Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
تا بحث غذا داغه و کسی بابت انحراف تاپیک شکایت نداره، هرکی از این پدیده‌ی شوم خوشش میاد اعلام کنه که بذارمش توی لیست سیاه! :|

139401231344447895083944_rnme.jpg

همچین چیزی رو باید توی ورودی جهنم به عنوان اخطار قرار بدن، نه اینکه به عنوان غذا بخورن! :| حالا قیافه به کنار، بوی گندش بدتر از قیافه‌ش... :|
واقعا شما دندونای این بزرگوارا رو ببینی بعد تصور کنی که عصاره این دندونا تو آب گوشتی هست که الان نون توش تیلیت کردی و می خوای میل کنی چشات سیاهی می ره بعد من نمی دونم چطور ملت انقدر با ولع می خورن همچین abomination ی رو :D

آخرین ویرایش:
تا بحث غذا داغه و کسی بابت انحراف تاپیک شکایت نداره، هرکی از این پدیده‌ی شوم خوشش میاد اعلام کنه که بذارمش توی لیست سیاه! :|

139401231344447895083944_rnme.jpg

همچین چیزی رو باید توی ورودی جهنم به عنوان اخطار قرار بدن، نه اینکه به عنوان غذا بخورن! :| حالا قیافه به کنار، بوی گندش بدتر از قیافه‌ش... :|
کله پاچه نامبر 1 صبحانه و قطعا توی تاپ 10 تمام غذا های دنیا برای منه
برامم فرقی نمیکنه به این شکل بیارنش یا خیلی شیک و مجلسی :D
در وصف عشق به کله پاچه میتونم فقط بگم " تو چنان در دل من که جان در بدنی" :D

پ.ن: عزیزان به نظرم انجمن یه فودسنتر کم داره یکی لطفا بزنه یا بگید تو کدوم قسمت باید بزنم :D

اون پست به همین میزان دوبله انگلیسی سم بود:-"

حالا نه اینجوری با دک و پوزش، ولی گوشت جدا شده ، همراه با سیرابی و ... خیلی هم خوبه:-"
به غذای اثیل ایرانی توهین نکن:p
حقیقتا غذای مزخرفیه. غذای اصیل اینقدر حال بهم زن باشه که بدرد نمیخوره:| :-"
دیگه وقتشه رو کنم که قیمه یه خورشت بشدددددت اورریته که وقتی بادمجونو بهش چسبوندن یکم قابل تحمل شد :D
شما قیمه رو با بادمجون میخورید؟:|

وسط کلاس آشپزی‌تون منم چندتا Unpopular Opinion راجب گیم بدم :D

درایو کلاب بازی خوبیه :-"
درایوکلاب از اون بازی هاست که زمان لانچ چه همین الان مشکلات زیادی داشت و داره ولی خب بازی پتانسیل بسیار زیادی برای ادامه دادن داره و اگه سونی لطف کنه یکم به خودش تکون بده برای PS5 جای خالی یه ریسینگ نیمه آرکید حس میشه... به نظرم با یه سری تغییرات به خوبی میشه از این پتانسیل استفاده کرد.

پرسونا >>> فاینال فانتزی :>

بایوشاک اینفینیتی آندرریتده و حقش دریافت گوتی بود B-)

تو رو حضرت ابولفضل نظرات آنپاپیولار خودتون رو توی گیم محدود کنید. نظرات غذایی‌تون خیلی سرطان‌زاست.

آخه خورش کرفس؟ و کلم پلو؟ اینا علائم افسردگی حاد و نشونه‌های میل به خودکشیه! نباید دست کم گرفته بشن.

کله پاچه و سیرابی هم که گفتن نداره. بوی مرگبارش به کنار. لب و لوچه اون مرحوم رو توی دیگ می‌بینی کلاً از غذا خوردن پشیمون میشی و دعا می‌کنی ای کاش می‌شد فتوسنتز بکنی.

اگر قیمه بادمجون تا حالا نخوردی بدون که عمرت رو تا حالا در خسران و ضرر سپری کردی :D
حقیقتا بهترین غذای خورشتی هست از نظر من با اختلاف زیاد نسبت به رتبه دوم:-"
والا من به این میگم خورشت بادمجون دیگه به چشم قیمه نمیتونم نگاه کنم.:دی

والا من به این میگم خورشت بادمجون دیگه به چشم قیمه نمیتونم نگاه کنم.:D
آخه بادمجونش رو برداری دقیقا خورشت قیمه هست چجور بهش می گی خورشت بادمجون؟ بعد با کشک و بادمجون قاطی نمی شه ؟ :D :-"

تو رو حضرت ابولفضل نظرات آنپاپیولار خودتون رو توی گیم محدود کنید. نظرات غذایی‌تون خیلی سرطان‌زاست.

آخه خورش کرفس؟ و کلم پلو؟ اینا علائم افسردگی حاد و نشونه‌های میل به خودکشیه! نباید دست کم گرفته بشن.

کله پاچه و سیرابی هم که گفتن نداره. بوی مرگبارش به کنار. لب و لوچه اون مرحوم رو توی دیگ می‌بینی کلاً از غذا خوردن پشیمون میشی و دعا می‌کنی ای کاش می‌شد فتوسنتز بکنی.
از اون موقعیت‌هایی هست که آدم نمی‌دونه لایک بزنه یا اعلام جهاد کنه! :| :دی
در مورد کله پاچه و سیرابی بسیار وزین صحبت کردی، ولی کلم پلو جزو غذاهای بهشتی محسوب میشه و خورش کرفس هم چیز خوبیه! :دی البته من دو مدل خورش کرفس دیدم که یکی سبزتر هست و بسیار عالی، ولی یکی به سمت قرمز می‌زنه و در حد اون سبزه ازش خوشم نمیاد.

چطور این همه کفر در یک تایپیک جمع شده ؟
من از مدیران تقاضا دارم این تایپیک رو ببندید این تایپیک پتانسیل تبدیل شدن به vs رو داره ولی به مراتب خطرناک تر :-"

شما این غذاها رو قبول ندارید راجب یتیمچه (شیرازیا میگن یتیمک) و خوراک چی میگید ؟ اصلا معلوم نیست با چه تبانی جزو غذا حساب شدن :|

از اون موقعیت‌هایی هست که آدم نمی‌دونه لایک بزنه یا اعلام جهاد کنه! :| :D
در مورد کله پاچه و سیرابی بسیار وزین صحبت کردی، ولی کلم پلو جزو غذاهای بهشتی محسوب میشه و خورش کرفس هم چیز خوبیه! :D البته من دو مدل خورش کرفس دیدم که یکی سبزتر هست و بسیار عالی، ولی یکی به سمت قرمز می‌زنه و در حد اون سبزه ازش خوشم نمیاد.
خورشت کرفس منم منظورم ورژن سبزشه:D

---

خورشت قیمه بادمجون هن تا حالا نخوردم:| آقا یا خورَت قیمه یا بادمجون، قاطیش نکنید دیگه :|

---

جا داره بگم فسنجون غذاییه که درکش نمیکنم... کلا با 3~4 دستور پخت مختلف از اشخاص کاملا بی ربط به هم خوردم، ولی انگار دارم کاغذ میخورم...زبونم مزه ش رو نمیتونه تشخیص بده:))
فکر کنم باگ زبونمه:-"

در نتیجه: اور ریت ترین غذای ایرانی:-"

در مورد کله پاچه هم کلا شرم کنید:-"

---

چطور این همه کفر در یک تایپیک جمع شده ؟
من از مدیران تقاضا دارم این تایپیک رو ببندید این تایپیک پتانسیل تبدیل شدن به vs رو داره ولی به مراتب خطرناک تر :-"

شما این غذاها رو قبول ندارید راجب یتیمچه (شیرازیا میگن یتیمک) و خوراک چی میگید ؟ اصلا معلوم نیست با چه تبانی جزو غذا حساب شدن :|
این رو من اخیرا اسمش رو شنیدم و اتفاقا اونی که معرفیش کرد هم همین نظر رو داشت:))

خیلی دوست دارم یکبار بخورم و بدونم واقعا چیه:D

در مورد غذاهای بادمجونی...
میرزا قاسمی دوست :D
اما بادمجون کباب بیشتر دوست :D (با گردوی فراوون :x)

*اقا من یه زمانی هفته ای چند بار صبح ها قبل از کار یه پرس مخصوص کامل میزدم :D (کله پاچه :D) (اون موقعی که مخلوط یک نفره و اب و همه چیز میشد 10 15 تومن :-")

کفر نگید خوبیت نداره :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or