Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
زبان فارسی بسیار زبان سختی هست و برعکس ما که به سادگی انگلیسی رو یاد گرفتیم یا زبان های دیگه رو یاد میگیریم هرکی بخواد زبان و ادبیات فارسی رو از یه زبان دیگه یاد بگیره دهنش به معنای واقعی کلمه (لیترالی) سرویسه :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
زبان فارسی بسیار زبان سختی هست و برعکس ما که به سادگی انگلیسی رو یاد گرفتیم یا زبان های دیگه رو یاد میگیریم هرکی بخواد زبان و ادبیات فارسی رو از یه زبان دیگه یاد بگیره دهنش به معنای واقعی کلمه (لیترالی) سرویسه :D
این چه ربطی به Unpopular داشت:/

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یعنی همه موافقن با این چیزی که من گفتم؟ :D
نه.
فارسی جزو زبان های آسون دنیاست.

ولی فارسی ای که ما روزمره صحبت می کنیم کلا هیچ شباهتی به فارسی رسمی نداره و هیچ قاعده و قانونی هم نداره.
در نتیجه بله :D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
والا ما به سختی هم نتونستیم انگلیسی یاد بگیریم (درست حسابی) ، حالا به سادگی پیش کش ...
چون فارسی بلدم نمیتونم درک درستی داشته باشم ، ولی فکر میکنم فارسی یاد گرفتن خیلی هم سخت نباشه ...

• Like
Reactions: Z-fan

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
البته این مقوله زبان یه چیز نسبی هست و اینطور نیست که بگیم فلان زبان از اون یکی زبان سخت تره به صورت مطلق. سختی و آسونی زبان بستگی به زبان اول فرد و تا حدی بقیه زبان هایی که تا الان یاد گرفته داره. مثال خیلی راحتش هم این هست که مثلا کسی که پشتو یا اوردو (زبان افغانستان منظورمه نمی دونم دقیق کدومه و چه فرقی دارن اینا با هم اصلا :-" :D )زبان اصلیش هست احتمالا فارسی براش راحت ترین زبانی هست که می تونه یاد بگیره. این قضیه هم دو طرفه س یعنی برای یه فارسی زبان هم برعکسش صادقه. خلاصه انگلیسی برا یه سری کسایی ممکنه راحت باشه برا یه سری هم خیلی سخت و فارسی هم همینطوره دقیقا.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
پست ترین کاری که یک آدم می تونه انجام بده رقصیدن اه.
والا من تو عمرم نرقصیدم خودمم همچین آدم شادی نیستم ولی فک کنم حرفت نشونه افسردگی باشه، و البته چیزای دیگه حتما :D

Curb your hateful attitude

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر