Uncharted 3: Drake’s Deception

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
واقعا" پس چرا توي بقيه راه همراه نيت نبود ! يعني اون ابه منشاء اون تيرهاي عجيب بود ! اقا يكي بياد اين وسط روشن كنه :d
اون قسمتي كه دوباره سالي برگشت يه سري چيز به نيتان گفت اما من درست متوجه نشدم كه درباره عواطف و احساسات و اين ها بود
ولي به نظرم واقعا" كشته شد و بعد عين تالبوت برگشت :d نميدونم اين وسط هر چي هست يه كاسه اي زير نيم كاسه است :d
در مورد اون حرف مارلو نظر اوليه من هم همونيه كه شما گفتي و اوني كه گفتم مي شه فرضيه دوم :d

خب دقیقا مشکل شما همین جاست که متوجه نشدی چه حرف هایی بین سالی و نیتان رد و بدل میشه. اونجا سالی کاملا توضیح میده که بعد از خوردن آب نیتان قاطی میکنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,047
نام
آریا
واقعا" پس چرا توي بقيه راه همراه نيت نبود ! يعني اون ابه منشاء اون تيرهاي عجيب بود ! اقا يكي بياد اين وسط روشن كنه :d
اون قسمتي كه دوباره سالي برگشت يه سري چيز به نيتان گفت اما من درست متوجه نشدم كه درباره عواطف و احساسات و اين ها بود
ولي به نظرم واقعا" كشته شد و بعد عين تالبوت برگشت :d نميدونم اين وسط هر چي هست يه كاسه اي زير نيم كاسه است :d
در مورد اون حرف مارلو نظر اوليه من هم همونيه كه شما گفتي و اوني كه گفتم مي شه فرضيه دوم :d
دیگه نیت وقتی از اون آبه خورد (نوشید ! :D) قاتی کرد و احتمالآ از دست سالی فرار کرده یا شاید حتی اسلحه به سمتش گرفته که ما اینا رو نمیدونیم چون توی تخیلات نیت داشتیم با اجنه میجنگیدیم ! :D اون جن ها (کله آتیشی ها) هم به خاطر همون آب بودن ! یعنی سربازهای معمولی بودن که نیت به اون صورت میدیدشون ! (کاش بیشتر توی بازی حضور داشتن. خیلی ازشون خوشم اومد مخصوصآ وقتی یه دفعه غیب میشدن میرفتن یه جای دیگه)
نه کشته نشد ! :D کلآ اون مرحله رو برای بقیه نمیدونم ولی برای من یکی از پر استرس ترین مراحل این نسل بود ! یعنی بعد از اون تیکه که به سالی میرسیم و میفهمیم نمرده ، مطمئن بودم هر لحظه امکان تیر خوردنش هست و برای همین خیلی تآثیرگذار شده بود اون مرحله !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اوكي اقا فهميدم :d نزنيد :d انگليسيم بد نيست اما عادت كردم كه از روي زير نويس بخونم و بفهمم و نميدونم چرا ديشب هي زير نويس ها بعضي مواقع نمي اومد به خصوص همون قسمتي كه من باهاش مشكل پيدا كردم :d
مرد حسابي اون كله اتيشي ها كه اعصاب ادم رو بهم مي ريختن بايد دو تا RPG7 مي زدي تا مي تركيدن من توي بي اف با 3 تا RPG تانك مي مزنم :d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
شما Sign in میشی توی PSN بعد بازی رو میزاری توی دستگاه خودش پیغام آپدیت رو میده OK میکنی و تمام
:D اگه از کپی استفاده میکنی که نمی دونم :D

كپي چيه زبونتو گاز بگير!!:d:d
حجمش چقدره ؟؟؟ ميشه با كامپيوتر دانلود كرد و بعد منقل كرد به دستگاه؟؟؟
اخه كنسول 16 كيلوبايت در ثانيه بيشتر نميتونه دانلود كنه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
كپي چيه زبونتو گاز بگير!!:d:d
حجمش چقدره ؟؟؟ ميشه با كامپيوتر دانلود كرد و بعد منقل كرد به دستگاه؟؟؟
اخه كنسول 16 كيلوبايت در ثانيه بيشتر نميتونه دانلود كنه
:D
حجمش فقط 33 مگ هست خیلی کمه سریع دنلد میشه :D
روش دنلد با کامپیوتر رو بلد نیستم ولی همین بی دردسر تره چون بعضی از دوستان یه سری دنلد ها رو که با PC انجام دادن و بعد ریختن توی کنسول گویا فایل مخدوش (:D) شده بوده و کار نمیکرده :D

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی

سلام... من با x360 , ps3 یه مشکلی پیدا کردم .. از جمله کشیده شدن صفحه یا blury شدن و لرزش بیش از انداره لبه ها ! تو تاپیک مشکلات پرسدم ولی جوابی نیس!!
الان این عکس رو از un3 گرفتم این طبیعیه ؟!! :D

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
مثلآ اگه درست یادم باشه گفت سالی میتونست مثل یه پدر تو رو راهنمایی کنه ولی به جاش تو رو انداخت توی مسیر گنج یابی و اینا !

آقا آریا دقیقا همین بود که گفتی من 3 4 روزه بازی رو تموم کردم دقیق یادمه ...

NERO7 خدایی آقا آریا هرچی بود گفت - دیگه هیچ نقطه گنگی فکر نکنم مونده باشه...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
راستش بعد از 3-4 بار تموم کردن سینگل یه سری نکاتی دستگیرم شد.
به نظرم سالی و نیت،به پیوندی با هم دارن:dمثلا عموش هست یا یه چیزی تو این مایه ها.چون تو این قسمت رابطشون یه جوری بود که انگار باهم خیلی نزدیک و وابسته هستن.مثلا تو کویر هی سالی میومد جلوی چشمش و ......به نظرم تو شماره 4 پرده از این راز برداشته میشه و مشخص میشه این 2 بیشتر از 2 تا دوست هستن.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
به نظرم سالی و نیت،به پیوندی با هم دارن:dمثلا عموش هست یا یه چیزی تو این مایه ها.چون تو این قسمت رابطشون یه جوری بود که انگار باهم خیلی نزدیک و وابسته هستن.مثلا تو کویر هی سالی میومد جلوی چشمش و ......به نظرم تو شماره 4 پرده از این راز برداشته میشه و مشخص میشه این 2 بیشتر از 2 تا دوست هستن.

مطمئنی بازی رو کامل بازی کردی؟ مخصوصا Chapter 2-3 :D

• Like
Reactions: Dinosaur and Akiba

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
واقعا"يه سري از اهنگ هاي بازي ادم رو زير و رو مي كنن خيلي زيبا هستن به خصوص اهنگ هاي با تم شرقي اش ما كه يك ساعت بايد منتظر بمونيم تا بازيكن پيدا كنه مي شينيم اين اهنگ هارو گوش مي كنيم :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دیگه رابطه از این نزدیکتر که 25 ساله با هم هستن ؟

واقعاً ارتباط, تعامل و احساسی که بین این دو توی نسخه سوم پیاده شده بود برای من بینهایت لذت بخش بود, خیلی لذت بخش تر از روابط کلیشه ای با جنس مخالف .

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
]

واقعاً ارتباط, تعامل و احساسی که بین این دو توی نسخه سوم پیاده شده بود برای من بینهایت لذت بخش بود, خیلی لذت بخش تر از روابط کلیشه ای با جنس مخالف .

حرفتون كاملا" تاييد ميشه اما ديگه نبايد جوري بشه كه برخي كاركترها اضافي به نظر بيان
اين بار كه واقعا" خيلي خوب سالي تعريف شده بود و چپتر 2 من رو واقعا" متعجب و هيجان زده كرد !
اين نكته هم كه درباره گذشته نيتان هم حقايقي گفته شد هم دوباره راز هايي اضافه شد خيلي خوب بود :d
مهم ترين رازي كه اضافه شد اينه كه باباي نيتان الان كجاست و چي كار مي كنه نسخه بعد احتمالش زياد با باباش روبه رو بشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر