Uncharted 3: Drake’s Deception

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اتفاقا این Aiming تغییرش کاملا مشخصه ، Response Time ش خیلی کمتر شده .

تاييد مي شه :d
بعد از دادن كامنت رفتم يه مقدار ديگه بازي كردم و به يه چند ده تايي دشمن برخوردم كاملا" بهتر شدن AIM مشخص بود تا حدود زيادي مثل U2 شده بود اما انگار دشمن هت ضعيف تر شدن مثلا" فوق فوقش با 3 تا گلوله مي ميرن قبلا" دست كم 3-4 تا بود

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
دوستان یه سوال داشتم، من تو مباحث PS3 کلا تعطیلم :D الان این آپدیت جدیدی که بحثش هست رو میشه با PC دانلود کرد و بعد با فلش رو PS3 اجرا کرد؟ اونوقت من بازیو چند روز دیگه میخوام شروع کنم، با این آپدیته شروع کنم بهتره یا اینکه همینجوری به صورت Default برم جلو؟ :D اونایی که آپدیت رو تست کردن لطفا جواب بدن.

آره حتما بگیر ... موشن بلور که خب به زیبایی بازی کمک میکنه ، از اون مهمتر Aiming بازی یکی از نکاتی بود که بیشترین انتقاد رو توی نقد ها داشت و الان مشکلش برطرف شده ، البته من خودم زیاد با Aiming مشکل خاصی نداشتم ولی خب الان بهتر شده ، کاملا مشخصه .

• Like
Reactions: Frobary

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یکی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟
این اپدیت رو چه جوری باید دانلود کرد و حجمش چه قدره؟؟؟
شما Sign in میشی توی PSN بعد بازی رو میزاری توی دستگاه خودش پیغام آپدیت رو میده OK میکنی و تمام :D اگه از کپی استفاده میکنی که نمی دونم :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما
sign in هم لازم نیست بشید ، فقط PS3 به اینترنت کانکت باشه و بازی رو اجرا کنید تا گزینه Update به شما داده بشه .

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
این موشن بلور چقدر تفاوت ایجاد میکنه ! :D الآن که اضافه شده تازه حس میکنم ! :D
یه جا توی Neogaf خوندم خودشون هم موقع عرضه خبر نداشتن موشن بلور توی بازی نیست !! :D چون توی همه تریلرها و گیم پلی های قبل از عرضه بود و بعد یه دفعه ناپدیده شده بود ! البته همچین چیزی خیلی بعیده ولی بازم عجیبه که توی گیم پلی های قبل از عرضه بود و توی خود بازی گم شده بود !
ببخشید این موشن بلور چی هست؟ بعد از آپدیت باید مراحل را از نو شروع کنیم یعنی بازی ریست میشه؟

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,102
نام
مصطفی
ببخشید این موشن بلور چی هست؟ بعد از آپدیت باید مراحل را از نو شروع کنیم یعنی بازی ریست میشه؟
یه افکتی هست که در مواقع حرکت به وجود میاد و باعث کشیده شدن تصویر یا اون شئ مورد نظر میشه و یه حالت سینمایی و طبیعی به اجسام میده .

اینم تفاوت استفاده از این تکنیک :
96973380350003603040.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه ریست نمیشه به همون روند طبیعی کار رو ادامه میدین :D فقط aiming رو همونطور که توی توضیحات هست از قسمت تنظیمات (option) دوربین (camera) باید فعال کنید :D

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خوب به سلامتي من هم بازي رو تموم كردم ديشب ساعت 1:45 دقيقه :d
بازي بسيار عالي و قشنگ بود اما نميدونم چرا مثل 2 به دلم ننشست :( نه اين كه بگم بد بود اما شايد چون كه دنباله 2 بود زير سايه اون بود م در اصل يه جورهايي شباهت هاش با 2 ( چه از عمد در بازي گذاشته بودن چه غير عمد ) زياد بود مانند ثانيه هاي پاياني بازي
يكي از دلايل ديگه اي هم كه حدس مي زنم وجود داشته باشه اين بود كه سرعت رد شدن از لوكيشن هاي خاص فكر كنم اين بار سريعتر از 2 بود

ولي به هر حال چه اين چه نسخه دوم فوق العاده بودن :x

يكي ديگه از نقاطي هم كه در بازي اين بار رنگ باخته بود حضور كاركترهاي محبوب تر ( به جز نيتان) بود كه مشخصا" مي شه النا ! ( اقا فكر چيز نكن :d ) حضورشون كم رنگ بود حتي حضور كلويي كه بيشتر حالت يه همراه رو داشت گر چند گفته بود ND كه اين بار مي خوايم روي سالي كار كنيم

من بايد بيشتر از 10 ساعت بازي كرده باشم :d ( اخرين بار رو نديدم :d ) و در حدود 60-70 تا از گنج هارو بدون راهنمايي پيدا كردم :d نميدونم اون بقيه كجان :d من زير نقشه رو هم گشتم :d به احتمال زياد مثل 2 از اون هان كه بايد با تير انداخت :d

و اما يك نكته درباره داستان بازي كه چون خوب اسپويلر ها رو نخوندم نمي دونم گفته شده يا نه
دوستان به نظر من سالي انسان نيست !
نه واقعا" مي گم ديديد كه تير خورد اما باز زنده شد در صورتي كه من حدس مي زدم تخيلات نيت باشه اما ديدم واقعي بود
احتمال زياد تالبوت ( لعنت الله عليه :d) و سالي از يه گونه فرا بشري هستن ( نميخوام بگم مريخي :d ) ديديد كه تالبوت هم توسط كاتر كشته شد اما باز فرتي برگشت و يه جايي هم دقيق يادم نيست اما مارلو به نيت گفت حقيقت سالي رو نميدوني
نظر شماها چيه :d
در ضمن از همين نسخه با اين رازهايي كه ND درست كرد نسخه چهارم هم تاييد شد :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
و اما يك نكته درباره داستان بازي كه چون خوب اسپويلر ها رو نخوندم نمي دونم گفته شده يا نه
نه واقعا" مي گم ديديد كه تير خورد اما باز زنده شد در صورتي كه من حدس مي زدم تخيلات نيت باشه اما ديدم واقعي بود
احتمال زياد تالبوت ( لعنت الله عليه :d) و سالي از يه گونه فرا بشري هستن ( نميخوام بگم مريخي :d ) ديديد كه تالبوت هم توسط كاتر كشته شد اما باز فرتي برگشت و يه جايي هم دقيق يادم نيست اما مارلو به نيت گفت حقيقت سالي رو نميدوني

کجا تیر خورد ؟! :D فقط توی تخیلات نیت بعد از مصرف اون آب بود دیگه !
تالبوت هم اون تیکه که تیر خورد ، مطمئنآ یه چیزی زیر لباسش داشته. چون تالبوت و تیم ـش جزو افراد آموزش دیده گارد ملکه و از این جور چیزا بودن و دیگه پوشیدن یه جلیقه ضد گلوله براش ساخت نیست ! :D
مارلو منظورش اون نبود ! :D میخواست نیت رو در حالی که زیاد اوضاع خوبی نداره شستشوی مغزی بده و بین نیت و سالی دشمنی بندازه ! :D مثلآ اگه درست یادم باشه گفت سالی میتونست مثل یه پدر تو رو راهنمایی کنه ولی به جاش تو رو انداخت توی مسیر گنج یابی و اینا !

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
خوب به سلامتي من هم بازي رو تموم كردم ديشب ساعت 1:45 دقيقه :d
بازي بسيار عالي و قشنگ بود اما نميدونم چرا مثل 2 به دلم ننشست :( نه اين كه بگم بد بود اما شايد چون كه دنباله 2 بود زير سايه اون بود م در اصل يه جورهايي شباهت هاش با 2 ( چه از عمد در بازي گذاشته بودن چه غير عمد ) زياد بود مانند ثانيه هاي پاياني بازي
يكي از دلايل ديگه اي هم كه حدس مي زنم وجود داشته باشه اين بود كه سرعت رد شدن از لوكيشن هاي خاص فكر كنم اين بار سريعتر از 2 بود

ولي به هر حال چه اين چه نسخه دوم فوق العاده بودن :x

يكي ديگه از نقاطي هم كه در بازي اين بار رنگ باخته بود حضور كاركترهاي محبوب تر ( به جز نيتان) بود كه مشخصا" مي شه النا ! ( اقا فكر چيز نكن :d ) حضورشون كم رنگ بود حتي حضور كلويي كه بيشتر حالت يه همراه رو داشت گر چند گفته بود ND كه اين بار مي خوايم روي سالي كار كنيم

من بايد بيشتر از 10 ساعت بازي كرده باشم :d ( اخرين بار رو نديدم :d ) و در حدود 60-70 تا از گنج هارو بدون راهنمايي پيدا كردم :d نميدونم اون بقيه كجان :d من زير نقشه رو هم گشتم :d به احتمال زياد مثل 2 از اون هان كه بايد با تير انداخت :d

اقا اتفاقا من هم دیروز تمام کردم ساعت 2:45 دقيقه :dولی من خیلی با این قسمت حال کردم من به نظر من قشنگ تر از قبلی ها بود.چقدر نواوری داشت .هر چی به اخر می رسیدی بازی جذابتر میشد.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
کجا تیر خورد ؟! :D فقط توی تخیلات نیت بعد از مصرف اون آب بود دیگه !
تالبوت هم اون تیکه که تیر خورد ، مطمئنآ یه چیزی زیر لباسش داشته. چون تالبوت و تیم ـش جزو افراد آموزش دیده گارد ملکه و از این جور چیزا بودن و دیگه پوشیدن یه جلیقه ضد گلوله براش ساخت نیست ! :D
مارلو منظورش اون نبود ! :D میخواست نیت رو در حالی که زیاد اوضاع خوبی نداره شستشوی مغزی بده و بین نیت و سالی دشمنی بندازه ! :D مثلآ اگه درست یادم باشه گفت سالی میتونست مثل یه پدر تو رو راهنمایی کنه ولی به جاش تو رو انداخت توی مسیر گنج یابی و اینا !

واقعا" پس چرا توي بقيه راه همراه نيت نبود ! يعني اون ابه منشاء اون تيرهاي عجيب بود ! اقا يكي بياد اين وسط روشن كنه :d
اون قسمتي كه دوباره سالي برگشت يه سري چيز به نيتان گفت اما من درست متوجه نشدم كه درباره عواطف و احساسات و اين ها بود
ولي به نظرم واقعا" كشته شد و بعد عين تالبوت برگشت :d نميدونم اين وسط هر چي هست يه كاسه اي زير نيم كاسه است :d
در مورد اون حرف مارلو نظر اوليه من هم همونيه كه شما گفتي و اوني كه گفتم مي شه فرضيه دوم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر