Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
جریانش چیه؟ الان نگاه کردم محمد طالبیان 100 داده بود
ارزش واقعی TLoU2 همون ۴۰ بوده، ولی منتقد بازیسنتر اسیر موج‌های روز شد و به این زباله ۱۰۰ داد. در حالی که می‌تونست با کمی تفکر در باب کیفیت پایین بازی، امتیاز مناسبی بهش بده و این طوری هم با نظام سلطه و سیاست‌های کثیف استعماری مبارزه می‌کرد و هم اسم خودش و بازیسنتر به خاطر این شجاعت مطرح می‌شد.
آیندگان خواهند فهمید که حق با علی ونوم و رزیدنت ایول بود. باشد که پند گیریم...

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
ارزش واقعی TLoU2 همون ۴۰ بوده، ولی منتقد بازیسنتر اسیر موج‌های روز شد و به این زباله ۱۰۰ داد. در حالی که می‌تونست با کمی تفکر در باب کیفیت پایین بازی، امتیاز مناسبی بهش بده و این طوری هم با نظام سلطه و سیاست‌های کثیف استعماری مبارزه می‌کرد و هم اسم خودش و بازیسنتر به خاطر این شجاعت مطرح می‌شد.
آیندگان خواهند فهمید که حق با علی ونوم و رزیدنت ایول بود. باشد که پند گیریم...
من پیشنهادم به این دوستان اینه که حداقل یکبار بازی رو بازی کنن، اگه بازی کردن دوباره بشینن بازی کنن، اگه دوبار بازی کردن برای سومین بار بشینن بازی کنن و الی اخر ... که حسابی شکنجه بشن 😂 😂 😂 😂

• Like
Reactions: Dinosaur

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
لا کاسا د پاپل نامطلوب ترین و خز ترین سریال تاریخه.

به قدری نامطلوبه که انگار صدا سیما ساخته‌اش.
من توصیه میکنم بجای خانه کاغذی که صرفا برای سرگرمی و بزن بزن ساخته شده سریال squid game رو ببینید
به نظرم کره ای ها با اینکه حرف زدنشون بسیار رو اعصابه (پاپیولار آپینیون) ولی توی سینما و سریال بسیار دارن قدرتمند میشن (آنپاپیولار آپینیون)

پ.ن: من نقل قول رو سانسور کردم که اگه یوقت پست بالایی پاک شد نقل قول من پاک نشه :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
من توصیه میکنم بجای خانه کاغذی که صرفا برای سرگرمی و بزن بزن ساخته شده سریال squid game رو ببینید
به نظرم کره ای ها با اینکه حرف زدنشون بسیار رو اعصابه (پاپیولار آپینیون) ولی توی سینما و سریال بسیار دارن قدرتمند میشن (آنپاپیولار آپینیون)

پ.ن: من نقل قول رو سانسور کردم که اگه یوقت پست بالایی پاک شد نقل قول من پاک نشه :D
کره که توی سینما از قدیم و ندیم قدرتمند بوده واقعا. میشه گفت الان عموم بیشتر جذبش شدن.

سریالش رو پیگیر نبودم البته اگه یانگوم رو حساب کنیم خیلی خوب بود :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
بازی واقعا اوورریت هست
خیلی تفریحای بهتری وجود دارن
تاپیک رو درست اومدیا... ولی سایت رو شدیدا اشتباه اومدی:-" :D
مخالفت 100%ی خود را اعلام میدارم:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
وان پیس واقعا انیمه افتضاح و به شدت بیخودیه! به قدری کش دار و خسته کننده هست که با سریال های ترکی رقابت تنگاتنگی داره برای عنوان "بدترین".

Resident__Evil

کاربر سایت
Sep 19, 2021
13
شما اون 40 رو به هر بازی AAA گنده ای بدی میای وسط رینگ :D، چیزی که ریخته موقعیت ـه :D
لست 2 همون رینگی بود که 95% رسانه ها نیومدن وسط! ولی ما ناامید نمیشیم و به مبارزه ادامه میدیم.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
وان پیس واقعا انیمه افتضاح و به شدت بیخودیه! به قدری کش دار و خسته کننده هست که با سریال های ترکی رقابت تنگاتنگی داره برای عنوان "بدترین".
این بیشتر indisputable fact هست تا unpopular opinion :D :-"

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر