Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
من اونموقع که ساعت برنارد پخش میشد فقط فکرهای خاک برسری میومد تو ذهنم ، که چه کارها که نمیتونستم کنم :D
خب تو سنی بودم که میطلبید اینطور فکر کنم ، توجیح از این منطقی تر؟

بزرگتر که شدم این قابلیت گرایش پیدا کرد به سمت مسائل مالی و...
تا اینکه با آثار فاخر ژاپنی آشنا شدم و عملا دیدم تو بچگی درست تر فکر میکردم :))
به شما فیلم Cashback پیشنهاد میشه :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
مزخرف تر از استریم چیزی تو مدیوم سرگرمی ندیدم من! که چی مثلا کله یارو اون گوشه س داره پابجی بازی میکنه؟ چه چیزی از این بازی کردن گیر من میاد؟ حداقل walk through میدونی که قراره مرحله رو رد کنه بفهمی چجوری میشه انجامش داد یا رمز و رازی رو بهت بگه ولی استریم؟ نو...

از اون مزخرف تر استریم های ایرانی ها :/ بیگ ازموک؟ اسموک؟ که چی اون ادیت های مزخرف و کلمات مشمئز کننده وسط ویدئو؟

هر کی هم ایده ادیت کم آورد از اون تیکه های کارتون باب اسفنجی میزاره که Two Minutes later!

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
من همون موقع ها که ساعت برنارد رو میدیدم، همش فکر میکردم چقدر خوب میشه همچین چیزی داشته باشم و بتونم "خواب" رو از جریان اصلی زندگیم حذف کنم :D (نه که از خواب بدم بیادا نه اتفاقا همیشه تا حدی خواب دوست هم بودم، فقط یه جورایی به نظرم وقت تلف کردن میرسید) مثلا همش فکر میکردم چه خوب میشد دنیا رو نگه دارم و بخوابم، تا اون ساعات اضافه ای که دیگه نیاز به خواب ندارم به تفریح و بازی اینا (و حتی درس) برسم :D (از قدیم یادمه اینقدررررر تنوع بازی و تفریح هایی که دوست داشتم زیاد بود که همیشه برای رسیدن بهشون وقت کم میاوردم :))))

شما تصور کن خواب در برنارد انجام شه و در نتیجه روزی 7-8 ساعت اضافه داشته باشی :D چقدر زندگی خفن تر میشه...

---

شاید سلیقه ای باشه، اما در بازی های اوپن ورد:

کامپَس (navigation bar) >>>>>>>>>>>>> مینی مپ

مخصوصا اگه مثل بعضی بازی ها (الدن رینگ برای مثال) یک ویژوال هم در تصویر برای دیدن هدف وجود داشته باشه، دلیل اصلی اینکه مینی مپ معمولا ناخوداگاه گیمر رو به سمت توجه بیش از حد به خودش سوق میده، مثلا تو ویچر 3 من به جایی رسیدم که اگاهانه باید تلاش کنم تمرکز و حواسم بیشتر از اینکه به مینی مپ باشه، رو خود تصویر بازی متمرکز باشه، تصور کنید یک اوپن ورد وسیع که مثلا +80 ساعت بازی کردی، بعد از این این مقدار زمان و سیری که با خودش میاره (یعنی اون تازگی بازی از بین رفته) ناخوداگاه گیمر تمایل پیدا میکنه که "سریع تر" بازی رو تموم کنه، یا دیگه حداقل الکی وقت تلف نکنه(ریلکس واکینگ، چیل، خیره شدن به لندسکیپ و گوش کردن موسیقی و غیره) خب اینجاست که نقش منفی مینی مپ خودشو نشون میده، تا جایی که ممکنه به خودت بیای و ببینی "تمرکز" برای پیدا کردن مسیر عملا رو مینی مپه و تصویر اصلی بازی عملا تبدیل به "هدف نهایی" شده، طوری که همش داری از رو مینی مپ جلو میری و فقط حواست برای پیدا کردن مسیر نهایی به تصویر اصلی بازی جمع میشه،

حالا در مقابل نویگیشن بار یا کامپس، مشابه بازی های بتزدا و غیره، اول اینکه معمولا وسط صفحه و بالا هستند و همین به خودی خود تا حد زیادی باعث میشه تمرکز رو تصویر اصلی بازی از دست نره، و دوم اینکه به دلیل ماهیت کامپس که فقط "جهت" رو بهت نشون میده برخلاف مینی مپ که خیلی وقت ها "مسیر" رو نشون میده، کامپس هیچ وقت نمیتونه جای تصویر اصلی رو بگیره، یعنی هرچقدر هم به کامپس دقت کنی باز "مجبوری" برای پیدا کردن مسیر به تصویر اصلی بازی دقت کنی، و نمیشه مثل مینی مپ عملا 80-90 % مسیر رو از رو مینی مپ بری،

در واقع به نظرم مینی مپ تا حد زیادی تجربه بازی رو از ادم "میدزده" هرچند کار اسون میشه(خصوصا وقتی تایم بازی بالا رفته و تازگی اولیه رو نداره) ولی این اسونی واقعا ارزش نداره، در مقابل کامپس به معنای واقعی فقط در مسیر یابی بهت "کمک" میکنه بدون اینکه تاثییر منفی رو تجربه بازی داشته باشه، یک نگاه کوتاه به بالا یا پایین و "وسط" صفحه (کامپس) خیلی فرق داره با تمرکز رو مینی مپ که معمولا یک "گوشه" قرار داره...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
مزخرف تر از استریم چیزی تو مدیوم سرگرمی ندیدم من! که چی مثلا کله یارو اون گوشه س داره پابجی بازی میکنه؟ چه چیزی از این بازی کردن گیر من میاد؟ حداقل walk through میدونی که قراره مرحله رو رد کنه بفهمی چجوری میشه انجامش داد یا رمز و رازی رو بهت بگه ولی استریم؟ نو...

از اون مزخرف تر استریم های ایرانی ها :/ بیگ ازموک؟ اسموک؟ که چی اون ادیت های مزخرف و کلمات مشمئز کننده وسط ویدئو؟

هر کی هم ایده ادیت کم آورد از اون تیکه های کارتون باب اسفنجی میزاره که Two Minutes later!
استریمر هایی که بالای 200-300 تا ویور اکتیو و حراف دارن واقعا دیدنشون با ویدئو یوتیب دیدن فرقی نداره چون طرف نمی تونه با اون همه ویور ارتباط داشته باشه ولی کمتر از این تعداد باشه و خود طرف هم آدم باحالی باشه بد نیست. من شخصا یه سری استریمر می بینم که هر چی تو چتشون بنویسی جواب می دن و خب خودشون هم آدمای باحالین و هر از گاهی که حال ندارم خودم بازی کنم برا گذران وقت می بینم اینا رو ...
--------------------------------
استریمر هایی که میبینم xfsn_saber و incursio هستن و اگه لیگ باز هستین هر دو رو توصیه می کنم :D

آخرین ویرایش:

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
398
نام
Ara$h

برادر درود به شرفت 🙌
حق پرو مکس پلاس 😁

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
RE4 جزو بهترین بازی های تاریخ ولی توی تاثیرگذاری این بازی مخصوصا تو این سایت خیلی اغراق میشه. یعنی RE1 تاثیرگذاریش بیشتر بود تا RE4. دوربین over the shoulder تنها المنت الهام بخش به معنای واقعی بود که RE4 بنیان گذارش بود در صورتی که بازیهایی مثل Doom, MGS1, GTA3 و خیلی بازیهایی دیگه یه سبک به وجود آوردن. اینا اولین لینک های سرچ گوگل ان که تو هیچ کدوم اسمی از RE4 نیست.

10 Most Influential Video Games Of All Time
Top 100 Most Influential Video Games of All Time
The 50 most important games of all time
The 10 Most Influential Video Games Of All Time
The most influential video games of all time
TOP 20 MOST INFLUENTIAL VIDEO GAMES OF ALL TIME

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
بحث کردن در مورد سرمایه گذاری ها، استراتژی ها، پلن ها و برنامه ریزی های یک یا چندین شرکت و تلاش برای دیدن دلایل کارهای این کمپانی ها از دید شخصی واقعا کار الکی و وقت تلف کنی هست. به ما چه که مایکروسافت با خرید 68 میلیاردی میخواسته برای سونی قد علم کنه یا جلوی اپل غول بشه که نیاد تو حوزه گیم. ما چرا فقط دوست داریم بریم نظر بدیم که یک نظر مخالف هم ببینیم و جوش بیاریم و برای رو کم کنی بنویسیم بر اساس این لینک و این منبع حرف من درسته حرف تو اشتباه؟ آیا واقعا تجربه 17-18 سال فعالیت بازی سنتر به شما ثابت نکرده که هیچکس اینجا نیومده که بگه اوکی تو منطقی هستی من دیگه حرفی ندارم بزنم؟

ما نهایت نهایت یه گیمری باشیم که تو ایران یا پایرت بازیم یا دنبال تخفیف های 50 درصد به بالاییم یا خوش شانس باشیم پرایس باگ بخوره به یک بازی بگیریمش و اگر جزو قشری باشیم که بتونیم بازی رو پیش خرید کنیم چه استاندارد چه دیلاکس ادیشن که خوش به حالمون. وگرنه که در نهایت بازی باز هستیم نه بیشتر. پس به ما چه کی چیکار کرد چی گفت :)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
RE4 جزو بهترین بازی های تاریخ ولی توی تاثیرگذاری این بازی مخصوصا تو این سایت خیلی اغراق میشه. یعنی RE1 تاثیرگذاریش بیشتر بود تا RE4. دوربین over the shoulder تنها المنت الهام بخش به معنای واقعی بود که RE4 بنیان گذارش بود در صورتی که بازیهایی مثل Doom, MGS1, GTA3 و خیلی بازیهایی دیگه یه سبک به وجود آوردن. اینا اولین لینک های سرچ گوگل ان که تو هیچ کدوم اسمی از RE4 نیست.
الان بهزاد میاد بالاسرت :)) :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
هر نوع غذایی رو هر چقدر بیشتر بپزی تا حدی که نسوزه، بهتره و "چیزی به اسم Overcooked معنایی نداره". البته بغیر از تایتل بازی که به همین اسم هست.
کلا اینایی که غذای نیم پخته(استیک) دوست دارن رو درک نمیکنم چه برسه به اون غذاهایی که خام سرو میشن مثل سوشی و اینا.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
بیلی ایلیش اشغال ترین خواننده حال حاضر و اشغال ترین صدا و سبک موسیقی رو داره ک تا الان شنیدم :D (بین خارجی ها گفتم چون خیلی وقت موزیک وطنی گوش نمیدم)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر