Uncharted 3: Drake’s Deception

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
حالا یه سوال دیگه... تفاوت ریجن یک با بقیه چیه؟
پک کالکتور ریجن یک با دو که از زمین تا اسمون با هم فرق داره عکساشون هست میتونی ببینی
پک ریجن یک کد مولتی استارهاوک رو داره + اینکه با توجه به قیمت دلار و پوند و ... DLC هاش ارزونتر پات درمیاد

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ممنون دکتر...
اما فکر کنم باید تفاوتش بیشتر از اینا باشه...

---------- نوشته در 10:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:31 AM ارسال شده بود ----------

چنننننننننننننننننننننننند؟
حالا یه سوال دیگه... تفاوت ریجن یک با بقیه چیه؟
دوست عزیز خود بازی معمولی ریجن 1 ـش با ریجن 2 فرقش فقط توی همون کد starhawk هست !
اگه تفاوت پک های بازی رو می خوای که خب قضیه فرق میکنه ! شما گویا به خاطر این تفاوت قیمت فک کردی توی ریجن 1 دنبال چیزی خیلی بیشتر از این حرفها میگردی ؟ درسته ؟ ولی باید بگم که پک ریجن 2 محتویاتش بیشتر هست حتی قیمتش اونور بیشتره پک ریجن 2 99.99 پوند هست ولی پک ریجن 1 99.99 دلار :D ولی اینجا به این دلیل گرون تر میشه که هزینه ی حملش از حالا آمریکا یا اونور ها هم روش کشیده میشه ولی پک ریجن 2 خب توی همین کشور های عربی راحت موجوده و کمتر در میاد :D حالا دوستان برای آنلاین یا DLC معمولاً ریجن 1 میگیرن :D
توی پک ریجن 1 :
91252489505635052849.jpg

خود بازی , کُد starhawk , یه اکشن فیگور نیت , یه حلقه و یه سگک کمربند نیت هست و یه کمد با در آهنربایی برای قرار گرفتن اون وسیله ها
توی پک ریجن 2 :
84566947473395744764.jpg

خود بازی , یه اکشن فیگور نیت , یه حلقه , یه سگک کمربندش , یه عکس سه بُعدی و یه سری کُد برای بخش آنلاین بازی هست و یه صندوقچه برای قرار گرفتن وسایل

• Like
Reactions: ...Sahand...

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اضافه می کنم که فیگور ریجن 2 کوچیک تره.

دوست عزیز خود بازی معمولی ریجن 1 ـش با ریجن 2 فرقش فقط توی همون کد starhawk هست !
اگه تفاوت پک های بازی رو می خوای که خب قضیه فرق میکنه ! شما گویا به خاطر این تفاوت قیمت فک کردی توی ریجن 1 دنبال چیزی خیلی بیشتر از این حرفها میگردی ؟ درسته ؟ ولی باید بگم که پک ریجن 2 محتویاتش بیشتر هست حتی قیمتش اونور بیشتره پک ریجن 2 99.99 پوند هست ولی پک ریجن 1 99.99 دلار :D ولی اینجا به این دلیل گرون تر میشه که هزینه ی حملش از حالا آمریکا یا اونور ها هم روش کشیده میشه ولی پک ریجن 2 خب توی همین کشور های عربی راحت موجوده و کمتر در میاد :D حالا دوستان برای آنلاین یا DLC معمولاً ریجن 1 میگیرن :D
توی پک ریجن 1 :
91252489505635052849.jpg

خود بازی , کُد starhawk , یه اکشن فیگور نیت , یه حلقه و یه سگک کمربند نیت هست و یه کمد با در آهنربایی برای قرار گرفتن اون وسیله ها
توی پک ریجن 2 :
84566947473395744764.jpg

خود بازی , یه اکشن فیگور نیت , یه حلقه , یه سگک کمربندش , یه عکس سه بُعدی و یه سری کُد برای بخش آنلاین بازی هست و یه صندوقچه برای قرار گرفتن وسایل

پک کالکتور ریجن یک با دو که از زمین تا اسمون با هم فرق داره عکساشون هست میتونی ببینی
پک ریجن یک کد مولتی استارهاوک رو داره + اینکه با توجه به قیمت دلار و پوند و ... DLC هاش ارزونتر پات درمیاد
بچه ها از همتون ممنون...
باید یه جوری PS3 رو از هک در بیارم و بشینم پای اورجینال بازی کردن. مخصوصاً این Uncharted لعنتی که حسابی هوش و حواس رو از کلم پرونده.
راستی یه سوال دیگه. این استار هاوک کد چیه؟

• Like
Reactions: Optimus Prime

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بچه ها از همتون ممنون...
باید یه جوری PS3 رو از هک در بیارم و بشینم پای اورجینال بازی کردن. مخصوصاً این Uncharted لعنتی که حسابی هوش و حواس رو از کلم پرونده.
راستی یه سوال دیگه. این استار هاوک کد چیه؟
خواهش :D
اون starhawk خودش یه بازی و اونی که توی آنچارتد هست کد فعال سازی بتای بازی هست :D

mohammad_funny

کاربر سایت
Aug 2, 2011
58
نام
محمد
سلام من میخوام DLC های را بگیرم میخواستم بدونم چند تا پک یا دل سی داره؟

Fortune Hunters Club این چیه ؟

همه DLC را واسم توضیح بدید مثلا این پک 5 تا شخصیت توش هست کی هستند همینا

ممنون میشم اگه کمکم کنید

mohammad_funny

کاربر سایت
Aug 2, 2011
58
نام
محمد
سلام من میخوام DLC های را بگیرم میخواستم بدونم چند تا پک یا دل سی داره؟

Fortune Hunters Club این چیه ؟

همه DLC را واسم توضیح بدید مثلا این پک 5 تا شخصیت توش هست کی هستند همینا

ممنون میشم اگه کمکم کنید

کسی نیست ؟ اه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
توضیحات بیشتر رو تو تاپیک MP داده بودم قبلا :d
ولی دوباره میگم برای دوستمون! :d این نمیدونم چی چی کلوپ :d پیش خرید DLC ها هستش در اصل! وقتی اون رو بخرید انگار شما 3 تا اسکین پک و 5 تا مپ پک خریدید!
فعلا از اینا اون 3 تا اسکین پک اومده که شخصیت های U1 و U2 توش هستند! بخوام اسم ببرم زیاد میشه ولی باس های هر 2 شماره ، النا و کلوئی و نیت با لباس نپالشون، تنزین و ... توش هستن :d همچنین مثل خود اسکین های U3 میتونید رنگ لباساشون رو عوض کنید :d
اون 5 تا مپ پک هم فعلا اطلاعات چندانی ازش نیست! ولی توی همین پست بالا که دوستمون گفت از اولیش فعلا 2 تا عکس نشون دادن! یکیش همین بالایی ، یکی دیگش هم صفحات آخر تاپیک MP بازی رو بگردید پیدا میشه :d
علاوه بر این ها بهتون یک عدد تم از U3 هدیه داده میشه :d (زیاد جالب نبود البته :d )
و اینکه باز هم به عنوان هدیه یک عدد اسکین هلگاست هم بهتون داده میشه :d (این خارج از اون 3 تا اسکین پکه و میشه گفت یکجورایی هدیه ـست دیگه :d )
قیمتش هم 25 دلار هست! و گفتند اگر همه ی DLC ها رو بخواید جدا بخرید میشه 45 دلار :d

همین اطلاعات بسه دیگه :d

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
کمک:-s:(:(
-----------------------
من نو آنلاین بازی کردن آنچارتد 3 مشکل دارم لصفا کمک کنید:(
تا حالا تو بقیه بازی ها مشکل نداشتم
با پینگ 270-260
و سرعت 512 که سرعت دانلود ام 50 به بالا
:(
وسط باز علامت کانکت میاد
وسط بازی هی علامت میاد واسه چند ثانیه فریز میشه
:(:(

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
خب من هم بالاخره بازی رو تموم کردم ( چه دیر :D). گذاشته بودم سر فرصت برم که قشنگ از بازی لذت ببرم.
نظرم در مورد بازی: از همه نظر عالی و بی نظیر و بهترین بازی ای هست که امسال بازی کردم.(و یکی از بهترین بازی های کل عمرم)
داستان به نظرم از 2 بهتر بود.البته نه خیلی زیاد.
گرافیک و نورپردازی واقعا بی نظیر بود. بعضی جاها بازی عمدا نورپردازی رو به رخ میکشید.انیمیشن ها عالی بودن.افکت شن و آب و آتش هم بی نظیر بود.تا به حال تو هیچ بازی ا تا این حد توجه به جزئیات ندیده بودم.
گیم پلی پیشرفته تر از 2 شده بود مخصوصا پازل ها و مبارزه های hand 2 hand و سکانس های تعقیب و گریز که واقعا هیجان بالایی داشتن.پلتفرمینگ هم مثل همیشه عالی بود.
در کل نهایت لذت رو از بازی بردم و به نظرم بدجوری شایسته ی GOTY شدن هست.
فقط بازی یه ایراد بزرگ داشت اون هم اینه که الان دیگه هیچ بازی ای بهمون مزه نمیده :| :D

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
من همچین حرفی رو نزدم. منتها به نظرم اون اطلاعات، اطلاعات اولیه بودن. بعدا دیدا صرف نمی کنه 2 نوع مجسمه بسازن.
شما اگه ویدیوی ریویو ها رو ببینی، مجسمه ها نه تو ابعاد فرق میکنن نه تو قیافه.
==============================================================
دوستی که گفته قیمت پکش حدود 400 در اومده جدی گفته یا شوخی کرده؟
اخه طبق صفحه DC قیمت پیش خرید حدودای 230-240 بود.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر