Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
خیلی اصرار نمی کنم
ولی اگه به همون بحث گیم و بازی های ویدیویی بچسبیم بهتره :D... معلوم نیست از فیلم و سریال کار به کجا بکشه :-"
بله درسته :D
به نظرم بازی های نینتندو اورریتدن و غیر منطقیه که هر وقت بازی میده انقدر بهشون توجه بشه در حالی که از پلتفرم های اصلی همیشه یه نسل عقب ترن :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بله درسته :D
به نظرم بازی های نینتندو اورریتدن و غیر منطقیه که هر وقت بازی میده انقدر بهشون توجه بشه در حالی که از پلتفرم های اصلی همیشه یه نسل عقب ترن :-"
غلط کردم :D در مورد همون فیلم و سریال اوکیه :D

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
عجب تاپیکی. :D ایشالا که کار به خون و خونریزی نکشه... بریم ببینیم چی میشه. :D

- پیسی گیمینگ با وجود تمام امکانات خفنی که در اختیارت میذاره، به دردسرای احتمالیش نمیارزه.

- بازی های خوب نسبت به قبل کم نشدن، وقتی کسی چنین چیزی میگه احساس میکنم یه جور غر زدنه. :D این صنعت (با وجود همه بدی هاش) هنوز با سرعت عجیب و غریبی در حال پیشرفته.

- گرافیک فنی بازیا، صرفا از این لحاظ که المان X فولان قدر واقعیه، یک دهم اون چیزی که مردم فکر میکنن اهمیت نداره و خیلی از منابع میتونن صرف چیزای بهتری بشن. :D

- دث استرندینگ علی رغم کل مشکلاتش، از حیث گیم دیزاین توی بعضی از بخش هاش کلاس درسه (بیشتر توی بحث Traversal). برخلاف چیزی که باور خیلی هاست، من معتقدم که اگه توی یه دنیای فرضی چنین بازی ای رو یه استودیوی تازه کار یا کمتر شناخته شده میساخت، واکنش های کلی بهش مثبت تر بود و خیلی ها با دید بازتری ایده های گیمپلیش رو میپذیرفتن.

- فورتنایت یه بازی بشدت فان و مفرحه که بازی کردنش با رفقا واقعا حال میده، هیچوقت دقیقا متوجه نشدم که چرا توی کامیونیتی های این شکلی به شیوه ای که خودتون میدونید در موردش صحبت میکنن.

- تروفی/اچیومنت هانترهایی که عمیقا به این موضوع اهمیت میدن (مثلا قبل از خرید اطمینان حاصل میکنن که حتما باید تروفی لیست اون بازی چیز جذابی باشه) رو درک نمیکنم! :D

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
گل گفتی :D به شدت موافقم

من هم؛ به علاوه اینکه:

- بازی FPS با کنترلر بیشتر از موس و کیبورد لذت بخشه.
- به طور کلی با سبک MMO ارتباط برقرار نمی کنم و به نظرم زیادی هایپ شده (احتمالاً اثرات پیریه).

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
اوه چه تاپیک عشقی:x >:) :))

GTA حال نمیده... آخه چیزی که دنیای واقعی داریم میبینیم هر روز چه جذابیتی داره؟ :D 2دقیقه شبکه های خبری یا رفتن تو خیابون ... همش حکایت GTAهه:-" تازه در ابعاد خفن تر:))

بتسدا (حتی قبل از خرید، به تاپیک های E3ش سر بزنید) کلهم اجمعین بازی هاش : meh ...

حالا فعلا اینا رو داشته باشید تا بعد:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,389
نام
محمد
تروفی/اچیومنت هانترهایی که عمیقا به این موضوع اهمیت میدن (مثلا قبل از خرید اطمینان حاصل میکنن که حتما باید تروفی لیست اون بازی چیز جذابی باشه) رو درک نمیکنم! :D
حالا اینو میشه گفت طرف لذت میبره و اینطور چیزا....من اونی که میاد پول میده که براش تروفی و پلات بگیرن رو اصلا و ابدا دیگه درک نمیکنم.
Like Who Gives a F*ck:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
آخرت تاپیک واقعا :-"
منم نظرمو که همیشه همه مخالفت می کنن باهاش بدم پس :D
dead or alive از لحاظ گیم پلی و دیزاین کامبت سیستم بهترین فایتینگ سه بعدی هست :-" اگه تیم نینجا انقدر الاغ ( و koei tecmo انقدر پول پرست) نبود از همه لحاظ هم می تونست بهترین باشه که نشد متاسفانه :(
change my mind :D

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,774
last of us : هیچوقت نتونستم دوستش داشته باشم. به نظرم کسایی که میگن داستان خیلی خوبی داره، در اصل داستان خیلی خوب ندیدن.:D گیم پلیش خیلی سریع برام تکراری شد. جزو معدود بازیهایی بود که حتی نتونستم خودمو مجبور کنم که تمومش کنم و نیمه کاره ولش کردم. البته داستان کاملش رو خوندم و همونطور که گفتم به نظرم یه داستان درجه چندم و تکراری و کلیشه ای بود. حتی برای خودم سوال پیش اومده بود که چطور ممکنه این همه آدم از داستان و گیم پلی یه بازی تعریف کنن ولی من خوشم نیاد؟ نمیدونم. زورکی که نیست. شاید دلیلش این باشه که توقعم از بازی زیاد بود...

gow : نسخه های 2 و 3 رو همون زمان خودشون بازی کردم و برام بسیار سرگرم کننده بودن. گیم پلی و تغییرات این نسخه آخر برام خوشایند نبود ولی با این حال حداقل تونستم اینو برخلاف last of us تمومش کنم.:D ولی واقعن برام سوال چطور میشه به این بازی گفت شاهکار؟؟؟ قطعن در کنار tlou از اورریتد ترین های تاریخ مدیا و سرگرمی هستند.

re 4 : از همون ابتدا به چشم یک خیانتکار بهش نگاه کردم. هیچوقت اون اتمسفر و رمز آلود بودن سه نسخه اصلی رو تو نسخه 4 پیدا نکردم. یه بازی اکشن خوب بود ولی هیچوقت نتونست یه re خوب باشه. من خیلی از جاهاش به جای اینکه بترسم، خندم میگرفت. :))

metacritic: در خیلی از تاپیک های نمرات بازیها نظرمو به طرق مختلف در باره متا گفتم. امتیازات بازیها فقط زمانی برام مهمه که بازی مورد علاقم امتیازاش کم بشه. در اصل علتش اینه که متاسفانه خیلی ها در دنیا با توجه به این امتیازات در مورد خریدن یا نخریدن بازیها تصمیم میگیرن و این میتونه روی فروش کلی بازی تاثیر منفی بزاره و در نتیجه امکان ساخت نسخه بعدی از بازی مورد علاقم به خطر میوفته. اینجاست که متاکریتیک برام مهم میشه. در غیر اینصورت هیچ اهمیتی برام نداره. تفکرم اینه که من یه گوسفند نیستم که نیاز به چوپون داشته باشم. قرار نیست کسی برای من تصمیم بگیره که فلان بازی بده پس بازیش نکن و من هم ازش پیروی کنم. تو این سالها بارها سلیقه ای نمره دادن منتقدها رو دیدم. و صادقانه بگم سلیقه منتقد هیچ ارزشی برای من نداره.

splatterhouse: یکی از سرگرم کننده ترین بازیهای عمرم بود و کماکان منتظرم شاید روزی نسخه بعدی یا ریمیکش ساخته بشه. داستان فان و گیم پلی با خشونت زیاد و المان های فن سرویس و گالون های خون!:D مگه آدم از یه بازی خوب چی میخاد؟؟
true crime ny ، Dead to Rights: Retribution ، Hatred و کلی بازی دیگه هستند که برخلاف منتقدین برای من بسیار جذاب و سرگرم کننده بودن. کلن بازیهایی که بر خلاف جریان اصلی ازشون خوشم اومده خیلی زیادن :D

---------------------
لازم به ذکره که من نسبت به بازیهایی که خوشم نمیاد خصومت شخصی یا حس تنقر ندارم. صرفن تو سلیقه من نیستن. اینم بگم که تو تاپیک هیچکدوم تا به حال نظر نداده بودم ولی اینجا با توجه به موضوع تاپیک نظر شخصیمو در مورد بعضی از بازیها گفتم.
پیشاپیش تشکر میکنم از درک و احترام متقابلتون.

آخرین ویرایش:

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
آقا من دارم خودمو خالی میکنم دیگه ، سالیان سال بود اینا تو گلوم مونده بود :D

کل هیلو ها :D آقا اصلا این بازی رو نمیدونم چجوری طرفدار داره ، همچیش عجیبه ، محیطش خالیه انگار ، شوتینگش عجیبه ، کلا خیلی برام عجیبه این بازی ، کلا نمیفهممش
انگار یه نقاشی اون پشت گذاشتن با 4 تا ستون سه بعدی ، بعد تو تو این محیط باس حرکت کنی و جونور بکشی :D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,040
نام
سهند
به شخصه اصلا نمیتونم رد دد 2 رو بازی کنم :D تا حالا 5 بار سعی کردم از اول شروع کنمش و برم تمومش کنم ، ولی هر سری بعد 7،8 ساعت به شکل عجیبی حوصلمو سر میبره :D شاید چون با اون زمان کاوبوی و اینا حال نمیکنم اینجوریه ، تا حالا فیلم وسترن هم نتونستم ببینم :D
آقا منم باهات موافقم :D . منم دو بار رد دد ۲ رو شرول کردن اما تموم نکردم . نه بخاطر اینکه وسترن دوس ندارم بخاطر اینکه روند بازیو خیلی کند میبینیم و این همه بیش از حد توجه به جزئیاتی که که اصلا نیازی نیست وجود داشته باشن بازیو کند کرده و تنها نقطه قوت بازی رو بازی گرافیک ، انمیشنها و شوتیگ سیستم میدونم .
Hi haters ...

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,485
نام
Nightwing
آقا من با بازی playstation move heroes به شدت حال کردم :)) درسته خیلی میتونست کامل تر باشه یکم داستان بهتر ولی هنوز گرافیکش برام قشنگه و همینطور جمع شدن شخصیت های مورد علاقم که دیگه از sly و JAK بعد اون بازی خبری نشد:-<

• Like
Reactions: NHM
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر