Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,431
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
چطور این همه کفر در یک تایپیک جمع شده ؟
من از مدیران تقاضا دارم این تایپیک رو ببندید این تایپیک پتانسیل تبدیل شدن به vs رو داره ولی به مراتب خطرناک تر :-"

شما این غذاها رو قبول ندارید راجب یتیمچه (شیرازیا میگن یتیمک) و خوراک چی میگید ؟ اصلا معلوم نیست با چه تبانی جزو غذا حساب شدن :|
من عاشق یتیمچه ام :D مخصوصا اگه ترشی هم کنارش باشه :D

• Like
Reactions: XMohsen and ShahryR

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,404
اون پست به همین میزان دوبله انگلیسی سم بود:-"

حالا نه اینجوری با دک و پوزش، ولی گوشت جدا شده ، همراه با سیرابی و ... خیلی هم خوبه:-"
به غذای اثیل ایرانی توهین نکن:p
ظاهرش درست بشه بازم بوش هست اونو هیچ رقمه نمیشه تحمل کرد.

• Like
Reactions: m.a.t and Z-fan

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,874
نام
حامد
من لذت میبرم که توی این قسمت انجمن هر نظری بدیم کسی باهامون بحث نمیکنه و توی بدترین حالت دوتا نقل قول محترمانست :D
عزیزان به نظر من زرشک بدترین کشف انسان در زمینه غذا بوده اصلا نمیدونم چرا به این نتیجه رسیدن که زرشک رو میشه قاطی برنج کرد و لذت برد ازش :-&
این دیگه بحث ذائقه شد. به نظر من بهترین چیزی که میشه به برنج اضافه کرد بعد از زعفرون همین زرشک هست. و ترکیب هر دوش به شدت عالی میشه.
یه نکته دیگه رو هم اضافه کنم. هر کسی در سراسر جهان اگر تا به حال "شله مشهدی" نخورده حق نداره در مورد بهترین غذای جهان اظهار نظر کنه.

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
جا داره بگم فسنجون غذاییه که درکش نمیکنم... کلا با 3~4 دستور پخت مختلف از اشخاص کاملا بی ربط به هم خوردم، ولی انگار دارم کاغذ میخورم...زبونم مزه ش رو نمیتونه تشخیص بده:))
فکر کنم باگ زبونمه:-"

در نتیجه: اور ریت ترین غذای ایرانی:-"

آکیبا هرچقدر عصری گفتم نه اونقدرم آنپاپیولار نیستی الان باز داری برمیگردی به جایگاه قبلیتx-(اخه دلت میاد به فسنجون بد بگی :(

فسنجون مخصوصا ملسش به عنوان غذای ثابت میز های بهشت سرو میشه :D

===========================

جدی یک سریتون تابحال قیمه بادمجون نشنیده بودین؟ چقدر عجیب :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,372
خورشت کرفس ته تهش فیک قرمه سبزیه:D و مثل هر فیک دیگه ای خیلی مزخرفه:D
کله پاچه اونطور عاشقش نیستم ولی آب مغز بسیار خوشمزس:D
جا داره بگم فسنجون شیرین > ترش :>
فسنجون شیرین اصلا غذا محسوب نمیشه، زبالست:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
غذای شیرین یکی از اشتباهاته بزرگ بشریته! :D (با دسر اشتباه گرفته نشه، غذای ناهار و شام:-" )

بعد میاید میگید شیرین>>>>هر طعم دیگه ای؟ :|

یعنی حیف اون غذاهایی که قاطیش کشمش و چیزای شیرین دیگه میکنند:|

در ادامه باید بگم، فقط غذاهای هندی >:) ادویه فراوان...تند...>:)
اصلا غذاهایی که ادویه ی زیادی دارن عشقن:x

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,107
نام
Mohsen
این رو من اخیرا اسمش رو شنیدم و اتفاقا اونی که معرفیش کرد هم همین نظر رو داشت:))

خیلی دوست دارم یکبار بخورم و بدونم واقعا چیه:D
یتیمچه ؟ اسمش گویای همه چیز هست بادمجون، کدو، سیب زمینی، هویج و .. گوشت هم میشه انداخت ولی بندازی دیگه یتیمچه نیست :D

------

حالا که بحث ترش و شیرین شد رو دست آلبالو پلو غذا نیست :D فقط توجه کنید ملسش غذای بهشتی هست ترش یا شیرین بشه میشه غذای جهنمی :D نگید نگفتم
ولی برای خودم همه ی این غذاها حتی همین آلبالو پلو و مرغ و فست فودی ها و .. به پای مایع/سس ماکارونی با لواش نمیرسه :x

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
363
چطوری سیرابی میخورین ؟ من بوشم نمیتونم تحمل کنم . یک بار تو خونمون سیرابی بار گذاشتن نتونستم بوشو تحمل کنم رفتم خونه رفیقم تا شامو بخورن تموم شه بعد برگشتم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
اومدم بگم از خورشت بامیه نفرت عجیبی دارم، در حدی که حتی نگاهش هم نمیتونم بکنم. بعد دیدم اینجا unpopular opinionـه و خب اصولا هم کسی نباید از بامیه خوشش بیاد.
پس لطفا اونی که از بامیه خوشش میاد اینجا بنویسه که قانون تاپیک حفظ بشه:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر