Uncharted 3: Drake’s Deception

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من همچین حرفی رو نزدم. منتها به نظرم اون اطلاعات، اطلاعات اولیه بودن. بعدا دیدا صرف نمی کنه 2 نوع مجسمه بسازن.
شما اگه ویدیوی ریویو ها رو ببینی، مجسمه ها نه تو ابعاد فرق میکنن نه تو قیافه.
==============================================================
دوستی که گفته قیمت پکش حدود 400 در اومده جدی گفته یا شوخی کرده؟
اخه طبق صفحه DC قیمت پیش خرید حدودای 230-240 بود.
ممنون
من که قیمت دارم همین حدوده :D همون 400 ـی که شایان گفت :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بمب خبری !
کسانی که در کرج هستن :
آرش الان اسپشیال ادیشن رو آورد!!!
بینظیره! از جلو که دیدم پک رو گرخیدم!!!!
گردنبند نیت رو دیدم گریم گرفت:((
قیمت 200 ت

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
برا من که ریجن 2ش 230 تومن دراومد.
ریجن 1ش هم حدودای 250 بهم قیمت دادن.
نمیدونم والله. شاید مال من پیش خرید بوده.
باور کن من چهارصد پول دادم حالا نمیدونم شاید من زیاد پول دادم :d شما از کجا دویست و سی خریدی؟ چون قیمت عالی بوده

با سلام خدمت شما، من از DC سفارش داده بودم. یعنی پیش خرید کرده بودم. البته بهم گفتن چون پیش خرید کرده ام ، قیمت تمون شده برام همون 230 هستش. نمی دونم الان چند میفروشن.

الان بازی رو بهتون دادن یا هنوز تو راهه ؟ ضمنا مطمئنی ریجنش یکه چون من خودم اول خواستم از همینجا بخرم اساتید فرمودن بازی سه ماه بعد عرضش کالکتورش میاد!!! ریجنشم دو ه !! به هر حال مبارکت باشه

آخرین ویرایش:

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
باور کن من چهارصد پول دادم حالا نمیدونم شاید من زیاد پول دادم :d شما از کجا دویست و سی خریدی؟ چون قیمت عالی بوده

با سلام خدمت شما، من از DC سفارش داده بودم. یعنی پیش خرید کرده بودم. البته بهم گفتن چون پیش خرید کرده ام ، قیمت تمون شده برام همون 230 هستش. نمی دونم الان چند میفروشن.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان جان ممنونم.
برا من که ریجن 2ش 230 تومن دراومد.
ریجن 1ش هم حدودای 250 بهم قیمت دادن.
نمیدونم والله. شاید مال من پیش خرید بوده.
خواهش :D
والا نمی دونم اگه واقعاً این قیمته که خیلی خوبه ! اگه موقع تحویل پول دیگه ای هم نگیرن ! :D به هر حال مبارکه :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ما تازه بازی رو گیر آوردیم و استارت زدیم ! و 6 چپتر رفت جلو ... همه چی اوکیه :D ! فقط یخورده هیجانش از شماره دوم پایین تر بوده تا الآن . درست میشه ایشالا :D !

mohammad_funny

کاربر سایت
Aug 2, 2011
58
نام
محمد
سلام من چند روزی هست با این مشکل برخوردار شدم :-/

2 روز پیش من DLC های بازی را دانلود کردم بعد از اون دیگه نمی رفت تو بخش مولتی و هنگ میکنه >:d<

اینم عکس
اپدیتمم اینه

ایا کسی هست کمکم کنه ؟:((

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX

الان بازی رو بهتون دادن یا هنوز تو راهه ؟ ضمنا مطمئنی ریجنش یکه چون من خودم اول خواستم از همینجا بخرم اساتید فرمودن بازی سه ماه بعد عرضش کالکتورش میاد!!! ریجنشم دو ه !! به هر حال مبارکت باشه

یا سلام. نه عزیز من که خدمتت عرض کردم مال من ریجن 2 هستش. موقع سفارش بهم گفتن ریجن یکش نهایت 30 تومن گرون تر درمیاد. راستش من ریجن 2 رو فقط به خاطر جعبه اش میخوام. باقی وسایلش زیاد به دردم نمی خوره. تا چند روز پیش هم هنوز قیمتها برا پیش خرید همون بودن. اکسپلورر ادیشن من هنوز دستم نرسیده.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
منم بازی رو تموم کردم و در یک کلام بهترین بازی این نسل...فوق العاده و...
ولی کاشکی بازی M بود یه یه سری عناصر دیگه هم به بازی اضافه می کردن بازی جذاب میشد.:d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
ای بابا.... من هنوز حتی بازی رو نگرفتم...
فکر کنم آخرش مجبور شم برم کپی بازی کنم. یادش بخیر Uncharted 1 & 2 رو تا اومدن بیرون بازی کردم....
بابا این کالکتور ادیشنش خیلی گرونههههههههههههههههههه
اکسپلورر ادیشن دیگه چه صیغه ایه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر