شدن ولی اصلا تاثیری روم نداشتن :D
در واقع من از مسیر لذت میبرم ولی اونایی که برای اسپویل اذیت میشن فقط به فکر مقصدن :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
انصافا تا چندسال قبل که خبری از اسپویل کردن نبود، همین تاپیک رو ببینید از سال 2009 الی به بعد برای داستان بازی ها ببینید چطوری بحث میکردن
بابا ما بچگی وقتی سی دی فیلم خش داشت اول سیدی 2 رو میدیدم بعد تا سیدی 1 رو گیر بیاریم کلی واسه خودمون فکر و خیال میکردیم
برادر، دوست من، رفیق ، خدایی اون تریلر و فیلم و عکس و پوستر و مقاله و نقد و فلان و بیسار همه برای راغب کردن ما پلیر هاست به بازی کردن
الان با این تعریف کلیف هنگر تو فیلم و بازی یعنی هیچ و پوچ
چون نباید کسی رو هایپ کنیم
والا که داستان نویسی و کارگردانی هر اثری روش های خاص خودش برای جذب و ترغیب مخاطب خودش رو داره

ایناهاش دقیقا همینو میگفتم 😂 😂 😂
من میدونم درمانت چیه،
تا وقتی من هستم تمام تلاشم رو میکنم به راه راست هدایتت کنم، حیف که چندین کفر خیلی سخته تغییرش ولی من تلاشم رو میکنم 😂😂
برای فیت و عقده گشایی هم جوابی بهت نمیدم چون هدفم عمل صالح و کار درسته 😂😂
یکی جذب شده، تمومه! نمیره دیگه چیزی ببینه! به من و تو و بقیه چیه وقتی نمیخواد ببینه؟ باید زوری تو چشمش فرو کنیم؟ مریضیم؟
من که نیستم، حالا بقیه رو نمیدونم دوست دارن زوری اینکار رو بکنند یا نه:D

منم چیزیم نیست درمانیم لازم ندارم، تو هم چیزیت نیست مگر اینکه بخوای کاری کنی که به بقیه و یا تجربشون صدمه بزنه!
اگرم خیلی دوست داری کسی رو اصلاح کنی، تشریف ببر تاپیک انیمه تا دکمه ت رو بزنند :)) :p
حداقل از همون محمدعلی که نقل قولش کردی یاد بگیر، که من تا حالا اسپویلی ازش یادم نمیاد:D

---

@XsmokeX
دیدم به اون پست واکنش " :| " دادی:-"
بیا راستش رو بگو تا حالا برای چند نفر اسپویل کردی چیزی رو؟ >:) :-"

---
@Dr. Ariamax
اتفاقا نه:-"
اینجوری بگم برات، مقصد از وان پیس و ناروتو تابلوتر تو بشریت وجود نداره:-"
ولی همین الان میتونم انقدر از مسیر برای @Katsura اسپویل کنم، که برای هر کلمه ی هر حرفم، ده بار اعدامم کنه:D (تازه فقط 40 قسمت تفاوته! حالا فرض کن همون آرکی که خودش گفت، مثلا قبل از اونجا بود... یه 500 قسمت مسیر و حرف و اتفاق وجود داره:-" )

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
یکی جذب شده، تمومه! نمیره دیگه چیزی ببینه! به من و تو و بقیه چیه وقتی نمیخواد ببینه؟ باید زوری تو چشمش فرو کنیم؟ مریضیم؟
من که نیستم، حالا بقیه رو نمیدونم دوست دارن زوری اینکار رو بکنند یا نه:D

منم چیزیم نیست درمانیم لازم ندارم، تو هم چیزیت نیست مگر اینکه بخوای کاری کنی که به بقیه و یا تجربشون صدمه بزنه!
اگرم خیلی دوست داری کسی رو اصلاح کنی، تشریف ببر تاپیک انیمه تا دکمه ت رو بزنند :)) :p
حداقل از همون محمدعلی که نقل قولش کردی یاد بگیر، که من تا حالا اسپویلی ازش یادم نمیاد:D

---

@XsmokeX
دیدم به اون پست واکنش " :| " دادی:-"
بیا راستش رو بگو تا حالا برای چند نفر اسپویل کردی چیزی رو؟ >:) :-"
خیلی بی ادبی ولی من با این حرفا از تلاشم دست نمیکشم بوس بهت عزیزم 😂 😂 😂 😂

• Like
Reactions: Z-fan

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
خیلی بی ادبی ولی من با این حرفا از تلاشم دست نمیکشم بوس بهت عزیزم 😂 😂 😂 😂
عجبا! من گه میگیم چیزیت نیست:D
نکنه از همونایی بودی که اسپویل TLOU2 میفرستادی برای ملت تو PM ؟
یا شب عرضه ی بازی های مهم، تو تاپیک هاشون پست در مورد پایان بازی میدادی؟ :-"
چرا به خودت میگیری خو وقتی میگم چنین کاری نکردی:D

• Like
Reactions: Z-fan
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر