Uncharted 3: Drake’s Deception

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
این آپدیت احساس نمیکنه با این همه خرت و پرت :d عدد 1.02 براش کمه :d :-" تغییرات گسترده بود باید 1.1 یا 1.2 میشد :d (بی کاریم گیر بیخود میدیم :d )

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
“Alternate Aim Settings” added to the Options menu under Camera options (for Single Player only)
این مورد بالایی اگر توی همون نسخه Retail بهش رسیدگی کرده بودن حاضرم قصم بخورم میانگین بازی الآن حداقل 2 یا 3 نمره بالاتر بود .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این مورد بالایی اگر توی همون نسخه Retail بهش رسیدگی کرده بودن حاضرم قصم بخورم میانگین بازی الآن حداقل 2 یا 3 نمره بالاتر بود .
با امتیاز چیکار داری رضا :D امتیاز فقط بدرد کل کل میخوره :D چه موقع عرضه چه الان مسئله اینه که همینجوری داره کامل تر میشه و به نفع گیمر ها :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
با امتیاز چیکار داری رضا :D امتیاز فقط بدرد کل کل میخوره :D چه موقع عرضه چه الان مسئله اینه که همینجوری داره کامل تر میشه و به نفع گیمر ها :D
میدونم احسان صد در صد به نفع ماست اما این نفع رو میتونستیم خیلی پیش تر ببریم و آتو اینجوری هم دست منتقد ها نداده باشن :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
این موشن بلور چقدر تفاوت ایجاد میکنه ! :D الآن که اضافه شده تازه حس میکنم ! :D
یه جا توی Neogaf خوندم خودشون هم موقع عرضه خبر نداشتن موشن بلور توی بازی نیست !! :D چون توی همه تریلرها و گیم پلی های قبل از عرضه بود و بعد یه دفعه ناپدیده شده بود ! البته همچین چیزی خیلی بعیده ولی بازم عجیبه که توی گیم پلی های قبل از عرضه بود و توی خود بازی گم شده بود !

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
بابا حالا 33 مگابایت آپدیت دادن بعد گیر میدین میگین بازی ناقصه
مثل GT5 نیومده 2 گیگ آپدیت بده که :d
من رفتم توی بازی پیغام آپدیت نداد چرا ؟!؟ :d

حالا تابلو نکن بازیت ریجن 3 هست :d
واسه ریجن 3 هنوز نیومده این آپدیته

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
والا من كه تغيير خيلي خاصي توي سينگل بازي و نشونه گيري نديم حال شايد چون اون قسمت زياد گان پلي نداشت متوجه نشدم !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
میدونم احسان صد در صد به نفع ماست اما این نفع رو میتونستیم خیلی پیش تر ببریم و آتو اینجوری هم دست منتقد ها نداده باشن :D

اصلاً به اینا نیست رضا :D اونی که بخواد گیر بده بدون دلیل هم میده (مثل نمرات 4 و 5 :D) اونی هم بخواد درست نقد کنه و نمره ی خوب بده میده (10 از IGN :D) :D
والا من كه تغيير خيلي خاصي توي سينگل بازي و نشونه گيري نديم حال شايد چون اون قسمت زياد گان پلي نداشت متوجه نشدم !
بابا خیلی محسوسه :D عین فشفشه می تونی ترتیب ملت رو بدی :D خیلی خوب شده :D

آخرین ویرایش:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
من دیشب با آپدیت 1.01 داشتم از اول Campagin رو میرفتم که بدون هیچ مشکلی و با همون کیفیتی که قبلا از رو هارد کنسول یکی از دوستان بازی میکردم رسیدم به چپتر 8. اما از امروز صبح با اومدن این آپدیت جدید که دارم Single Player رو ادامه میدم به کمی مشکل برخوردم. جدا از حسنات این آپدیت که مشهود هست مرتبا بازی تیک میگیره و بعضی وقتها یک فریز کوتاه میکنه کسی از دوستان به این مشکل برخورده ؟!
آپدیت رو پاک کردم و دوباره دانلود کردم ولی باز هم مشکل برطرف نشد.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این Motion Blur عجب ویویی داد به بازی , جدا بهترینه از لحاظ بصری . برم یکبار دیگه تمومش کنم :D

اصلاً به اینا نیست رضا
biggrin1.gif
اونی که بخواد گیر بده بدون دلیل هم میده (مثل نمرات 4 و 5
biggrin1.gif
) اونی هم بخواد درست نقد کنه و نمره ی خوب بده میده (10 از IGN
biggrin1.gif
)
biggrin1.gif
اونا که وضعشون مشخصه من سایت هایی منظورم بود که فقط بخاطر شوتینگ نمره کم کردن :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
دوستان یه سوال داشتم، من تو مباحث PS3 کلا تعطیلم :D الان این آپدیت جدیدی که بحثش هست رو میشه با PC دانلود کرد و بعد با فلش رو PS3 اجرا کرد؟ اونوقت من بازیو چند روز دیگه میخوام شروع کنم، با این آپدیته شروع کنم بهتره یا اینکه همینجوری به صورت Default برم جلو؟ :D اونایی که آپدیت رو تست کردن لطفا جواب بدن.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان یه سوال داشتم، من تو مباحث PS3 کلا تعطیلم :D الان این آپدیت جدیدی که بحثش هست رو میشه با PC دانلود کرد و بعد با فلش رو PS3 اجرا کرد؟ اونوقت من بازیو چند روز دیگه میخوام شروع کنم، با این آپدیته شروع کنم بهتره یا اینکه همینجوری به صورت Default برم جلو؟ :D اونایی که آپدیت رو تست کردن لطفا جواب بدن.
آپدیت رو بگیر بعد برو :D کلاً یه دستی به سر و روی AIMING بازی میکشه و خیلی لذت بخش تر میشه :D بلر هم که دیگه خودتون وارد ترید :D
اونا که وضعشون مشخصه من سایت هایی منظورم بود که فقط بخاطر شوتینگ نمره کم کردن
biggrin1.gif
اینم هست :D ولی من یه سالی یا بیشتر هست دیگه با نمرات کاری ندارم :D (کلاً بازه ی آشناییم با نمرات و میانگین واین حرفا دو سال بیشتر قدمت نداره :Dحالا از این یه سال و خورده ای هم کم کن :D)

• Like
Reactions: Frobary

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر