Uncharted 3: Drake’s Deception

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
خب بالاخره پس از کلی صبر و حوصله کالکتور ما هم رسید (ریجن یک) :d هر چند خیلی پول بابتش دادم ولی ارزشش برای من بیشتر از این حرفاست! :d

:d:d:d

• Like
Reactions: Kainé

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
تنها ایرادی که من دیدم تو بازی کم رنگ شدن قسمت مخفیکاریش هستش
من تو 2 تقریبا لشکریو رو با مخفی کاری زمین گیر کردم هاب از اب تکون نخورد
کاورها و مکان های حرکتی کم داشت نمیشد ما تدبیر جلو رفت بعضی جاها باید دلو میزدی به دریا
این دلیل زیاد شاخ نیست ولی تو قسمت دوم خیلی عالی تر بود

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
تنها ایرادی که من دیدم تو بازی کم رنگ شدن قسمت مخفیکاریش هستش
من تو 2 تقریبا لشکریو رو با مخفی کاری زمین گیر کردم هاب از اب تکون نخورد
کاورها و مکان های حرکتی کم داشت نمیشد ما تدبیر جلو رفت بعضی جاها باید دلو میزدی به دریا
این دلیل زیاد شاخ نیست ولی تو قسمت دوم خیلی عالی تر بود
اتفاقا مخفی کاری تو بازی هیچ مشکلی نداره فقط روش انجام دادن مخفی کاری کاملا با u2 عوض و سختر شده!
بازی سر جمع سه یا چهار جا اجازه مخفی کاری میده که تو هر 4 مورد میتونی با یک استراتزی خوب از پسشون بر بیای.
تنها جایی که مخفی کاری نصفه نیمه میمونه سالن اصلی کشتیه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اتفاقا مخفی کاری تو بازی هیچ مشکلی نداره فقط روش انجام دادن مخفی کاری کاملا با u2 عوض و سختر شده!
بازی سر جمع سه یا چهار جا اجازه مخفی کاری میده که تو هر 4 مورد میتونی با یک استراتزی خوب از پسشون بر بیای.
تنها جایی که مخفی کاری نصفه نیمه میمونه سالن اصلی کشتیه.
آره دقیقاً :D مثلاً من توی اون مرحله ی قلعه توی سوریه بار اول اصلاً نتونستم مخفی کاری برم ولی بار دوم که بازی میکردم خودم شاخ در آوردم چه جوری همه رو با مخفی کاری فرستادم اون دنیا ! :D کلاً خیلی دقت و ظرافت می خواد :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
دوستانی که بازیشون ریجن 2 ـه و کد مالتی پلیر رو توی اکانت اروپاشون وارد کردن تونستن با اکانت US هم مالتی پلیر رو بدون فریز شدن بازی کنن ؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستانی که بازیشون ریجن 2 ـه و کد مالتی پلیر رو توی اکانت اروپاشون وارد کردن تونستن با اکانت US هم مالتی پلیر رو بدون فریز شدن بازی کنن ؟

من تونستم اما هر موقع بتل-=-=فیلد میزنم بعدش بیام سراغ آنچارتد توی Connecting فریز میکنه ! :d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
تا اونجایی که من میدونم این جریان فریز شدن بیشتر به ISP مربوط میشه چون من خوذم بازیم ریجن 2 و اکانت US ولی تا حالا فریز نداشتم

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام بچه ها...
من هم یکی از طرفدارای شدید این بازیم... ولی هنوز بازیش نکردم. چند روز پیش اومدم برم کپیش رو بخرم که نشستم دوباره تریلرشو دیدم... کف کردم. گفتم حتما باید Originalش رو بخرم...
راستی یه سوال... میشه لطفا یکی به طور کامل برای من راجع به "region"ها صحبت کنه و تفاوتشونو بگه... اصلاً 1 - 2- 3 یعنی چی؟

---------- نوشته در 02:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

خب بالاخره پس از کلی صبر و حوصله کالکتور ما هم رسید (ریجن یک) :d هر چند خیلی پول بابتش دادم ولی ارزشش برای من بیشتر از این حرفاست! :d

WOWWWWWWWWWW
ببین رفیق قیمتش تو ایران چنده؟ از کجا میشه پیدا کرد این کالکتور ادیشن رو؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
سلام بچه ها...
من هم یکی از طرفدارای شدید این بازیم... ولی هنوز بازیش نکردم. چند روز پیش اومدم برم کپیش رو بخرم که نشستم دوباره تریلرشو دیدم... کف کردم. گفتم حتما باید Originalش رو بخرم...
راستی یه سوال... میشه لطفا یکی به طور کامل برای من راجع به "region"ها صحبت کنه و تفاوتشونو بگه... اصلاً 1 - 2- 3 یعنی چی؟

---------- نوشته در 02:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

WOWWWWWWWWWW
تفاوت خاصی نداره به اون صورت مثلا تو ریجن 1 یه کد برای بتا استار هوک داره حالا اگه چیز دیگه ای هم هست دوستان بگن ....................

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان

WOWWWWWWWWWW

من این رو چهارصد خریدم :d:d:d توی ایران ریجن یکش زیاد نیست هر چی هست دو ه که اونم قیمتش حدود سیصد ایناست :d:d

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831

مباركت باشه
حدس ميزدم 400 قيمت داره
خوده من دنباله فيگور اكشن batman هستم كه نتونستم پيدا كنم البته ربطي به پك و بازي نداره و از روي فيلم طراحي شده!
http://up5.iranblog.com/images/thddll1wafu5rn7xcps.jpg

• Like
Reactions: Phoenix555

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
تفاوت خاصی نداره به اون صورت مثلا تو ریجن 1 یه کد برای بتا استار هوک داره حالا اگه چیز دیگه ای هم هست دوستان بگن ....................
ممنون دکتر...
اما فکر کنم باید تفاوتش بیشتر از اینا باشه...

---------- نوشته در 10:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:31 AM ارسال شده بود ----------

من این رو چهارصد خریدم :d:d:d توی ایران ریجن یکش زیاد نیست هر چی هست دو ه که اونم قیمتش حدود سیصد ایناست :d:d
:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
چنننننننننننننننننننننننند؟
حالا یه سوال دیگه... تفاوت ریجن یک با بقیه چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر