Uncharted 3: Drake’s Deception

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ای بابا.... من هنوز حتی بازی رو نگرفتم...
فکر کنم آخرش مجبور شم برم کپی بازی کنم. یادش بخیر Uncharted 1 & 2 رو تا اومدن بیرون بازی کردم....
بابا این کالکتور ادیشنش خیلی گرونههههههههههههههههههه
اکسپلورر ادیشن دیگه چه صیغه ایه؟
همون پک هایی که عکسش رو گذاشتم ؟! ریجن 1 ـش کالکتور ه اسمش ریجن 2 ـش اکسپلورر می باشد :D

• Like
Reactions: Optimus Prime

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام من چند روزی هست با این مشکل برخوردار شدم :-/

2 روز پیش من DLC های بازی را دانلود کردم بعد از اون دیگه نمی رفت تو بخش مولتی و هنگ میکنه >:d<

اینم عکس
اپدیتمم اینه

ایا کسی هست کمکم کنه ؟:((

این مشکل هنگ کردن و فریز کردن connecting ابتدای بازی متاسفانه برای یک سری افراد ایجاد شده از جمله خود من که با پاک کردن اولین ابدیت و دانلود مجدد دیگه بهش بر نخوردم .از دانلود dlc اطلاعی ندارم ولی اولین آبدیت بازی چنین مشکلاتی برای برخی افراد ایجاد کرده که با دانلود مجدد احتمالا حل می شه ...

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
خب ! بالاخره آپدیتی که خیلی منتظرش بودم اومد :

m133mbj6l5k1msl1a3xz.jpg

[LTR]

Single Player

General
  • Movie cutscene viewer added (in the Bonuses menu, Single-Player only)
Technical
  • Fixed the missing Motion Blur effects (for Single Player only)
  • “Alternate Aim Settings” added to the Options menu under Camera options (for Single Player only)

Multiplayer

General
  • Settings bug fixed: all controls being set to flipped mode setting will no longer change all controls back to default
Gameplay
  • Medal streaks won’t reset if the host migrates to another user
  • Blindfire targeting adjusted so that opposing players past a certain vertical angle above and below won’t be hit.
  • Allow grenade throw while scoped
  • Tuned Pull Down range from 1.5 meters to 2.0 meters
  • Lowered the player running speed when players run ‘n gun by approximately 15%
  • Slightly increased the turn radius of run ‘n gun
  • Slightly decreased the turning speed during Sprint
Technical
  • Fixed an infrequent hunter spawning issue in Hunter Arena when the match round switches
  • Fixed several cinema crashes
  • Locked fast-forwarding on convoy sequence in Airstrip TDM and train sequence on London Underground TDM to 3x maximum in Cinema Mode
  • Fixed certain cameras in Kick Offs and Pull Downs
  • Fixed a late join skin bug with locked content
  • Fixed a split-screen Buddy treasure pickup bug
  • Fixed duplicate medal problem causing bad tabulation of a few medals to the player’s career stats
User Interface
  • Objective points now show up in the player’s Competitive statistics tab instead of the Cooperative statistics tab
  • Added a Facebook Sign Out option
  • Added the Add Friend functionality in the Facebook tab
  • Fixed voice icon for mics not appearing in Matchmaking lobby
  • Adding missing weapon stats tracking for certain weapons that were not being recorded to the player stats
  • Fix for not displaying the entire Online ID within the “Players” column of any leaderboard.
  • Fix for a user having an online ID containing fifteen or more characters created in uppercase format and actively using a voice comm device.
Server
  • Matchmaking now waits for double the number of players in the biggest party in the room to be present before starting a game (to prevent parties from being split frequently)
  • Players no longer able to join party that is already in Matchmaking
[/LTR]

انگار هنوز واسه بازی های ریجن 3 نیومده ! :|

• Like
Reactions: Amino-Danger

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
کاملا مشخص بود بازی رو نصفه داده بودن ، نمیدونم چرا همچین خریتی کرده بودن ! چی میشد یه ذره تاخیر میخورد ؟!!! تازه Motion Blur رو اضافه کردن ! از ND بعید بود .
حالا یه بار دیگه باید بشینم بازی کنم ، واسه بار پنجم :d

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من هم با توجه به مشغله فراوان بعد از مدتها تعطیلی بازی ! بالاخره این بازی رو دیروز صبح شروع کردم و الان تمومش کردم - 2روز سره کار نرفتم ! فکر کنم کلا 4ساعت خوابیدم!! :)) ولی ارزشش رو کاملا داشت...

در یک کلام فوق العاده بود - موزیکش بی نظیر بود در نوع خودش به نظرم... . . . - حرف نداشت... 9.5 از 10

داستانه فوق العاده :
چقدر قشنگ تو مرحله آخر سالی به نظر مرد - دیوانه کننده بود وقتی فهمیدم زندست ... عالی ... عالی عالی....

به ND از لحاظ ساخت بازی ایمان داشتم و اصلا نگران بد شدن بازی نبودم - فقط میترسیدم تو داستان بازی مثل Geow3 گند بزنن که خداروشکر عالی تمومش کردن... نه که از درام بدم بیاد ولی....

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
کاملا مشخص بود بازی رو نصفه داده بودن ، نمیدونم چرا همچین خریتی کرده بودن ! چی میشد یه ذره تاخیر میخورد ؟!!! تازه Motion Blur رو اضافه کردن ! از ND بعید بود .
البته نبود موشن بلور باگ بوده چون مثل اینکه خود ND هم نمیدونسته ورژن نهائی بازی موشن بلور نداره

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
بچه ها من الان تا مرز پلات رفتم این بازی رو(چپتر17 کراشینگ) . الان اگه این آپدیت جدید رو بزارم بگیره همه سیو هام شوت میشه؟ خیلی ستم میشه ها !

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
بچه ها من الان تا مرز پلات رفتم این بازی رو(چپتر17 کراشینگ) . الان اگه این آپدیت جدید رو بزارم بگیره همه سیو هام شوت میشه؟ خیلی ستم میشه ها !
اپدیت برای بازی ها صرفا به خاطر اضافه کردن بعضی قابلیت ها و بهبود بخشیدن مشکلات ریز بازی هستش و هیچ ربطی به سیو و اینا نداره

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
اپدیت برای بازی ها صرفا به خاطر اضافه کردن بعضی قابلیت ها و بهبود بخشیدن مشکلات ریز بازی هستش و هیچ ربطی به سیو و اینا نداره
آخه یه بار تو آنچارتد1 تروفی هام غیب شد که باید آپدیت میکردم. آپدیت کردم همه چیم پرید !

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
دوستان اين موشن بلور چيكار ميكنه؟
راستي چپتر 21 روكراشينگ داشت باعث ميشد كه دسته و مانيتورم خورد شه!! :d فقط تروفي هاي گنج ها مونده!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینا اینجوری بازی رو دادن این بازخورد ها بوده و نامزد اون بخش ها شده اینا رو از اول میداشت چی میشد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر