Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
آقا جدی جدی فکر کنم این شرکتا یا واقعاً دارن بازیهاشون رو برای بچه ها می سازن (که چشماشون قوی تره)، یا فکر کردن ما شاهینی، عقابی، چیزی هستیم
الان من TVم ۶۰ اینچه، فاصله م هم استاندارده دیگه، حدود ۴.۵-۴ متر، عینکمم بخدا درسته، نه توی رانندگی مشکل دارم و نه هیچی،
ولی اکثر بازیها فونت های منوهاشون اینقدر ریزه که دیوانه میشم من
فونت زیرنویس و اینا درشت میشه (برا بازیهای ژاپنی ساب لازمه دیگه)، ولی فونت منو ها نه
الان همین هورایزن بطور مثال، کور شدم از بس ریزه، بدترین نمونه ش هم ویچر۳
چه وضعشه این

جدی جدی اینا به عقلشون نمیرسه ما داریم پیر میشیم و دچار پیر چشمی، یه فکری بردارن؟
شیطونه میگه ول کنیم و نخریم هیچی، همه شون قطاری ورشکست بشن، حساب کار دستشون بیاد
والا

ویرایش
پ.ن: الان اکثر بازیها color-blind mode دارن، میمیرن یه old-fart mode :D هم بزنن تنگش؟
فاصله زیاد هست باید حداکثر 3 متر باشه (اگر رزولوشن FHD هست میتونه حداکثر 4 متر باشه)

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
بازی کردن با کنسول روی مانیتور >>>>>>> TV

دست آدم درد میگیره.
فیلم دیدن با سرعت 2X>>>>>>فیلم دیدن با سرعت معمولی!
اگه از هر دو دست استفاده کنی درد نمیگیره :D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر