Uncharted 3: Drake’s Deception Vs Gears of war 3

U3 vs Geow3

• Uncharted 3: Drake’s Deception

رای‌ها: 409 57.2%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 306 42.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    715
افتضاح ؟!! :دی :دی
معمولآ اکثر بحث های گرافیکی برای بخش تک نفره هست که اون هم حداقل تا الآن نسبت به گیم پلی های هر دو U3 جلوتره. البته شاید در نهایت GeoW 3 خیلی بهتر باشه ولی آخرین بار که هر دو توی E3 بخش تک نفره رو نشون دادن U3 جلو بود.
البته بخش Multiplayer هم اهمیت داره ولی کمتر کسی رو دیدم که وسط بازی چند نفره به گرافیک نگاه کنه چون منهدم میشه ! :دی
اینم حرفیه واقعا منهدم میشه:d
البته واسه اونایی که عشق کانتر هستن همین گرافیک تو بخش تک نفره انچارتد3 هم راضی کندست براشون:d
کلا همش:
:d

اینم حرفیه واقعا منهدم میشه:d
البته واسه اونایی که عشق کانتر هستن همین گرافیک تو بخش تک نفره انچارتد3 هم راضی کندست براشون:d
کلا همش:
:d
راستش ناتی داگ راه سختی در پیش داره توی این چند ماه آخر باید یه حرکت اساسی بکنه درسته توی نمایشگاه e3 و دیدن تریلرها خیلیهامون حال کردیم ولی واقعا هنوز گرافیک جای کار داره باید طوری روش کار کنن تا اینکه جایی از بازی و گرافیک اون نمونه که توی ذوق بزنه و تابلو باشه و یه جا هم بسیار با گرافیک الان برای نمونه گرافیک مپهای مولتی u3 رو دیدید که؟
به زودی توی مولتی مپ yemen هم آزاد میشه حالا گرافیک توی این مپ خیلی بیشتر از بقیه مپها هست ناتی داگ باید خودش رو برای یک نبرد سخت آماده کنه من خیلی نگران بازی u3 هستم هر چند خیلی به سازندهای اون اطمینان دارم و میدونم کارشون رو خوب بلدن ولی انسان هست و جایزالخطا شاید این دفعه ناتی داگ خطا کند !

راستش ناتی داگ راه سختی در پیش داره توی این چند ماه آخر باید یه حرکت اساسی بکنه درسته توی نمایشگاه e3 و دیدن تریلرها خیلیهامون حال کردیم ولی واقعا هنوز گرافیک جای کار داره باید طوری روش کار کنن تا اینکه جایی از بازی و گرافیک اون نمونه که توی ذوق بزنه و تابلو باشه و یه جا هم بسیار با گرافیک الان برای نمونه گرافیک مپهای مولتی u3 رو دیدید که؟
به زودی توی مولتی مپ yemen هم آزاد میشه حالا گرافیک توی این مپ خیلی بیشتر از بقیه مپها هست ناتی داگ باید خودش رو برای یک نبرد سخت آماده کنه من خیلی نگران بازی u3 هستم هر چند خیلی به سازندهای اون اطمینان دارم و میدونم کارشون رو خوب بلدن ولی انسان هست و جایزالخطا شاید این دفعه ناتی داگ خطا کند !

توکلتو به خدا از دست نده ایشالا درست میشه :d

یک مساله ای رو در مورد مقایسه های Lens Of Truth عنوان کنم که این سایت عکسی رو کنار هم قرار نمیده بلکه از ویدئویی که تهیه کرده عکس میگیره جهت مقایسه Performance دو عنوان مذکور.
مثلاً وقتی از Crysis 2 تصویری میزاره که درش نسخه 360 تکسچر هاش مات تره یعنی توی اون لحظه پلتفرم 360 تکسچرهاش لود نشده, وگرنه اونقدرا هم هالو نیست که نتونه دوتا عکس توی شرایط مساوی تر قرار بده.
برای درک بهتر میتونید ویدئو های مقایسات رو با کیفیت 720p مشاهده کنید تا مراجعه به تصاویر.

پ.ن: مثلاً

رضا ویدو مقایسه lens دیدی؟؟؟؟ به نظرت مقایسش عادلانه بود ؟؟؟؟ دوستان دوتا عکس میذارم خودتون قضاوت کنید......
عکس های سمت راست رو خودم گذاشتم عکس هایسمت چپ واس lense.

این عکس من و لنز از u3 :

خوب تو این دو عکس اختلاف وجود نداره ..

حالا عکس من که از video آنالیز DF گرفتم رو با video لنز تو geow 3 مقایسه کنید :

قضاوت با خودتون ، ولی در این حد مخاطب رو گاگول فرض کردنم دیگه جالب نیست !!!

البته یه چیزی را اشتباه کردم نظر سنجیش هنوز تموم نشده من Sign In نشده بودم فکر کردم نظر سنجیش تموم شده . کسی که عضو باشه میتونه بره رای بده .

خدایا u3 عجب گرافیکی داره:-o!!!
با این رنگبندی دو سه تا نسل رفتیم جلو=))
ولی گیرز محیطی تاریک داره که اصلا با u3 قابل مقایسه نیست...

همینو میخواستید بشنوید؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
کلا هرچی فکر در مورد GeOW3 کردید بریزید دور!کلا نه محیط تیره ای میبینید نه گرافیک بدی. به قول خودم RAGE سوم شخص:دی

واقعا من قصد مقایسه ندارم.کلا اینقدر خوبه بازی،اینقدر خوبه. البته من نسخه نارس رو بازی کردم. تا پولیش بشه و فریم ریت و اینا روون بشه و تکسچر ها همشون توپ لود بشن باید منتظر نسخه نهایی بود:x

دوستان یسری عکس از video لنز گرفتم :

حالا به عکس های digital foundry از همون مپ دقت کنید :

کسی اگه از عکس های گیرز 3 چیزی فهمید به منم بگه ..!!!!(یهو سیاه سفید میکرد LOL )
فقط میتونم بگم عاشق ـه لنزم =))
مطمعنه تو عکس دوم با ۱۷ فریم داره بازی اجرا میشه؟!:d یه حالتایی یاد صحنه اهسته های ماتریکس افتادم!:d
نه اون ربطی نداره فریم واسه هر دوبازی 17 ـه چون تازه داره محاسبه میشه ، بعد به عدد 30 میرسه .

آخرین ویرایش:
رضا ویدو مقایسه lens دیدی؟؟؟؟ به نظرت مقایسش عادلانه بود ؟؟؟؟ دوستان دوتا عکس میذارم خودتون قضاوت کنید......
عکس های سمت راست رو خودم گذاشتم عکس هایسمت چپ واس lense.

این عکس من و لنز از u3 :

خوب تو این دو عکس اختلاف وجود نداره ..

حالا عکس من که از video آنالیز DF گرفتم رو با video لنز تو geow 3 مقایسه کنید :

قضاوت با خودتون ، ولی در این حد مخاطب رو گاگول فرض کردنم دیگه جالب نیست !!!
مطمعنه تو عکس دوم با ۱۷ فریم داره بازی اجرا میشه؟!:d یه حالتایی یاد صحنه اهسته های ماتریکس افتادم!:d

فقط یه مورد ... هم نمایش E3 از GeOW و هم این نسخه بتای Leak شده متاسفانه Screen Tearing داره که هیچ کدوم از 2 نسخه قبلی 1 درصد هم Screen Tearing نداشتند ولی اینی که من دیدم حداقل 10 درصد داره که اگه این قضیه اگه تا زمان انتشار بازی برطرف نشه خیلی به ضررش میشه چون مطمئنا حتی اگه GeOW از نظر Visual ی از U3 بهتر باشه این اختلاف به اندازه ای نخواهد بود که بشه Screen Tearing رو بهش بخشید .

همین قضیه به Alan Wake خیلی صدمه زد ، چون در واقع فعال نبودن Vertical Sync که باعث ایجاد Screen Tearing میشه نوعی تقلب برای فرار از افت فریم ه ...

نسخه دوم گیرز هم تا جایی که من میدونم screen tearing داشت و البته افت فریم که خیلی هم خوب به بازی صدمه زد(از لحاظ انتخاب به عنوان بهترین گرافیک و فلان)

اگه به قسمت نمره دهی سایت ign در مورد گرافیک 'گیرز2 برید هم این مواردو می بینید که اونجا نوشته.... .

نسخه دوم گیرز هم تا جایی که من میدونم screen tearing داشت و البته افت فریم که خیلی هم خوب به بازی صدمه زد(از لحاظ انتخاب به عنوان بهترین گرافیک و فلان)

اگه به قسمت نمره دهی سایت ign در مورد گرافیک 'گیرز2 برید هم این مواردو می بینید که اونجا نوشته.... .

من خیلی روی Screen Tearing حساسم ، مطمئنم GeOW 2 نداشت یا اگر هم داشت خیلی خیلی ناچیز بوده که اصلا به چشم نمیومده .

من خیلی روی Screen Tearing حساسم ، مطمئنم GeOW 2 نداشت یا اگر هم داشت خیلی خیلی ناچیز بوده که اصلا به چشم نمیومده .
اینو من تایید میکنم ... همچین چیزی توی گیرز 2 ندیدم ...
میگم halflife g شاید میذاری رو 1080p بازی میکنی که این مشکلو توی گیرز 2 داشتی:دی:-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or