Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,431
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,158
نام
Melkor
هیچ وقت از رئالیسم بیش از حد توی بازیا خوشم نمیومد و نمیاد.

ما ویدیوگیم بازی میکنیم از زندگی روزمره و دغدغه هاش فاصله بگیریم وارد یه دنیای فانتزی بشیم و توی اون دنیا غرق بشیم , چرا مسائل روزمره و اعصاب خرد کن باید وارد ویدیوگیم بشه؟ :D

آخرین ویرایش:

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
834
نام
آرش
آقا من دارم خودمو خالی میکنم دیگه ، سالیان سال بود اینا تو گلوم مونده بود :D

کل هیلو ها :D آقا اصلا این بازی رو نمیدونم چجوری طرفدار داره ، همچیش عجیبه ، محیطش خالیه انگار ، شوتینگش عجیبه ، کلا خیلی برام عجیبه این بازی ، کلا نمیفهممش
انگار یه نقاشی اون پشت گذاشتن با 4 تا ستون سه بعدی ، بعد تو تو این محیط باس حرکت کنی و جونور بکشی :D
جانا سخن از زبان ما میگویی :)

BlackMinor79

کاربر سایت
Jun 29, 2015
73
نام
پویا
Gamecube بهترین کنسول تاریخ نینتندو
God of war به شدت اورریت
Mario kart بهترین سری ریسینگ

• Like
Reactions: Z-fan and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,736
Gamecube بهترین کنسول تاریخ نینتندو
God of war به شدت اورریت
Mario kart بهترین سری ریسینگ
به جز وسطی اون 2 تای دیگه Fact بودن :D :D :D

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,077
rdr 2 واقعا خسته کننده بوده واسم و تا اخرش بزور تونستم ادامه بدم.واقع گرایی بیش از حد خیلی از مکانیکای بازی رو اعصاب خورد کن کرده.بازی شاید 50 60 ساعت طول بکشه ولی گیم پلی از اول تا اخر شامل سلاح های مختلف کم و بیش شبیه به هم و اهسته کردن زمانه.اسب سواری به شدت زیاده و خواب اور.اپگرید کردن یا ساختن لباس عذاب اور ترین کارهاست.بعضی وقتا پوست یک حیوان بزرگ رو میزاری رو اسبت و بقیه پوست های مورد نیاز رو نمیتونی رو اسب بزاری و باید کیلومتر ها بری تا به tanner برسی و دوباره بری شکار حالا بتونی خوب شکار کنی نوع پوستت خوب باشه یا نه.و اگر مثل من با سیستم شکار و اپگرید مشکل داشته باشین گشت و گذار تو دنیا بعد ده ساعت اول خسته کننده ترین چیز میشه.گنج نقشه های گنج رو به سختی بدون سرچ اینترنت میشه پیدا کرد.گرافیک بازی و داستان و شخصیت ها و توجه به جزئیات رو تحسین میکنم تو بازی ولی چیزی که بعد ده بیست ساعت تو یه بازی اوپن ورد توجهتو هنوز جلب میکنه هسته گیم پلی هست که اینجا بنظرم خسته کنندس.بعد خیلی جاها دیدم مثلا حرف زدن با تمام ان پی سی هارو تحسین کردن ولی عمقش رو نگاه میکنی میبینی نتیجه نود و نه درصدشون بین دعوا و خوش و بش هست.در کل امیدوارم بازی های اینده این بازی رو الگوشون قرار ندن.

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
984
Crackdown 3 علیرغم همه مشکلاتش،یه بازی فان و سرگرم کنندست که قطعا ارزش یک باز تجربه کردن رو داره.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
گفتید Mario Kart ...
به شدت!!! به شدددددددت ... meh ! :D
یعنی یه چند پله بدتر از LBP Karting :D اصلا و ابدا درک نمیکنم دقیقا چه جذابیتی داره! :D
اوکی... مسیرهاش حس و حال مخصوص ماریو رو داره (احتمالا...من که نزدم:-" ) ، این آخریه که رو سوئیچه یه سری کاراکتر و نمیچه کاستومایزی داره...

اما جذابیت گیم‌پلی هیچ که هیچ! یعنی CTR که با یه اختلاف خیلی خفنی ریسینگ بهتر و هیجان انگیزتریه (و این بازسازیه هم که خداتا مسیر و کاراکتر و رنگ و کاستومایز ماشین و ...:-" )

بعدش MNR که باز با شعار Race , Create , Share تنوع و جدابیت خیلی خوبی داشت، و خود گیم‌پلیش هم چالشی و جذاب بود:D

بعد LBP ...

آها بخش ناامیدکننده ی قضیه ی ماریو کارت هم این بود یه بخش داستانی ریسینگی هم نداشت حتی! کلا بازیه همه جوره به نظرم کچل بود:D

تا آخر عمرمم نمیفهمم چرا میفروشه! جز اینکه الکی رو هوا اسم ماریو زیاد میفروشه:p

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
2,024
بیشتر از خود ویدیو گیم به مسائل حواشی ویدیو گیم کار دارم

فعلا این دوتا به ذهنم اومد
بت سازی
1.طرف می‌دونه گیمپلی PES ضعیفه و تو خیلی از موضوعات چند ساله از فیفا عقبه ولی باز چون PES یه دوره بین 2006 تا 13 فوق‌العاده بود یه لجبازی سلیقه ای دارن و از PES با ساختن که هرکس فیفا بازه فلانه... یا طرف می‌دونه تنها قصد EA پولسازی از طریق التیمیت و هرساله با کمترین پیشرفتی تو بحث گرافیک و فنی... همون نسخه سال قبل با یه تم منو جدید منتشر می‌کنه ولی بازهم Day1 می‌ره شصت دلار می‌ریزه تو حلقوم EA
قضیه بت سازی تو خیلی از مسائل هست مایکرو vs سونی پیسی vs کنسول ...مخصوصا ایرانیها که خدای بت سازی و طرفداری کورکورانه و لجبازی ناشی از عدم توانایی قبول واقعیت
نولان فن ها فرندز فن ها و هیتلر و نازیسم فن ها کسایی که تنها کتابی که تو زندگیشون خوندن جنگ من و اثر مرکب و دایی جان ناپلئونه و...

زیاده روی(افراط و تفریط)
2.
سرگرمی، هیچوقت عشق پذیر نیست.
زیاده روی در سرگرمی اسمش عشق نیست، اعتیاد و افسردگیه
شما یک سر برید تاپیک چند سالتونه؟ تا با افرادی مواجه بشید که دچار افسردگی، ناکامی و در حسرت عمر رفته هستن که با زیاده روی در بازی کردن دچارش شدن ولی معتقدن هدر دادن عمر و پول و فرصت های زندگی با ویدیو گیم خیلی بهتر از لات بودن و هدر دادن با کارهای عرفن بد جامعه است ولی من یک سوال از این دوستان دارم که چرا با پایینتر از خودتون مقایسه میکنید با کسی که عمرش با درس خوندن و تلاش کردن کار کردن هدر داده ولی الان با خیال راحت هم پولش در میاره هم ویدیوگیمش می‌زنه مقایسه نمیکنید؟ اینکه خودتون با عشق به ویدیوگیم گول بزنید تا از واقعیت فرار کنید فقط باعث میشه تو باتلاقی که هستید بیشتر غرق شوید
ویدیو گیم برای فرار از بدبختی های زندگی، روزمرگی و عصبانیت و غم... بشدت خوب و قابل تجویز ولی بشرطی که شما بعد از چند ساعت پلی تایم حالتون بهتر شد به زندگی عادی بک تو لایف بزنید و دنبال حل مسائل زندگی بهتر کردن اوضاع و... برید اگه نرفتید اونجاست که دیگه عشق ویدیو گیم یا همون فرار از واقعیت سراغتون میاد

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,874
نام
حامد
بیشتر از خود ویدیو گیم به مسائل حواشی ویدیو گیم کار دارم

فعلا این دوتا به ذهنم اومد
بت سازی
1.طرف می‌دونه گیمپلی PES ضعیفه و تو خیلی از موضوعات چند ساله از فیفا عقبه ولی باز چون PES یه دوره بین 2006 تا 13 فوق‌العاده بود یه لجبازی سلیقه ای دارن و از PES با ساختن که هرکس فیفا بازه فلانه... یا طرف می‌دونه تنها قصد EA پولسازی از طریق التیمیت و هرساله با کمترین پیشرفتی تو بحث گرافیک و فنی... همون نسخه سال قبل با یه تم منو جدید منتشر می‌کنه ولی بازهم Day1 می‌ره شصت دلار می‌ریزه تو حلقوم EA
قضیه بت سازی تو خیلی از مسائل هست مایکرو vs سونی پیسی vs کنسول ...مخصوصا ایرانیها که خدای بت سازی و طرفداری کورکورانه و لجبازی ناشی از عدم توانایی قبول واقعیت
نولان فن ها فرندز فن ها و هیتلر و نازیسم فن ها کسایی که تنها کتابی که تو زندگیشون خوندن جنگ من و اثر مرکب و دایی جان ناپلئونه و...

زیاده روی(افراط و تفریط)
2.
سرگرمی، هیچوقت عشق پذیر نیست.
زیاده روی در سرگرمی اسمش عشق نیست، اعتیاد و افسردگیه
شما یک سر برید تاپیک چند سالتونه؟ تا با افرادی مواجه بشید که دچار افسردگی، ناکامی و در حسرت عمر رفته هستن که با زیاده روی در بازی کردن دچارش شدن ولی معتقدن هدر دادن عمر و پول و فرصت های زندگی با ویدیو گیم خیلی بهتر از لات بودن و هدر دادن با کارهای عرفن بد جامعه است ولی من یک سوال از این دوستان دارم که چرا با پایینتر از خودتون مقایسه میکنید با کسی که عمرش با درس خوندن و تلاش کردن کار کردن هدر داده ولی الان با خیال راحت هم پولش در میاره هم ویدیوگیمش می‌زنه مقایسه نمیکنید؟ اینکه خودتون با عشق به ویدیوگیم گول بزنید تا از واقعیت فرار کنید فقط باعث میشه تو باتلاقی که هستید بیشتر غرق شوید
ویدیو گیم برای فرار از بدبختی های زندگی، روزمرگی و عصبانیت و غم... بشدت خوب و قابل تجویز ولی بشرطی که شما بعد از چند ساعت پلی تایم حالتون بهتر شد به زندگی عادی بک تو لایف بزنید و دنبال حل مسائل زندگی بهتر کردن اوضاع و... برید اگه نرفتید اونجاست که دیگه عشق ویدیو گیم یا همون فرار از واقعیت سراغتون میاد
یه Unpopular Opinion تر از بحث بین پس و فیفا:
کلا فوتبال خیلی چرته. در تمام عمر گیمری که داشتم حتی یه بار هم وقت برای فوتبال نذاشتم. شده گاهی وقتا با دوستان دورهمی بازی کنم ولی هیچ وقت خودم بازی رو استارت نزدم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,129
نام
آریا
God of War: Ascension > God of War 1
giphy_(11)_5u3p.gif

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
اقا از خودمون هم میشه گذاشت؟به شخصه هیچ وقت نتونستم با gta حال کنم و هیچ کدوم از gat ها تموم نکردم و بعد از پنج ساعت پاکش کردم بازی و.به نظرم بازی حس همه چی الکی بودن داره.ولی از اون طرف رد دد ها تا تهش شخم زدم.
دویل می کرای اورریت شده به نظرم بایونتا صد در صد از دویل می کرای بهتره
vanquish اندرریت و در مقابل gears اورریتت چون داعم پشت چهار تا سنگر که به زور چپوندن باید کاور بگیری

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر